Części zamienne do Frotki od....

Zagadnienia dotyczące eksploatacji Frontery

Re: Części zamienne do Frotki od....

Postprzez Jake » 19 lut 2020 00:27:26

admo napisał(a):
jrzeuski napisał(a):Nie można.

a całe kierunki ale w rozsądnej cenie ?

Tez jest bardzo ciezko, choc nie mam pojecia czemu to taki wielki problem. Do Troopera kupuje oryginalne japonskie kierunki ICHIKOCH na kilogramy za 20-30zł. Do Froty to łakomy kasek i pamietam z jak jescze mialem Frote to sie naszukałem jak głupi zanim znalazlem tanie. Najlpiej trafic na szrocie frote ktora nie byla bita w przód i wykrecic. Jesli zlomuje ja i rozbiera ktos nieoblatany z rynkiem czesci do frotek to beda tanie (tak dorwalem swoje). Od razu uprzedzam ze były dwa rodzaje, w zaleznosci od rocznika. Roznia sie obecnoscia plastikowego "wasa" mocujacego. W Jedna strone sa latwo montowalne tylko trzeba dorobic wąsa z blachy. W druga strone... coz. Albo odcinac wasa ktory jest przy budzie, albo odcinac tego przy kierunkowskazach. Nie wiem czego mniej szkoda. :/
Ostatnio edytowano 21 lut 2020 12:55:01 przez Jake, łącznie edytowano 1 raz
Isuzu Trooper 3.1D 1997r
Toyota 4-Runner 3.0V6 1991r.
-----
Kupię Isuzu Trooper RS 3.2V6 96-98r (nowa deska), najlepiej czarny...
Jake
Guru
Guru

Pochwały: 9
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Części zamienne do Frotki od....

Postprzez JJKILLER » 21 lut 2020 12:36:42

Te szkła odklejały się fabrycznie. Były tak kiepsko zmontowane że nawet nowe, fabryczne, odklejały się po ok kilku latach. Rzadko zdarza się żeby te klosze wytrzymywały dłużej (ale się zdarza), być może ma na to wpływ jazda w terenie :roll:
Ja jak kupiłem kiedyś nowe to od razu nawaliłem przezroczystego silikonu po bokach, w szczeliny dookoła, żeby ich zaraz nie pogubić, i z tego co wiem trzymają się już 7 lat (nie mam już frotki ale wiem gdzie parkuje)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik

Obrazki: 13
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Poprzednia strona

Powrót do Eksploatacja