Witamy !



3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

10 - 12 października 2010
3 Jurajskie Spotkanie Integracyjne

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez Shreck22 » 16 wrz 2010 21:53:45

dljm napisał(a):wydaje mi się że robienie sobie koszulek z rajdu, na którym się nie było to trochę dziwny pomysł, to tak jak kupować błoto w sprayu


Dlaczego twierdzisz ze nie byliśmy na rajdzie. Ja dostałem pomyłkowo koszulkę która jest na mnie za mała i to damska więc jeśli jest możliwość to chciałbym mieć taką która będzie dobra dla mnie. A wydaje mi się, że koszulki można robić dla tych co byli, lista jest przecież kto był.
Shreck22
Maniak
Maniak
 
Posty: 476
Obrazki: 0
Dołączył(a): 26 sie 2009 20:26:12
Lokalizacja: Będzin
Pochwały: 1
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez dljm » 17 wrz 2010 10:55:31

a czy ja napisałem że nie byliście na rajdzie, nie mam nic przeciwko dorobieniu koszulek dla tych co byli, ale np. dostali nie ten rozmiar, czy zabrakło ich dla wszystkich uczestników w samochodzie itp.
mowa była jednak o znacznej ilości koszulek, a w/w przypadki są sporadyczne,
żeby uzbierać chętnych na większa ilość koszulek to trzeba by zacząć je sprzedawać wszystkim, a to nie ma sensu i tyle
chodziło mi żeby nie stworzył się rynek gadżetów okolicznościowych (czyli np. z rajdu), bo cały ich urok test w tym że można je było dostać będąc na danej imprezie
ja np. mam naklejki z II Jurajskiego, ale jak by to wyglądało żebym je nakleił na auto skoro nie byłem na imprezie ...
... najbardziej zagorzałymi przeciwnikami automatów, są najczęściej ludzie, którzy nigdy nimi nie jeździli ...
Avatar użytkownika
dljm
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1447
Obrazki: 1
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:00:40
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 5
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez kwinto1971 » 17 wrz 2010 12:21:53

Nie ma o co się spierać . Napisałem ze można domówić koszulek i to w kolorach (kolor czarny zastrzeżony dla prawdziwych uczestników rajdu ).Ja tez nie mam naklejki z pierwszego jurajskiego spotkania ani nalepy ekipy łódzkiej , bo nie bylem i nie należne aczkolwiek sympatyzuje :lol: . Były pytania , wiec się zorientowałem o możliwość ale widzę ze dla 2 koszulek tego nie będziemy robić bo za duże koszty.
kwinto1971
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez dljm » 17 wrz 2010 12:37:03

... a tak przy okazji rajd się już skończył, więc proszę o usunięcie reklam z podpisów ... dziękuję
... najbardziej zagorzałymi przeciwnikami automatów, są najczęściej ludzie, którzy nigdy nimi nie jeździli ...
Avatar użytkownika
dljm
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1447
Obrazki: 1
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:00:40
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 5
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez mikrusik » 17 wrz 2010 12:46:28

dljm napisał(a):... a tak przy okazji rajd się już skończył, więc proszę o usunięcie reklam z podpisów ... dziękuję

? czego jeszcze nie może być w podpisach?? żebym jakiegoś faux pas nie popełniał nieświadomie...no i pytanie, czy jeśli ktoś ma reklamę pat4x4 jak steele, albo mikrusik - ma muzeum guzików, czy też mają usuwać?? banerki, że zostały usunięte z głownej strony forum ok - nie mam pytań, twoje forum twoje decyzje, ale podpisy?? :shock:

PS zanim zostanę skrytykowany, proszę zauważyć, że usunąłem wszystko poza nickiem i logo ekipy (ale zastanawiam się poważnie nad tym czy usuwać, czy nie napis Yokohama...)
mikrusik
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez mikrusik » 17 wrz 2010 16:03:16

Widac znowu zaczyna sie sytuacja o sobie panstwie, a juz o tym rozmawialismy Darku na rajdzie, ale jak widac, nic to nie dalo :cry:

Proponuje rozpisac ankiete, czy komus jest potrzebny podpis, pare literek mozna przeciez wpisac za kazdym razem.
Dla mnie podpis, to ja.
Ja wstawiam to co lubie i nie widze nic obrazliwego w zgrzewce piwa, ktora wielu saczylo.
PS
Pozdrawiam ze slonecznej Gruzji i zycze wiecej dystansu do takich spraw.
mikrusik
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez brum » 17 wrz 2010 16:52:27

Się wtrącę, może nie potrzebnie ale ja to widzę tak.
Sponsorzy z podpisu byli sponsorami okolicznościowymi na rajdzie i nie są sponsorami oficjalnymi czy stałymi. Skoro rajd się skończył to nie widzę potrzeby umieszczania ich w podpisach. Fakt dali co dali i ok. Jak znowu będą to znowu zamieścicie z nimi podpisy czy z innymi. Można to porównać z tym co jest na rajdach(nie chodzi o forum), banery są porozwieszane na trasie w czasie rajdu a po nim są ściągane. Tak jest we wszystkim więc nie rozumiem zdziwienia.

chudyy1 napisał(a):no i pytanie, czy jeśli ktoś ma reklamę pat4x4 jak steele, albo mikrusik - ma muzeum guzików, czy też mają usuwać??


Na prawie wszystkich forach nie można mieć podpisów komercyjnych/reklam.
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez dljm » 17 wrz 2010 19:19:22

chudyy1 napisał(a):
dljm napisał(a):... a tak przy okazji rajd się już skończył, więc proszę o usunięcie reklam z podpisów ... dziękuję

? czego jeszcze nie może być w podpisach?? żebym jakiegoś faux pas nie popełniał nieświadomie...no i pytanie, czy jeśli ktoś ma reklamę pat4x4 jak steele, albo mikrusik - ma muzeum guzików, czy też mają usuwać?? banerki, że zostały usunięte z głownej strony forum ok - nie mam pytań, twoje forum twoje decyzje, ale podpisy?? :shock:

PS zanim zostanę skrytykowany, proszę zauważyć, że usunąłem wszystko poza nickiem i logo ekipy (ale zastanawiam się poważnie nad tym czy usuwać, czy nie napis Yokohama...)


przeczytaj regulamin forum to będziesz wiedział

nie czepiam się muzeum guzików, tylko reklam związanych z rajdem

co do reszty to chyba brum wyjaśnił
... najbardziej zagorzałymi przeciwnikami automatów, są najczęściej ludzie, którzy nigdy nimi nie jeździli ...
Avatar użytkownika
dljm
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1447
Obrazki: 1
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:00:40
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 5
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez mikrusik » 17 wrz 2010 19:36:26

Odpowiadam więc Dawid i Darku tobie również - to co jest w moim podpisie jest moja sprawą - przynajmniej ja tak to widzę... Jak rozumiem chcecie...błąd - ingerujecie w mój podpis. Ok przyjmuje do wiadomości z pełną pokorą (dla niedowidzących usunąłem z podpisu natychmiast :!: to czego zażyczył sobie dljm). Regulamin forum zabrania mieć w opisie reklamę? - więc muzum guzików, pat4x4, opis typu BFG, KL71 itd są też podpisem komercyjnym - i powinny być zakazane :!: Ale żeby była pełna jasność - dostosowuje się do waszych reguł w 100% i dyskusje uważam za zamkniętą :offtopic: - dokładnie od momentu w którym usunąłem zakazane przez regulamin opisy :!: a to, że uważam za baaaardzo dziwne to, że jedni mogą, a inni nie mogą mieć podpisu o charakterze reklamowym to już zupełnie inna sprawa.
Kajam się raz jeszcze i przepraszam za złamanie regulaminu forum. :offtopic:
mikrusik
 

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez szymon.ha » 24 wrz 2010 21:13:33

To wszystko zależy od interpretacji, dla jednego kl-71 to reklama a druga osoba tylko się chwali tym co ma. Dla innej osoby harnaś to reklama, a dla kolejnej osoby to tylko napis co pic lubi.

Co do ingerencji w podpis, to jest twój podpis ale musi spełniać zasady tak samo na drodze, auto niby jest twoje, ale gdybyś nakleił Flaga III Rzeszy to z tego co wiem też możesz mieć problemy za propagowanie nazizmu.
Avatar użytkownika
szymon.ha
Diler
 
Posty: 3515
Obrazki: 2
Dołączył(a): 08 mar 2009 23:03:38
Pochwały: 16
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez kozi » 25 wrz 2010 04:24:02

cut the crap
Avatar użytkownika
kozi
Starszy Bywalec
Starszy Bywalec
 
Posty: 189
Obrazki: 0
Dołączył(a): 13 paź 2009 21:27:30
Lokalizacja: Łódzkie
Pochwały: 1
Województwo: Łódzkie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez z0mbie » 25 wrz 2010 09:02:34

Kozi napisał(a):cut the crap


:>: :mrgreen:
Frontera B '00 Automat
Avatar użytkownika
z0mbie
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 298
Dołączył(a): 20 lis 2008 18:52:57
Lokalizacja: Opole
Pochwały: 1
Województwo: Opolskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne 10-12.09.2010

Postprzez mikrusik » 25 wrz 2010 15:35:20

szymon.ha napisał(a):To wszystko zależy od interpretacji, dla jednego kl-71 to reklama a druga osoba tylko się chwali tym co ma. Dla innej osoby harnaś to reklama, a dla kolejnej osoby to tylko napis co pic lubi.

Co do ingerencji w podpis, to jest twój podpis ale musi spełniać zasady tak samo na drodze, auto niby jest twoje, ale gdybyś nakleił Flaga III Rzeszy to z tego co wiem też możesz mieć problemy za propagowanie nazizmu.


nie będę komentował... dla mnie sprawa jest prosta i oczywista. mam swoje zdanie, wyraziłem je, natomiast dostosowałem się do zasad panujących na tym forum (co prawda nie są takie same dla każdego - ale to inna kwestia). Nie widzę potrzeby kontynuowania watku. :offtopic:
mikrusik
 

Poprzednia strona

Powrót do 3 Rajd OFF, 2010, jesień, Janów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron