Witamy !



Opłaty. oc/ac

Re: Benefia

Postprzez bodzio44 » 19 sty 2008 18:38:50

mares64 napisał(a):Ja placilem w BENEFIA , 10 % zniżki 990 zl


W zwiazku z tym ,ze konczy mi sie ubezpieczenie szukalem czegos tanszego i znalazlem.BENEFIA-250 zl za caly rok przy 60% znizki.
bodzio44
 

Postprzez nightman » 07 lut 2008 03:05:54

Tak deczko ostatnio natworzyliśmy o ubezpieczeniach i coś mnie tknęło żeby poszukać tańszego niż mam obecnie...
Aktualnie jadę na CIGNIE i frotce jak wiadomo 2.8 TDI. Ubezpieczonko robiłem u Pani ( i tutaj należą się jej szczere wyrazy uznania - jak to w telewizji...piiiiiii....piiii....piiippiii...- wycięte z powodu cenzury ) z Myślenic. Okazało się że wg wyliczeń owej szanownej pani zapłaciłem 800 zeta za OCeka ( mając max znizek )... Jakież było moje zdumienie, jak kilka dni temu ot tak polazłem popytać ubezpieczycieli o stawki i pani w moim miejscu zamieszkania wyliczyła mi w CIGNIE za tę samą frotkę....509 zł na rok... :twisted: :twisted: :twisted:
Okazało się że szanowna Pani - nazwijmy ją - myśleniczanka po prostu jebknęła się na polisie i zapomniała dodać jakichś 30% zniżki... No myślałem że mnie szlag jasny trafi. Okazuje się teraz że owej stawki zawyżonej nie jestem w stanie odzyskać i 3 setki ( w przeliczeniu dwie gumy z drugiej ręki do froci ) poszły się walić... W tym oto miejscu przesyłam serdeczne pozdrowienia dla w/w pani a dla Was szanowni koledzy i koleżanki niech to będzie przestroga że warto zapytać u większej liczby ubezpieczycieli niźli tylko ufać pojedynczym jednostkom.
nightman
 

Postprzez sick69 » 08 mar 2008 16:32:40

Ja OC place 175zl za rok :) ...mam 60% +znizka pracownicza ;) żonka pracuje w hdi...
sick69
 

Postprzez Pawel » 05 kwi 2008 21:58:17

Dudek napisał(a):bez znizek za opla astre płace 1100 za oc, czyli gdy dobije do swoich 60% to będę miał podobne kwoty do zapłaty.

Zadzwoń pod 0874285980 zapytaj o panią Kaźmierkiewicz, powiedz, że numer masz od Pawła ( to moja mama) może coś pomoże w Twojej sprawie. Ale... Problem: firma mieści się w Giżycku...
...albo Ty jesz, albo Ciebie jedzą...
Obrazek
A 3,1 TDI Long '95
bike MTB wegług własnej specyfikacji...
Citroen C8 HDI
honda transalp xl600v
bmw f650st
w razie w: 696445799
Avatar użytkownika
Pawel
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4398
Obrazki: 11
Dołączył(a): 23 mar 2008 20:02:00
Lokalizacja: Giżycko
Pochwały: 10
Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Long 1995-1996

Postprzez nightman » 06 kwi 2008 18:32:17

dzięki za info...sprawa właśnie jest w toku załatwiania...czekam na oficjalną decyzję od dyrekcji działu...hehe jak nie pomoże to jest jeszcze taka ciekawa instytucja
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez FROTERKA » 09 wrz 2008 15:23:52

Wczoraj wieczór niespodziewanie :!: zadzwonił agent, u którego od lat ubezpieczamy kolejne samochody, z pytaniem, czy mamy nadal fronterę. Zdziwiona odpowiedziałam, że tak, na co on niewinnie zapytał, czy ją gdzieś indziej ubezpieczyliśmy, bo właśnie sobie przegląda polisy i nasza się skończyła...3.września. :oops:
Do de ten agent ! Nie mógł zadzwonić dwa tygodnie temu ?
Przy okazji zajrzałam do dowodu i... przegląd się skończył miesiąc temu. :oops:
Ale nie o tym chciałam. :D
Gdy dzisiaj sprawdzałam na internecie różne polisy to spotkałam się (już nie pamiętam, w jakiej firmie) z modelem Frontera D MR'95 2.6t lub Frontera MR'95 2.5t. Ki diabeł ? To jakieś ich oznaczenia czy co ?
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez nightman » 09 wrz 2008 16:17:14

FROTERKA napisał(a):Gdy dzisiaj sprawdzałam na internecie różne polisy to spotkałam się (już nie pamiętam, w jakiej firmie) z modelem Frontera D MR'95 2.6t lub Frontera MR'95 2.5t. Ki diabeł ? To jakieś ich oznaczenia czy co ?

Pewnie to kalkulator LibertyDirect bo kiedyś tam coś takiego dziwacznego widziałem...
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez Kogut » 09 wrz 2008 18:34:09

FROTERKA napisał(a):Wczoraj wieczór niespodziewanie :!: zadzwonił agent, u którego od lat ubezpieczamy kolejne samochody, z pytaniem, czy mamy nadal fronterę. Zdziwiona odpowiedziałam, że tak, na co on niewinnie zapytał, czy ją gdzieś indziej ubezpieczyliśmy, bo właśnie sobie przegląda polisy i nasza się skończyła...3.września. :oops:
Do de ten agent ! Nie mógł zadzwonić dwa tygodnie temu ?
Przy okazji zajrzałam do dowodu i... przegląd się skończył miesiąc temu. :oops:
Ale nie o tym chciałam. :D
Gdy dzisiaj sprawdzałam na internecie różne polisy to spotkałam się (już nie pamiętam, w jakiej firmie) z modelem Frontera D MR'95 2.6t lub Frontera MR'95 2.5t. Ki diabeł ? To jakieś ich oznaczenia czy co ?

Mam 38.2C gorączki ale uśmiałem że aż mi BAŃKA z nosa wyszła i osmarkałem całego laptopa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kogut
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1537
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 gru 2007 19:39:44
Lokalizacja: Sochaczew
Pochwały: 3
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez KOBZI » 09 wrz 2008 19:16:12

Frocino :) zobacz na rondo mogilskie do polskiego towarzystwa ubezpieczeniowego
oni mi powiedzieli najtaniej.
PZU przysłało list gdzie już sobie wypełnili wniosek do zapłaty na 1300 zł
link 4 już mnie męczył "że ma najlepszą ofertę" coś koło 1280 zł
na to ja temu panu do słuchawki powiedziałem że niech nie będzie taki pewny
bo w PTU powiedzieli mi 700 zł wraz z ubezpieczeniem na życie :O

pzdr
Paweł
Obrazek
Avatar użytkownika
KOBZI
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1432
Dołączył(a): 06 lip 2007 13:16:28
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 1
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez mariantygrysi » 19 wrz 2008 13:30:00

W TU Allianz mam 748 pln OC+NNW+pakiet pomocny (holowanie itepe) przy Sporcie z 94r ale w to wchodzą zniżki tatusia, którego specjalnie na te okoliczność uczynilam współwłaścicielem Froci. Prawdziwa ciekawostka była w Link4 jak zapytalam o OC na UAZa... Jedyne 3600 zł rocznie. :lol: Oczywiście uprzejmie powiedzialam że moga mnie pocalowac w :dupa: i po kombinacjach ze wspolwłasnością i krótkich poszukiwaniach płacę w PTU ok 750 czyli jak za hOpla :)
mariantygrysi
 

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez Jarek sp3swj » 26 kwi 2009 19:25:43

Zniżki... skąd wziąśc zniżki :-) może się komuś przyda ta informacja 8)

Jak jeździliście w firmie autkiem służbowym - które było do was "przypisane" to można
poprosić firmę jako właściciela auta o papier na którym właściciel/prezes/szef_floty napisze że JAN KOWALSKI jeździł tym autem OD.... DO ..

Następnie załatwiacie by firma wystąpiła do ubezpieczyciela o wyciąg z polisy dla tego auta :-)

i z takim kompletem papierów idziecie najpepiej do tej ubezpieczalni w której auto było ubezpieczane (łatwiej wszystko załatwić)

i na koniec dostaniecie polisę w której uwzględnia wam "NABYTE" zniżki :-)

nie każdy o tym wie a nie każdy agent wam o tym powie :-) ale tak jest
:beer:

Wiem bo sam to załatwiałem dla swojej froci :-)
=======

Drug sprawa - powszechniae znanana - to nasz tatuś jako współwłaściciel w dowodzie rejestracyjnym... i wtedy można ubezpieczyć autko na zniżkach taty.... gorzej jak walniemy... to on też traci bonusy :cry2:

:-)
/Jarek Poznań
4x4 ... ale Octavia :-) --- ... błękitne foto z sentymentu ... była też srebrna LONG :-)
Avatar użytkownika
Jarek sp3swj
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2001
Obrazki: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2008 22:57:17
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 12
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez konik » 27 kwi 2009 15:55:03

Frontera 2.0i 93r OC + NW zniżka 60%...300 zł :D firma MTU
A może ktoś zapłacił jeszcze mniej?
Avatar użytkownika
konik
Podszyszkownik
Podszyszkownik
 
Posty: 1161
Obrazki: 3
Dołączył(a): 15 lut 2008 22:06:24
Lokalizacja: Starogard Gdański
Pochwały: 5
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez Janek 44 » 27 kwi 2009 17:16:19

mariantygrysi napisał(a):W TU Allianz mam 748 pln OC+NNW+pakiet pomocny (holowanie itepe) przy Sporcie z 94r ale w to wchodzą zniżki tatusia, którego specjalnie na te okoliczność uczynilam współwłaścicielem Froci. Prawdziwa ciekawostka była w Link4 jak zapytalam o OC na UAZa... Jedyne 3600 zł rocznie. :lol: Oczywiście uprzejmie powiedzialam że moga mnie pocalowac w :dupa: i po kombinacjach ze wspolwłasnością i krótkich poszukiwaniach płacę w PTU ok 750 czyli jak za hOpla :)
Z tym całowaniem w :dupa: bym się wstrzymał. Opcja na zniżki tatusia nie działa już. Też dopisałem córkę , chciałem żeby jej zniżki się liczyły i :stop: , muszę płacić wyższą stawkę .
Janek 44
 

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez Jarek sp3swj » 27 kwi 2009 19:59:10

Janek 44 napisał(a):Też dopisałem córkę , chciałem żeby jej zniżki się liczyły i :stop: , muszę płacić wyższą stawkę .


??? Utraciłeś ??? podciągnei cię w górę w kierunki mniej doświadczonego drivra ???
ale numer :wsciekly: :wsciekly:

pewnie musiał byś być jedynym właścicielem autka... i jak TATKO ma 4 dzieciaki to nagle tatko jest właścicielem całego stada.... i nagle skarbówka stuka...

tia... szkoda :-( a jakie to towarzystwo ???
/Jarek Poznań
4x4 ... ale Octavia :-) --- ... błękitne foto z sentymentu ... była też srebrna LONG :-)
Avatar użytkownika
Jarek sp3swj
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2001
Obrazki: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2008 22:57:17
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 12
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez domel » 27 kwi 2009 23:04:16

Ja za 2.5 TDS płace w PZM 514zł na rok przy 60%
domel
 

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez domel » 27 kwi 2009 23:06:13

A ojciec w CU direct z 60% za 2.3 motor płaci 430 na rok
domel
 

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez Kogut » 07 paź 2009 19:25:05

Czy komuś ubezpieczalnia wypisała na polisie:
Opel Frontera ... Off Road :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kogut
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1537
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 gru 2007 19:39:44
Lokalizacja: Sochaczew
Pochwały: 3
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez przemekcrx » 07 paź 2009 21:20:57

Ja mam opłaty na rok za 2,8 TDI...w sumie płace na 2 raty 241zł a 2-ga rata 243zł w InterRisk
ogólnie jak bym zpłacił całość to było taniej coś koło 40-50zł mniej
Frota 3.2 V6
Avatar użytkownika
przemekcrx
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1443
Obrazki: 1
Dołączył(a): 29 lip 2009 19:22:40
Lokalizacja: poland
Pochwały: 7
Województwo: nie mieszkam w Polsce
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez manolo » 08 paź 2009 09:56:27

Ja tydzień temu ubezpieczałem auto, generalnie wychodziło około 480zl ale na koniec jeszcze czlowiek z link4 przez telefon powiedział, że maja promocje zniżkową i wyszło poniżej 400zl :) Ale trafiłem. Mowa o oc, chociaż jeszcze się zastanawiam nad ubezpieczeniem szyb, ale jeszcze poki co się wstrzymam.
manolo
 

Re: Opłaty. oc/ac

Postprzez Tomkoski » 17 paź 2009 20:13:01

Wczoraj zarejestrowałem Frotkę.
Ubezpieczenie PZU 60% 221 zł + 66zł NW

Na pół roku.
Tomkoski
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opłaty, ubezpieczenia, kolizje ...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości