Witamy !



Zwierzęta na drodze

Re: Zwierzęta na drodze

Postprzez steele » 21 wrz 2009 06:26:40

paproch napisał(a):z takimi krowami to chociaż o tyle dobrze, że nie wskoczą na drogę w ostatniej chwili tuż przed maską :)

Ale inne "kuku" mogą zrobić :) Jechaliśmy kiedyś polną drogą na weryfikację grodziska płaskim VW. Boczkiem kobiecina pędziła stadko krówek. Szły sobie koło drogi a z szyj zwisały im łańcuchy, które ciągnęły się po ziemi. W pewnej chwili auto znalazło się za blisko krowy i łańcuch dostał się pod oponę. Krowę "przyhamowało" i zaskoczona przysiadła na prawym przednim nadkolu. Uszkodzenia na szczęście nie były wielkie ale właścicielka auta miała straszny problem co powiedzieć mężowi. "No bo, że mi krowa usiadła to nie uwierzy" :)
steele
 

Re: Zwierzęta na drodze

Postprzez Kogut » 21 wrz 2009 19:15:26

steele napisał(a):... i zaskoczona przysiadła na prawym przednim nadkolu. Uszkodzenia na szczęście nie były wielkie ale właścicielka auta miała straszny problem co powiedzieć mężowi. "No bo, że mi krowa usiadła to nie uwierzy" :)

Obrazek Normalnie nie mogę sobie tego wyobrazić Obrazek
krowa to nie słoń :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kogut
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1537
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 gru 2007 19:39:44
Lokalizacja: Sochaczew
Pochwały: 3
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Zwierzęta na drodze

Postprzez steele » 21 wrz 2009 21:03:47

Kogut napisał(a):
steele napisał(a):... i zaskoczona przysiadła na prawym przednim nadkolu. Uszkodzenia na szczęście nie były wielkie ale właścicielka auta miała straszny problem co powiedzieć mężowi. "No bo, że mi krowa usiadła to nie uwierzy" :)

Obrazek Normalnie nie mogę sobie tego wyobrazić Obrazek
krowa to nie słoń :mrgreen:

A ja do dzisiaj jak sobie przypomnę to się smieję :) Fakt jest autentyczny ale tego się faktycznie nie da opisać. Trzeba było widzieć :)
steele
 

Re: Zwierzęta na drodze

Postprzez ADAM SP3WXO » 21 wrz 2009 21:21:24

steele napisał(a):
Kogut napisał(a):
steele napisał(a):... i zaskoczona przysiadła na prawym przednim nadkolu. Uszkodzenia na szczęście nie były wielkie ale właścicielka auta miała straszny problem co powiedzieć mężowi. "No bo, że mi krowa usiadła to nie uwierzy" :)

Obrazek Normalnie nie mogę sobie tego wyobrazić Obrazek
krowa to nie słoń :mrgreen:

A ja do dzisiaj jak sobie przypomnę to się smieję :) Fakt jest autentyczny ale tego się faktycznie nie da opisać. Trzeba było widzieć :)


TAAA ale czy właścicielka miała OC :?: No może nie właścicielka tylko krowa :mrgreen:
ADAM SP3WXO
 

Re: Zwierzęta na drodze

Postprzez Reeno » 23 wrz 2009 17:43:53

ciekawe czy AC od zwierząt na drodze to obejmuje :D
Reeno
 

Re: Zwierzęta na drodze

Postprzez Maciej1981 » 23 wrz 2009 18:54:54

A tak jeszcze na marginesie... co robi taki TIR jak mu wyskoczy taki jeleń na drogę? Przeciez nie wymanewruje... kaboom?
Jestem kierowcą ciężarówki 40t i odpowieź brzmi; nie robisz nic jeżeli gwałtownie skręcisz to towar który wieziesz albo ulegnie zniszczeniu albo spowoduje że całkowicie stracisz panowanie nad pojazdem. uderzając np w sarnę lub dzika (mój brat miał takie przypadki) rozbijasz leflektor, zderzak, i zazwyczaj chłodnicę no i atrapę, do tego dzik uciekł do lasu z tablicą rejestracyjną, bez serwisu się nie obeszło. tak więc nawet "tir" ucierpi, tyle że kierowca może czuc się bezpiecznie bo siedzi dośc wysoko
kom 502338253 - pomoc dla klubowiczów (okolice koszalina)
lift 2" (ironman amory+springi)
mt 31"
Avatar użytkownika
Maciej1981
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 287
Dołączył(a): 11 sie 2009 15:48:38
Lokalizacja: Unieście
Województwo: Zachodniopomorskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Sport 1995-1996

Re: Zwierzęta na drodze

Postprzez ballula » 24 wrz 2009 12:18:51

Maciej1981 napisał(a): do tego dzik uciekł do lasu z tablicą rejestracyjną,

Ja mieszkam w lesie i przyzwyczajona jestem do takich zwierzęcych wyskoków :wink: jak chcesz to poszukam tego dzika z tablicą :lol:
ballula
 

Poprzednia strona

Powrót do Opłaty, ubezpieczenia, kolizje ...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości