Witamy !



II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

2 - 4 października 2009

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez madziam » 25 wrz 2009 19:53:16

właśnie jestem w trakcie rozów :)
madziam
 

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez marcin » 25 wrz 2009 19:54:56

:1:
Była Legalna Front(i)era ;)
Jest Long 2.2 benzyna + LPG
Piszę poprawnie
Avatar użytkownika
marcin
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 685
Obrazki: 59
Dołączył(a): 09 sty 2008 10:10:04
Lokalizacja: Chrzanów
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez mody1 » 25 wrz 2009 19:55:38

niech nas zobaczą
ja zazdroszcze, przed zlotem brakło czasu i chęci na takie działania
byłem na którejs edycji "wyjazdów z dziećmi" gdzie była telewizja i bylo ok

http://www.youtube.com/watch?v=JJQVFvM6 ... deos_edit2
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez Balkandriver » 25 wrz 2009 20:04:02

Sorry, wikked, ale ja mam na co dzień niemal do czynienia z mediami i należy rozgraniczyć kilka rzeczy.
Nie będę wdawał się w wykłady, bo to ani miejsce, ani nikt nie będzie chciał tego czytać, ani ... itd.
Powiem tylko tyle - od TV żadnej nagrody nikt nigdy nie zobaczy, jest to sponsor medialny, nie będę wyjaśniał znaczenia tego sponsorstwa i czym się różni od sponsora fundującego namacalną np. nagrodę.
Owszem , czas antenowy, ale reporterzy mają płacone za swą pracę i takie wydarzenie, to też oglądalność dla TV (i niech już oni sobie z tego faktu zrobią halo) i samochód służbowy, nie mówię już , wóz transmisyjny, bo bez przesady, jak psu buda, się należy.
Co do wożenia , bez personalizacji, rzecz jasna, wożę różnych ludzi, m. in. powołanego Albina, ale to są tacy, jak ja, zapaleńcy pewnych idei i nie porównuj tych ludzi z instytucją o kapitale i możliwościach, jakie Ci i tym ludziom się nie śnią do zrealizowania swych celów.
A w d.u.p.i.e to się mediom przewraca!
Poza tym wyraziłem tylko swoje zdanie i nikomu nie zabraniam wozić kogokolwiek, wskazuję na ogólną tendencję mającą za cel osiągnięcie za bezcen, tego za co powinno się ( i na co są pieniądze!) zapłacić.
Tyle!

BALKANDRIVER
Frontera 2.8 TDi - Long Distance Voyager
http://www.fotolandia4x4.com -> relacje, zdjęcia, filmiki
http://chomikuj.pl/balkandriver -> Mój chomik (nie tylko) Wędrowniczek
Spieszmy się kochać szuter, bo tak szybko odchodzi.
Avatar użytkownika
Balkandriver
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1669
Obrazki: 63
Dołączył(a): 07 lip 2007 18:11:13
Lokalizacja: Smokogród
Pochwały: 8
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Long 1995-1996

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez wikked » 25 wrz 2009 20:37:23

Balkandriver napisał(a):Powiem tylko tyle - od TV żadnej nagrody nikt nigdy nie zobaczy, jest to sponsor medialny, nie będę wyjaśniał znaczenia tego sponsorstwa i czym się różni od sponsora fundującego namacalną np. nagrodę.

Ale fajnie jest jak się ogląda facjaty w TV i Opel Frontera jako fanklub istnieje nie tylko dla 1200 zalogowanych z których 1/3 to "duchy".
Balkandriver napisał(a):i samochód służbowy, nie mówię już , wóz transmisyjny, bo bez przesady, jak psu buda, się należy

.... którego wsadzimy w krzaki albo wciągniemy na linie i będzie filmował Nasze zmagania a później wywieziemy helikopterem na "czarne" :>:

Balkandriver napisał(a):Co do wożenia , bez personalizacji, rzecz jasna, wożę różnych ludzi, m.
in. powołanego Albina, ale to są tacy, jak ja, zapaleńcy pewnych idei i nie porównuj tych ludzi z instytucją o kapitale i możliwościach, jakie Ci i tym ludziom się nie śnią do zrealizowania swych celów

Naszym celem jest (powinno być bo Mamy właśnie taką możliwość) naglośnienie imprezy aby fanklub był rozpoznawalny w kręgach offroadowych.... i może nie tylko funklub zyska ...
Balkandriver napisał(a):A w d.u.p.i.e to się mediom przewraca!

a czasem odnoszę wrażenie że nie tylko ..... :offtopic:
marcin napisał(a):Wikked wrzuć na luz :D

zawsze :mrgreen:
wikked
 

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez oposs » 25 wrz 2009 20:49:02

wikked napisał(a):1200 zalogowanych z których 1/3 to "duchy"

duchu jest tylko jeden :wink:
Avatar użytkownika
oposs
Moderator
Moderator
 
Posty: 2227
Dołączył(a): 03 sie 2008 20:56:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki/Czosnów
Pochwały: 4
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez lysy » 25 wrz 2009 21:59:15

wikked napisał(a): ps. ale nagrody od sponsora to się fajnie odbiera, co?!


Trafnie napisane
Rower
Avatar użytkownika
lysy
Mega Troll
 
Posty: 848
Dołączył(a): 28 gru 2008 22:26:08
Lokalizacja: Miasto Marzeń
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez dljm » 25 wrz 2009 22:37:15

Balkandriver napisał(a):Sorry, wikked, ale ja mam na co dzień niemal do czynienia z mediami i należy rozgraniczyć kilka rzeczy.
Nie będę wdawał się w wykłady, bo to ani miejsce, ani nikt nie będzie chciał tego czytać, ani ... itd.
Powiem tylko tyle - od TV żadnej nagrody nikt nigdy nie zobaczy, jest to sponsor medialny, nie będę wyjaśniał znaczenia tego sponsorstwa i czym się różni od sponsora fundującego namacalną np. nagrodę.
Owszem , czas antenowy, ale reporterzy mają płacone za swą pracę i takie wydarzenie, to też oglądalność dla TV (i niech już oni sobie z tego faktu zrobią halo) i samochód służbowy, nie mówię już , wóz transmisyjny, bo bez przesady, jak psu buda, się należy.
Co do wożenia , bez personalizacji, rzecz jasna, wożę różnych ludzi, m. in. powołanego Albina, ale to są tacy, jak ja, zapaleńcy pewnych idei i nie porównuj tych ludzi z instytucją o kapitale i możliwościach, jakie Ci i tym ludziom się nie śnią do zrealizowania swych celów.
A w d.u.p.i.e to się mediom przewraca!
Poza tym wyraziłem tylko swoje zdanie i nikomu nie zabraniam wozić kogokolwiek, wskazuję na ogólną tendencję mającą za cel osiągnięcie za bezcen, tego za co powinno się ( i na co są pieniądze!) zapłacić.
Tyle!

BALKANDRIVER


Andrzejku, całkowicie się z tobą nie zgadzam, uważam że jeżeli ktoś nakręci jakiś filmik i potem pokażą go w TV, to należy zrobić wszystko żeby umożliwić mu jak najlepsze warunki ku temu

Amen

następne posty na ten temat, w tym temacie, będą wycinane, a "filozof" dostanie naganę (ostrzeżenie) z wpisem do akt :twisted:
... najbardziej zagorzałymi przeciwnikami automatów, są najczęściej ludzie, którzy nigdy nimi nie jeździli ...
Avatar użytkownika
dljm
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1447
Obrazki: 1
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:00:40
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 5
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez mizsio » 25 wrz 2009 22:58:20

dljm napisał(a):następne posty na ten temat będą wycinane, a "filozof" dostanie naganę

to zostana ze trzy posty dziennie, nie liczac 'witam' i 'czesc' :)
mizsio
 

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez Anguss » 27 wrz 2009 21:00:05

Witam
Teraz to ja chce coś sprostować
Miejsca w aucie załatwiam ja a nie TV ostatnio jechałem na rajdzie z Wiktorem wiem że z tylnego siedzenia też można świetny materiał zrobić. Nie wyobrażam sobie by lokalna TV miała swoje terenowe samochody a wozem transmisyjnym to raczej daleko nie zajadą. Wole prosić kogoś o miejsce i mieć materiał z trasy w jakimś serwisie informacyjnym niż nakręcony wyjazd z parkingu. Jeśli będę miał sprawny samochód to bardzo chętnie ich dowiozę w każde miejsce jeśli oni pomogą mnie to ja również postaram się pomóc. Gdybym był na miejscu sponsora i dotarłbym tu to chyba mocno bym się zastanowił czy jest sens współpracować z tymi ludźmi. Na koniec tematu powiem tylko tyle
Bardzo łatwo jest siedzieć przed komputerem i narzekać ale znaczeni trudniej coś zrobić jak trzeba współpracować z ludźmi co ciągle narzekają

Dziękuje bardzo osobą które dały mi informację co do wieczornej kolacyjki i za pomoc w kontaktach z TV i Prasą


Autor postu otrzymał pochwałę
Anguss
 

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez amaj23 » 27 wrz 2009 21:12:00

Anguss i tu się z tobą w 100% zgadzam.
amaj23
 

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez dljm » 28 wrz 2009 04:57:53

Anguss napisał(a):Witam
Teraz to ja chce coś sprostować
Miejsca w aucie załatwiam ja a nie TV ostatnio jechałem na rajdzie z Wiktorem wiem że z tylnego siedzenia też można świetny materiał zrobić. Nie wyobrażam sobie by lokalna TV miała swoje terenowe samochody a wozem transmisyjnym to raczej daleko nie zajadą. Wole prosić kogoś o miejsce i mieć materiał z trasy w jakimś serwisie informacyjnym niż nakręcony wyjazd z parkingu. Jeśli będę miał sprawny samochód to bardzo chętnie ich dowiozę w każde miejsce jeśli oni pomogą mnie to ja również postaram się pomóc. Gdybym był na miejscu sponsora i dotarłbym tu to chyba mocno bym się zastanowił czy jest sens współpracować z tymi ludźmi. Na koniec tematu powiem tylko tyle
Bardzo łatwo jest siedzieć przed komputerem i narzekać ale znaczeni trudniej coś zrobić jak trzeba współpracować z ludźmi co ciągle narzekają

Dziękuje bardzo osobą które dały mi informację co do wieczornej kolacyjki i za pomoc w kontaktach z TV i Prasą


masz moje pełne poparcie

mnie też najbardziej wkurzają ludzie, którzy nie mają zamiaru się angażować, ale krytykują ludzi, którzy coś chcą zrobić
... najbardziej zagorzałymi przeciwnikami automatów, są najczęściej ludzie, którzy nigdy nimi nie jeździli ...
Avatar użytkownika
dljm
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1447
Obrazki: 1
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:00:40
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 5
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez wikked » 29 wrz 2009 09:08:11

Darek dopiszcie konkretną lokalizację bazy rajdu bo ja kurde nie mogę się doczytać.
wikked
 

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez mazurkas007 » 29 wrz 2009 10:24:49

A jeśli ja nie chcę startować a tylko przyjechać, pokibicować, posiedzieć przy ognisku.
To jak, gdzie, ile i komu płacić.
Ja + żonka + córka ( dwa i pół roku )
była Frotka zmotka 3.2, będzie druga edycja 2.2 :)
Podróże bez granic : Polska, Niemcy, Estonia, Litwa, Łotwa, Rosja, Rumunia, Mołdawia, Finlandia, Węgry, Włochy, Austria, Czechy, Słowacja, San Marino, Szwecja, Tajlandia, Malezja - tam byliśmy na kołach.
Avatar użytkownika
mazurkas007
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1325
Obrazki: 30
Dołączył(a): 12 lip 2007 07:31:41
Lokalizacja: Bielsk Podlaski - Polska
Pochwały: 6
Województwo: Podlaskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez mody1 » 29 wrz 2009 12:38:26

to pewnie kontakuj się z darkiem lub grześkiem
tylko jak trasa ma 100 km to moze byc ciężko się znaleść
udział w turystyku będzie ciekawszy
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez mazurkas007 » 29 wrz 2009 12:45:36

Mogę się zameldować w piątek wieczorem, w sobotę przejechać z uczestnikami trasę turystyczną ( jako kibic, bez udziału w klasyfikacji ), zostać na nocleg i w niedzielę rano się odmelduję.
Tak więc nie ma problemu z szukaniem się po trasie, chodzi tylko o w pełni legalne uczestnictwo z wszelkimi opłatami, noclegami, posiłkami itp....
była Frotka zmotka 3.2, będzie druga edycja 2.2 :)
Podróże bez granic : Polska, Niemcy, Estonia, Litwa, Łotwa, Rosja, Rumunia, Mołdawia, Finlandia, Węgry, Włochy, Austria, Czechy, Słowacja, San Marino, Szwecja, Tajlandia, Malezja - tam byliśmy na kołach.
Avatar użytkownika
mazurkas007
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1325
Obrazki: 30
Dołączył(a): 12 lip 2007 07:31:41
Lokalizacja: Bielsk Podlaski - Polska
Pochwały: 6
Województwo: Podlaskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez dljm » 29 wrz 2009 12:48:02

mazurkas007 napisał(a):A jeśli ja nie chcę startować a tylko przyjechać, pokibicować, posiedzieć przy ognisku.
To jak, gdzie, ile i komu płacić.
Ja + żonka + córka ( dwa i pół roku )


zapisz się na turystyka
trasy turystyka są właśnie tak ułożone że jak coś to można właśnie kibicować innym, lub zwiedzać okolicę
... najbardziej zagorzałymi przeciwnikami automatów, są najczęściej ludzie, którzy nigdy nimi nie jeździli ...
Avatar użytkownika
dljm
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1447
Obrazki: 1
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:00:40
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 5
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez dljm » 29 wrz 2009 12:54:22

wikked napisał(a):Darek dopiszcie konkretną lokalizację bazy rajdu bo ja kurde nie mogę się doczytać.


Bazą rajdu jest Hotel Uroczysko w Cedzynie

to tam wszyscy przyjeżdżamy

mapka dojazdu:
mapa_uroczysko.jpg
mapa_uroczysko.jpg (46.66 KiB) Przeglądane 7353 razy


odległości:
odleglosci.gif
odleglosci.gif (7.86 KiB) Przeglądane 7356 razy
... najbardziej zagorzałymi przeciwnikami automatów, są najczęściej ludzie, którzy nigdy nimi nie jeździli ...
Avatar użytkownika
dljm
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1447
Obrazki: 1
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:00:40
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 5
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez mazurkas007 » 29 wrz 2009 18:57:32

Czy jak w piątek wieczorem przyjadę do tego hotelu, to mogę wszystko opłacić w gotówce ?
I komu ?

Na przelewy nie wiele czasu zostało.
była Frotka zmotka 3.2, będzie druga edycja 2.2 :)
Podróże bez granic : Polska, Niemcy, Estonia, Litwa, Łotwa, Rosja, Rumunia, Mołdawia, Finlandia, Węgry, Włochy, Austria, Czechy, Słowacja, San Marino, Szwecja, Tajlandia, Malezja - tam byliśmy na kołach.
Avatar użytkownika
mazurkas007
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1325
Obrazki: 30
Dołączył(a): 12 lip 2007 07:31:41
Lokalizacja: Bielsk Podlaski - Polska
Pochwały: 6
Województwo: Podlaskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: II Rajd Opla Frontery - "Reaktywacja" - informacje

Postprzez wikked » 29 wrz 2009 21:44:39

Nie odpisują "szeryfy" to ja odpowiem: możesz wziąść kasę i zapłacić na rajdzie.
wikked
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 2 Rajd OFF, 2009, jesień, Cedzyna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron