Witamy !



BezKicka Zima 3ma sie nieżle..

BezKicka Zima 3ma sie nieżle..

Postprzez Xshyshtoff » 09 lut 2017 20:05:44

jest ktoś z pokrarpacia na forum?Macie ładne tereny..:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek


Regietów, Radocyna, Wołosate, Jesionka, Nieznajowa, Ożenna,, Banica

Frotek nie było
Ostatnio edytowano 10 lut 2017 11:25:34 przez Xshyshtoff, łącznie edytowano 5 razy
vehicross prawie jak frontera.. No ale Mitzek sie nijak ma do opla. gsm: 608891949
Avatar użytkownika
Xshyshtoff
Starszy Nowicjusz
Starszy Nowicjusz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 02 sty 2017 11:04:17
Województwo: Śląskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: BezKicka Zima 3ma sie nieżle..

Postprzez RudeBoy » 09 lut 2017 21:25:25

tereny nam dobrze znane :)
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: BezKicka Zima 3ma sie nieżle..

Postprzez Sovviet » 09 lut 2017 22:11:29

Bywam tam ze znajomymi czesto w niedziele ale teren calkiem zjezdzony i typowo turystyczny:/
Sovviet
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 285
Dołączył(a): 19 mar 2013 18:58:51
Lokalizacja: Gorlice
Pochwały: 4
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.3TD Long 1991-1995

Re: BezKicka Zima 3ma sie nieżle..

Postprzez Xshyshtoff » 10 lut 2017 11:13:08

no racja że turystyczny. Ja nie lubię extremu :oops: Jednak jeśli jest 30cm mokrego śniegu, i płynie potocek głęboki na 50cm z zamarzniętymi brzegami to przeprawa robi się extrim. Wjechac łatwo - spadnie do wody -wyjechac trudniej bo przód po śniegu nie ciągnie a tył pcha tylko jak jesteś w wodzie. Jak wyskoczysz obiema osiami to ..nie ciągnie.. I musisz wrócić do wody. a rozpędu nie ma bo próg wysoki na pół koła.. A woda obija się o drzwi :boss: więc turystyk się denerwuje.
Albo: jedziesz leśną drogą. po obu stronach rowy na metr. śniegu na drodze 20-25cm- "moc" robi ślady, diesle za "mocą" :boss: rowy wyrównane z drogą. dopiero jak wysiadasz z auta to widzisz że śniegu po kolana albo powyżej. Wprzekroju drogi jedziesz po wysepce-grobli. chwila nieuwagi /a śnieg mokry i stawia opór/ i przód leci w kierunku rowu. NA wstecznym wcale nie wracasz po śladach. Zsuwasz się w bok ... I znowu turystyk się wqrwia bo wyciągać się trzeba.. A do Ożennej to wogóle fajnie- droga odsypana ładnie ale tylko do pewnego miejsca. Później śniegu 60cm. Ale mocno zamarznięty /w poniedziałek i wtorek mróz się zjawił/. Więc wyjechałem na tę zamarznietą drogę. Było by spoko ale wystarczyły ślady człowieka lub zwierzęcia żeby ta skorupa pękała pod kołami i niuja nie chciało się wydostać.. Turystyk :mrgreen:
Droga z Jasionki do Radocyny była w niedzielę zamknięta bo Kajetanowicz trenował. Więc pojechaliśmy do Nieznajowej. Kra na potoku spiętrzona bo 2tyg temu Mariusz prowadził grupę tą trasą. Gruba na 15-20cm. Trzeba najpierw spławić a potem przejechac licząc że nie ma dołów w dnie.. Albo pierwszy /moc/ leci po zamarznietym a reszta zapada się.. I wejdź do wody zapiąc linkę..Turystyk.
Pan leśniczy jechał na zebranie i nie chciało mu się analizować gdzie będziemy jeździć więc machnął ręka i stwierdził "nie naróbcie dziadostwa".
film robie.
vehicross prawie jak frontera.. No ale Mitzek sie nijak ma do opla. gsm: 608891949
Avatar użytkownika
Xshyshtoff
Starszy Nowicjusz
Starszy Nowicjusz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 02 sty 2017 11:04:17
Województwo: Śląskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd


Powrót do Nasze podróże



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości