Witamy !



Wasze wrazenia z rajdu....

2 - 4 października 2009

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez marcin » 05 paź 2009 14:07:47

Była Legalna Front(i)era ;)
Jest Long 2.2 benzyna + LPG
Piszę poprawnie
Avatar użytkownika
marcin
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 685
Obrazki: 59
Dołączył(a): 09 sty 2008 10:10:04
Lokalizacja: Chrzanów
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez kostuch » 05 paź 2009 14:17:46

Cześć,
To ja - kierownik gościnnie wystepującego na rajdzie samuraia. :hi:

Nie kopie się leżącego, więc nie będę komentował organizacji ani porównywał jej do innych imprez na których bywałem.
Parę uwag jednak:

1.
Rozumiem, że tutejszy prezes zdecydował się na outsourcing organizacji imprezy. Jeżeli "dostarczony towar" różnił się znacząco od zamówionego, to chyba można złożyć reklamację do podwykonawcy? :idea:

2.
Najeżdżacie na poJEEPanych, że zgarnęli nagrody.
Z całym szacunkiem do dzielności terenowej waszych opli, ale to jednak trochę inna liga.
Jeżeli od samego początku była dopuszczona możliwość startu samochodów innych marek, to wystarczyło dać zapis do regulaminu, że jadą one poza klasyfikacją. Pierwsze propozycje regulaminu pojawiły się chyba pół roku temu i przez 11 stron dyskusji nikt nie oponował.
Myślę, że gdyby np koledze występującemu vitarą by się chciało, to też by wziął wszystkie pieczątki i on zgarnął nagrody a nie chłopcy jeepowcy.
Mimo iż "na codzień" używam samuraia do extremu, nie uważałem za stosowne upominać się o numer startowy (i tak ich zabrakło :mrgreen: ) ani pytać ile załóg wyprzedziłem w klasyfikacji.
Taśmy/szekle/hilifta też już mam :boss:

Tak przy okazji: wypada podać wyniki WSZYSTKICH startujących a nie tylko trzy pierwsze miejsca.

3.
Lekka nonszalancja w podejściu do regulaminu i klasyfikacji chyba wynika z rozmycia odpowiedzialności.
Trasę zapewnia zewnętrzny org.
Zakwaterowanie ktośtam
Katering ktoś inny
Nagrody sponsorzy
I nawet nie wiadomo komu wpie... :wink:

4.
Do załóg które odważyły się pojechać po raz pierwszy w teren:
Szacunek za pierwszy krok. Jeżeli wam się podobało, to super.
Miejcie tylko świadomość, że na ogół organizowane są imprezy o nieporównywalnie większej hmmm... "zawartości rajdu w rajdzie" :lol: .

Podziękowania za miłe towarzystwo na trasie i integracji :beer:

Do wikkeda:
Zapomniałem dać ci płytę ze zdjęciami :oops:
Podaj adres, to wyślę pocztą.
kostuch
 

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez mody1 » 05 paź 2009 14:51:37

kostuch napisał(a):Rozumiem, że tutejszy prezes zdecydował się na outsourcing organizacji imprezy.

niefajnie stało się, iz imprezę dla frotek organizowała firma zewnętrzna a miał odpowiadać za nią agnuss
jescze mniej fajnie wygląda to w swietle opisu ze strony organizatora

"Przeczytaj uważnie - to nie żart - wkręć swoją lub zaprzyjaźnioną firmę na naszą imprezkę, a w ramach indywidualnego podziękowania od naszej firmy za free spędzisz ekstra weekend brykając z zaproszoną osobą wypasionym autkiem po Górach Świętokrzyskich w wybranym przez Ciebie terminie - tylko my oficjalnie korumpujemy promując piękno naszej kielecczyzny - pytania? szczegóły? Napisz lub zadzwoń do nas!"
w połowie strony na czerwono http://www.madventure.pl/pl/pl_03_nowosci.htm

Myśle, ze jest to nauczka by imprezy dla frotek robił ktoś kto zna specyfikę tego auta i oczekiwania uczestników.
Chyba zawiodła komunikacja pomiędzy Agnusem a panem Marcinem
kostuch napisał(a):Podziękowania za miłe towarzystwo na trasie i integracji :beer:

Do zobaczenia :beer:
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez lysy » 05 paź 2009 16:34:59

marcin napisał(a):Namiary na pan Iksińskiego:
http://www.madventure.pl/pl/pl_04_znajdznas.htm


... nasze "biuro" jest w ścisłym centrum Kielc i w nim zawsze znajdziecie kogoś do Waszej dyspozycji.. i nie zdziwcie się, że jest to sklep z profesjonalnymi narzędziami i pilarkami Stihla :)
Nie bez kozery na pieczątce widnieje napis przedsiębiorstwo wielobranżowe :)) Żeby was nie kroić po kieszeni sami tniemy koszty i kombinujemy jak tu mniej wydawać na polską rzeczywistość...

Bez komentarza......
Rower
Avatar użytkownika
lysy
Mega Troll
 
Posty: 848
Dołączył(a): 28 gru 2008 22:26:08
Lokalizacja: Miasto Marzeń
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez wild » 05 paź 2009 20:33:59

II Rajd w Cedzynie, to ze względu na Was koledzy i koleżanki, chciałem bardzo przyjechać. Fanklub zrzesza wspaniałych ludzi, potrafiących cieszyć się wolnością na trasach of-road, jak i bawić się przy integracyjnej kolacji. Zawsze doceniam wkład i wysiłek organizatorów, ale tym razem obietnice organiatora mocno się rozminęły z prawdą. Wikked w temacie "rozliczenie rajdu" czytelnie przedstawił różnice pomiędzy oczekiwaniami a realiami.
Nie rozumiem forumowiczów, piszących "dobrze, że mnie nie było". Nie mogliście przyjechać z ważnych dla siebie powodów i to nie podlega dyskusji.
Jako miłośnicy Faklubu, to stwierdzenie jest wobec Wszystkich nie na miejscu. Było, wnioski się wyciągnie i na następnym spotkaniu może być tylko lepiej. Organizacja kulała, ale uczestnicy byli ponad wszystkim niezawodni i tego możecie żałować!
W turystyku zabawa była przednia! Czasówka też dostarczyła adrenalinki. Integracja :>: !

pozdr
wild
 

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez amaj23 » 05 paź 2009 20:44:17

Więc i ja napiszę dwa słowa.
Nam impreza bardzo się podobała ( jednak nie mamy porównania).
My jechaliśmy z myślą o dobrej zabawie i sprawdzeniu czy damy radę w terenie.
Nasza frocia przeszła chrzest bojowy i załapaliśmy " BAKCYLA " na OFF-Road :mrgreen: poza tym poznaliśmy wspaniałych ludzi i bardzo miło spędziliśmy czas.
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników rajdu.
Dla nas liczyła się dobra zabawa i taka w moim odczuciu była.
Integracja I Klasa.
amaj23
 

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez FROTERKA » 06 paź 2009 08:12:51

wikked napisał(a):Więc proponuję siedzieć cicho i czytać.

To w takim razie się wypowiem. :mrgreen:
Żałuję, że nas nie było. Bo zdobylibyśmy ekstremalne doświadczenia ale spotkalibyśmy się w realu z fajnymi ludźmi a GŁÓWNIE po to na takie imprezy jeździmy. Mam dość błota i lasu koło domu, gdzie można poszaleć.
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez wikked » 06 paź 2009 09:59:20

FROTERKA napisał(a):
wikked napisał(a):Więc proponuję siedzieć cicho i czytać.

To w takim razie się wypowiem. :mrgreen:
Żałuję, że nas nie było. Bo zdobylibyśmy ekstremalne doświadczenia ale spotkalibyśmy się w realu z fajnymi ludźmi a GŁÓWNIE po to na takie imprezy jeździmy. Mam dość błota i lasu koło domu, gdzie można poszaleć.

:>:
wikked
 

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez mirokez » 13 paź 2009 07:30:11

To jak Panowie i Panie kolejny rajd w Kraśniku ? :twisted: :boss:
mirokez
 

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez Ewa » 13 paź 2009 19:06:27

MARCIN RÓB A PRZYBĘDZIEMY... :twisted:
PS A co nie masz jeszcze dosyć organizacji rajdów...? :wink:
Pzdr
Totalitaryzm jest najbezpieczniejszą formą demokracji...;)
Avatar użytkownika
Ewa
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 563
Dołączył(a): 02 paź 2007 16:16:59
Lokalizacja: Augustów
Województwo: nie mieszkam w Polsce
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez Anguss » 13 paź 2009 19:31:34

Witam
Telefon i komputer często niedostępny ale niestety z przyczyn osobistych nie z powodu forum
Co do rajdu. To tak jak w Polsce miało być tak ładnie a wyszło jak zwykle.
Ja miałem organizować całość imprezy i tak było do momentu gdy ugrzęzłem naszej biurokracji i na dodatek straciłem swój samochód ( który do dnia dzisiejszego stoi u mechanika bez silnika ) Ponieważ niechciałem by kolejny rajd się nie odbył prze moje problemy skontaktowałem się z Marcinem. Czemu on? Ponieważ nie raz byłem na imprezach przez niego organizowanych i zawsze ludzie wracali na kolejne ponieważ byli zadowoleni, po drugie jako że organizuje imprezy dobrze zna tereny i wie z kim załatwić zezwolenia by nikt nas nie ganiał. Bez niego na bank nie załatwił bym wjazdu na piaskowanie i innych drobiazgów. Co do trasy to zaraz po ustaleniu gdzie będzie impreza było wstępne układanie tras i wprowadzanie modyfikacji. Tam wspólnie ustaliliśmy że nie będziemy jechać na Miedzianą Górę ponieważ PZM zezwolił nam na wjazd tylko na teren parkingu przed torem co by pewnie zdenerwowało kolejne osoby bo w tym czasie inna grupa korzystała z toru a my moglibyśmy tylko popatrzeć jak inni jeżdżą. Co do ubezpieczenia to wiem że kilka osób rozmawiało z Marcinem przed rajdem i temat był wyjaśniony, wiem że ktoś się wybierał oglądać tą polisę tylko nie wiem po co skoro nikomu nic się nie stało chyba ze o czymś nie wiem. Co do dalszych ustaleń kilka tygodni przed startem był objazd trasy z której DJM dawał zdjęcia i opisy. Z tego co wiem objechana była większa część trasy i obgadane sprawy jedzenia i inne szczegóły. Na objeździe mnie nie było czego bardzo żałuję bo nie umiem odpowiedzcie na wszystkie pytania. Kolejna sprawa to klasyfikacja. W piątek pytałem DJM jak załatwiamy sprawę klasyfikacji i odpowiedz była jasna że wszystkie auta są klasyfikowane razem jak ktoś chce walczyć to niech będą równe szanse dla wszystkich. Kolejny powód za mało chętnych z Opla. Co do trudności trasy to po odcinku nocnym Prezes chciał zmiany trasy na trudniejsze odcinki bo jest za łatwo ( ta informacja jest z drugiej ręki). Na chwilę obecną wiem ze popełniłem sporo błędów za które drogo z własnej kieszeni zapłaciłem. Zaproponowałem DJM że jak tylko dostane zwrot za niezapłacone noclegi i inne dodatki od kilku osób to te pieniądze prześle na konto Opla. Rozmawiałem na ten temat z kilkoma osobami z forum i nikt nie che by kasa poszła na konto klubowe co może nie jest głupim pomysłem. Do środy powinienem się z tym uporać to dam wam informację na forum i przeleje każdemu kasę.
Anguss
 

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez wikked » 13 paź 2009 19:58:03

No heyka, dobrze że w końcu jesteś.
po pierwsze: polisę chcemy obejrzeć bo w/g większości z Nas jest "wirtualna" (no bo jak może być imienna jeśli część z Nas- uczestników rajdu- ujawniła się imiennie dopiero na rajdzie nie mówiąc o numerach pesel)
po drugie: czemu cholera nic nie powiedziałeś o Twoich problemach- jesteśmy ludźmi i wszystko można załatwić, coś byśmy razem wymyślili.
po trzecie: czy widziłeś trasy przygotowane przez Marcina (wyłączając piaskownię)?
po czwarte: dzięki za obudowę ;)
po piąte: odbieraj ode mnie telefony bo nie dzwoniłem w sprawie rajdu (a nawet jeśli to przecież się trochę znamy, co?)
po szóste: robisz grilla i jesteśmy (My) kwita :D
wikked
 

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez mody1 » 13 paź 2009 20:08:40

wikked napisał(a):robisz grilla i jesteśmy (My) kwita :D

:>:
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez madziam » 13 paź 2009 20:10:00

mody1 napisał(a):
wikked napisał(a):robisz grilla i jesteśmy (My) kwita :D

:>:

:>:
madziam
 

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez mody1 » 13 paź 2009 20:13:05

a polisy i tak pojade zobaczyc
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Wasze wrazenia z rajdu....

Postprzez mirokez » 15 paź 2009 20:35:28

Ewa napisał(a):MARCIN RÓB A PRZYBĘDZIEMY... :twisted:
PS A co nie masz jeszcze dosyć organizacji rajdów...? :wink:
Pzdr



Hehehe no niestety jest to w tej chwili nie mozliwe. Firma 3P rozpadla sie na 2 czesci. Tor jest w tej chwili juz nie dostepny niestety. Apropo rajdow to powiem Ci ze mam dosc. Tyle co ja nerwow przy tym zjadlem to normalnie szok. Ale moze jak by Jacuś "sledz" chcial cos organizowac to moge pomoc :D
mirokez
 

Poprzednia strona

Powrót do 2 Rajd OFF, 2009, jesień, Cedzyna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron