Witamy !



3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

10 - 12 października 2010
3 Jurajskie Spotkanie Integracyjne

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez Koja » 11 sie 2010 16:28:27

przemia napisał(a):Cóż przyjedziemy jednym autem zamiast dwoma :?


nigdzie nie doszukałam się opłaty za samochód....
"Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból."
ObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazek
Koja
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 31 sty 2010 21:15:51
Pochwały: 1
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez Krogulec » 11 sie 2010 16:38:58

Możesz tą lokalizację podać w google maps ?
kwinto1971 napisał(a):W odpowiedzi na pytania gdzie , to odpowiem ze tam gdzie ostatnio a dla tych co nie byli jest link http://mapa.targeo.pl/to_tu,19,19.44652 ... 74ea73b672
Krogulec
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez Krogulec » 11 sie 2010 16:49:08

I może jakiś zarys programu.
A co do ceny to 160 za osobę a w tym 2 noclegi i wyżywienie od piąteku wieczór do niedzieli rano to uczciwa cena.
Krogulec
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez janusz64 » 11 sie 2010 19:36:17

Koja napisał(a):
przemia napisał(a):Cóż przyjedziemy jednym autem zamiast dwoma :?


nigdzie nie doszukałam się opłaty za samochód....


Coś nie zrozumieliście,
Nie ma nic od auta tylko od osoby jest cena podana.
Ostatnio było 130 zł.
Ale teraz doszedł droższy catering,jest zespól którego nie było.koszulki dla każdego których poprzednio też nie było.mają być nagrody za 1 2 3 miejsce o ile nam starczy kasy.mimo to że Darek nam dorzuca.
Mamy nadzieje że nie dołożymy jak ostatnim razem.

To wszystko jest liczone po kosztach.
janusz64
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez kwinto1971 » 11 sie 2010 20:16:02

Krogulec napisał(a):Możesz tą lokalizację podać w google maps ?
kwinto1971 napisał(a):W odpowiedzi na pytania gdzie , to odpowiem ze tam gdzie ostatnio a dla tych co nie byli jest link http://mapa.targeo.pl/to_tu,19,19.44652 ... 74ea73b672


Kliknij na oryginalny link , potem na wskaźnik i uzyskasz tu dane do GPS . Link z mała poprawka http://mapa.targeo.pl/miejsce_spotkania ... 11b7b699c4 .
Jeżeli ktoś chce może wstawić linka z Google map .
kwinto1971
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez oposs » 11 sie 2010 20:29:53

brum napisał(a):rewelacji w cenie to nie ma

przemia napisał(a):mnie cena też trochę zaskoczyła

Macie rację, ja też liczyłem że bedzie po dychu od osoby :<:
Avatar użytkownika
oposs
Moderator
Moderator
 
Posty: 2227
Dołączył(a): 03 sie 2008 20:56:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki/Czosnów
Pochwały: 4
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez brum » 11 sie 2010 20:38:39

oposs napisał(a):Macie rację, ja też liczyłem że bedzie po dychu od osoby


no właśnie ja też tak myślałem
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez Goofy » 11 sie 2010 20:41:04

No a może jeszcze nam zapłacą za to że przyjedziemy :<: :<: :<: :<: :<: :<: :<: :<: :<:
Avatar użytkownika
Goofy
Starszy Guru
Starszy Guru
 
Posty: 904
Obrazki: 0
Dołączył(a): 30 sty 2010 19:31:57
Lokalizacja: Radlin / Śląsk
Pochwały: 1
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez Angel&Devil » 11 sie 2010 21:09:13

nie rozumiem czemu dzieciaki do lat 4 nie są wliczone do prowiantu i wyżywienia wiem że nie wiele jedzą ale jeść muszą .... tak wiec musze mojemu synkowi z domu wziąść prowiant?? nie jaże to za co 160 od osoby?? .....a te 45 to sama koszulka tyle kosztuje?? ........... :twisted: :evil: :evil:

edit
sorki trochu mnie poniosło ale przyznajcie że cena to żadna rewelka .....
Angel&Devil
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez steele » 11 sie 2010 21:37:30

Angel&Devil napisał(a):nie rozumiem czemu dzieciaki do lat 4 nie są wliczone do prowiantu i wyżywienia wiem że nie wiele jedzą ale jeść muszą .... tak wiec musze mojemu synkowi z domu wziąść prowiant?? nie jaże to za co 160 od osoby?? .....a te 45 to sama koszulka tyle kosztuje?? ........... :twisted: :evil: :evil:

edit
sorki trochu mnie poniosło ale przyznajcie że cena to żadna rewelka .....

Nie są wliczone tylko do suchego prowiantu na trasę i grilla. Na FJA też tak było ale suchego na trasę było sporo więc i dziecko się naje. A w czasie grilla maluchy raczej śpią. Inne posiłki mają w cenie. Na FJA dzieci do lat 3 były gratis ale też był inny catering i bez atrakcji, które będą teraz. Zajrzyj do tematu o cenach na FJA i 3 JSI a zobaczysz różnicę i przekonasz się, ze nie jest dużo drożej a gadżetów więcej. Organizując FJA z wielu pomysłów zrezygnowaliśmy żeby ciąć koszta imprezy ale to było spotkanie tajne. Teraz mamy oficjalne więc i oprawa musi być inna a co zatym idzie koszta o parę złotych też poszły w górę.
steele
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez janusz64 » 11 sie 2010 21:45:48

Angel&Devil napisał(a):nie rozumiem czemu dzieciaki do lat 4 nie są wliczone do prowiantu i wyżywienia wiem że nie wiele jedzą ale jeść muszą .... tak wiec musze mojemu synkowi z domu wziąść prowiant?? nie jaże to za co 160 od osoby?? .....a te 45 to sama koszulka tyle kosztuje?? ........... :twisted: :evil: :evil:

edit
sorki trochu mnie poniosło ale przyznajcie że cena to żadna rewelka .....


Przecież jest napisane że dzieci do lat 4 jedzą wszystko tylko to co na bony będzie to nie.A na bony ma być grill,który będzie w sobotę po obiado-kolacji i kanapki na trasę (ale zawsze zrobić można samemu,bo na śniadanie będzie stół szwedzki),poza tym wszystko jest dostępne dla każdego
Widzę że robi się zamęt,i zaczynam po mału żałować że się podjęliśmy tej impry.Człowiek chce zorganizować coś po kosztach ,a tu jakieś"ale".
Przecież są 2 noce do przespania,kolacja w piątek,cały dzień w sobotę jedzenie,śniadanie w niedzielę.Koszty są ze wszystkich stron-zespół,nalepy,gadżety,nagrody itp....
Czy my mamy zapłacić za Was?? policzcie trochę ile to kosztuje wszystko.A
Już nie wspomnę o przetrasowaniu tras,załatwiań zezwoleń itp

Może lepiej było albo się nie wychylać z tą imprą,albo zrobić tak jak na innych imprezach 250 od załogi,na 2 osoby w tym nalepy i koszulki,a wyżywienie i nocleg na własny koszt -wtedy nie było by pretensji,a my byśmy mieli głowę spokojną,chociaż byśmy wtedy zarobili.
janusz64
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez steele » 11 sie 2010 21:59:15

janusz64 napisał(a):Może lepiej było albo się nie wychylać z tą imprą,albo zrobić tak jak na innych imprezach 250 od załogi,na 2 osoby w tym nalepy i koszulki,a wyżywienie i nocleg na własny koszt -wtedy nie było by pretensji,a my byśmy mieli głowę spokojną,chociaż byśmy wtedy zarobili.

No i tam wszyscy się zapisywali i nie pamiętam jakichś skarg w sprawie kosztów. A jak się chce zrobić coś fajnego to się zaczynają jazdy (wiem, że niewiele póki co zrobiłem ale wyspowiadam się kiedy indziej). Za drogo, za mało, nie tu, nie tak....ech...
steele
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez kwinto1971 » 11 sie 2010 22:37:10

Powiem tak , ze jak byśmy to zrobili za 100zł to by były glosy ze za ta cenę to pewnie kicha będzie i nic ciekawego(pewnie tak by było) . Tak Nam wyszło z obliczeń i pewnie "dołożymy" do ,bo tylko dziś zrobiłem 40km załatwiając gadżety i koszulki i przegadałem ponad 15 min , ale kogo to...
Niby grosze ale razem coś dadzą .
kwinto1971
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez janusz64 » 11 sie 2010 22:39:50

kwinto1971 napisał(a):Powiem tak , ze jak byśmy to zrobili za 100zł to by były glosy ze za ta cenę to pewnie kicha będzie i nic ciekawego(pewnie tak by było) . Tak Nam wyszło z obliczeń i pewnie "dołożymy" do ,bo tylko dziś zrobiłem 40km załatwiając gadżety i koszulki i przegadałem ponad 15 min , ale kogo to...
Niby grosze ale razem coś dadzą .

Grosz do grosza.......i tak nam się uzbiera................ale kogo to..................
janusz64
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez amaj23 » 11 sie 2010 23:48:32

Chłopaki dajcie na luz i się nie stresujcie. :beer:
Z tego co zdążyłem zauważyć na tym forum i w klubie to przy wszystkich oficjalnych imprezach są problemy bo niestety większość jest gorsza niż kobieta w ciąży i nie da im się dogodzić.
Domyślam się również że większość nigdy nie była na żadnym rajdzie i nie orientują się jakie są ceny.
Podam tak tylko dla informacji że jest to przeważnie koszt 300-400zł od załogi dwu osobowej bez zakwaterowania i wyżywienia (we własnym zakresie) i jakoś na tych imprezach jest naprawdę dużo ludzi i nie narzekają że drogo że koszuki nie ma że kawa za zimna itp.
Na takie imprezy ( tym bardziej Klubowe jedzie się po to żeby sie zintegorwać i pobawić ).
Cena jak cena jednym będzie odpowiadała innym nie bo najlepiej to za darmoche by przyjechali a nie liczą tego że ktoś na przygotowanie tego poświęcił mnustwo czasu, paliwa itp. tylko po to żebyśmy się mogli spotkać i razem pojeździc.
Ja jak tylko mi się uda na czas wrócić do kraju to bedę razem z moją Żoną i małym offroadowcem Kingą więc proszę mi zaklepać miejsce bo wiecie że do was zawsze przyjade.
A następne spotkanie zróbcie jak ostatnio jako spontan czy jak tam zwał tajne spotkanie i będzie wszystko ok i tym co coś nie pasuje nie przyjadą i nie będą glindzić jak stare baby na ławkach przed domem.
Mam nadzieję że się spotkamy na tym rajdzie i wypijemy razem parę :beer:
Do zobaczenia a tym co się moja wypowiedź nie podoba zacytuje kolegę " możecie sie na mnie obrazić " :lol:
Oposs masz u mnie browara :mrgreen:
amaj23
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez mikrusik » 12 sie 2010 03:11:31

janusz64 napisał(a):mimo to że Darek nam dorzuca.


To bardzo chwalebne :>:
Tylko sprecyzuj, czy osobiście?
Jak pamiętam to Wiktor cosik obiecywał i ja symbolicznie.

Co do dewagacji na temat ceny, to szkoda, że nikt nie targował się na innych imprezach.
Przepraszam, był jeden taki co doktorek co sam rabat zrobił na V zlocie :wsciekly:
Opłata ustalona, jak ktoś się nie zgadza nie płaci i nie jedzie.
Nie interesuje mnie czy Ekipa z Częstochowy zarabia, czy dokłada.
Robią, a uczestnik płaci.
Skargi i zażalenia po wpłacie i na/po imprezie.
Dla tych co lamentują:
Jak już teraz masz problem to może nie jedź, nie będziesz miał powodów by lamentować po imprezie.
Ja byłem, jadę i będę jeździł.
Częstochowa niech przestanie się tłumaczyć.
Tylko niech jasno napisze, że z braku statusu prawnego-stowarzyszenie bulimy za wszystko sami :!:
Jak być dziadem, to dziadem honorowym :mrgreen:

P.S.
Co z wielkimi koszulkami? Przysyłać, czy sami kupicie? Bo się zakręciłem :oops:
Pozdrawiam w duchu jurajskim
mikrusik
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez kwinto1971 » 12 sie 2010 05:45:02

Mikrusik koszulki są w wszystkich rozmiarach , na wszelki wypadek podaj mi wymiary w cm to się upewnię czy rozmiarówka jest ok :D
kwinto1971
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez przemia » 12 sie 2010 07:56:58

przemia napisał(a):Przyznam szczerze że mnie cena też trochę zaskoczyła, w porównaniu z poprzednią imprezą.


Gdzie tu jest napisane że za drogo, że nie zapłacę, czy że nie chcę przyjechać? Cena mnie zaskoczyła bo pisaliście że będzie taniej niż ostatnio bo szef pomaga. Jasno, prosto i na temat.

przemia napisał(a):Cóż przyjedziemy jednym autem zamiast dwoma :?


Nastawiłem się że pojedziemy z żonką na dwa auta, ale paliwo też swoje kosztuje i suma sumarum będziemy musieli pojechać jednym... Komuś coś jeszcze wytłumaczyć?

Zawsze myślałem że forum dyskusyjne - bo tak się to chyba nazywa, jest po to żeby dyskutować. Tutaj na jakąkolwiek zadumę(bo niech się ktoś odważy określić moją wypowiedź jako sprzeciw) od razu trzeba kogoś zrównać z błotem, że w ogóle jak śmie się odzywać.


Szkoda że niektórzy robią z igły widły(bo są najmądrzejsi, najwspanialsi i wszystko mają najlepsze), dobrze że nikt z organizatorów.

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez Krogulec » 12 sie 2010 07:59:20

Popieram :>:
Pracy i przygotowań mnóstwo, a catering nie pracuje za free.
A jak kogoś nie stać: trudno takie życie

P.S. Wystarczy sobie przypomnieć Żelazo i ilu ludzi było zaangażowanych w logistykę i przygotownie imprezy
Krogulec
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez Angel&Devil » 12 sie 2010 13:46:51

Wielkie Sory że wogóle zabrałam głos bo widze że afera na całego .... a z tym kogo stać a kogo nie to byście sobie darowali bo to nie było przyjemne :evil:
Nie każdy ma miliony może wy tak :lol:

ps jedno tylko pytanko ile mam wpłacic kasy jeżeli przyjadę w sobotę rano a nie w piątek bo Kolasz pracuje i nie da rady wcześniej być ...... czekam na odpowiedź.....z góry dziekuję i przepraszam za kłopot :twisted: :twisted:
Angel&Devil
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 3 Rajd OFF, 2010, jesień, Janów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości