Witamy !



VI Zlot - pytania, rozmowy

17 - 19 czerwca 2011

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez tiger » 18 sty 2011 08:42:22

A ja mam takie pytanie, ot kilka pytań.
Czy powstanie jakaś ulotka odnośnie tego zlotu, w której będą podsumowane wszelkie ustalenia zlotowe. Niestety nie miałem jeszcze okazji uczestniczyć w zlocie aut 4x4, więc ciekawi mnie jaki będzie plan imprezy, dokładne kwestie zakwaterowania, opłat (czyli co pokrywa te 100zł, a na co trzeba przygotować dodatkowe dudki). Czy będzie możliwość sprawdzenia się w terenie dla początkującego kierowcy i auta bez przeróbek (tzw. seryjny). Do kiedy przyjmowane są zgłoszenia, opłaty?? No i inne cenne uwagi które mogą się przydać, a o których niedoświadczony człek nie wie.
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

Obrazekpicasaweb
Avatar użytkownika
tiger
Starszy Nałogowiec
Starszy Nałogowiec
 
Posty: 373
Obrazki: 1
Dołączył(a): 15 wrz 2010 08:42:31
Lokalizacja: Kraków
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez mody1 » 18 sty 2011 09:46:37

Napewno powstanie plan imprezy i pewnie będzie na stronie głównej i na forum
Zawsze są trasy dla samochodów seryjnych i cięższy teren dla chętnych
wpisowe, o ile dobrzę się orientuje, planowane na około 100-120 zł od osoby
w cenie miejsce na namiot, zaplecze socjalne, legalne trasy, ogniska i pewnie coś na ognisko, może jakieś gadzety

Jacki z Poznania pewnie odpowiedzą dokładniej i podadzą szczegóły, jest jeszcze troche czasu
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jack 2.2 dti » 21 sty 2011 14:39:16

Przepraszam ,że tak długo zwlekałem z odpowiedziami ( siły wyższe). Plan jest zrobiony jeszcze tylko go troszkę dopracujemy i jutro lub pojutrze będzie przedstawiony. Pozdrawiam Jack
Opel Frontera B sport 2.2 DTI
Obrazek

"Nie walczę na rozum z kimś kto jest nie uzbrojony"
Avatar użytkownika
jack 2.2 dti
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 737
Dołączył(a): 07 kwi 2008 09:26:37
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jack 2.2 dti » 25 sty 2011 09:29:05

Witam serdecznie,
Przesyłam wstępne ustalenia ze spotkania organizacyjnego .
VI Zlot Opla Frontery:
Możliwość uczestnictwa :
-członkowie klubu Opla Frontery z samochodami Opel Frontera
-nie członkowie Klubu Opla Frontery z samochodami Opel Frontera
-przyjaciele Klubu Opla Frontery ( np. byli członkowie lub nie ) z innymi samochodami - podczas Off Roadu na torze rozpatrywani w innej kategorii

PIĄTEK
Od godz. 12 możliwy przyjazd uczestników, rejestracja, zakwaterowanie, oznaczenie samochodów.
Pole namiotowe jak i możliwość rozstawienia własnej przyczepy w cenie wpisowego, Temat wynajmu przyczep od nas na razie zawieszamy. Nie mam tego dograne z żadną wypożyczalnią ( jest jeszcze trochę czasu ) więc nie będziemy rzucać niepotwierdzonych informacji. Jeśli się okaże że jest to do zorganizowania to ogłosimy. Z własną przyczepą zapraszamy serdecznie . Plaża jest 3 km polnymi drogami na skróty, niecałe 5 km normalnie. Bliżej sezonu załatwimy namiary na domki – na razie jest tam głucho i pusto.
Myślę, że na godzinę 19 powitalne ognisko ,przywitanie, integracja, itp.

SOBOTA

Godz.8-10 śniadanie
Godz. 10-10,30- Odprawa, podział na turystyk i wyczyn
Grupa Turystyk :
W godz. 11-15 trasa krajobrazowa połączona ze zwiedzaniem ciekawych miejsc, przejazd wg mapy połączona z odcinkami wg Road booka, w miarę możliwości poza drogami asfaltowymi. Po drodze łatwe zadania do wykonania.
Godz. 15-16,30 Powrót, przerwa obiadowa na autodromie
Godz. 16,30-19 –szkółka Off Road dla chętnych - w grupach ok. 10 osobowych przedstawienie podstawowych zasad zachowania się w terenie, bezpiecznego korzystania z samochodów ( podstawowe wyposażenie, dodatkowe akcesoria w samochodzie, bezpieczne korzystanie z lin, wyciągarek, pasów, zbloczy , podstawy techniki jazdy w terenie, pokonywanie zjazdów, podjazdów, brodów, błoto, jazda w koleinach itp.)
Grupa Wyczyn :
W godz. 11-15 zdobywanie pieczątek na torze połączone z krótką trasą w/g Road booka o większym stopniu trudności .
Godz. 15-16,30 przerwa obiadowa
Godz. 16,30-19 konkursy zręcznościowe : jazda w alko goglach, trial tyłem, Baba za kierownicą, rzut oponą, strzelnica pneumatyczna itp. Dla dzieci : Atrakcje dla dzieci- może uda nam się ściągnąć animatorkę z Centrum Kultury w Książu na 3-4 godziny w sobotę. Jeśli nie to możemy zorganizować przejażdżki kucykami ( najwyżej rodzice dadzą po kilka złotych na swoje pociechy) lub bezpłatnie coś od nas na terenie- strzelnica pneumatyczne dla starszych, podchody dla młodszych, trampolina, bajki , filmy , dyskoteka itp. Mamy program dla grup szkolnych, ale trzeba zaangażować w to jakieś dodatkowe osoby, mam nadzieję, że może ktoś z klubu pomoże. W sumie planujemy, że trasa Turystyk będzie dla całych rodzin- zadania koedukacyjne 
Godz. 19-20 czas wolny, toaleta własna i samochodów (chcemy uruchomić punkt mycia samochodów na torze, nie wiem czy zdążymy, jeśli nie to będzie wąż i karcher. Oczywiście to nie myjka tylko miejsce do opłukania błota z kół itp.)
Godz. 20- integracja do bólu, w międzyczasie ok. 22 ogłoszenie wyników w klasie turystyk i wyczyn oraz wręczenie nagród, Karaoke – dla chętnych 

NIEDZIELA

Od 9 śniadanie dla chętnych, przejazd przez Książ Wielkopolski wspólne zdjęcie, zakończenie

Proponuję na tym etapie następujące ceny wpisowego
Dorośli :
Członkowie Fanklubu Frontiery 100 zł, pozostali 120 zł
Dzieci do 8 lat gratis
Dzieci w wieku 8-18 lat - 50 zł
Goście spoza Polski - 25 €, dzieci 50%
Pakiet żywnościowy- 40 zł osoba ( bez względu na wiek). W cenie :
- karkówka z grilla + ogórek + pieczywo na piątkowe i sobotnie ognisko
-Obiad dwudaniowy w sobotę ( zupa + ziemniaki ( frytki )+ mięso + surówka+ woda mineralna )

Wpisowe z naszej strony obejmuje :
-udostępnienie toru Off Road wyłącznie dla uczestników zlotu
-możliwość rozbicia namiotu lub rozstawienia przyczepy
-zapewnienie całodobowego monitoringu terenu ( ochrony- wstęp tylko dla uczestników spotkania i zaproszonych gości )
-dostęp do ciepłej i zimnej wody, stacjonarnych toalet, prysznicy, kontenerów socjalnych ( śmieci )
-dostęp do energii elektrycznej w toaletach i bazie zlotu ( wigwamie )
- możliwość umycia pojazdów po błotnym szaleństwie- doprowadzenia ich do stanu pozwalającego na jazdę po drogach publicznych
-możliwość zakupu ciepłych posiłków i napoi na miejscu
-zapewnienie ustalonego programu spotkania, niezbędnych materiałów do jego realizacji, uzgodnionych legalnych tras przejazdu itp.
- kiełbaska i pieczywo na powitalnym ognisku

Pozdrawiamy Jack2.2dti, Jacek od Agi, Autodrom
Opel Frontera B sport 2.2 DTI
Obrazek

"Nie walczę na rozum z kimś kto jest nie uzbrojony"
Avatar użytkownika
jack 2.2 dti
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 737
Dołączył(a): 07 kwi 2008 09:26:37
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jrzeuski » 25 sty 2011 09:56:22

jack 2.2 dti napisał(a):Pole namiotowe jak i możliwość rozstawienia własnej przyczepy w cenie wpisowego, Temat wynajmu przyczep od nas na razie zawieszamy. Nie mam tego dograne z żadną wypożyczalnią ( jest jeszcze trochę czasu ) więc nie będziemy rzucać niepotwierdzonych informacji. Jeśli się okaże że jest to do zorganizowania to ogłosimy. Z własną przyczepą zapraszamy serdecznie. Bliżej sezonu załatwimy namiary na domki – na razie jest tam głucho i pusto.
Czyli znowu każdy nocuje gdzie indziej? :cry: Ale może chociaż w zasięgu krótkiego spaceru a nie paru kilometrów?

Popracujcie lepiej nad tą wypożyczalnią przyczep niż domkami :idea: Chyba, że domki też da się zawlec na pole namiotowe. W całości a nie na linie za Frotką :twisted:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jack 2.2 dti » 25 sty 2011 10:59:08

Myślę, że Zlot nie polega na tym ,żeby każdy siedział w oddzielnym pokoju czy domku i oglądał wygodnie TV. Zlot jest po to ,żeby się spotkać i razem spędzić jak najwięcej czasu i się dobrze bawić a sam nocleg jest drugorzędną sprawą. Jak napisałem sprawa wypożyczania przyczep jest sprawą nadal otwartą ale narazie jest jeszcze za wcześnie żeby podawć konkretne szczególy.

pozdrawiam Jack
Opel Frontera B sport 2.2 DTI
Obrazek

"Nie walczę na rozum z kimś kto jest nie uzbrojony"
Avatar użytkownika
jack 2.2 dti
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 737
Dołączył(a): 07 kwi 2008 09:26:37
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jrzeuski » 25 sty 2011 11:33:23

jack 2.2 dti napisał(a):Zlot jest po to ,żeby się spotkać i razem spędzić jak najwięcej czasu i się dobrze bawić a sam nocleg jest drugorzędną sprawą.
Byłeś w Żelazie, więc wiesz, co mam na myśli. Jasne, że nie chodzi o to by wszyscy spali na jednej sali, ale problemy komunikacyjne mogą utrudnić rozwinięcie skrzydeł na wieczornej integracji a rano nie można przegapić odprawy.

Wiadomo, że w Żelazie byli tacy, którzy preferowali własne auto, by dotrzeć do poduszki. Nie wnikam czy wytypowali kierowcę z :banan?: na :beer: czy wybrali opcję bardziej hardkorową, która w tamtejszej głuszy okazała się równie skuteczna, ale najlepiej by było jakby nie musieli w ogóle się nad tym zastanawiać. Pośpieszne kończenie :beer: i :dyskusja:, bo za chwilę odjeżdża ostatni "autobus" też :<:

Dlatego zakwaterowanie w bazie zlotu lub zaraz obok jest według mnie ważnym aspektem. Tym razem nie wybieram się z rodziną, więc jakoś dopełznę do namiotu :twisted: Inni pewnie też sobie jakoś poradzą, bo "twardym cza być", ale po co znowu pozostawiać lekki niesmak po zlocie? Z pewnością chcecie zorganizować perfekcyjny zlot, więc nie lekceważcie kwestii zakwaterowania, please, bo podejście "jakoś to będzie" się słabo sprawdziło.
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Zula » 25 sty 2011 13:03:14

jack 2.2 dti napisał(a):Członkowie Fanklubu Frontiery

nie, żebym się czepiała :wink:

Najlepiej by było, gdyby udało się ulokować wszystkich w jednym miejscu, bo na V zlocie jednak trochę to przeszkadzało, że część była gdzie indziej, część jeszcze gdzie indziej, a część na miejscu. Wiadomo, że nie każdy musi lubić spać pod namiotem, mi to akurat nie przeszkadza, no ale trzeba by popatrzyć tak całościowo i coś wymyślić. Nie sądzę, żeby od razu musiał być luksus i w ogóle, bo to zlot, a nie pobyt na wczasach, ale jednak niektórzy potrzebują jakiegoś zadaszenia nad głową i fajnie by było, jakby to było mniej więcej w tym samym miejscu :) Z resztą od początku, jak była mowa o Zlocie, było mówione, że ważne jest ulokowanie wszystkich noclegowo w jednym miejscu.
Ostatnio edytowano 25 sty 2011 15:18:03 przez Zula, łącznie edytowano 1 raz
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Kawior1000 » 25 sty 2011 13:30:47

Cześć .

Chciałbym podpowiedzieć organizatorom kilka kwestii które być moze uprościłyby im życie :

1. Może nie trzeba różnicować cen na tubylców ( 100 PLN ) i gosci zagranicznych ( 25 Euro )
to tylko dodatkowa robota dla organizatorów a jak ktos jest z zagranicy to naprawdę jest w
stanie bez problemu wymienić sobie swoja walutę na PLN . Dodatkowo nie bedzie pola do czyichś narzekań typu : dlaczego ja płacę 100 PLN a gość zagraniczny tylko 96 PLN ( bo tak akurat wychodzi z przliczenia kursu)

2. Może łatwiej organizacyjnie będzie cenę posiłków ( 40 PLN ) dodać do wpisowego i zrobić
1 kwote łaczną 140 PLN obejmującą posiłki ? . Unifikacja z jednej strony ogranicza mozliwości
uczestników ( nie mają wyboru czy kupić wyżywienie proponowane przez organizatorów
czy samemu coś organizowac) ale z drugiej ułatwia sprawę organizatorom ( a przecież organizatorzy robią to dla nas OPRÓCZ swoich codziennych zajęć i mają prawo nie mieć doświadczenia i wprawy w organizacji takich imprez) Wprowadzenie wyzywienia jako 'opcji'
moim zdaniem komplikuje sprawę organizatorom - talony na karkówkę bedą rozdawać ?? kto to będzie sprawdzał ?? Jak bedzie rozwiązana sprawa zaliczek ? Ci co chcą 'z wyzywieniem' będą płacili wyższe?? Kto to będzie kontrolował i rozliczał. ?

A jak bedzie chciała przyjechać załoga w składzie : Polak członek klubu z wyzywieniem , + gość zagraniczny bez wyzywienia + 1 dziecko ? to kto ogarnie ile mają wpłacić zaliczki? kto to wszystko ogarnie tak żeby porcji karkówki było tyle ile osób się 'zapisało' ? A jak ktoś zmieni zdanie bo mu karkówka zapachniała ? - to co odejdzie z kwitkiem bo 'nie zadeklarował się wczesniej' ?

Żeby była jasność to nie jest krytyka organizatorów ( Chwała im za to że zdecydowali sie organizować zlot ) tylko podpowiedź zmierzająca do ułatwienia im życia ( Które i tak łatwe w czasie zlotu nie będzie :mrgreen: :mrgreen: )

pozdrawiam wszystkich
Kawior1000
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 55
Dołączył(a): 04 maja 2010 09:49:21
Lokalizacja: Gdynia
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez jrzeuski » 25 sty 2011 14:07:36

Kawior1000 napisał(a):
1. A właściwie to czemu 25 EUR a nie 30? Promocja dla dewizowych? Nie, żebym był zazdrosny, ale nie zdziwię się jak się znajdą jacyś twierdzący, że oni w Polsce już od lat nie mieszkają ;-)

2. Wrzucenie posiłków do wpisowego jako opcja ma sens a wydanie posiłku to nie jest żaden problem organizacyjny, zwłaszcza na zamkniętej imprezie. Ale myślę, że to powinno dotyczyć tylko obiadu a żarcie na ognisko albo w całości we wpisowym (teraz jest tylko na pierwszy wieczór) albo wcale i każdy przynosi, co chce.

PS. Co z :beer: ? Będzie jakaś beczka czy wszystko we własnym zakresie?
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Odoll » 25 sty 2011 14:30:00

jrzeuski napisał(a):Co z :beer: ? Będzie jakaś beczka czy wszystko we własnym zakresie?


DOBRZE GADA ..dobrze gada :!: :!: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen:
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Kogut » 25 sty 2011 15:25:18

Pytania do jack 2.2 dti :)

1.Czy można by zorganizować nocny odcinek specjalny ??? okazja na zdobycie bonusowych pieczątek.
Nie chodzi mi tu o taplanie :pomidor: a o typową taktykę (czyt. ostrożna/powolna)
Najlepiej w Piątek, aby nie psuć integracji sobotniej :beer:

2. Czy jest możliwość zabrania załogi z poza klubu/forum, jeżeli tak to na jakich zasadach ??
Avatar użytkownika
Kogut
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1537
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 gru 2007 19:39:44
Lokalizacja: Sochaczew
Pochwały: 3
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez romi » 25 sty 2011 18:28:45

Witam
1.z nocnym odcinkiem myślę że nie będzie problemu- trasa w/g rooad book tak na ok.3 godziny z pieczątkami które można pominąć jeśli okażą się zbyt wymagające i jechać dalej.
2. 25 euro jeśli obcokrajowiec nie będzie miał PLNów. W czerwcu może się okazać że 25 euro to 110 zł. :)
3.z naszej strony nocleg jest w jednym miejscu- na terenie toru,w cenie wpisowego namiot albo przyczepa. można po drodze wypożyczyć sobie z jakiejś wypożyczalni i w drodze powrotnej oddać. niestety nie mamy hotelu na miejscu.ale jest bieżąca woda,ciepła i zimna, stacjonarne toalety, prysznice,energia elektryczna, jedzenie i :beer: , na dwie czerwcowe noce podstawowy socjal zapewniony. tak jak napisał jack będzie propozycja wypożyczenia przyczepy na miejscu.
4. może nie każdy chce płacić za posiłki bo np. będzie jadł co innego :beer: , więc dlatego powstała możliwość zapłacenia wpisowego z pakietem posiłkowym lub bez.
romi
 

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Zula » 25 sty 2011 18:31:36

A może, gdyby wszyscy zdecydowali się na domki w ośrodku, tam zrobić imprezę integracyjną? Nie byłoby problemu w kwestii noclegów w kilku miejscach, ani z dotarciem po integracji do miejsca noclegu o dowolnej porze...
Ciężko wymagać od kogoś, kto przyjedzie np. z małym dzieckiem spania pod namiotem.
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Kristoffer » 25 sty 2011 18:56:30

Zula :>:
Dokładnie więdz liczę na możliwość wypożyczenia przyczepy na autodromie jeżeli tylko będzie taka możliwość.Domki ok ale tak jak pisze Zula dobrze by było aby wszystkich zapakować na ten ośrodek.
Frontera B Sport RS
Ratownik XTR
lift IRONMAN 3"
Dotz Dakar 15 ET+12J7
BFG AT 31x10.5
http://www.facebook.com/groups/519662818045283/
Avatar użytkownika
Kristoffer
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 265
Obrazki: 16
Dołączył(a): 04 gru 2008 13:25:57
Lokalizacja: Płock
Pochwały: 1
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez brum » 25 sty 2011 18:58:04

No z tym noclegiem to nie bardzo...
A odnośnie trasy, mam nadzieje że będzie dało radę pojeździć, a nie bezie przez 90% trasy ciągania się na winchu.
A tak z ciekawości to wypożyczenie przyczepy to ile?
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez Pawel » 25 sty 2011 20:37:04

...może nie doczytałem, przegapiłem, nie ważne... Do kiedy można się zapisywać, tak żeby nie zostać na lodzie :?: Planuję w końcu pojawić się na zlocie, ale... Kwestia "wspólnego" noclegu była by najrozsądniejsza. w moim przypadku namiot odpada, przyczepy z Mazur ciągnął nie będę - miejscowa wypożyczalnia lub domek jak najbardziej...
I pytanie standardowe, z mojej strony - pies :?:
...albo Ty jesz, albo Ciebie jedzą...
Obrazek
A 3,1 TDI Long '95
bike MTB wegług własnej specyfikacji...
Citroen C8 HDI
honda transalp xl600v
bmw f650st
w razie w: 696445799
Avatar użytkownika
Pawel
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4398
Obrazki: 11
Dołączył(a): 23 mar 2008 20:02:00
Lokalizacja: Giżycko
Pochwały: 10
Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Long 1995-1996

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez JJKILLER » 25 sty 2011 21:34:14

Co do tego nieszczęsnego zakwaterowania to powinno być to na przyszłość ujęte w regulaminie organizatora że zakwaterowanie tylko i wyłącznie w miejscu zlotu\rajdu lub w promieniu np 500m. Chętni do organizowania imprez nie mogący spełnić tego wymogu nie mogli by brać udziału w przetargu na organizację.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez tiger » 25 sty 2011 21:38:05

Pawel napisał(a):... Do kiedy można się zapisywać, tak żeby nie zostać na lodzie :?: P

No i to właśnie punkt którego zabrakło w informacji która pojawiła się o zlocie.
Też się dołączam do tego pytania, sam osobiście będę czekał prawie do ostatniego momentu, bo ze względu na pracę nie mogę takich odległych planów snuć.
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

Obrazekpicasaweb
Avatar użytkownika
tiger
Starszy Nałogowiec
Starszy Nałogowiec
 
Posty: 373
Obrazki: 1
Dołączył(a): 15 wrz 2010 08:42:31
Lokalizacja: Kraków
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: VI Zlot - pytania, rozmowy

Postprzez brum » 25 sty 2011 21:38:34

A nie było pisane że musi?

I pytanie kolejne: jak się ma sprawa :beer: ? Ci co byli w Żelazie wiedzą, że tam było kilka rodzajów, i ile się chciało.
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do VI Zlot OFF, 2011, Włościejewki



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość