Witamy !



Zakup przyczepy bez tablicy rejestracyjnej.

Re: Zakup przyczepy bez tablicy rejestracyjnej.

Postprzez szymon.ha » 04 paź 2014 19:01:48

Jesli na zadnej umowie nie ma zapisanego braku tablic to nie problem, bo mogles ja kupic i sam je zgubic,

Prpblem polega jedynie na tym ze w jaki sposob zginely tablice, ktos ukradl czy co, itp. I zeby pozniej zwiazku z tym cos nie wyszlo.
Avatar użytkownika
szymon.ha
Diler
 
Posty: 3515
Obrazki: 2
Dołączył(a): 08 mar 2009 23:03:38
Pochwały: 16
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Zakup przyczepy bez tablicy rejestracyjnej.

Postprzez rademenez1 » 04 paź 2014 19:13:32

Wydaje mi się że brak tablic to żaden problem,przed wczoraj rejestrowałem przyczepę z plastikową tablicą (starą czarną)bo orginał zaginął i gościu dorobił plastik .W wydziale komunikacji musiałem tylko wypełnić wniosek że zakupiłem przyczepę bez oryginalnej tablicy i tyle,wydaje mi się że z brakiem będzie podobnie.Wcześniej rejestrowałem przyczepę mając dwie umowy bo poprzedni właściciel nie przerejestrował i też nie było problemu ,muszą sie zgadzać wszystkie dane na umowach.
Avatar użytkownika
rademenez1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 126
Dołączył(a): 28 kwi 2014 20:07:21
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Zakup przyczepy bez tablicy rejestracyjnej.

Postprzez przemia » 04 paź 2014 20:00:26

rademenez1 napisał(a):Wydaje mi się że brak tablic to żaden problem,przed wczoraj rejestrowałem przyczepę z plastikową tablicą (starą czarną)bo orginał zaginął i gościu dorobił plastik .W wydziale komunikacji musiałem tylko wypełnić wniosek że zakupiłem przyczepę bez oryginalnej tablicy i tyle,wydaje mi się że z brakiem będzie podobnie.Wcześniej rejestrowałem przyczepę mając dwie umowy bo poprzedni właściciel nie przerejestrował i też nie było problemu ,muszą sie zgadzać wszystkie dane na umowach.


Wreszcie jakiś konkret :beer: Tyle że pierwszy sprzedający napisał na umowie że tablica rejestracyjna została zagubiona...

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: Zakup przyczepy bez tablicy rejestracyjnej.

Postprzez rademenez1 » 04 paź 2014 20:23:10

przemia napisał(a):
rademenez1 napisał(a):Wydaje mi się że brak tablic to żaden problem,przed wczoraj rejestrowałem przyczepę z plastikową tablicą (starą czarną)bo orginał zaginął i gościu dorobił plastik .W wydziale komunikacji musiałem tylko wypełnić wniosek że zakupiłem przyczepę bez oryginalnej tablicy i tyle,wydaje mi się że z brakiem będzie podobnie.Wcześniej rejestrowałem przyczepę mając dwie umowy bo poprzedni właściciel nie przerejestrował i też nie było problemu ,muszą sie zgadzać wszystkie dane na umowach.


Wreszcie jakiś konkret :beer: Tyle że pierwszy sprzedający napisał na umowie że tablica rejestracyjna została zagubiona...

To wypełnisz tylko formularz że zakupiłeś przyczepę bez tablic i tyle ,tablice i tak trzeba wymienić.
Avatar użytkownika
rademenez1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 126
Dołączył(a): 28 kwi 2014 20:07:21
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Poprzednia strona

Powrót do Opłaty, ubezpieczenia, kolizje ...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron