[S] Frontera A 2.8 1995

[S] Frontera A 2.8 1995

Postprzez kki » 06 lis 2017 15:49:06

To pewnie nie jest dobry wątek, bo nadal nie jestem przekonany czy chcę sprzedać.

Przekopałem allegro i OLXy i nadal nie wiem...
Ile jest warta frota '95 2.8 z walniętą dwumasą?
Jeździć jeździ ale mechanik powiedział, żeby nie jeździć, bo dzwoni.
Mechanicy (przynajmniej kilku, których zapytałem) nie chcą się tego podejmować.

Ogółem do zrobienia:
- Dwumasa (auto jeździ ale wydaje jakieś niepokojące dźwięki na jałowych obrotach i to ten element przekonał mnie, że czas na zmianę)
- Blacharka – progi, zawias tylnej klapy, kilka punktów, na styku dachu i przedniej szyby pojawiła się kiedyś rdza i coś tam było smarowane brunoxem ale to chyba nie zadziałało, bo znowu coś wyłazi.
- Antenka
- Centralny zamek z prawej strony tylnych drzwi, siłownikowi się nie chce robić, wymontowałem miałem kupić ale do tej pory się za to nie zabrałem.
- Szyby elektryczne przód działa, pasażera potrafi spaść z prowadzenia, tylne nie działają (jak kupiłem nie działały ale nigdy ich nie potrzebowałem)
- Klimatyzacja (jak przestała działać dwa lata temu tak do tej pory nic z nią nie robiłem)
- Podsufitka się odkleiła w tylnej części ale jeszcze na głowę nie spadła.
- turbo coś tam dmucha
- jeździ na 5w40 albo 35
- na liczniku 265kkm
- hamulce po wymianie przewodów ale od czasu ich wymiany jakieś miękkie
- podczas tankowania ropa potrafi się cofnąć bo coś spierdzielili przy wymianie przewodów paliwowych
- fotel kierowcy zapadnięty i na boczku dziurawy

Reszta ja na 22 letnie auto raczej działa

Nie mam ani wiedzy, ani umiejętności, ani gdzie, ani czym, żeby samemu przy nim grzebać.

No i nie wiem...
Jeździć aż się rozpadnie?
Oddać na złom?
Sprzedać na części?
Ile realnie może być wart?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kki
Zaglądacz
Zaglądacz