Witamy !



Próba kradzieży

Próba kradzieży

Postprzez Huberek » 22 lut 2014 18:59:09

Zakładam ten wątek z pewną niechęcią, ale nie widzę powodu żeby siedzieć cicho.

Dzisiaj, podczas zmiany opon odkryłem uszkodzenia które świadczą o próbie kradzieży. Usiłowano nieudolnie zdjąć śrubokrętem plastikową osłonę piasty/sprzęgiełka przedniego koła (16 cali). Ktoś wyraźnie wbijał śrubokręt i podziurawił plastik w dwóch miejscach i usiłował podważyć opierając o felgę, są rówież ślady na feldze. Uszkodzenia są tak schowane/zasłonięte przez felgę, że trudno je dojrzeć a na pewno nie ma szans, żeby powstały podczas jazdy lub "otarcia" o krawężnik. Ponieważ samochód stoi zazwyczaj na parkingu strzeżonym, więc musiało to się stać kiedy zostawiłem samochód na godzinę lub dwie "na mieście" lub pod marketem.

Nie wiem, czy to skusiły felgi / nowe opony czy tylko osłony piast, czy to przypadek czy zlecenie, ale wnioski są chyba jednoznaczne, zwłaszcza, że nie miałem w zwyczaju chowania radia i innych klamotów.
Trudno mi również określić kiedy to mogło się stać, poprzednio zmieniałem opony w październiku. Od tamtej pory parkowałem "na godzinkę" w Warszawie, Grójcu, Radomiu, Kozienicach, Puławach, Lublinie.

Kolegom pragnę przypomnieć, aby zwracali większą uwagę na swoje furki, a nieudolnemu sprawcy życzę rychłego spotkania.
Kupię do froty A:
głośniki wysokotonowe drzwi, wtyczki wentylatorów, światła przeciwmgielne

tel 519-079-254
Avatar użytkownika
Huberek
Starszy Maniak
Starszy Maniak
 
Posty: 549
Obrazki: 15
Dołączył(a): 13 gru 2013 20:00:07
Pochwały: 5
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Powrót do Opłaty, ubezpieczenia, kolizje ...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron