Witamy !



Propozycje - "Reaktywacja"

2 - 4 października 2009

Re: Propozycje - "Reaktywacja"

Postprzez Anguss » 27 sie 2009 05:03:57

wikked napisał(a):Tu chodzi o stworzenie specyficznego klimatu, poznania siebie i innych, własnych ograniczeń. Jeśli ktokolwiek czuje pociąg do takiego spędzania wolnego czasu, do chęci niesienia bezinteresownej pomocy za jedyne "dzięki", do ciaprania się w błocie, do sportowego współzawodnictwa i tak rzadkiego ostatnio spotykanego poszanowania własności i prywatności i szacunku dla przyrody to miejsce dla Ciebie.
Nie chce mi się już klepać w klawiaturę i tak zrobicie jak chcecie. Ja osobiście gorąco namawiam bo uważam że Ci którzy będą, nie będą żałować że byli.


Wikked wląsnie o to mi chodziło
Jeśli na trasie pojawi się bród to taki że Frotka go przejedzie bez koniecznych przeróbek. To nie jest rajd na basenie więc będzie więcej błota i technicznych odcinków gdzie będzie trzeba pomęczyć swoje szare komórki. Na trasie będą też inne techniczne auta w razie W. Zasada jak amerykańskich filmach wojennych Wszyscy jada i wszyscy wracają. Trasa będzie dość szeroka więc duże rysowanie nie grozi. Impreza jest zrobiona by wszyscy ją ukończyli i kiedyś może tu wrócili – a nie by rozwalić samochody. Cała impreza jest w pełni legalna więc można spokojnie jechać a o to coraz trudniej.
Anguss
 

Re: Propozycje - "Reaktywacja"

Postprzez oposs » 27 sie 2009 07:10:13

Chlopaki, przekonaliscie mnie :>: Jade :!:
...choc troche obawiam sie rys na lakierze :mrgreen:
Avatar użytkownika
oposs
Moderator
Moderator
 
Posty: 2227
Dołączył(a): 03 sie 2008 20:56:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki/Czosnów
Pochwały: 4
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Poprzednia strona

Powrót do 2 Rajd OFF, 2009, jesień, Cedzyna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość