Witamy !



termin rajdu

10 - 12 października 2010
3 Jurajskie Spotkanie Integracyjne

kiedy ma odbyć się 3cie Jurajskie Spotkanie Integracyjne

Ankieta wygasła 04 lip 2010 00:05:50

6 - 8 sierpnia
11
9%
12 - 15 sierpnia
17
14%
20 - 22 sierpnia
19
15%
27 - 29 sierpnia
16
13%
10 - 12 września
25
20%
17 - 19 września
18
14%
24 - 26 września
19
15%
 
Liczba głosów : 125

termin rajdu

Postprzez dljm » 17 cze 2010 00:05:50

UWAGA: można zaznaczyć kilka opcji
proszę zaznaczyć wszystkie terminy jakie wam odpowiadają

w ankiecie głosy mogą oddawać tylko klubowicze i przyjaciele klubu
... najbardziej zagorzałymi przeciwnikami automatów, są najczęściej ludzie, którzy nigdy nimi nie jeździli ...
Avatar użytkownika
dljm
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1447
Obrazki: 1
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:00:40
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 5
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: termin rajdu

Postprzez Kołodziej » 17 cze 2010 11:59:44

Darek, dopisz prosze jeszcze termin 2-3 października. Jeśli zaczynamy ankietę od lipca (tzn. zaczynaliśmy od lipca), to skończmy na październiku - zobaczymy ile aut się zapisze.
W pozostałych terminach (tak jak juz pisałem) ja niestety chyba nie dam :-(

pzdr
kolodziej
Ostatnio edytowano 17 cze 2010 12:08:21 przez Kołodziej, łącznie edytowano 1 raz
Kołodziej
 

Re: termin rajdu

Postprzez Satan » 17 cze 2010 12:02:08

dljm napisał(a):w ankiecie głosy mogą oddawać tylko klubowicze i przyjaciele klubu

:stop: :stop: :stop: :stop: :stop:
Dlaczego tylko klubowicze ?
Przecież to nie jest zlot tylko dla klubowiczów !!!!!!!!!!!!!!!
Jest to zlot dla ludzi i będzie kilka ekip co nawet frontery nie mają... Wśród organizatorów jest wiele osób co nie jest klubowiczem !!

Trzeba to zmienić !



Razem głosów : 43 ?? Proszę o głosowanie tylko tych, co na rajd się wybierają !
Pozdrawiam.
Satan.

Frontside service
https://www.facebook.com/frontsideservicepl
Przeróbki i budowa aut terenowych.
tel.600785219
Avatar użytkownika
Satan
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 727
Obrazki: 34
Dołączył(a): 11 paź 2009 09:20:11
Lokalizacja: Poczesna k. Częstochowa
Pochwały: 2
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: termin rajdu

Postprzez Zula » 17 cze 2010 12:10:03

Satan napisał(a):Dlaczego tylko klubowicze ?

viewtopic.php?f=26&t=6013&p=80071#p80071

Satan napisał(a):Razem głosów : 43 ?? Proszę o głosowanie tylko tych, co na rajd się wybierają !

Pewnie dlatego, że można głosować na więcej niż jedną opcję, jeśli komuś pasują wszystkie, może zagłosować na wszystkie i stąd dużo głosów (a nie tyle osób głosowało).
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: termin rajdu

Postprzez brum » 17 cze 2010 12:16:21

Zostało ustalone że w pewnych ankietach głosują tylko Klubowicze i koniec w tym temacie. Jak chcesz głosować to droga jest prosta.

Koniec dyskusji w tym temacie.
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: termin rajdu

Postprzez jrzeuski » 17 cze 2010 12:21:12

Satan napisał(a):Przecież to nie jest zlot tylko dla klubowiczów !!!!!!!!!!!!!!!

Albo klub obejmuje patronat i rajd staje się oficjalnym rajdem klubowym albo pozostaje spotkaniem lokalnym. Na coś trzeba się zdecydować i najwyraźniej ta decyzja została już podjęta.
Satan napisał(a):Jest to zlot dla ludzi i będzie kilka ekip co nawet frontery nie mają... Wśród organizatorów jest wiele osób co nie jest klubowiczem !!

Trzeba to zmienić !

Żaden problem. Wystarczy zostać klubowiczem :) A dla ekip bez Frontery jest status przyjaciela klubu z prawem głosu w ankietach. Do wzięcia udziału w rajdzie nie ma żadnych restrykcji, ale do ustaleń co, gdzie, kiedy już tak.
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: termin rajdu

Postprzez FROTERKA » 17 cze 2010 12:42:16

jrzeuski napisał(a): Do wzięcia udziału w rajdzie nie ma żadnych restrykcji, ale do ustaleń co, gdzie, kiedy już tak.

Krótko i treściwie. :>:
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: termin rajdu

Postprzez steele » 17 cze 2010 12:44:49

FROTERKA napisał(a):
jrzeuski napisał(a): Do wzięcia udziału w rajdzie nie ma żadnych restrykcji, ale do ustaleń co, gdzie, kiedy już tak.

Krótko i treściwie. :>:

w dodatku "smacznie" :) Satan - tym razem nie masz racji :evil:
steele
 

Re: termin rajdu

Postprzez kwinto1971 » 17 cze 2010 16:19:55

Satan napisał(a):
dljm napisał(a):w ankiecie głosy mogą oddawać tylko klubowicze i przyjaciele klubu

:stop: :stop: :stop: :stop: :stop:
Dlaczego tylko klubowicze ?
Przecież to nie jest zlot tylko dla klubowiczów !!!!!!!!!!!!!!!
Jest to zlot dla ludzi i będzie kilka ekip co nawet frontery nie mają... Wśród organizatorów jest wiele osób co nie jest klubowiczem !!

Trzeba to zmienić !



Razem głosów : 43 ?? Proszę o głosowanie tylko tych, co na rajd się wybierają !

Satan spokojnie to ze jest aż tyle głosów to nie oznacza ze aż tylu głosujących , po prostu jeśli pasuje Ci jeden termin to jest 1 głos jeśli 7 terminów to 7 głosów i wszystkie kombinacje pośrednie. Jeszcze jedno jak była ankieta co do V Zlotu to glosowali wszyscy i nawet tacy co się rejestrowali i znikali . Wiec to jest chyba lepsze , 20zł za możliwość decydowania chyba do przyjęcia . Zostań klubowiczem ...
kwinto1971
 

Re: termin rajdu

Postprzez wikked » 17 cze 2010 16:50:31

z błota Cię wyciągałem to 20zł też Ci pożyczę- luzik :D
wikked
 

Re: termin rajdu

Postprzez Satan » 17 cze 2010 21:43:44

wikked napisał(a):z błota Cię wyciągałem to 20zł też Ci pożyczę- luzik :D

Dzięki :) Możesz liczyć również na mnie :)


ZULA

Informacja

Nie masz zezwoleń by czytać to forum.



Więc nie wiem co to za ustalenia...

Tak jak napisałem nie zapiszę się do klubu, dopuki nie poznam prezesa... Ale, jeżeli nie bierzecie pod uwagę połowy chętnych co przyjadą na rajd to sorry...


Proszę jeszcze o wyjaśnienie, że co to znaczy że rajd jest pod patronatem klubu ?
Nie jestem w klubie i nie widze wielu postów... dlatego mi to wyjaśnijcie, co jest plusem i co minusem, bo jeden minus już widzę, że nie liczy się opinia wszystkich tylko klubowiczów :/
Pozdrawiam.
Satan.

Frontside service
https://www.facebook.com/frontsideservicepl
Przeróbki i budowa aut terenowych.
tel.600785219
Avatar użytkownika
Satan
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 727
Obrazki: 34
Dołączył(a): 11 paź 2009 09:20:11
Lokalizacja: Poczesna k. Częstochowa
Pochwały: 2
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: termin rajdu

Postprzez Zula » 17 cze 2010 21:50:16

Satan napisał(a):ZULA

Informacja

Nie masz zezwoleń by czytać to forum.

tam właśnie jest to ustalenie, że Klubowicze i Przyjaciele mogą głosować na terminy ważnych imprez takich, jak rajdy, czy zloty. :)
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: termin rajdu

Postprzez steele » 17 cze 2010 21:52:01

Satan napisał(a):Tak jak napisałem nie zapiszę się do klubu, dopuki nie poznam prezesa...

Satan, zadzwoń do Darka albo znajdź Go na n-k bo normalnie marudzisz jak baba a nie zachowujesz się jak rogaty :)
steele
 

Re: termin rajdu

Postprzez Satan » 17 cze 2010 21:55:11

No w każdym razie szkoda... jak ustalicie już wszystko to ja też się zapiszę, o ile mi termin spasuje... mam nadzieje że znowu się wszystko uda. Tym razem ja się nie udzielam... bo mi nie wolno :(

i napiszcie dla "czarnych" co jest tym plusem i minusem rajdów klubowych i czy w ogóle wolno nam przyjechać :/

Jest mi przykro z tą dyskryminacją :(
Pozdrawiam.
Satan.

Frontside service
https://www.facebook.com/frontsideservicepl
Przeróbki i budowa aut terenowych.
tel.600785219
Avatar użytkownika
Satan
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 727
Obrazki: 34
Dołączył(a): 11 paź 2009 09:20:11
Lokalizacja: Poczesna k. Częstochowa
Pochwały: 2
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: termin rajdu

Postprzez wikked » 17 cze 2010 21:55:37

Satan jak Cię lubię to Cie opierniczę. Chcesz poznać prezesa żeby co, dasz mu buzi, uściśniesz dłoń, wymyjesz auto, naplujesz w twarz- bez sensu. Pierdoły teraz opowiadasz. Klubowiczem nie jesteś dla prezesa tylko dla Nas, dla siebie i jeśli czujesz odrobinę przynależności do Naszej społeczności to nie powinieneś opowiadać takich pierdół. Klubowiczem być to utożsamiać się z innymi podobnymi sobie. Podobnie siekniętych (wersja OFFROAD), zakochanych w krajobrazach oglądanych z własnego auta jadącego bezdrożami (wersja TRAVEL), albo pucującego furkę na wysoki połysk cały tydzieńaby w niedzielę jechać do kościoła (wersja BULVAR), ale każdy z tej grupy czuje sie tej dziwnej zbieraninie "swojsko". Każdy z Nas jest gdzieś właśnie w tych trzech kategoriach, a Ty mi opowiadasz że aby się określić musisz poznać Darka. Przemyśl to albo mnie popraw bo być może błądzę.
wikked
 

Re: termin rajdu

Postprzez steele » 17 cze 2010 21:58:36

wikked napisał(a):Satan jak Cię lubię to Cie opierniczę. Chcesz poznać prezesa żeby co, dasz mu buzi, uściśniesz dłoń, wymyjesz auto, naplujesz w twarz- bez sensu. Pierdoły teraz opowiadasz. Klubowiczem nie jesteś dla prezesa tylko dla Nas, dla siebie i jeśli czujesz odrobinę przynależności do Naszej społeczności to nie powinieneś opowiadać takich pierdół. Klubowiczem być to utożsamiać się z innymi podobnymi sobie. Podobnie siekniętych (wersja OFFROAD), zakochanych w krajobrazach oglądanych z własnego auta jadącego bezdrożami (wersja TRAVEL), albo pucującego furkę na wysoki połysk cały tydzieńaby w niedzielę jechać do kościoła (wersja BULVAR), ale każdy z tej grupy czuje sie tej dziwnej zbieraninie "swojsko". Każdy z Nas jest gdzieś właśnie w tych trzech kategoriach, a Ty mi opowiadasz że aby się określić musisz poznać Darka. Przemyśl to albo mnie popraw bo być może błądzę.

:1: :1: :>: :>: :D :D :boss:
steele
 

Re: termin rajdu

Postprzez Satan » 17 cze 2010 22:03:13

Wiktor, pierwszy raz ktoś coś mądrego napisał o tym, aby do klubu się zapisać...
ale mimo wszystko jest wielu co by chciało przyjechać na rajd z poza klubu i dobrze by było jak by również mieli coś do powiedzenia w tej kwestji.

Nadal proszę o napisanie w czym pomoże klub że ten rajd ma być pod jego patronatem ?
(pewnie o tym pisaliście ale "czarni" przypominam tego nie widzą...)
Pozdrawiam.
Satan.

Frontside service
https://www.facebook.com/frontsideservicepl
Przeróbki i budowa aut terenowych.
tel.600785219
Avatar użytkownika
Satan
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 727
Obrazki: 34
Dołączył(a): 11 paź 2009 09:20:11
Lokalizacja: Poczesna k. Częstochowa
Pochwały: 2
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: termin rajdu

Postprzez wikked » 17 cze 2010 22:17:43

a pewnie że Ci powiem:
1. patronat to takie cóś że będą nagrody sponsorowane przez klub (i pewnie przez klubowiczów również bo ja będę miał od siebie)
2. głosować mają klubowicze bo to forum klubowe i ustaliliśmy że w ankietach, głosowaniach i innych ważnych sprawach decydują klubowicze (nawet jeśli czarni też chcą jechać to się dostosują albo zapiszą do klubu). Każdy oczywiście może strzelić focha ale równie dobrze może na złość mamie odmrozić sobie uszy
3. oprócz klubowiczów będzie pewnie kilka ekip innych marek ale to tylko lepiej

p.s. co daje bycie klubowiczem jeśli nawet o zlocie/ rajdzie decydują wszyscy?? Zostań klubowiczem i korzystaj ze swych uprawnień a Darek jak to prezes- jest śliczny, postawny i milusi. Ma swoje wady i zalety, jest żonaty i ma fajną furę. Nie wiem czy ma psa ale jest normalnym człekiem, może nawet ma platfusa- nie wiem. To na prawdę nie ma znaczenia. Liczą sie w tej chwili zasady których nie wolno łamać. Kropka.
wikked
 

Re: termin rajdu

Postprzez Goofy » 17 cze 2010 22:23:57

Zagłosowane :D
Avatar użytkownika
Goofy
Starszy Guru
Starszy Guru
 
Posty: 904
Obrazki: 0
Dołączył(a): 30 sty 2010 19:31:57
Lokalizacja: Radlin / Śląsk
Pochwały: 1
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: termin rajdu

Postprzez szymon.ha » 17 cze 2010 22:35:34

A z regulaminu wychodzi że jeśli "impreza" bo nie jest to spotkanie lokalne, nie jest klubową imprezą to aby informować na forum o tym trzeba być sponsorem.
Avatar użytkownika
szymon.ha
Diler
 
Posty: 3515
Obrazki: 2
Dołączył(a): 08 mar 2009 23:03:38
Pochwały: 16
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Następna strona

Powrót do 3 Rajd OFF, 2010, jesień, Janów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron