Witamy !



VI Zlot - pytania, rozmowy

17 - 19 czerwca 2011

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez kwinto1971 » 14 gru 2010 21:20:38

Woli jasności głosowałem na propozycje Wojtka , była jak dla mnie ciekawsza . Propozycja Jacka tez była ciekawa ,ale okazało się ze to raczej propozycja wyspecjalizowanej firmy a nie Ekipy ,co może nie było tak jasno napisane w propozycji.
Ostatnio wiele ekip organizuje ciekawe kilkudniowe spotkania , szkoda tego zapału . Warto by było organizować to siłami własnymi ,tym bardziej ze miały byc zloty organizowane przez klubowiczów. Tor może i fajna sprawa ale nie wiem czy to nie za mało na udany zlot.
Sprawy finansowe tez nie sa bez znaczenia 100zl za tor i miejsce na polu namiotowym oraz ognisko to trochę dużo , a jak wielu wie wiem co nieco o organizacji imprez :boss:
kwinto1971
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez przemia » 14 gru 2010 21:21:57

Proponuję jeszcze :beer:

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Angel&Devil » 17 gru 2010 21:14:34

Chciałabym tylko przypomnieć że obecność na zlocie jest nieobowiązkowa więc nikt wam nie karze przyjeżdżać jeżeli wam coś nie pasuje :!: :!:
Angel&Devil
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez kacha » 18 gru 2010 00:20:12

Angel&Devil napisał(a):Chciałabym tylko przypomnieć że obecność na zlocie jest nieobowiązkowa więc nikt wam nie karze przyjeżdżać jeżeli wam coś nie pasuje :!: :!:

Jak widać Ty też się nie zapisałaś................................... :mrgreen: :mrgreen: więc, po co gadka Twoja..................... :mrgreen: :mrgreen:
kacha
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez bielikzloty » 18 gru 2010 00:26:48

janusz64 napisał(a):pole kempingowe u mnie za darmo,tani hotel za miedzą obok,dla bardziej wymagających apartamenty 800 metr od biwaku :boss:
I się wszyscy bawimy razem,chyba o to chodzi :evil:

i ztym sie zgodze . nocleg musi byc na miejscu
bielikzloty
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Satan » 18 gru 2010 07:21:31

Mam pytanie czy posiadacze innych terenówek, z poza forum mogą pokazać się na zlocie ?
Pozdrawiam.
Satan.

Frontside service
https://www.facebook.com/frontsideservicepl
Przeróbki i budowa aut terenowych.
tel.600785219
Avatar użytkownika
Satan
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 727
Obrazki: 34
Dołączył(a): 11 paź 2009 09:20:11
Lokalizacja: Poczesna k. Częstochowa
Pochwały: 2
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez FROTERKA » 18 gru 2010 07:55:59

Na poprzednich zlotach byli posiadacze samochodów innych marek, bywający również na forum a mimo to zdarzyły się niemiłe incydenty. :? Osobiście nie mam nic przeciwko. :D Ale jeśli chcesz wziąć ze sobą kolegów, z którymi jeździsz na wypady i będziecie na zlocie trzymać się razem, izolując od reszty to zalecałabym ostrożność. :wink:
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez kacha » 18 gru 2010 11:14:21

Kurcze.......coś nie rozumie Cię FROTERKA :roll:
Moim zdaniem, to incydenty wynikają jedynie z charakterów ludzi,a nie dlatego że jeżdżą innym autem niż FROTKA :pomidor:
kacha
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez kwinto1971 » 18 gru 2010 11:23:23

Mnie nie pasuje , ze miały być być złoty i rajdy organizowane przez klubowiczów , poza tym daleko ofercie do "full service" . Do tej 100 dojdzie catering bo nie wyobrażam sobie abyśmy się rozjeżdżali po okolicy w poszukiwaniu papu . Pamiętać tez trzeba o okolicznościowych gadżetach i tu kolejne koszty . Ja zapewne i tak pojadę ,prawdopodobnie tylko z 4latkiem bo nie chodzi o błoto ale o spotkanie . Nie wiem do kiedy można się zapisać ?
kwinto1971
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez konik » 18 gru 2010 14:38:28

Ja mam pytanie do organizatorów. Ponieważ przewidziano wspólny nocleg na terenie bazy tylko w namiotach i przyczepach, a miejsca w hotelach rozsiane po okolicy :<: to czy w razie niesprzyjającej aury zapewniacie dostęp do zadaszonej świetlicy, hali, czy choćby wiaty? Chodzi o miejsce na integrację dla ok 100 osób. Mam nadzieję że pogoda dopisze (jak na poprzednich zlotach) ale co zrobimy jak 3 dni będzie padać?
Avatar użytkownika
konik
Podszyszkownik
Podszyszkownik
 
Posty: 1161
Obrazki: 3
Dołączył(a): 15 lut 2008 22:06:24
Lokalizacja: Starogard Gdański
Pochwały: 5
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jrzeuski » 18 gru 2010 15:41:19

konik napisał(a):ale co zrobimy jak 3 dni będzie padać?

To wiata nie będzie potrzebna, bo będziemy 3 dni w trasie :mrgreen:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Jacek od » 18 gru 2010 16:03:39

Proponuję jeszcze raz obejrzeć zdjęcia.
http://chomikuj.pl/Jacek_od_Agi/Autodrom+14.12.2008r

Jak tylko będzie mniej śniegu to zrobię wiecej zdjęć. Teren jest dla każdego i każdy znajdzie coś dla siebie.
Zorganizujemy imprezę na medal. Byłem na paru naszych zlotach i można się było zawsze do czegoś przyczepić. Tylko po co ???? Nie po to jechaliśmy tyle kilometrów aby się czepiać. Proponuję nastawić się na fajną zabawę i spotkanie starych i nowych forumowiczów. :D

Jak będzie 3 dni padać to dopiero będzie zabawa :guns: :beer: :dyskusja:
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek
Avatar użytkownika
Jacek od
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 735
Dołączył(a): 04 sie 2008 16:42:16
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Angel&Devil » 18 gru 2010 16:36:07

kacha napisał(a):
Angel&Devil napisał(a):Chciałabym tylko przypomnieć że obecność na zlocie jest nieobowiązkowa więc nikt wam nie karze przyjeżdżać jeżeli wam coś nie pasuje :!: :!:

Jak widać Ty też się nie zapisałaś................................... :mrgreen: :mrgreen: więc, po co gadka Twoja..................... :mrgreen: :mrgreen:


Ja zauważyłaś lub nie to ciebie też nie widać na liście więc nawzajem!!!!!! i przestań się w końcu każdego czepiać a jak tak bardzo to lubisz to może zmień nicka na forum na "lubie się czepiać " i o od...stosunkuj się w końcu ode mnie bo "nie chce mi się z tobą gadać" :killer:
Angel&Devil
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Lady_Killer » 18 gru 2010 16:51:00

Angel&Devil napisał(a):
kacha napisał(a):
Angel&Devil napisał(a):Chciałabym tylko przypomnieć że obecność na zlocie jest nieobowiązkowa więc nikt wam nie karze przyjeżdżać jeżeli wam coś nie pasuje :!: :!:

Jak widać Ty też się nie zapisałaś................................... :mrgreen: :mrgreen: więc, po co gadka Twoja..................... :mrgreen: :mrgreen:


Ja zauważyłaś lub nie to ciebie też nie widać na liście więc nawzajem!!!!!! i przestań się w końcu każdego czepiać a jak tak bardzo to lubisz to może zmień nicka na forum na "lubie się czepiać " i o od...stosunkuj się w końcu ode mnie bo "nie chce mi się z tobą gadać" :killer:

:stop: Eeeeeeeeejjj wyluzujta :!: bo to chyba nie miejsce i temat na takie rozmowy..... :roll: :roll: :offtopic:

A co do tematu zlotu to zauważam że przybywa niedomówień........ :?
Ja bym chciała tylko wiedzieć jakąś ostateczną ceną (a przynajmniej jakąś najbardziej przybliżoną), bo na razie stanęło na 100zł... +........ :?:
Obrazek
Avatar użytkownika
Lady_Killer
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2115
Obrazki: 5
Dołączył(a): 28 lip 2009 19:25:46
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Satan » 18 gru 2010 16:55:37

Dokładnie poproszę o cenę w przybliżeniu za wszystko oraz o odpowiedź czy można osoby z poza forum.
Pozdrawiam.
Satan.

Frontside service
https://www.facebook.com/frontsideservicepl
Przeróbki i budowa aut terenowych.
tel.600785219
Avatar użytkownika
Satan
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 727
Obrazki: 34
Dołączył(a): 11 paź 2009 09:20:11
Lokalizacja: Poczesna k. Częstochowa
Pochwały: 2
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez kacha » 18 gru 2010 16:56:13

Angel&Devil napisał(a):
kacha napisał(a):
Angel&Devil napisał(a):Chciałabym tylko przypomnieć że obecność na zlocie jest nieobowiązkowa więc nikt wam nie karze przyjeżdżać jeżeli wam coś nie pasuje :!: :!:

Jak widać Ty też się nie zapisałaś................................... :mrgreen: :mrgreen: więc, po co gadka Twoja..................... :mrgreen: :mrgreen:


Ja zauważyłaś lub nie to ciebie też nie widać na liście więc nawzajem!!!!!! i przestań się w końcu każdego czepiać a jak tak bardzo to lubisz to może zmień nicka na forum na "lubie się czepiać " i o od...stosunkuj się w końcu ode mnie bo "nie chce mi się z tobą gadać" :killer:

:boss: :boss: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kacha
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez FROTERKA » 18 gru 2010 17:19:03

kacha napisał(a):Kurcze.......coś nie rozumie Cię FROTERKA :roll:

Nie ściemniam, nie słodzę, nie wiem, co kim kierowało, napisałam jak było.
Do Satana, jeszcze raz napiszę, moim zdaniem może każdy przyjechać jeśli tylko chce się wspólnie bawić. :beer: :gears: :dyskusja: :D
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez kacha » 18 gru 2010 17:24:35

FROTERKA napisał(a):
kacha napisał(a):Kurcze.......coś nie rozumie Cię FROTERKA :roll:

Nie ściemniam, nie słodzę, nie wiem, co kim kierowało, napisałam jak było.
Do Satana, jeszcze raz napiszę, moim zdaniem może każdy przyjechać jeśli tylko chce się wspólnie bawić. :beer: :gears: :dyskusja: :D

rozumiem ze akurat trafiło na ludzi posiadających Frotke :( ,czasem nie wiadomo ,co kieruje ludzi na dziwne zachowania.
Ostatnio edytowano 18 gru 2010 17:25:21 przez kacha, łącznie edytowano 1 raz
kacha
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Jacek od » 18 gru 2010 17:25:05

Szczegółowy cennik zostanie stworzony w marcu - kwietniu.
Spowodowane jest to pozyskiwaniem sponsorów VI ZLOTU :D ( VW , WASA , Sobieski , Mamut , ................. , BF GOODRICH )
Im będzie ich więcej tym mniej zapłacimy. To logiczne. :D :) :D
Jeżeli ktoś chciałby sponsorować VI ZLOT to proszę o PW

Nie bedziemy nikogo namawiali na dodatkowe koszty. Ale jeżeli ktoś z Towarzystwa był na Rajdzie Jurajskim to wie że za dobre jedzenie warto zapłacić. ( BYŁO PYCHA ) Ale jak ktoś chce to niedaleko jest sklep i można zorganizować sobie wyzywienie.
Zaproponujemy wersję podstawową a za dodatki trzeba będzie dołpacić ( piwo , słodycze itp.)

Satan - PW :D
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek
Avatar użytkownika
Jacek od
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 735
Dołączył(a): 04 sie 2008 16:42:16
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez JJKILLER » 19 gru 2010 02:56:42

Tak sobie patrzę i czytam, i myślę, że jeszcze nie było zlotu a już są jakieś kwasy.
Beż żadnych ansów proszę ale... kiedy był temat kto, gdzie i kiedy ma coś zorganizować to poza oficjalnymi trzema była jeszcze propozycja jakiegoś kolegi z okolic Kujawsko Pomorskiego, i była to oferta naprawdę kusząca nie tylko w szczegóły turystyczno krajobrazowe ale przede wszystkim finansowo (jakieś śmiesznie niskie koszty) i bazowo noclegowe (wszyscy w jednym miejscu).
Na jego pytanie czemu jego oferta nie została wystawiona do "przetargu" w odpowiedzi dostał że jest czarny i jak będzie klubowiczem to będzie miał wpływ na takie sprawy.
Teraz widzę że współorganizatorem zlotu jest Jacek od Agi notabene też czarny, więc jaka tu jest konsekwentność? (Jacku nie zrozum mnie źle ale piszę do ogółu nie że Ty brałeś udział w przetargu tylko że tamten nie mógł wziąć w nim udziału).
Skoro w tak wybiórczy sposób zostało to przeprowadzone, i dodatkowo jeszcze narastająca atmosfera pytań, niedomówień, a między niektórymi i wrogości, a ponieważ mamy do zlotu jeszcze pół roku to może przeprowadźmy jeszcze raz, tylko tym razem bardziej demokratyczny "przetarg", pozostawiając niezmiennym termin, co do którego zgodna była zdecydowana większość a biorąc pod uwagę więcej ofert i ustalając pewne niezmienne, np. wszystkie kwaterunki w promieniu max. 1000m (a nie 20km)

Ponadto mam pytanie do zarządu.
Z okazji zmiany statusu na "Stowarzyszenie" była rozmowa że jako stowarzyszenie będzie większa szansa na sponsoring (bo sponsorzy takie wydatki jakoś sobie odpiszą, czy coś w podobie) i związane z nim znaczne zredukowanie kosztów zlotów\rajdów. Jak to się ewentualnie przełoży na zredukowanie kosztów ponoszonych przez uczestników zlotów\rajdów (tańsze zakwaterowanie, catering, karnety paliwowe podczas imprezy)? Rozumiem że skoro dadzą swoje banery reklamowe to chyba nie będziemy ich reklamować za "dziękuję" tylko w zamian zaoferują coś wymiernie korzystnego (poza długopisami i smyczkami z kolejną ich reklamą)
Ostatnio edytowano 19 gru 2010 11:38:42 przez JJKILLER, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do VI Zlot OFF, 2011, Włościejewki



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość