Witamy !



Zlot 2013 - rozmowy

7 - 9 czerwca 2013

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Markon » 04 cze 2013 13:43:41

a na turystyku będzie błoto ?? bo fajnie by było wtopić się :boss: pierwszą wklejke zaliczyłem już wiele lat temu "fota w avatarku" już doświadczenie mam
Mitsubishi Pajero 2 3.0
Suzuki Grand Vitara 2 2.0
Ford Escape 2 2.5
Avatar użytkownika
Markon
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 694
Obrazki: 4
Dołączył(a): 17 lis 2010 18:13:49
Lokalizacja: Pajęczno (EPJ)
Pochwały: 1
Województwo: Łódzkie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez ali » 04 cze 2013 13:46:47

Markon napisał(a):a na turystyku będzie błoto ?? bo fajnie by było


Ja to Was nie rozumiem, turystyk to turystyk chcesz to ciągnij mnie przez kilkanascie kilometrów na sznurku po błocie :P Chcesz sie potopić to startuj w wyczynie, z tego co wiem tam snorkel nie jest potrzebny i sam gdybym miał choćby Ateki pojechałbym w wyczynie dla samej zabawy.
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez auri.chebzie » 04 cze 2013 13:51:39

brum napisał(a):sklepy w pobliżu są?


Są sklepy, w Kunowie, w Ostrowcu
Avatar użytkownika
auri.chebzie
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 257
Dołączył(a): 22 kwi 2010 07:41:13
Lokalizacja: Ruda Śląska
Pochwały: 1
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez ali » 04 cze 2013 14:29:06

Właśnie Zula nieświadomie poddała mi pomysł że możemy zrobić konkurs na Miss (Misys) i Miestera mokrej koszuli na zlocie. Warunki mamy iście wymarzone do tego :)
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Markon » 04 cze 2013 14:36:28

na pewno nie w całym wyczynie ale kilka prób podejmę jak wszystko dobrze się potoczy będę miał na zlot MT, Co do błota są grzęzawiska i błotko lub kałuże, strumyczki, sam byś się zdziwił to nie jest taka masakra jak są lekkie przeszkody z błotne :boss: gorsze są piaski lub górki pokryte trawą
Mitsubishi Pajero 2 3.0
Suzuki Grand Vitara 2 2.0
Ford Escape 2 2.5
Avatar użytkownika
Markon
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 694
Obrazki: 4
Dołączył(a): 17 lis 2010 18:13:49
Lokalizacja: Pajęczno (EPJ)
Pochwały: 1
Województwo: Łódzkie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez bart322 » 04 cze 2013 14:37:37

ali napisał(a):Właśnie Zula nieświadomie poddała mi pomysł że możemy zrobić konkurs na Miss (Misys) ... mokrej koszuli na zlocie. Warunki mamy iście wymarzone do tego :)


Kurde, to moze przyjade jednak :wink:
Avatar użytkownika
bart322
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1689
Obrazki: 10
Dołączył(a): 03 lip 2012 18:54:30
Lokalizacja: Kobielice
Pochwały: 7
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez ali » 04 cze 2013 14:45:36

Markon napisał(a):na pewno nie w całym wyczynie ale kilka prób podejmę jak wszystko dobrze się potoczy będę miał na zlot MT, Co do błota są grzęzawiska i błotko lub kałuże, strumyczki, sam byś się zdziwił to nie jest taka masakra jak są lekkie przeszkody z błotne :boss: gorsze są piaski lub górki pokryte trawą


Wiesz mi idzie o to że jak bede miał ochote to zawsze mozna na wyczyn pojechać sie poślizgać, a turysty niech będzie turystykiem ;)
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Argail75 » 04 cze 2013 15:20:40

ali napisał(a):
Ja to Was nie rozumiem, turystyk to turystyk chcesz to ciągnij mnie przez kilkanascie kilometrów na sznurku po błocie :P Chcesz sie potopić to startuj w wyczynie, z tego co wiem tam snorkel nie jest potrzebny i sam gdybym miał choćby Ateki pojechałbym w wyczynie dla samej zabawy.



Troszke żle kombinujesz. Myśłe że Markonowi chodziło o to by autko się ubrudziło troche błotem. Poza tym cały czas na sznurku nie będziesz jechał. Jak utkniesz to się wyciagnie i pojedzie się dalej. Jeśli na trasie nic się nie dzieje to jest nudno.
W turystyku najlepsza pogoda jest taka jak w nocy popada a rano ruszysz jak swieci słonko. Każdy by tak chciał ale po prognozach pogodynki nie zanosi się.
Najgorzej jest jak jest sucho bo cały czas jedziesz w kurzu , szyby pozamykane (pół biedy jak jest klima w aucie) a auto masz i tak uwalone od pyłu.

Dla przykładu : w kwietniu był Rajd w tamtym roku. Przyjechała ekipa bez liftu i na szosówkach ALE wyciagara była :D . I nawet ta wyciagarka mu nie pomogła tylko KOLEDZY . Obadaj dział Rajdy to zobaczysz . Filmy , foty ... opisy są.
Ostatnio edytowano 04 cze 2013 15:24:13 przez Argail75, łącznie edytowano 1 raz
Opel Frontera B 3.2 V6 Long PB/LPG 3'' BFG MT 30,5 ''manual 2000r
Avatar użytkownika
Argail75
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1816
Obrazki: 24
Dołączył(a): 23 lip 2011 13:17:33
Lokalizacja: Łódź oś.Widzew
Pochwały: 7
Województwo: Łódzkie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez ali » 04 cze 2013 15:23:13

argail75 napisał(a):Troszke żle kombinujesz. Myśłe że Markonowi chodziło o to by autko się ubrudziło troche błotem. Poza tym cały czas na sznurku nie będziesz jechał. Jak utkniesz to się wyciagnie i pojedzie się dalej. Jeśli na trasie nic się nie dzieje to jest nudno.
W turystyku najlepsza pogoda jest taka jak w nocy popada a rano ruszysz jak swieci słonko. Każdy by tak chciał ale po prognozach pogodynki nie zanosi się.
Najgorzej jest jak jest sucho bo cały czas jedziesz w kurzu , szyby pozamykane (pół biedy jak jest klima w aucie) a auto masz i tak uwalone od pyłu.


Nie chce być złośliwy ale macie Ateki Mteki a w turystyku jedziecie :P A błota wam nie braknie na pewno :guns:

Turystyk jest dla rodzin a wyczyn do zabawy. Ale widze taką niesmiała nutkę strachu przed wyczynem :mrgreen: Gdybym ja sie tak bał to bym na łysych gumach to kokotowa nigdy nie pojechał a tak to byłem, wróciłem bez strat. Ale nie będę w turystyku z rodziną i klamotami po dach jeździł po wyjebach. Chyba po to ktoś to rozgraniczył.
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Zula » 04 cze 2013 15:56:53

szymon.ha napisał(a):Wkońcu trzeba gdzieś te szampany kupic :D

Mądrze gada, polać mu :mrgreen:
ali napisał(a):Właśnie Zula nieświadomie poddała mi pomysł że możemy zrobić konkurs na Miss (Misys) i Miestera mokrej koszuli na zlocie. Warunki mamy iście wymarzone do tego :)

Znowu na mnie :lol: Warunki wprost wymarzone.. :D


Turystyk ma być do przejechania każdą frotą, nawet najbardziej seryjną, wypucowaną i błyszczącą, z żonami, małymi dziećmi itp. itd., tak, żeby ktoś kto wcale nie chce próbować bawić się w błocie, ale chce poznać ludzi też był zadowolony. Popróbować sił można pewnie będzie na torze, dla chętnych wrażeń ;)
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez szymon.ha » 04 cze 2013 16:58:01

Zula napisał(a):
szymon.ha napisał(a):Wkońcu trzeba gdzieś te szampany kupic :D

Mądrze gada, polać mu :mrgreen:


Bede pamietal :D
Avatar użytkownika
szymon.ha
Diler
 
Posty: 3515
Obrazki: 2
Dołączył(a): 08 mar 2009 23:03:38
Pochwały: 16
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Markon » 04 cze 2013 17:29:21

argail75 napisał(a):

Troszke żle kombinujesz. Myśłe że Markonowi chodziło o to by autko się ubrudziło troche błotem. Poza tym cały czas na sznurku nie będziesz jechał. Jak utkniesz to się wyciagnie i pojedzie się dalej. Jeśli na trasie nic się nie dzieje to jest nudno.
W turystyku najlepsza pogoda jest taka jak w nocy popada a rano ruszysz jak swieci słonko. Każdy by tak chciał ale po prognozach pogodynki nie zanosi się.
Najgorzej jest jak jest sucho bo cały czas jedziesz w kurzu , szyby pozamykane ............
o właśnie przecie ja też jade z Żoną i dwuletnią Córką i nie chciałbym by coś im groziło, rozumiem też ciebie ali ja biorę namiot rozstawiam, wywalam klamoty i w drogę a ty będziesz te tobołki woził ze sobą, czujesz na pewno jakieś obawy ale uwierz mi na lekkim terenie nic ci nie grozi nawet seryjką na letnich, to nie extreme czy wyczyn sam nie mam kto wie jakich opon a przejechałem przez to bagno od razu za tą mazdą (nie wyjechałem ale wrażenie niesamowite )
Obrazek

a w kałuży czy błocie na 10cm raczej nie ma szans byś został wiedz ze na mnie możesz liczyć jak coś, nie startuje w extreme ale biorę HL, szpadel, line, łańcuch, kiforka i cały osprzęt :beer:

mam tylko nadzieje ze extreme nie będzie w tym samym czasie co turistik :boss:
Mitsubishi Pajero 2 3.0
Suzuki Grand Vitara 2 2.0
Ford Escape 2 2.5
Avatar użytkownika
Markon
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 694
Obrazki: 4
Dołączył(a): 17 lis 2010 18:13:49
Lokalizacja: Pajęczno (EPJ)
Pochwały: 1
Województwo: Łódzkie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez ali » 04 cze 2013 17:41:15

Markon - bez obrazy ale boisz sie w wyczynie jechać i chcesz nam robiż z turystyka przeprawówke :P Masz Mteki walcz na torze. Ja po gorszym bagnie jeździłem ale nie zamierzam na turystyku łazić uwalony w błocie bo mnie nie poj.... od tego jest tor.
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez JJKILLER » 04 cze 2013 17:45:47

ali napisał(a):Nie chce być złośliwy ale macie Ateki Mteki a w turystyku jedziecie ...

Bo Ty to TWARDZIEL jesteś i nawet Xtream byś na wrotkach myknął, a w turystyku to tylko wystraszone leszcze się kulają :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez ali » 04 cze 2013 17:47:25

JJKILLER napisał(a):
ali napisał(a):Nie chce być złośliwy ale macie Ateki Mteki a w turystyku jedziecie ...

Bo Ty to TWARDZIEL jesteś i nawet Xtream byś nawet na wrotkach myknął, a w turystyku to tylko wystraszone leszcze się kulają :)


No dokładnie ,takie leszcze jak ja :P ale widze twardzieli turystycznych tutaj :P
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez nightman » 04 cze 2013 17:58:11

Zabierzcie ze sobą matraksy - :wink:
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Markon » 04 cze 2013 18:04:14

ali napisał(a):Markon - bez obrazy ale boisz sie w wyczynie jechać i chcesz nam robiż z turystyka przeprawówke :P Masz Mteki walcz na torze. Ja po gorszym bagnie jeździłem ale nie zamierzam na turystyku łazić uwalony w błocie bo mnie nie poj.... od tego jest tor.
spokojnie nie rozumiesz mnie dalej, ja nie ustawiam tras, nie proponuje, ani nic takiego, tylko obejrzałem filmy CAMP4X4 i zapewniam cię ze turistik nie był tam wykonywany po asfalcie, tylko po lasach i bezdrożach no chyba ze jestem w błędzie i był to extreme po lesie a jeśli nie to (tylko sugeruje) wiesz co się dzieje z pogodą ( ja do pracy już jeżdżę zamkniętą drogą ) napotkasz na błoto stworzone na trasie turistika przez naturę to co zawrócisz :wink: no chyba nie, ja tylko chciałem sie dowiedzieć jakie warunki, drogi, tereny, tworzą turistik, chciałbym błotko (typu kałuża mały dołek itd.) ale moja Żona tak jak ty nie ma zamiaru się w błocie babrać, bo mam nadzieje ze nie asfaltem będziemy śmigać :niewiem: nie gniewaj się na mnie z takim tekstem wyskoczyłem :pomidor:
Mitsubishi Pajero 2 3.0
Suzuki Grand Vitara 2 2.0
Ford Escape 2 2.5
Avatar użytkownika
Markon
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 694
Obrazki: 4
Dołączył(a): 17 lis 2010 18:13:49
Lokalizacja: Pajęczno (EPJ)
Pochwały: 1
Województwo: Łódzkie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez ali » 04 cze 2013 18:07:51

Markon napisał(a):
ali napisał(a):Markon - bez obrazy ale boisz sie w wyczynie jechać i chcesz nam robiż z turystyka przeprawówke :P Masz Mteki walcz na torze. Ja po gorszym bagnie jeździłem ale nie zamierzam na turystyku łazić uwalony w błocie bo mnie nie poj.... od tego jest tor.
spokojnie nie rozumiesz mnie dalej, ja nie ustawiam tras, nie proponuje, ani nic takiego, tylko obejrzałem filmy CAMP4X4 i zapewniam cię ze turistik nie był tam wykonywany po asfalcie, tylko po lasach i bezdrożach no chyba ze jestem w błędzie i był to extreme po lesie a jeśli nie to (tylko sugeruje) wiesz co się dzieje z pogodą ( ja do pracy już jeżdżę zamkniętą drogą ) napotkasz na błoto stworzone na trasie turistika przez naturę to co zawrócisz :wink: no chyba nie, ja tylko chciałem sie dowiedzieć jakie warunki, drogi, tereny, tworzą turistik, chciałbym błotko (typu kałuża mały dołek itd.) ale moja Żona tak jak ty nie ma zamiaru się w błocie babrać, bo mam nadzieje ze nie asfaltem będziemy śmigać :niewiem: nie gniewaj się na mnie z takim tekstem wyskoczyłem :pomidor:


Pewnie że nie asfatem, asfalt :killer: ale jak zobacze bagno z twojej foty to nie pojade :beer:
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Argail75 » 04 cze 2013 18:32:35

Markon napisał(a): ja tylko chciałem sie dowiedzieć jakie warunki, drogi, tereny, tworzą turistik, chciałbym błotko (typu kałuża mały dołek itd.) ale moja Żona tak jak ty nie ma zamiaru się w błocie babrać, bo mam nadzieje ze nie asfaltem będziemy śmigać :niewiem:


Zapewne wiekszośc drogi będzie terenowa ( nie asfalt ) i jak bywa na takich turystakach .... to zapewne będą postoje czy żeby gdzieś dojść by oblukać atrakcje albo ( jak wspomnieli organizatorzy ) dotrzeć do zagadki . I wtedy trzeba będzie wyjść z auta. Wiec dla kobiet nie jest zalecene , przy takiej pogodzie jaka nas raczy ostatnio, zakładć szpilek , obcasików czy ślicznych bucików z kwiatuszkami. Nie sądze by siedziały łaskawie w aucie przez ten czas jak my bedziemy rozmawiać ze sobą czy zwiedzać. Doradzane obuwie z mojej strony to stanowczo przeciwdeszczowe / nieprzemakalne.
Opel Frontera B 3.2 V6 Long PB/LPG 3'' BFG MT 30,5 ''manual 2000r
Avatar użytkownika
Argail75
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1816
Obrazki: 24
Dołączył(a): 23 lip 2011 13:17:33
Lokalizacja: Łódź oś.Widzew
Pochwały: 7
Województwo: Łódzkie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Markon » 04 cze 2013 19:18:44

ali ale jak obiecałem jak się wlepisz ja cię wyciągnę :boss: zresztą tak pi........e, ja jeszcze nie mam auta jest u mechanika bo zaniemogła po wyprawie i jak nie wyrobi to raczej nie przyjadę :cry2: bo nie będzie czym
Mitsubishi Pajero 2 3.0
Suzuki Grand Vitara 2 2.0
Ford Escape 2 2.5
Avatar użytkownika
Markon
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 694
Obrazki: 4
Dołączył(a): 17 lis 2010 18:13:49
Lokalizacja: Pajęczno (EPJ)
Pochwały: 1
Województwo: Łódzkie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do VIII Zlot OFF, 2013, Małe Jodło



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość