Witamy !



Zdjęcia, filmy...

17 - 19 czerwca 2011

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez drugi oposs » 21 cze 2011 14:34:28

Jest kilka nowych zdjęć w galerii oposów
Avatar użytkownika
drugi oposs
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 07 paź 2009 07:35:49
Lokalizacja: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez FROTERKA » 21 cze 2011 17:47:00

Czy ktoś z talentem literackim mógłby napisać i mi podesłać na PW krótki tekst na główną o zlocie ?
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez maju » 21 cze 2011 21:45:20

FROTERKA napisał(a):Czy ktoś z talentem literackim mógłby napisać i mi podesłać na PW krótki tekst na główną o zlocie ?

Jak przybędzie linków do galerii rożnych użytkowników to dodam odpowiedni wpis do działu "zloty klubowe".
Na głównej oczywiście też wzmianka z linkiem właśnie do działu ze zdjęciami.
Kilka postów wyżej widzę dobrego kandydata na zdjęcie na stronie głównej - opossowe zdjęcie, chyba nie ma nic przeciwko?

ps
dzięki za gifty które dotarły przez Jacka.
Avatar użytkownika
maju
Admin
Admin
 
Posty: 599
Obrazki: 0
Dołączył(a): 20 wrz 2007 09:38:57
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez oposs » 21 cze 2011 21:53:55

maju napisał(a):zdjęcie na stronie głównej - opossowe

dr oposs wyraziła zgodę :D
Avatar użytkownika
oposs
Moderator
Moderator
 
Posty: 2227
Dołączył(a): 03 sie 2008 20:56:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki/Czosnów
Pochwały: 4
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez wild » 21 cze 2011 22:08:12

wild
 

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez jrzeuski » 22 cze 2011 08:01:08

FROTERKA napisał(a):Czy ktoś z talentem literackim mógłby napisać i mi podesłać na PW krótki tekst na główną o zlocie ?

Przydałby się też dłuższy reportaż: co się działo, coś o trasach, czy cokolwiek jest jeszcze do poprawy przy kolejnych zlotach, jak spisali się sponsorzy, kto dostał nagrody (wyniki), itd.
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez sprawiedliwosc » 22 cze 2011 12:35:52

jrzeuski napisał(a):Przydałby się też dłuższy reportaż: co się działo, coś o trasach, czy cokolwiek jest jeszcze do poprawy przy kolejnych zlotach, jak spisali się sponsorzy, kto dostał nagrody (wyniki), itd.


dużo piszesz mało robisz 8-)
sprawiedliwosc
 

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez jrzeuski » 22 cze 2011 13:03:38

sprawiedliwosc napisał(a):dużo piszesz mało robisz 8-)
Fakt, chciałoby się robić dużo więcej niż pozwala czas, budżet i obowiązki rodzinne. Dlatego nie byłem na zlocie, dlatego nie bywam na wszystkich spotach, dlatego mojej Frotce wciąż brakuje paru zmot. I dlatego też proszę o taki raport, bo chciałbym poczytać jak się bawiliście (że doskonale to wiadomo, ale to ogólnik). Interesuje mnie też jak klub wsparł zlot, bo płacę składkę i chciałbym wiedzieć chociażby czy kozi się pojawił czy też środki z loterii poszły na nagrody zlotowe. Info z pierwszej ręki i tak będę zdobędę na najbliższym lokalnym spocie (Grzesiek, ile Ci zajmie naprawa Frotki?) albo przy innej okazji, ale myślę, że szarzy (tj. czarni) zjadacze forum też chętnie by poczytali, co się działo i może zdecydowaliby się zmienić kolor nicka na zielony przed kolejnym zlotem czy rajdem. Materiału foto/video już jest sporo. Nikomu się nie chce napisać paru zdań o tym, czego tam nie widać?
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez Lady_Killer » 22 cze 2011 15:40:39

jrzeuski napisał(a):Nikomu się nie chce napisać paru zdań o tym, czego tam nie widać?

W dzień nie za bardzo mam jak , ale jak mi potworki pozasypiają to może coś sklecę ;) kiedyś całkiem mi to wychodziło, nie wiem jak teraz :) Ale spróbować warto.
Dobrze by było żeby opis zrobiły dwie osoby, bo opisując np. sobotni dzień ja byłam w turystyku więc o tym co się działo w extrem wiem tylko z kilku opowiadań i zdjęć.
Obrazek
Avatar użytkownika
Lady_Killer
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2115
Obrazki: 5
Dołączył(a): 28 lip 2009 19:25:46
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez Odoll » 22 cze 2011 16:13:40

Ciekawym i niespodziewanym dodatkiem do trasy była kontrola trzeźwości tuż za startem :wink:
Do extrem to tak na prawdę pierwsze 3 pieczątki można zaliczyć . Tam była potrzebna wyciągarka ( choć nie dla wszystkich ) żeby to zdobyć .To też jedyne miejsce gdzie było trochę błota.
Troszeczkę trudniejsze (od lajtu) było zadanie na czynnej żwirowni , tam jak by ktoś wyjątkowo pechowo pojechał to miał szanse na jakieś leciutkie otarcie lakieru przy zdobywaniu 6 pieczątek ale to musiał by mieć naprawdę niefart.
Na drugiej żwirowni (nieczynnej) zdobycie 3 pieczątek wymagało podjechania pod 3 drzewa na tyle blisko by linki starczyło , chyba wszyscy mamy wprawę w parkowaniu na ciasnych miejskich uliczkach więc to umiejętność od dawna nabyta i podjechanie blisko drzewka to raczej żaden wyczyn .
Zdobycie pieczątki ostatniej na torowisku było banalnie proste , wystarczyło podjechać na wstecznym i po sprawie ,ZERO ryzyka jakiegoś zadrapania autka.
Więc jeżeli chodzi o trudność trasy i nazwanie jej "extrem" to spora przesada . Za to wizualnie prezentowała się dość ciekawie i objazd jej był przyjemnością ale raczej nie wymagającą jakichś szczególnych umiejętności offroudowych .


Jeśli ktoś potrafi napisać coś więcej ( bo ciekawiej pewnie się da ) o tej trasie to gratuluję wybujałej wyobraźni 8;)
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez jack 2.2 dti » 22 cze 2011 17:07:28

Odoll napisał(a): Zdobycie pieczątki ostatniej na torowisku było banalnie proste , wystarczyło podjechać na wstecznym i po sprawie ,ZERO ryzyka jakiegoś zadrapania autka.
Więc jeżeli chodzi o trudność trasy i nazwanie jej "extrem" to spora przesada . Za to wizualnie prezentowała się dość ciekawie i objazd jej był przyjemnością ale raczej nie wymagającą jakichś szczególnych umiejętności offroudowych .

Ostatnie pieczątki uczestnicy zdobywali na torze Autodromu ( było ich około 60 - Brum zdobył około 20 ) . Były pieczątki które Frotka nie zdobyłaby stąd nazwa extrem.
Opel Frontera B sport 2.2 DTI
Obrazek

"Nie walczę na rozum z kimś kto jest nie uzbrojony"
Avatar użytkownika
jack 2.2 dti
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 737
Dołączył(a): 07 kwi 2008 09:26:37
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez FROTERKA » 22 cze 2011 17:47:24

jrzeuski napisał(a): Interesuje mnie też jak klub wsparł zlot, bo płacę składkę i chciałbym wiedzieć chociażby czy kozi się pojawił czy też środki z loterii poszły na nagrody zlotowe.

koly (nie kozi) przysłał mi smsa, że nie przyjedzie. Zgodnie z regulaminem loterii pieniądze zostały w kasie klubu.
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez Odoll » 22 cze 2011 18:04:17

jack 2.2 dti napisał(a):Ostatnie pieczątki uczestnicy zdobywali na torze Autodromu. Były pieczątki które Frotka nie zdobyłaby stąd nazwa extrem.


OK , zgadza się tak było . ALE : Trasa była wyznaczona , każdy dostał road booka i na tym road booku nie było zaznaczone Autodromu . Autodrom i pieczątki na nim miały być traktowane jako dodatkowe , chyba że ja coś źle zrozumiałem ?
Zresztą nawet punktacja pieczątek z trasy i toru była inna .
Ja opisałem wrażenia z trasy , nie napisałem ani słowa o Autodromie który rzeczywiście miał miejsca BARDZO wymagające i być może niedostępne dla frotek , ale tego nie byłbym do końca pewien patrząc na wyczyny sebola :D

jack 2.2 dti napisał(a):było ich około 60 - Brum zdobył około 20


Z tego co pamiętam to na autodromie zdobyłem 18 pieczątek i gdyby nie informacja o wypadku konika nie zjechałbym z toru 40min przed czasem i jeszcze kilka pieczątek bym zdobył ,jestem o tym przekonany bo objechałem tor później i było parę miejsc w które bym dał radę wjechać i wyjechać , ale to było wtedy i jest teraz nie ważne. Zabawa była naprawdę PIERWSZA KLASA :1: i za to wielki SZACUN.
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez jack 2.2 dti » 22 cze 2011 19:09:06

Koledzy i koleżanki to był zlot nie rajd i najważniejsze ,że się wszyscy dobrze bawili :wink:
Opel Frontera B sport 2.2 DTI
Obrazek

"Nie walczę na rozum z kimś kto jest nie uzbrojony"
Avatar użytkownika
jack 2.2 dti
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 737
Dołączył(a): 07 kwi 2008 09:26:37
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez Zula » 22 cze 2011 19:11:39

Odoll napisał(a):Do extrem to tak na prawdę pierwsze 3 pieczątki można zaliczyć . Tam była potrzebna wyciągarka ( choć nie dla wszystkich ) żeby to zdobyć .

Niekoniecznie. Można było zebrać pieczątki od drugiej strony w ogóle nie wjeżdżając w to błoto ;) "Sposobem" :D
Odoll napisał(a):Zdobycie pieczątki ostatniej na torowisku było banalnie proste , wystarczyło podjechać na wstecznym i po sprawie ,ZERO ryzyka jakiegoś zadrapania autka.

U nas wyglądało to tak : http://img718.imageshack.us/img718/7660/screez.jpg
Odoll napisał(a):Trasa była wyznaczona , każdy dostał road booka i na tym road booku nie było zaznaczone Autodromu . Autodrom i pieczątki na nim miały być traktowane jako dodatkowe , chyba że ja coś źle zrozumiałem ?

Było zaznaczone, w ostatnim okienku, w którym było coś zaznaczone, to właśnie to, że dalsze pieczątki należy zbierać na terenie autodromu :)
jack 2.2 dti napisał(a): Brum zdobył około 20

Bo później oglądaliśmy zmagania innych :D
jack 2.2 dti napisał(a):Koledzy i koleżanki to był zlot nie rajd i najważniejsze ,że się wszyscy dobrze bawili :wink:

DOKŁADNIE :) :beer: Zabawa była mega! :)
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez JJKILLER » 22 cze 2011 19:29:43

sprawiedliwosc napisał(a):dużo piszesz mało robisz 8-)

Dużo piszesz a nawet się nie przywitałeś :?
Najpierw zgodnie z regulaminem forum (który zapewne przeczytałeś) zapraszam do działu start, przedstawić się ładnie i napisać coś o sobie :glaszcze:

Pozdrawiam.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez Odoll » 22 cze 2011 20:13:35

Troszkę się czuje jak na pręgierzu a nie bardzo wiem dlaczego ? Napisałem prawdę z mojego punktu widzenia , Nikogo nie zamierzałem obrazić i wydaje mi się że tego nie zrobiłem a jedzie się tu po mnie jakbym jakieś herezje głosił :shock:
Jeśli ktoś przejechał tą trasę i ma inne odczucia to niech napisze to jako autor od początku do końca a nie analizuje mojego posta zdanie po zdaniu :stop1:
Zula napisał(a):
Odoll napisał(a):Do extrem to tak na prawdę pierwsze 3 pieczątki można zaliczyć . Tam była potrzebna wyciągarka ( choć nie dla wszystkich ) żeby to zdobyć .

Niekoniecznie. Można było zebrać pieczątki od drugiej strony w ogóle nie wjeżdżając w to błoto ;) "Sposobem" :D

Wiem , właśnie tak zrobiliśmy , jak byś obejrzała film jaki wrzuciłem to byś to wiedziała

Zula napisał(a):
Odoll napisał(a):Zdobycie pieczątki ostatniej na torowisku było banalnie proste , wystarczyło podjechać na wstecznym i po sprawie ,ZERO ryzyka jakiegoś zadrapania autka.

U nas wyglądało to tak : http://img718.imageshack.us/img718/7660/screez.jpg

Domyślam się że takie było zamierzenie organizatorów ale można było to zrobić "Sposobem"

Zula napisał(a):
Odoll napisał(a):Trasa była wyznaczona , każdy dostał road booka i na tym road booku nie było zaznaczone Autodromu . Autodrom i pieczątki na nim miały być traktowane jako dodatkowe , chyba że ja coś źle zrozumiałem ?

Było zaznaczone, w ostatnim okienku, w którym było coś zaznaczone, to właśnie to, że dalsze pieczątki należy zbierać na terenie autodromu :)

OK ,pieczątki można było zbierać na autodromie ale nadal upieram się że nie był on częścią trasy tylko "odcinkiem specjalnym" bo każda pieczątka na trasie warta była 4 punkty a na autodromie tylko 1 punkt.

jack 2.2 dti napisał(a): Brum zdobył około 20

Zula napisał(a):Bo później oglądaliśmy zmagania innych :D

jack 2.2 dti napisał(a):Koledzy i koleżanki to był zlot nie rajd i najważniejsze ,że się wszyscy dobrze bawili :wink:


Zula napisał(a):DOKŁADNIE :) :beer: Zabawa była mega! :)


też chyba coś podobnego napisałem , Ooo TU

Odoll napisał(a):Z tego co pamiętam to na autodromie zdobyłem 18 pieczątek i gdyby nie informacja o wypadku konika nie zjechałbym z toru 40min przed czasem i jeszcze kilka pieczątek bym zdobył ,jestem o tym przekonany bo objechałem tor później i było parę miejsc w które bym dał radę wjechać i wyjechać , ale to było wtedy i jest teraz nie ważne. Zabawa była naprawdę PIERWSZA KLASA :1: i za to wielki SZACUN.


Dla tego nie rozumiem dlaczego rzuciliście się na mnie jak sępy :shock:
Napisać coś samemu to się nie chce ALE oceniać posty innych tylko dla tego że nie są "poprawne politycznie" to od razu się znaleźli :?

A tak już całkiem na koniec moich żali wstawię wam TO : http://www.youtube.com/watch?v=itK2_nRSLik
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez Zula » 22 cze 2011 20:20:40

Nie, nie :) Całkowicie źle mnie zrozumiałeś. Nie napisałam, że nie masz racji, ani nic takiego nie miałam na myśli, tylko jak to było u nas, bo wiadomo, u każdego inaczej. A cytując było łatwiej, żeby było wiadomo do czego się odnoszę, nie gniewaj się ;)
Nie miałam jeszcze czasu wszystkich filmików oglądnąć :)
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez Odoll » 22 cze 2011 20:27:36

Zula : może ja też troszkę zbyt emocjonalnie do tego podeszłem ale jutro jadę do pracy po 3 tygodniach wolnego i wcale nie jestem z tego powodu chepi , do tego kilka :beer: i może się zdarzyć że czytam co "chcę" a nie co jest napisane . No i jeszcze mój wrodzony złośliwy charakter to mieszanka wybuchowa :killer: tak że sorki ale mam zły dzień więc NIE DOTYKAĆ dzisiaj.
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zdjęcia, filmy...

Postprzez jack 2.2 dti » 22 cze 2011 21:12:42

:beer:
Opel Frontera B sport 2.2 DTI
Obrazek

"Nie walczę na rozum z kimś kto jest nie uzbrojony"
Avatar użytkownika
jack 2.2 dti
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 737
Dołączył(a): 07 kwi 2008 09:26:37
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do VI Zlot OFF, 2011, Włościejewki



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron