Witamy !



Kalkulator ubezpieczeniowy

Kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez kwinto1971 » 07 lis 2010 09:46:07

Chyba jedyna strona która naprawdę wylicza składki , bo reszta tylko zbiera dane i konczy sie "konsultant zadzwoni" . Tu dostajemy tabele z sumami składek w rożnych towarzystwach ubezpieczeniowych , umowę możemy zarzec poprzez stronę . Do mnie przyszła listem poleconym i sprawdziłem w miejscowym oddziale ubezpieczyciela i bylem wpisany w bazę jako ubezpieczony/opłacony . link do strony http://www.wygodnie.pl/
kwinto1971
 

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez pirwosz » 11 lis 2010 11:15:57

Zgadza się że na tej stronie kalkulator wylicza składki i można od razu kupić polisę.Jednak w przypadku ubezpieczeń dla firm często pojawia się komunikat: Nie znaleziono oferty, prosimy o kontakt pod adresem mailowym.
Wszystko inne jednak działa bez zarzutu.
pirwosz
 

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez marcinn46 » 14 lis 2010 09:17:33

kalkulator średni nie uwzględnia wszystkich firm. W tym roku zapłaciłem 598 zł za frotkę a tu najtaniej wyszło 615 zł. Jedynie zaskoczony jestem tym że kalkulator liczy pakiet mazowiecki dla młodych kierowców.
marcinn46
 

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez eniek » 30 gru 2010 19:10:36

Tez uwazam ze kolega wyzej ma racje .Kalkulator przecietny mozna znaleźć lepsze i tansze rozwiazania.
wystarczy poszukac i sie nie spieszyc
eniek
 

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez galaxy » 30 gru 2010 19:55:59

kwinto1971 napisał(a):Chyba jedyna strona która naprawdę wylicza składki , bo reszta tylko zbiera dane i konczy sie "konsultant zadzwoni" . Tu dostajemy tabele z sumami składek w rożnych towarzystwach ubezpieczeniowych , umowę możemy zarzec poprzez stronę . Do mnie przyszła listem poleconym i sprawdziłem w miejscowym oddziale ubezpieczyciela i bylem wpisany w bazę jako ubezpieczony/opłacony . link do strony http://www.wygodnie.pl/


kwinto ten kalkulator to coś nie halo jest wyliczył mi najtańsze OC na 772 zł a dosłownie dziś zapłaciłem za OC frotki 422 zł za cały rok !
galaxy
 

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez kwinto1971 » 30 gru 2010 21:01:37

galaxy napisał(a):
kwinto1971 napisał(a):Chyba jedyna strona która naprawdę wylicza składki , bo reszta tylko zbiera dane i konczy sie "konsultant zadzwoni" . Tu dostajemy tabele z sumami składek w rożnych towarzystwach ubezpieczeniowych , umowę możemy zarzec poprzez stronę . Do mnie przyszła listem poleconym i sprawdziłem w miejscowym oddziale ubezpieczyciela i bylem wpisany w bazę jako ubezpieczony/opłacony . link do strony http://www.wygodnie.pl/


kwinto ten kalkulator to coś nie halo jest wyliczył mi najtańsze OC na 772 zł a dosłownie dziś zapłaciłem za OC frotki 422 zł za cały rok !


pytanie : czy w tej samej firmie i czy jesteś pewien ze dobrze wypełniłeś ten cały formularz ,poza tym wiem ze tam nie ma wszystkich ubezpieczalni ale daje to jakiś obraz cen .
Myślę ze każdy z krytykujących może dać linka do innego kalkulatora byle by nie kończył wyliczeń ze konsultant zadzwoni...Jeśli ktoś zna kalkulatory nawet pojedynczych firm lub wie za co dostał jakieś zniżki niech się pochwali . Wszyscy jesteśmy zainteresowani by zapłacić mniej, szczególnie za OC. Piszecie ze zapłaciliście np.200zł ale konkretnie jakie miasto , ile lat prawko itp,itd bo inaczej nic nikomu nie pomagacie w wyborze ubezpieczalni
kwinto1971
 

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez Cobreti25 » 31 gru 2010 00:12:39

Fakt @kwinto ma rację, to daje tylko pewien obraz ubezpieczalni.
Powiem Wam na swoim przykładzie. Też rozglądałem się za jak najtańszym ubezpieczeniem (norma), no to wio internet i lecimy po kalkulatorach. Tu powiedzmy 600 tam 650 i gdzie indziej jeszcze inna kwota (kwoty przysłowiowe, gdyż już nie pamiętam dokładnie), rozbieżność wielka. Natomiast u mnie w mieście jest koleś, który ma agencję ubezpieczeniową i umowę z chyba wszystkimi zakładami ubezpieczeniowymi :mrgreen: I najtaniej wyszło w InterRisk'u (w tamtym roku 459 z rozłożeniem na II raty). Do czego dążę, Idąc do takiej "multiubezpieczalni" zawsze dostaniemy "większe" zniżki niż przez internet. A dobrze jest z niego korzystać po to, aby nie dać się oskubać.
Fiat Grand Cherokee 5,2 V8 Lift 2,5" BFG AT 32"...

Frotka Short Lift 2" Wolf Uragano MT 32" Snorkel... było....

" Gdyby kobiety mówiły to co myślą, nie byłoby normalnie, ale przynajmniej dałoby się je zrozumieć"
Pomoc: (Kalisz i okolice)793344522
Avatar użytkownika
Cobreti25
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 695
Obrazki: 0
Dołączył(a): 14 sie 2009 20:56:35
Lokalizacja: Kalisz
Pochwały: 3
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez FROTERKA » 31 gru 2010 08:58:52

Tak na marginesie, bo mam nadzieję, że na forum sami uczciwi :D
http://moto.wieszjak.pl/wiadomosci/nowo ... ek-OC.html
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez redangel » 31 gru 2010 09:31:42

Dobry sposób to dzwonić do ubezpieczycieli, np. Axa. Tylko niestety trochę informacji trzeba podać i długo rozmawiać. Konsultant Axa direkt wyliczył dla mnie OC 360 czy 380zł/rok. Za inny sam. osobowy o dużej pojemności (2,5l) w Liberty direkt płacę 313zł/rok.
redangel
 

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez galaxy » 31 gru 2010 11:57:35

już sie poprawiam , miasto Łódź , mam 60% zniżek , najtańsze ubezpieczenie jakie znalazłem to TUW , warunek to ubezpieczenie mieszkania za 50 zł drugi warunek to opłata jednorazowa nie ma na raty, wyszło dokładnie 422 zł + 50 zł za mieszkanie , mam prawko od 1993 roku nie jeździ nikt poniżej 30 roku życia i to wszystko chyba.

Cobreti25 napisał(a):Fakt @kwinto ma rację, to daje tylko pewien obraz ubezpieczalni.
Powiem Wam na swoim przykładzie. Też rozglądałem się za jak najtańszym ubezpieczeniem (norma), no to wio internet i lecimy po kalkulatorach. Tu powiedzmy 600 tam 650 i gdzie indziej jeszcze inna kwota (kwoty przysłowiowe, gdyż już nie pamiętam dokładnie), rozbieżność wielka. Natomiast u mnie w mieście jest koleś, który ma agencję ubezpieczeniową i umowę z chyba wszystkimi zakładami ubezpieczeniowymi :mrgreen: I najtaniej wyszło w InterRisk'u (w tamtym roku 459 z rozłożeniem na II raty). Do czego dążę, Idąc do takiej "multiubezpieczalni" zawsze dostaniemy "większe" zniżki niż przez internet. A dobrze jest z niego korzystać po to, aby nie dać się oskubać.


właśnie ja też korzystam z takiej multi ubezpieczalni jest najtaniej zawsze taniej od jakiś linków i libertów a co najważniejsze dzwonią do mnie kilka dni wcześniej jak kończy się OC :)
galaxy
 

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez amstaf31 » 31 gru 2010 18:59:27

W TUW dostalem dodatkowo o ile pamietam 15% dodatkowej zniżki na oc jak ubezpieczyłem mieszkanie .A ze od niedawna mam samochod bo raptem 2 lata to w sumie oplacalo mi sie najbardziej w TUW
amstaf31
 

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez amstaf31 » 10 sty 2011 19:18:40

Witam szukam Jakiegoś dobrego kalkulatora ubezpieczeń bo w styczniu kończy mi się oc a nie chce przepłacać
amstaf31
 

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez Lady_Killer » 10 sty 2011 22:35:53

amstaf31 napisał(a):Witam szukam Jakiegoś dobrego kalkulatora ubezpieczeń bo w styczniu kończy mi się oc a nie chce przepłacać

Przejdź do początku tematu i do pierwszego postu albo "pogooglaj" a na pewno coś znajdziesz...
A najlepiej jak jeszcze przywitasz się w odpowiednim dziale :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Lady_Killer
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2115
Obrazki: 5
Dołączył(a): 28 lip 2009 19:25:46
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez amstaf31 » 12 sty 2011 14:20:54

tamte namiary juz ogladalem ,a dlaporownania szukam cos jeszcze
pozdrawiam
amstaf31
 

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez FROTERKA » 20 sty 2011 12:17:59

Absolutnie nie chcę robić kryptoreklamy ale jeśli ktoś chętny to mam dostęp do kalkutalora MTU.
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez marcinn46 » 22 sty 2011 20:42:05

Mtu fajnie wychodzi ale nie dla stolicy, większości ofert ciężko znaleźć co konkurencyjnego i co najważniejsze mtu należy do grupy Ergo Hestia jedna z bardzie prokonsumenckich firm
marcinn46
 

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez brum » 13 mar 2011 22:58:31

rankomat.pl
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez nestor » 14 mar 2011 08:28:47

brum napisał(a):rankomat.pl

Jeszcze jeden łowca danych teleadresowych :dupa:
Gdyby jeszcze podanie danych nie było warunkiem wstępnym... Mam dość spamu w e-mailu i telefonie, i za więcej dziękuję ;-)
Obrazek
off-road jest jak seks - jak nie ma w nim uczucia, to sama technika nie wystarczy
Avatar użytkownika
nestor
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 287
Obrazki: 1
Dołączył(a): 03 gru 2009 22:49:26
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez brum » 14 mar 2011 17:50:52

Ja podałem stary e-mail(nawet nie wiem czy coś wysłali) i mi wyliczył. Za drugim razem już nic nie chciał, a tel nie trzeba podawać.
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: kalkulator ubezpieczeniowy

Postprzez przemekcrx » 14 mar 2011 18:16:04

Piotrek tyle to ja u PUĆKI :D płacę za 2.8TDI a ty masz przecież 2.0l chyba nie masz wszystkich zniżek że tyle płacisz:?: :?: :?:
Przychodzi mi czasmi na pocztę link z LIBERTY coś tam :wink: napisałem do nich i oddzwonili wypytali się ile płaćę itd ..zaproponowali 380zł na rok także idzie znaleźć taniej :beer:
Frota 3.2 V6
Avatar użytkownika
przemekcrx
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1443
Obrazki: 1
Dołączył(a): 29 lip 2009 19:22:40
Lokalizacja: poland
Pochwały: 7
Województwo: nie mieszkam w Polsce
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Następna strona

Powrót do Opłaty, ubezpieczenia, kolizje ...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości