Witamy !



Podziekowanie

1-3 czerwca 2012

Podziekowanie

Postprzez kondi » 03 cze 2012 05:21:52

Jako że ostatni pojawiłem sie na zlocie i pierwszy musiałem odjechać to chciałbym wszystkim a przedewszystkim organizatorom którzy w 150% wywiazali sie sie z organizacji podziekować za wspaniały zlot który nie jednej osobie utkwi w pamieci .... Powiem szczeze że jest to cos pieknego spotkać sie i poznać tylu Frotkowiczów a nie tylko klikać z nimi na forum . W sumie to zlot jeszcze trwa..... no ale nie wszyscy jednak maja tak dobrze i muszą w pracy już siedzieć :( no ale cusz takie to życie jest ... wiec jeszcze raz WILEKIE dzieki za wszystko :)
Opel frontera sport LPG lift 3" BFG KM2 31" snorkel (sprzedane :( )
Opel frontera B Long 3.2 LPG frotka rośnie :) 2"zawiecha +2"BL + KM2 33" ... a to nie koniec.... jednak koniec ( sprzedane )
Opel frontera A long 2.2 "rudzielec" domowa seria

PoJEEEPało mnie do 3 odlicz :)
wj 4.7 v8
zj 4.0
xj 2.5

605348314
Avatar użytkownika
kondi
Starszy Maniak
Starszy Maniak
 
Posty: 531
Obrazki: 8
Dołączył(a): 08 wrz 2009 10:43:16
Lokalizacja: Pińczów
Pochwały: 3
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Podziekowanie

Postprzez Zula » 03 cze 2012 16:49:27

Dojechaliśmy, już koniec :cry2: Zlot - zajebisty! Fajny teren w extremie, dobra zabawa, integracja wiadomo, też super :1: Wielkie gratulacje dla organizatorów za zrobienie super imprezy na najwyższym poziomie. Nie pozostał żaden niesmak, ani nic. Tylko nam przykro, że już koniec. Imprezy nie zepsuła nawet mieszana pogoda ani zimno. No i wielki plus za to, że na "rozdaniu nagród" każdy cos dostał i nikt nie czul się pominięty! Bo liczą się ludzie przedewszystkim :1: :beer: Chłopaki, jeszcze do Was kiedyś wpadniemy! :beer:
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Podziekowanie

Postprzez brum » 03 cze 2012 16:55:57

To co wyżej, czyli dzięki! Teren bardzo fajny, spodobał mi się. Organizacja też na plus. Kiedyś się jeszcze pojedzie w to podkarpackie :D
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Podziekowanie

Postprzez FROTERKA » 03 cze 2012 17:07:55

Miałam wczoraj coś powiedzieć na rozdaniu nagród ale podobnie jak Darek nie jestem dobra w publicznych wystąpieniach a tańca na rurze wolałam nie ryzykować. :oops: Wolę napisać: byliśmy z offroadową wizytą u Ekipy Podkarpackiej, gdy pomysł zlotu nieśmiało pojawił się w ich głowach. Najbardziej chętny (a przynajmniej najbardziej to okazywał :D ) był Markus, który sam na zlocie frotkowym nie był nigdy. Powiem szczerze, że przy całej mojej dla Nich sympatii nie wierzyłam, że Im się uda. A jednak! :1: Poradzili sobie bardzo dobrze. Jedynym 'zgrzytem', na który Organizatorzy nie mieli wpływu była relatywnie niska frekwencja uczestników. Tym większe brawa dla tych, którzy mimo braku frotek i uciekających autobusów dojechali. :1:
Najważniejsze dla mnie to spotkać się z ludźmi, z którymi gadam na forum, skonfrontować wyobrażenie o kimś z realem (czasem szok :shock: ) :wink: poznać się i spotkać z tymi, których już znam, a widzę czasem tylko raz na rok. I ten cel został osiągnięty, za co WIELKIE DZIĘKI Organizatorom, że mi to umożliwili. :dyskusja:
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Podziekowanie

Postprzez przemia » 03 cze 2012 18:22:28

My też wreszcie dotarliśmy do domu.

To był nasz pierwszy udział na zlocie i nie mamy punktu odniesienia jak ma wyglądać zlot Opla Frontery. Ale jeśli na spowodowanie zadowolenia u uczestników to w przypadku naszej ekipy organizatorom udało się osiągnąć cel! :D

Lubię zjeść a głodny nie bylem, lubię jeździć i wróciliśmy z turystyka po kilku godzinach, lubię się integrować i pogadałem chyba z każdym. Jeśli każdy następny będzie co najmniej taki jak ten to my będziemy zadowoleni. :)

Dziękujemy wszystkim organizatorom za kawał dobrej roboty a przybyłym za dobrą zabawę. Miło nam było poznać nowych klubowiczów i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z "wilkołaczkiem" :)

Markus - dusza człowiek! Cieszy mieć takiego w naszych szeregach :)

pozdrawiam
Przemek
Avatar użytkownika
przemia
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4652
Obrazki: 0
Dołączył(a): 22 paź 2009 14:26:56
Lokalizacja: Promnik
Pochwały: 16
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: Podziekowanie

Postprzez wikked » 03 cze 2012 19:00:43

Ja też dołączę do podziękowań. Tak sobie myślę, że w sumie to pasowałoby żebyście ten zlot jakoś spieprzyli, bo tylko słodko i słodko- łeeeeeee. Test mojej fury oceniam na wysoce pozytywny. Na extreme dojechałem, zmotę Tatara na parking wciągnąłem, wódę ze wszystkimi piłem, objadłem się i oczywiście spać mi się chce jak cholera. Nocne rozmowy :beer: :dyskusja: oczywiście jak zwykle na najwyższym poziomie.
A teraz uwaga podkarpacka- jeszcze do Was przyjadę hihihihi, więc nie wiem czy teraz jesteście tacy bardzo zadowoleni :boss:

Marek i cała reszta- wielkie dzięki za to że mogłem znów większość klubowiczów zobaczyć bo się przyznam że na tym najbardziej mi zależało.

Pozdrawiam i do następnego.
wikked
 

Re: Podziekowanie

Postprzez tiger » 03 cze 2012 19:49:52

I ja się dołączam do podziękowań dla organizatorów. Impreza przygotowana na wysokim poziomie. Jedzenia było tak dużo że nie wiem czy się teraz zmieszczę w garnitur:( Trasa turystyczna była przygotowana aż tak perfekcyjnie, że mimo mojej zerowej wiedzy na temat poruszania się za pomocą tych "krateczek ze strzałeczkami" dotarłem wraz z innymi na wszystkie punkty ( a mówią że wszystkie drogi prowadza do Rzymu). Ludzie których poznałem są po prostu zajebiści :beer: :beer: No i co tu dużo gadać, do następnego :hilift: :beer:
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

Obrazekpicasaweb
Avatar użytkownika
tiger
Starszy Nałogowiec
Starszy Nałogowiec
 
Posty: 373
Obrazki: 1
Dołączył(a): 15 wrz 2010 08:42:31
Lokalizacja: Kraków
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Podziekowanie

Postprzez Lady_Killer » 03 cze 2012 21:09:49

FROTERKA napisał(a):Tym większe brawa dla tych, którzy mimo braku frotek i uciekających autobusów dojechali. :1: :

:lol: :lol: no hahahah bardzo śmieszne :P
przemia napisał(a): kolejnego spotkania z "wilkołaczkiem" :)

Ojjjj tak..... ;)

I Killery również mimo wszystkich przeszkód :guns: które nam na drodze stanęły ;) dziękujemy Barrrrrrrrrrrrrrrrdzo W S Z Y S T K I M za wszystko :!: :!: I na razie tylko tyle napiszę bo zmęczenie daje górę :P

P.S : szczególne podziękowania dla @Markus - dziękóweczka za.....no Ty już wiesz co ;) @Konar - za to że wyjechałeś po biednych i zbłądzonych Killerów :lol: @Wild - za podwózkę do Markusa ;) no i @Przemia,Aga,Zeus :D Dzięki za przygarnięcie do Froci :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Lady_Killer
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2115
Obrazki: 5
Dołączył(a): 28 lip 2009 19:25:46
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Podziekowanie

Postprzez Jacek od » 03 cze 2012 21:24:38

A mnie się nie podobało :<: :cry2: :wsciekly: To był najgorszy zlot na którym byłem . ( byłem na 5 )

Jechałem 950km żeby pojeździć w terenie a nie w jednej kałuży wykopanej przez koparkę przez którą przejechał tylko Jack. Moje zmagania terenowe trwały około 10 minut !!!!!! A reszta to nuda . Oglądanie jak się ktoś wyciąga na wyciągarkach z TEJ dziury to NUDA. Dlaczego nie było dla mnie innej próby terenowej ??? Nie było żadnego innego wyzwania zlotowego tylko :beer: SZKODA .....
Dopiero dziś wracając po trasie TURYSTYKA mieliśmy prawdziwą jazdę w terenie, na plaży nad Wisłą i okolicach sami zorganizowaliśmy sobie zabawę w terenie :bike:

Wygrali koledzy z TURYSTYKA .
Jedzenie super.
Warto było zobaczyć znajome gęby i mordę Fabii.
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek
Avatar użytkownika
Jacek od
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 735
Dołączył(a): 04 sie 2008 16:42:16
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: Podziekowanie

Postprzez dljm » 03 cze 2012 22:07:21

... a mnie się podobało, co prawda nie mogę się wypowiadać o extreme, ale turystyk był ok
trasa była ciekawa, chociaż przez pogodę /było strasznie sucho/ nie stanowiła żadnego wyzwania nawet dla seryjnej froty

podsumowując
- impreza super
- towarzystwo super
- jedzenie super
- integracja ... genialna ;)

wielkie podziękowania dla organizatorów, oraz wszystkich uczestników zlotu za super atmosferę,

a kto nie przyjechał niech żałuje


Autor postu otrzymał pochwałę
... najbardziej zagorzałymi przeciwnikami automatów, są najczęściej ludzie, którzy nigdy nimi nie jeździli ...
Avatar użytkownika
dljm
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1447
Obrazki: 1
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:00:40
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 5
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Podziekowanie

Postprzez konar55 » 03 cze 2012 22:40:12

Witam nareszcie w domu po własciwej stronie odry 8:)
I chciałbym się dołączyć do podziękowań za zorganizowaną imprezę :1: :beer: .
Szkoda tylko mże już się skończyło to miłe spotkanie i do szybkiego zobaczyska :guns: .
Jednak Galicja ma także terenową twarz :bike:
jescze raz wielkie dzięki
Avatar użytkownika
konar55
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 258
Obrazki: 0
Dołączył(a): 08 cze 2009 07:55:40
Lokalizacja: Świnoujście
Pochwały: 1
Województwo: Zachodniopomorskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Podziekowanie

Postprzez mody1 » 04 cze 2012 06:11:18

Było super, wyjeździlem się, poimprezowałem,
mozna myśleć o kolejnych imprezach
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Podziekowanie

Postprzez dragonblade » 04 cze 2012 06:56:06

Chciałem podziękować Organizatorom za zorganizowanie zlotu. Wiem że wymagało to wiele wysiłku z waszej strony i bylo świetnie. Poznaliśmy świetnych ludzi, dobrze się bawiliśmy, Junior poznał nowe koleżanki :D (pozdrowienia). Jeżeli będzecie jeszcze coś organizować to chętnie przyjedziemy. Jeszcze raz Wielki Szacun.
Avatar użytkownika
dragonblade
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 24 lip 2007 07:48:07
Lokalizacja: Telatyn
Województwo: Lubelskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Podziekowanie

Postprzez jrzeuski » 04 cze 2012 07:27:25

Jacek od Agi napisał(a):A mnie się nie podobało :<: :cry2: :wsciekly: To był najgorszy zlot na którym byłem . ( byłem na 5 )
Jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził. Trzeba było dojechać na rajd do Białej ;-) Przenieść :arrow: viewtopic.php?f=205&t=11264 ? ;-)

Ja byłem bez Frotki a 5 minut pojeździłem :twisted: Jak się komuś nudziło, to trzeba było pomagać innym i pobiegać z linami a nie przesiedzieć cały dzień w loży szyderców ;-) Ja byłem wymęczony, uwalony błotem i mega-zadowolony :D Mnie taka forma zmagań terenowych pasuje bardziej niż jeżdżenie 100km w poszukiwaniu kałuży, w której możnaby powalczyć. Był czas na :dyskusja: na świeżym powietrzu zamiast spędzić większość dnia w kabinie za kółkiem. W końcu to był zlot a nie rajd. Dlatego pomysł, żeby naklejki startowe nie były numerowane też uważam za dobry (btw, czyje to dzieło na drzwiach u Mariusza? ).

Organizacja pobytu na medal z jednym malutkim minusikiem (Markus wie za co), ale to nie z winy organizatorów. Byłem, pogadałem, popiłem, pojeździłem, czego chcieć więcej? :niewiem: Chyba tylko, żeby takie imprezy odbywały się częściej :D Jeszcze raz wielkie dzięki za super imprezkę i do zobaczenia na kolejnej :!:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Podziekowanie

Postprzez smike » 04 cze 2012 08:34:36

Jak rozumiem, następny zlot, ósmy, będzie w Poznaniu i będzie najlepsiejszy ze wszystkich siedmiu, w tym pięciu na których był Jacek od Agi. :beer:
Prawda Jacku od Agi? :wink:

Wielkie Dzięx dla mojej Ekipy :>: Jesteście Wielcy.
Co prawda udało mi się być dosłownie "chwilę", ale widziałem na żywo "żywych" Fronterowców, z czego bardzo się cieszę :>:
pozdrawiam :>:
smike
 

Re: Podziekowanie

Postprzez jrzeuski » 04 cze 2012 08:48:40

smike napisał(a):Jak rozumiem, następny zlot, ósmy, będzie w Poznaniu i będzie najlepsiejszy ze wszystkich siedmiu, w tym pięciu na których był Jacek od Agi.
Poprzedni organizowali, więc dla nich był najlepsiejszy :D
Co prawda udało mi się być dosłownie "chwilę", ale widziałem na żywo "żywych" Fronterowców, z czego bardzo się cieszę :>:
No ja za bardzo żywy to nie byłem po sobotniej integracji ;-) Ale i tak miło było poznać :beer:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Podziekowanie

Postprzez mody1 » 04 cze 2012 09:24:57

6 zlot był bardzo fajny, 7 też
zawsze mogą zdarzyć się jakieś niedociągnięcia, warto zgłaszać uwagi, by przy kolejnych imprezach było lepiej
ważne by się spotkać, pojeździć, pogadać
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Podziekowanie

Postprzez wikked » 04 cze 2012 10:30:14

smike napisał(a):Co prawda udało mi się być dosłownie "chwilę", ale widziałem na żywo "żywych" Fronterowców, z czego bardzo się cieszę :>:
pozdrawiam :>:

Bardzo miło było Cię poznać.
wikked
 

Re: Podziekowanie

Postprzez lidia » 04 cze 2012 10:31:13

Co prawda był to mój pierwszy zlot, ale bardzo mi się podobało.Poznałam świetnych ludzi i dobrze się bawiłam. Wielkie dzięki organizatorom,spisali się na medal. Oby więcej było takich imprez.
lidia
Starszy Zaglądacz
Starszy Zaglądacz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 16 sty 2010 13:04:00
Lokalizacja: Gdańsk
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Podziekowanie

Postprzez vix » 04 cze 2012 16:46:11

Tez chcialem podziekowac ekipie :) co prawda nie bylem w stanie byc organizatorem zlotu ale pomoglem jak tylko moglem chlopakom :) odwalili kawal porzadnej roboty :) uczestnikom tez chcialem podziekowac za pomoc w wyciaganiu mnie z blota :Djrzeuski :beer:
Obrazek
Do zobaczenia niebawem :D :D :D
Avatar użytkownika
vix
Przesiadywacz
Przesiadywacz
 
Posty: 222
Dołączył(a): 20 wrz 2010 02:28:02
Lokalizacja: Mielec
Województwo: Podkarpackie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Następna strona

Powrót do VII Zlot OFF, 2012, Mielec



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron