[S] 4 NOWE Krzyżaki ERREVI 27 x 74,6 mm

[S] 4 NOWE Krzyżaki ERREVI 27 x 74,6 mm

Postprzez Jake » 06 gru 2017 12:03:56

Do sprzedania mam 4 krzyżaki (komplet na dwa wały) krzyżaków 27 x 74,6 mm firmy ERREVI, To sa takie same krzyzaki jak te stosowane w Iveco Daily / Iveco Super Daily, polecane przez wielu forumowiczów zamiast tandetnych i jednorazowych GKN, podstawowa roznica polega na tym, ze zamiast gumki/kondonka uszczelniajacego jest masywnyy dwuwargowy simmering, ktory chroni przed dostaniem sie blota i wody do srodka i nie rozdyma sie od smarowania. Krzyżaki oczywiscie maja kalamitki a czop posiada frezy ulatwiajace rozprowadzenie smaru wewnatrz miseczki.
RudeBoy napisał(a):Krzyżaki to temat ciężki.
Bo to co jest po sklepach dostępne to jest szajs nieziemski.
Te krzyżaki GKN U110 za kilkadziesiąt złotych są nic nie warte. Gumowe uszczelnienie na zewnątrz w postaci takiego kondona. Mi te krzyżaki na tylnym wale po pół roku łapały luz. Dziadostwo i szkoda na nie złotówki.
Znacznie lepsze są GKN 7E ale trzy razy droższe i ciężko dostępne. Różnią się wszystkim: grubością czopu, długością i ilością igiełek, uszczelnieniem.

Co więc robić?
Kupić krzyżaki włoskiej firmy ERREVI o symbolu 7715604

Krzyżaki są technologicznym majstersztykiem. Bardzo solidne, mają w czopie nacięcia do rozprowadzania smaru do miseczek. No i co najważniejsze mają genialne uszczelnienie w formie podwójnego simeringu. Simering ten jest całkowicie schowany w miseczce więc jest dobrze chroniony. Krzyżaki przetestowane w Land Roverach :)

Sprzedaje, bo niestety do wałów od Montka 3.1 nie pasują (inne wymiary i inaczej zakladane pierscienie segera). Zapłaciłem za nie 36,78 brutto za sztuke + 25zł wysyłka. Oddam za 150zł/komplet 4szt. Polecam, bo do Frotki nie ma zadnych lepszych. Sam zaluje ze nie moge zalozyc u siebie :(
Obrazek

Wysyłka albo odbiór osobisty w KRK.
Tel: +48 605 512 712
mail: jake.werecat@gmail.com
Opel Monterey LTD 1997r 3.1D
Jake
Maniak
Maniak

Pochwały: 5
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Powrót do Sprzedam / kupię / zamienię części - Frota A