Witamy !



VI Zlot - pytania, rozmowy

17 - 19 czerwca 2011

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez romi » 09 kwi 2011 21:58:29

Pytaliście o możliwość wypożyczenie na miejscu na torze więc ją udostępniłem. Jakby nie patrzeć przyczepa sama nie przyjedzie i się nie odwiezie, czas i paliwo kosztują.
Te namiary na wypożyczalnie też my przekazaliśmy,żeby było taniej dla uczestników, każdy może jechać tam sam i sobie przyprowadzić i zwrócić po zlocie.
R
romi
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez hirek_gda » 09 kwi 2011 22:29:03

no brawo brawo w takim razie nie będę komentował tego co sami napisaliście w mailu
Nie możemy zażądać za wypożyczenie kwoty wyższej aniżeli w wypożyczalni


czas i paliwo kosztuję nie zaprzeczam ale nie wiedziałem że w Poznaniu paliwo aż takie drogie
hirek_gda
Nałogowiec Ekstremalny
Nałogowiec Ekstremalny
 
Posty: 436
Dołączył(a): 28 lip 2009 17:17:26
Lokalizacja: gdańsk
Pochwały: 3
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez romi » 09 kwi 2011 23:16:07

Myślę, że ta dyskusja do nikąd nas nie zaprowadzi, każdy może wypożyczyć gdzie chce i za ile chce.
Dla wszystkich którzy nie wiedzą po ile paliwo w Poznaniu piszę- pow. 5 zyla, więc prosta kalkulacja:
Po przyczepę : Włościejewki- Poznań ( Sady )- Włościejewki- 150 km.
Z przyczepą : Włościejewki- Poznań ( Sady )- Włościejewki- 150 km.
Razem 300 km. Po przyczepę jadę Nissanem Patrolem na oponach MT- skromnie licząc średnio 15 L/100 km.
Razem 45 L x 5 zł.= 225zł.
Wypożyczenie na 4 doby 200 zł ( musimy je przywieźć w czwartek, w piątek nie będzie na to czasu)
Pozostaje 25 zł. dla kierowcy :shock: , lub nie, bo paliwo nie tanieje.
I stąd jest 450 zł.
Pewnie znajdzie się ktoś , kto powie że Nissan tyle nie pali....
Każdy, kto nie ma haka,nie po drodze, uważa że za drogo itp. może się dogadać z właścicielem wypożyczalni, który też chętnie przyprowadzi przyczepę i ją zabierze po zlocie- niestety na pewno nie za cenę paliwa.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem teraz wszystkie zagadki w sprawie przyczep.

R
romi
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez konik » 10 kwi 2011 02:18:26

Na zeszłorocznym zlocie w Smołdzinie można było korzystać z pola campingowego, lecz większość uczestników wybrała noclegi "pod dachem" Niestety kwatery były poza bazą zlotu, rozrzucone po okolicy, i była to spora niedogodność. Porównując to do warunków na zlocie w Staszowie czy Baligrodzie gdzie ośrodek wypoczynkowy był jednocześnie miejscem noclegowym i bazą zlotu, nasuwała się refleksja że to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, i na następnych zlotach musi być możliwość noclegu "pod dachem" na bazie.
Niestety demokratycznie wybraliśmy propozycję, gdzie takiego noclegu nie ma :niewiem:
Jak widać powyżej problemy z noclegami już się zaczęły, może za rok wyciągniemy wnioski.. bo na razie pasuje do nas przypowieść Jana Kochanowskiego :
Cieszy mię ten rym: Polak mądry po szkodzie.
Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.

Ponieważ nad organizacją zlotu czuwa ekipa "Jacków", a są to osoby rzeczowe, odpowiedzialne i kompetentne to można mieć nadzieję ze to pierwszy i ostatni zgrzyt.
Kristoffer napisał(a):Pytanie do tych co zamjerzają spać pod dachem.
Może zbierzemy się choć w jednym pensjonacie czy ośrodku,czy już ktoś gdzieś coś rezerwował.

hirek_gda napisał(a):jakby co to dołączam się do propozycji z tym pensjonatem

Mi tez nie za bardzo uśmiecha się spanie w przyczepie, tym bardziej ze dwie doby maja kosztować 450 zł :shock: więc może organizatorzy wskażą jakąś niedrogą, grupową kwaterę w okolicy?
Avatar użytkownika
konik
Podszyszkownik
Podszyszkownik
 
Posty: 1161
Obrazki: 3
Dołączył(a): 15 lut 2008 22:06:24
Lokalizacja: Starogard Gdański
Pochwały: 5
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Kristoffer » 10 kwi 2011 14:34:40

romi napisał(a):Myślę, że ta dyskusja do nikąd nas nie zaprowadzi, każdy może wypożyczyć gdzie chce i za ile chce.
Dla wszystkich którzy nie wiedzą po ile paliwo w Poznaniu piszę- pow. 5 zyla, więc prosta kalkulacja:
Po przyczepę : Włościejewki- Poznań ( Sady )- Włościejewki- 150 km.
Z przyczepą : Włościejewki- Poznań ( Sady )- Włościejewki- 150 km.
Razem 300 km. Po przyczepę jadę Nissanem Patrolem na oponach MT- skromnie licząc średnio 15 L/100 km.
Razem 45 L x 5 zł.= 225zł.
Wypożyczenie na 4 doby 200 zł ( musimy je przywieźć w czwartek, w piątek nie będzie na to czasu)
Pozostaje 25 zł. dla kierowcy :shock: , lub nie, bo paliwo nie tanieje.
I stąd jest 450 zł.
Pewnie znajdzie się ktoś , kto powie że Nissan tyle nie pali....
Każdy, kto nie ma haka,nie po drodze, uważa że za drogo itp. może się dogadać z właścicielem wypożyczalni, który też chętnie przyprowadzi przyczepę i ją zabierze po zlocie- niestety na pewno nie za cenę paliwa.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem teraz wszystkie zagadki w sprawie przyczep.

R



Dziękuję za rozwinięcie tematu.Teraz mamy jasność i taka rzetelna informacja powinna się pojawić od razu przy propozycji wynajęcia przyczep przez Autodrom.
O gulnie cena 450 nie przeraża jeżeli jest mowa o przyczepie na 4 dorosłe osoby gdyż wychodzi wtedy niecałe 60pln za noc od głowy. 60pln trzeba zapłacić w byle jakim hotelu tak że norma.

jrzeuski napisał(a):
Kristoffer napisał(a):Namiot u mnie nie wchodzi w gre ponieważ nie posiadm takiego sprzętu na swoim wyposażeniu.
Namiot też można pożyczyć :) O ile pamiętam to posiadam dwa, ale muszę sprawdzić czy mi ich myszy nie zjadły. Jeśli są całe, to ten większy mogę wypożyczyć z dowozem na zlot. W drugą stronę też nie musisz mi go odwozić :)


Jerzuski ty nie bądź taki do przodu :wink: W dziurawym z myszami to sam sobie nocuj :D ja za miękki jestem na taki Hardcor,tym bardziej że pogoda pokazała już na ostatnim zlocie co potrafi.

konik napisał(a):Mi tez nie za bardzo uśmiecha się spanie w przyczepie, tym bardziej ze dwie doby maja kosztować 450 zł więc może organizatorzy wskażą jakąś niedrogą, grupową kwaterę w okolicy?


Jestem za tym aby wybrać w okolicy jakąś jedną noclegownie i na tym się skupić aby pozostali zainteresowani spaniem pod dachem spotkali się w jednym miejscu.
To powinno załatwić sprawę i dyskusję na ten temat.
Frontera B Sport RS
Ratownik XTR
lift IRONMAN 3"
Dotz Dakar 15 ET+12J7
BFG AT 31x10.5
http://www.facebook.com/groups/519662818045283/
Avatar użytkownika
Kristoffer
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 265
Obrazki: 16
Dołączył(a): 04 gru 2008 13:25:57
Lokalizacja: Płock
Pochwały: 1
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez maciar » 10 kwi 2011 17:26:32

"Dziękuję za rozwinięcie tematu.Teraz mamy jasność i taka rzetelna informacja powinna się pojawić od razu przy propozycji wynajęcia przyczep przez Autodrom.
O gulnie cena 450 nie przeraża jeżeli jest mowa o przyczepie na 4 dorosłe osoby gdyż wychodzi wtedy niecałe 60pln za noc od głowy. 60pln trzeba zapłacić w byle jakim hotelu tak że norma."
Wybraliśmy właśnie tę opcję :D
tel. 504 035 487
Avatar użytkownika
maciar
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1280
Obrazki: 1
Dołączył(a): 16 mar 2008 20:15:33
Lokalizacja: Biała Podlaska
Pochwały: 16
Województwo: Lubelskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez JJKILLER » 11 kwi 2011 17:05:55

Kiedyś już o tym pisałem, że w statusie organizatora imprezy powinno być że organizator zapewnia zakwaterowanie na miejscu slotu\rajdu, nie dalej jak w promieniu ok 1km.
Nadal jestem tego zdania z zastrzeżeniem że jest to punkt rygorystyczny, i jeśli oferent nie jest w stanie takiego punktu zagwarantować to jego oferta nie może być brana pod uwagę.
Bez względu na to czy ktoś jest miękki i musi spać na małżeńskim łożu, czy jest hardkorem i może spać na kamieniu pod gazetą to wszyscy powinni być zakwaterowani w jednym miejscu. Jacki napisały wówczas (nie pamiętam który dokładnie) że tak będzie i wszyscy będą zakwaterowani w pobliżu siebie. Zgodnie z tym wydaje mi się reszta dywagacji nie ma sensu, tylko trzeba oczekiwać wywiązania się z założeń. Nadmieniam tylko że sprawa z przyczepami była opisana jakoś tak "jak się uda to na autodromie będzie możliwość wypożyczenia przyczepy" a nie jest to żadna oferta wiążąca.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Flojd » 14 kwi 2011 20:40:32

Mam jedno pytanko odnośnie zlotu, mamy zamiar z ekipą 3 osobową wpaść na zlot. :guns:
Ile musielibyśmy zapłacić za 3 osoby dorosłe bez pakietów żywnościowych? ^_^
Zadaliśmy już to pytanie na jednym zlocie grupowym, ale nikt do końca nie był pewny co do ceny jaką musielibyśmy zapłacić...
( 3 osoby 120zł na głowę o ile się nie mylę to jakieś 360zł XD ? )

Pozdrawiam.
Flojd
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 kwi 2011 22:01:17
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Long 1995-1996

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez JJKILLER » 14 kwi 2011 22:04:50

Flojd napisał(a):Mam jedno pytanko odnośnie zlotu, mamy zamiar z ekipą 3 osobową wpaść na zlot. :guns:
Ile musielibyśmy zapłacić za 3 osoby dorosłe bez pakietów żywnościowych? ^_^
Zadaliśmy już to pytanie na jednym zlocie grupowym, ale nikt do końca nie był pewny co do ceny jaką musielibyśmy zapłacić...
( 3 osoby 120zł na głowę o ile się nie mylę to jakieś 360zł XD ? )

Pozdrawiam.

Pisz do @romi
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Cobreti25 » 14 kwi 2011 22:23:31

Ej bo chyba przespałem.... :shock: :pomidor:
Dajcie znać ile trzeba zapłacić za zlot (dwie osoby), komu i do kiedy?? :niewiem:
Bo to zaraz już chyba będzie czas ostateczny...
Fiat Grand Cherokee 5,2 V8 Lift 2,5" BFG AT 32"...

Frotka Short Lift 2" Wolf Uragano MT 32" Snorkel... było....

" Gdyby kobiety mówiły to co myślą, nie byłoby normalnie, ale przynajmniej dałoby się je zrozumieć"
Pomoc: (Kalisz i okolice)793344522
Avatar użytkownika
Cobreti25
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 695
Obrazki: 0
Dołączył(a): 14 sie 2009 20:56:35
Lokalizacja: Kalisz
Pochwały: 3
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez romi » 15 kwi 2011 00:06:39

Odp dla Flojd : w wątku INFORMACJE NA TEMAT ZLOTU Jack 2,2 TDI pisze :
Żona lub mąż członka klubu płaci tak jak członek klubu - 100 zł
wszystkie dzieci powyżej 8 lat - 50 zł
dzieci do 8 lat - bezpłatnie
nie klubowicze - 120 zł
pakiet żywnościowy jednakowy dla wszystkich - 40 zł


Ze swojej strony w opisie wpłaty proszę czytelnie ując za ile osób jest wpłata itp.
Pozdr.
R
romi
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Flojd » 15 kwi 2011 09:02:01

romi napisał(a):Odp dla Flojd : w wątku INFORMACJE NA TEMAT ZLOTU Jack 2,2 TDI pisze :
Żona lub mąż członka klubu płaci tak jak członek klubu - 100 zł
wszystkie dzieci powyżej 8 lat - 50 zł
dzieci do 8 lat - bezpłatnie
nie klubowicze - 120 zł
pakiet żywnościowy jednakowy dla wszystkich - 40 zł


Ze swojej strony w opisie wpłaty proszę czytelnie ując za ile osób jest wpłata itp.
Pozdr.
R


No dobra z tego wychodzi ze płacimy od głowy... Cóż nie znam się na zlotach etc...
Myślałem ze to jest jakoś inaczej liczone... bo wychodzi to tak jakbyśmy wsiedli we trzech taxi przejechali ileś tam KM i zapłacili po 80zł od głowy :shock: Z tego wychodzi ze jakbyśmy jechali trzema taxami zapłacilibyśmy po tyle samo tylko byłoby nieco więcej miejsca w furze :?
Flojd
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 kwi 2011 22:01:17
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Long 1995-1996

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jrzeuski » 15 kwi 2011 09:29:14

Flojd napisał(a):No dobra z tego wychodzi ze płacimy od głowy...
Rzeczywiście to trochę nietypowe, bo zazwyczaj na imprezach 4x4 płaci się od auta plus dopłata za dodatkowe osoby poza kierowcą i pilotem.

Zastanawia mnie co innego. Lista sponsorów jest imponująca (jak chyba na żadnym zlocie dotąd) a cena udziału nie spada. Zmian w programie też nie widać. To co ci sponsorzy nam dają? Jeśli tylko możliwość podziwiania swoich banerów reklamowych to na drzewo z takimi. Mam nadzieję, że w cenie udziału jest nie tylko zysk organizatora (choć coś mi świta, że z założenia zloty miały być imprezami non-profit i właśnie dlatego mieli je organizować klubowicze a nie firmy zewnętrzne), ale dostaniemy coś więcej niż możliwość zaorania toru, bo jak na razie zarówno dach nad głową jak i żarcie jest płatne ekstra.
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez mody1 » 15 kwi 2011 09:44:46

wg mnie wasze wypowiedzi to płakanie nad rozlanym mlekiem, cena jest znana i została zakceptowana w demokratycznynym głosowaniu
koszty od osoby są związane np z wywozem śmieci, ciepłą wodą, organizacją zajęć samochodowych i pozasamochodowych itp
sponsorzy nie dają pieniędzy, tylko gadzety/nagrody dla uczestników zlotu
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jrzeuski » 15 kwi 2011 10:04:08

mody1 napisał(a):cena jest znana i została zakceptowana w demokratycznynym głosowaniu
O ile pamiętam to głosowanie dotyczyło miejsca/organizatora a nie ceny ;-) Szczegółowych kalkulacji wówczas chyba nie było. Ale może to jest dobry pomysł na przyszłość, żeby konkurencja była również cenowa i każda oferta była opatrzona ceną. Jak w przetargu. W końcu im taniej na miejscu, tym więcej można przeznaczyć na dojazd i większa frekwencja będzie. Przy okazji można wtedy większe upusty za np. nocleg wynegocjować. Wielu liczy teraz każdy grosz i może wtedy nie byłoby tak, że połowa głosujących nie przyjeżdża.
sponsorzy nie dają pieniędzy, tylko gadzety/nagrody dla uczestników zlotu
Te gadżety to dla wszystkich czy tylko zwycięzców zabaw? Znaczy się, czy każdy wróci z czymś więcej niż tylko wspomnieniami czy tylko ci, którzy się odpowiednio wykażą?
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez JJKILLER » 15 kwi 2011 10:51:43

mody1 napisał(a):...sponsorzy nie dają pieniędzy, tylko gadzety/nagrody dla uczestników zlotu

A zatem to chyba nie są sponsorzy tylko gadżeciaże.
Przez wiele lat, współorganizując piknik lotniczy "Góraszka" mam pewne doświadczenie w kwestii sponsoringu i np. Orlen dopłacał do paliwa dla uczestniczących w pikniku samolotów, Warta, Uniqa pokrywały część kosztów ubezpieczenia samolotów oraz załóg, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej sponsorowała pamiątki dla załóg.

* sponsor – jest nim najczęściej firma lub osoba prywatna zainteresowana promowaniem siebie lub swoich produktów i ponosząca z tego tytułu określone koszty;
* sponsorowany – jest nim osoba lub instytucja, która korzysta ze świadczenia.

W związku z powyższym ktoś chyba źle zinterpretował pojęcie sponsoringu bo moim skromnym zdaniem np. Sobieski za kampanię reklamową na zlocie oraz związaną z nim reklamą w mediach dofinansowują korzystanie z autodromu, Wassa za powyższą reklamę dofinansowuje zakwaterowanie. Podobnie z resztą "sponsorów" a wszystko po to aby zminimalizować koszty własne. Niestety taki sponsoring jak w naszym przypadku to jest lekka doopa bo mają darmową reklamę przy prawie zerowych jej kosztach, w zasadzie bez tych "sponsorów" koszty były by takie same, a gadżety typu długopis czy smycz z logo "piekarni" to można sobie w doope wsadzić.
No cóż, mamy nadzieję że przez te półtora miesiąca organizatorzy przeanalizują udział sponsorów w zlocie i przynajmniej catering będzie darmowy na koszt sponsorów jeśli koszt samego zlotu nie może zostać zmniejszony, w przeciwnym razie to Ja (i zapewne wielu) dziękuję za oglądanie reklam pseudo sponsorów i można z nich spokojnie zrezygnować.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez pavca » 15 kwi 2011 11:03:07

Myślę że organizatorzy nie bardzo sobie zdają sprawę jakie koszta generują, albo .....

Ale po kolei. W moim przypadku:
• Ja i koleżanka Małżonka to koszt 200 zł
• 2 szt. prawie dorosłych dzieci to następne 100 zł
• nocleg powiedzmy w normalnym łóżku dla 4 osób x 2 dni to ok. 30 zł osoba/noc = 240 zł
• wyżywienie 4 osoby 2 dni = 320 zł
• paliwo na dojazd i oranie pola :) - ok 350 zł - optymistycznie :)
• niezaplanowane, nadplanowe rozrywki i napoje wyskokowe - 100 zł

Suma: 1310 zł !!!! Ludzie wiecie jaki ja mogę zafundować weekend rodzinie za takie pieniądze ????? No dobra można powiedzieć że zawsze mogę spać pod namiotem i przywieść worek konserw żeby zbić koszta, ale surviwal już mnie nie bawi :)

Z drugiej strony z racji mojej pracy (branża turystyczna) wiem że załatwienie ośrodka który za 50 zł od osoby przy takiej ilości osób zagwarantuje nocleg z wyżywieniem i jeszcze dodatkowo zapewni bar, kawiarnie świetlice na wieczorne rozmowy :) nie jest problemem. Koszt 300 zł za możliwość wjechania w teren i posiedzenia przy ognisku to moim zdaniem stanowczo wygórowana cena.
Patrz często w lusterka ! Frontery są wszędzie :)
Avatar użytkownika
pavca
Przesiadywacz
Przesiadywacz
 
Posty: 243
Obrazki: 2
Dołączył(a): 23 kwi 2009 19:34:20
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pochwały: 2
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jrzeuski » 15 kwi 2011 11:14:46

JJKILLER napisał(a): * sponsor – jest nim najczęściej firma lub osoba prywatna zainteresowana promowaniem siebie lub swoich produktów i ponosząca z tego tytułu określone koszty
Dokładnie o to mi chodziło. Materiały reklamowe firmy (gadżety, ulotki, itp.) nie są sponsoringiem. To zupełnie inna rubryka z budżecie marketingowym. Zresztą ich koszt został poniesiony przy zakupie a dystrybucja to też nie sponsoring. W koszty sponsoringu można wpisać rzeczywiste wydatki na działalność celową związaną z promocją firmy. Jeżeli mowa o sponsoringu naszego zlotu, to faktura musi być wystawiona przez jego organizatora, czyli Autodrom. I ta faktura powinna dotyczyć umowy zawartej pomiędzy tymi jednostkami, która precyzuje ile i za co płaci sponsor (np. nagrody, udział w kosztach organizacji, etc.) lub dostarcza w formie swoich produktów (np. napoje) i wtedy zamiast faktury sponsorowany wystawia potwierdzenie dostawy. W zamian sponsor dostaje prawo do umieszczenia swojego logo w logo imprezy, rozwieszenia banerów, rozstawienia namiotów, parasoli itp. dupereli na czas trwania imprezy. Krótko mówiąc musi istnieć umowa sponsorska. Są takowe?
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez FROTERKA » 15 kwi 2011 11:54:06

pavca napisał(a):• wyżywienie 4 osoby 2 dni = 320 zł

Ja zrozumiałam, że 40 zł to jest na cały zlot.
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jrzeuski » 15 kwi 2011 12:02:24

Prawda leży pośrodku :D

Pakiet żywnościowy- 40 zł osoba ( bez względu na wiek). W cenie :
- karkówka z grilla + ogórek + pieczywo na piątkowe i sobotnie ognisko
-Obiad dwudaniowy w sobotę ( zupa + ziemniaki ( frytki )+ mięso + surówka+ woda mineralna )


Czyli śniadania we własnym zakresie. Chyba, że ktoś ich nie jada.

PS. Ten pierwszy punkt jest dwuznaczny: czy na oba ogniska jest karkówka i ogór czy wyłącznie pieczywo?
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do VI Zlot OFF, 2011, Włościejewki



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość