Witamy !



VI Zlot - pytania, rozmowy

17 - 19 czerwca 2011

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez oposs » 17 kwi 2011 18:13:42

jrzeuski napisał(a):gadżety, ulotki

Że tak spytam, na którym zlocie/rajdzie dostałeś taki chłam? Może coś przeoczyłem...
JJKILLER napisał(a):Przez wiele lat, współorganizując piknik lotniczy "Góraszka" mam pewne doświadczenie w kwestii sponsoringu

Do zarządu klubu: w powyższym cytacie widzę organizatora zlotu nr VII
Do wszystkich marudzących: nie zmuszajcie innych forumowiczów do zachowań palikotowych
Avatar użytkownika
oposs
Moderator
Moderator
 
Posty: 2227
Dołączył(a): 03 sie 2008 20:56:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki/Czosnów
Pochwały: 4
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez mody1 » 17 kwi 2011 19:18:47

a ja proszę marudzących o zorganizowanie na początek nawet małego spotu na 10 aut,
ja chętnie przyjade
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez oposs » 17 kwi 2011 19:21:50

...ja nawet przylecę :D
Avatar użytkownika
oposs
Moderator
Moderator
 
Posty: 2227
Dołączył(a): 03 sie 2008 20:56:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki/Czosnów
Pochwały: 4
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez konar55 » 17 kwi 2011 20:21:30

ja będę napewno :beer:
Avatar użytkownika
konar55
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 258
Obrazki: 0
Dołączył(a): 08 cze 2009 07:55:40
Lokalizacja: Świnoujście
Pochwały: 1
Województwo: Zachodniopomorskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez maciar » 17 kwi 2011 20:26:25

Nie odpuszczę sobie tej przyjemności bo impreza będzie 100% perfect.
tel. 504 035 487
Avatar użytkownika
maciar
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1280
Obrazki: 1
Dołączył(a): 16 mar 2008 20:15:33
Lokalizacja: Biała Podlaska
Pochwały: 16
Województwo: Lubelskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez brum » 17 kwi 2011 21:38:00

A koszulki lub inne gadżety będą?
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez pavca » 18 kwi 2011 08:10:12

oposs napisał(a): .. Do wszystkich marudzących: nie zmuszajcie innych forumowiczów do zachowań palikotowych ...


"Najlepszą obroną jest atak" - Bardzo chciałem przyjechać na ten zlot i dalej chce, ale jak człowiek sobie zbierze wszystkie koszta do kupy to będzie to najdroższy weekend w życiu :( Z drugiej strony skoro za "żarcie" i noclegi płacę oddzielnie to mam prawo wiedzieć jakie atrakcje mnie czekają za 300 zł wpisowego ? Czy wyjadę z bagażnikiem gadżetów ? Czy organizatorzy przygotowali jakieś niesamowite (drogie) atrakcje ? Czy może zostanie podstawiona cysterna z piwem przez sponsora i każdy tankuje do pełna :) ? Bo wybaczcie ale jeśli przyjedzie 50 aut i każde średnio zapłaci 200 zł wpisowego to koszt wynajęcia kilku hektarów na 2 dni za 10 tys. zł to troszkę dużo :( A przecież ideą zlotu była dobra zabawa za niską cenę.

Żeby nie być gołosłownym. Oto strona ośrodka specjalizującego się w organizowaniu nietypowych imprez: http://www.lesny-dwor.pl/pl_atrakcje.html
50 zł od osoby - nocleg z wyżywieniem
100 zł wpisowego od samochodu - wyznaczenie tras, nagrody, organizacja 2 ognisk (wszystkim zajmuje się ośrodek)
W razie braku miejsc ośrodek organizuje namioty wojskowe. Możliwość zorganizowania kuchni polowej która zostanie zaciągnięta np. na miejsce "taplania" fronterek :)
Patrz często w lusterka ! Frontery są wszędzie :)
Avatar użytkownika
pavca
Przesiadywacz
Przesiadywacz
 
Posty: 243
Obrazki: 2
Dołączył(a): 23 kwi 2009 19:34:20
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pochwały: 2
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez mody1 » 18 kwi 2011 10:09:34

jrzeuski napisał(a):
mody1 napisał(a):cena jest znana i została zakceptowana w demokratycznynym głosowaniu
O ile pamiętam to głosowanie dotyczyło miejsca/organizatora a nie ceny ;-) Szczegółowych kalkulacji wówczas chyba nie było.


zebrałem pomysły w wątku viewtopic.php?f=163&t=8095 i to pomysł Jacków był jedynym z ceną
jeśli ktoś ma możliwość pozyskania sponsorów, nagród /pewnie będą losowane wśród uczestników/ to bardzo proszę

pavca napisał(a): .. 50 zł od osoby - nocleg z wyżywieniem
100 zł wpisowego od samochodu

link nie działa, ale w moim przypadku
3x50/os x2noce = 300
1x100 wpisowe = 100
razem 400
na autodromie wyszło mi 370

nie liczę kosztów paliwa, kazdy jak kupił frotkę to wie ile pali
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez JJKILLER » 18 kwi 2011 10:35:29

oposs napisał(a):
JJKILLER napisał(a):Przez wiele lat, współorganizując piknik lotniczy "Góraszka" mam pewne doświadczenie w kwestii sponsoringu

Do zarządu klubu: w powyższym cytacie widzę organizatora zlotu nr VII

Jeśli zlot będzie w bliskiej okolicy i czas by mi na to pozwolił to bardzo chętnie skorzystam ze znajomości i zajmę się kwestią sponsorow :)

mody1 napisał(a):
jrzeuski napisał(a):
mody1 napisał(a):cena jest znana i została zakceptowana w demokratycznynym głosowaniu
O ile pamiętam to głosowanie dotyczyło miejsca/organizatora a nie ceny ;-) Szczegółowych kalkulacji wówczas chyba nie było.


zebrałem pomysły w wątku viewtopic.php?f=163&t=8095 i to pomysł Jacków był jedynym z ceną


jeśli ktoś ma możliwość pozyskania sponsorów, nagród /pewnie będą losowane wśród uczestników/ to bardzo proszę

No dobra, a co z pytaniem dotyczącym statusu sponsorów\gadżeciarzy, czy ograniczają się oni tylko do reklamowania się na zlocie czy również coś współfinansują? Jako klubowicz i osoba chętna na zlot chyba mogę otrzymać szczegółowe informacje dotyczące sponsoringu bo póki co to wychodzi na to że to My zapłacimy za to że "sponsorzy" skorzystają z terenu autodromu, bo nie wydaje mi się żeby dyrekcja autodromu pozwoliła rozstawić się "sponsorom" za darmo na ich terenie, a w takim razie to kto kogo sponsoruje???

Jako klubowicz proszę o szczegółowy opis statusu sponsorów na naszym zlocie.
Ostatnio edytowano 18 kwi 2011 10:45:24 przez JJKILLER, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez mody1 » 18 kwi 2011 10:39:05

mogę wypowiedzieć się tylko za sponsora, którego pozyskałem - opony-4x4.pl
w zamian za reklamę funduje nagrody, które będą rozlosowane wśród zlotowiczów
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez tiger » 18 kwi 2011 10:43:18

czyli coś sponsorzy sponsorują :)
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

Obrazekpicasaweb
Avatar użytkownika
tiger
Starszy Nałogowiec
Starszy Nałogowiec
 
Posty: 373
Obrazki: 1
Dołączył(a): 15 wrz 2010 08:42:31
Lokalizacja: Kraków
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez pavca » 18 kwi 2011 11:22:34

mody1 napisał(a): ...

link nie działa, ale w moim przypadku
3x50/os x2noce = 300
1x100 wpisowe = 100
razem 400
na autodromie wyszło mi 370

nie liczę kosztów paliwa, kazdy jak kupił frotkę to wie ile pali


Nie żebym się czepiał, ale w Twoim przypadku na autodromie 2 osoby dorosłe + dziecko moim zdaniem powinno wyjść:

3x50/os x2noce = 300
2x100 + 50 zł wpisowe = 250
3x40 ognisko = 120
razem 670 zł


Poza tym czy ktoś w końcu wyjaśni na co idą pieniądze z wpisowego od osoby ? Bo że na nocleg i wyżywienie nie idą to już wiemy.
Patrz często w lusterka ! Frontery są wszędzie :)
Avatar użytkownika
pavca
Przesiadywacz
Przesiadywacz
 
Posty: 243
Obrazki: 2
Dołączył(a): 23 kwi 2009 19:34:20
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pochwały: 2
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez mody1 » 18 kwi 2011 12:07:56

w moim przypadku:
2x100 + 50 = 250 udział + nocleg/zaplecze sanitarne/ na terenie autodromu
3x40 = 120 wyżywienie
razem 370
jeszcze tylko paliwo na około 700-800 km + coś na śniadanie

o ile dobrze pamiętam ognisko i chyba coś na ognisko jest w cenie wpisowego
znalazłem
jack 2.2 dti napisał(a):....
Wpisowe z naszej strony obejmuje :
-udostępnienie toru Off Road wyłącznie dla uczestników zlotu
-możliwość rozbicia namiotu lub rozstawienia przyczepy
-zapewnienie całodobowego monitoringu terenu ( ochrony- wstęp tylko dla uczestników spotkania i zaproszonych gości )
-dostęp do ciepłej i zimnej wody, stacjonarnych toalet, prysznicy, kontenerów socjalnych ( śmieci )
-dostęp do energii elektrycznej w toaletach i bazie zlotu ( wigwamie )
- możliwość umycia pojazdów po błotnym szaleństwie- doprowadzenia ich do stanu pozwalającego na jazdę po drogach publicznych
-możliwość zakupu ciepłych posiłków i napoi na miejscu
-zapewnienie ustalonego programu spotkania, niezbędnych materiałów do jego realizacji, uzgodnionych legalnych tras przejazdu itp.
- kiełbaska i pieczywo na powitalnym ognisku

i przeczytaj proszę plan zlotu pewnie znajdzie się kilka nie wymienionych pozycji viewtopic.php?f=163&t=8936
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez kwinto1971 » 18 kwi 2011 12:29:29

...nie pierwszy raz zrobił się kwas ...niestety ja tez coś robiłem i tez to znam . Trzymajcie się Jacki
kwinto1971
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jrzeuski » 18 kwi 2011 12:57:55

pavca napisał(a):Poza tym czy ktoś w końcu wyjaśni na co idą pieniądze z wpisowego od osoby ?
To akurat jest opisane w planie zlotu. I w tym kontekście ciekawe jest, że te koszty znacznie rosną przy późniejszej wpłacie:

Ostateczny termin dokonywania wpłat - 04.05.2011r. Po tym terminie opłata za uczestnictwo wzrasta o 50% .

Organizator pewnie chce po prostu sobie zarobić. OK, jego prawo, w końcu impreza będzie na terenie komercyjnym. Wiadomo było o tym od początku. Dużo było gadania, że zlot ma być organizowany przez klubowiczów a nie firmy zewnętrzne, ale wyszło to tylko częściowo. Nie wiem jaka jest rola Jacków w organizacji tej imprezy. Może tylko dali swoje twarze, może opracowali trasę poza Autodromem, może wynegocjowali niższą cenę, bo normalnie wjazd tam kosztuje jeszcze więcej? W sumie mogliby się pochwalić, ale nie nalegam. Autodrom to nie był mój faworyt, inne kandydatury podświadomie jakoś bardziej mi leżały (to pewnie przez te relacje z klubowych imprez w tamtych stronach), ale finalnie Autodrom dostał mój głos, bo po prostu tam mam najbliżej a wyprawa na drugi koniec Polski to duże wyzwanie zarówno dla portfela (paliwo) jak i samej Frotki (latka lecą a właściciel jej nie oszczędza :twisted: ). Ktoś może powie, że to samolubne a mniejsze wydatki na paliwo "odbierze" sobie organizator we wpisowym i suma summarum, gdzie indziej wyszłoby na to samo. Może i tak, ale "klamka zapadła" i teraz najważniejsze jest, żeby organizatorzy nie odstawili jakiejś chały (z noclegami się nie popisali, ale to chyba jakieś fatum naszych zlotów) i byśmy się świetnie bawili.

A co do sponsorów to oczywiście miło byłoby wrócić z nowym zestawem opon (oj, czas już), wyciągarką (przydałaby się, przydała) czy innymi gratami, ale na zlot nie przyjeżdża się w celu zdobycia nagród tylko dla integracji :beer: :dyskusja: więc sponsorzy bardziej by nam się przydali w celu obniżenia kosztów dla wszystkich niż dla nagród dla wybranych. Ale takimi też nie pogardzimy :)

PS. Z mojej strony chyba EOT.
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jrzeuski » 18 kwi 2011 13:16:12

Miał być EOT, ale się rozmyśliłem 8-)

Wydaje mi się, że niektórzy mogą do ostatniego dnia nie być pewni czy będą mieć wolne od pracy i dość kasy, żeby przyjechać, więc dopłata tylko im w tym przeszkodzi. W Żelazie było parę załóg, które nie dokonały przedpłaty i poniosły dodatkowe koszty, ale nie wiadomo, ile zrezygnowało właśnie z tego powodu. Sądzę, że jeśli nie ma jakiegoś wyraźnego uzasadnienia kosztowego (np. konieczność szybkiego zorganizowania dodatkowych noclegów), to dopłata bardziej szkodzi niż pomaga. Ale z punktu widzenia budżetu organizatora może to wygląda inaczej.
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez mody1 » 18 kwi 2011 13:21:15

informacja o +50% wg mnie ma na celu zdyscyplinowanie ewentualnych uczestników
ja organizując np zlot w staszowie tez zamykałem liste uczestników miesiąc wcześniej
przynajmniej wiadomo ile załóg jest zdecydowanych, wiadomo ile czego potrzeba

Jak już pisałem spróbuj zorganizować imprezę na 10 aut /20-30 uczestników/ zgody, noclegi, naklejki, roadbooki, miejsce by wieczorem było gdzie siedzieć w razie deszczu,
a to wszystko przy wpisowym 100pln /moze być od auta/ + noclegi za 50 z wyżywieniem to przyjadę w dowolne miejsce w Polsce

Jacki będą miały pracowity weekend to na nich będzie skupiać się milion pytań uczestników, napewno dołożą do tego interesu: czas, paliwo, nerwy, telefony
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jrzeuski » 18 kwi 2011 13:33:55

mody1 napisał(a):Jacki będą miały pracowity weekend to na nich będzie skupiać się milion pytań uczestników, napewno dołożą do tego interesu: czas, paliwo, nerwy, telefony
Kasa idzie na konto Autodromu a wszystko na barkach Jacków? :shock:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez mody1 » 18 kwi 2011 17:45:55

tak a potem autodrom odpali im po 5 tyś, a może nawet po 6
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jrzeuski » 19 kwi 2011 09:48:40

Nie jestem pewien czy to miała być ironia czy nie. W każdym razie w podział łupów nie wnikam. Ich sprawa 8-)
Dla mnie organizatorem i odpowiedzialnym za wszystko jest ten komu płacę, czyli Autodrom. Jacki mają u mnie wielki szacun i :beer: za sam fakt, że podjęli wyzwanie i na pewno nie będę miał do nich żalu jak coś pójdzie gorzej niż w planie. Zresztą najważniejsza jest atmosfera zlotu a tę tworzą ludzie, więc nie mam wątpliwości, że będzie :>: nawet jak nie będzie gdzie spać, żarcie będzie niejadalne a trasa płaska i twarda :D
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do VI Zlot OFF, 2011, Włościejewki



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość