Witamy !



[A] Pomoc w wyborze przegubu Frontera A Sport

[A] Pomoc w wyborze przegubu Frontera A Sport

Postprzez Artur710 » 30 wrz 2019 16:42:56

Witam, jestem nowy na forum i potrzebuje pomocy nabyłem ostatnio Frontere A Sport 2.0 Benzyna po jeździe w terenie siadł mi napęd na przód doszedłem do tego że z przegubu z lewej strony (stojąc przodem do auta) wysypały mi się kulki i rozerwała osłona. Jako typowy amator potrzebuję pomocy przy wyborze przegubu jako że w moim mieście jest dramat jeżeli chodzi o sklepy motoryzacyjne. Jest to przegub zewnętrzny liczba zębów od koła jest 17 a wewnętrzne zęby to 23 i pytanie czy taką całość polecacie czy może szukać coś innego

[url]https://allegro.pl/oferta/przegub-opel-frontera-a-2-0-92-98-17-23-7852636003?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Części+samochodowe&gclid=Cj0KCQjwz8bsBRC6ARIsAEyNnvr4jhga6DPTKaQkjwiJB8SMnb2huhIwifPDZetiPgmpboJLS7ZVrhMaAn84EALw_wcB[/url].

I jeszcze jedna rada czy ma znaczenie że wymienię jeden czy lepie odrazu oba na nowe i jakie polecacie osłony na przegub w razie uszkodzenie. Z góry dziękuje za pomoc.
Artur710
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2019 16:27:23
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Powrót do Układ przeniesienia napędu



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron