Witamy !



Zlot 2013 - rozmowy

7 - 9 czerwca 2013

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez vaxel » 10 cze 2013 06:13:27

Ja również dziękuję za świetną imprezę, świetne trasy i świetne towarzystwo. Świetnie poznać tylu fantastycznych ludzi w tak krótkim czasie :) Cóż, do zobaczenia na następnej imprezie :)
--
Konrad

Była fantastyczna i niepowtarzalna:
Frontera B Long 2.2 DTI Limited '01 | GY Wrangler Duratrac | Lift 2" Ironman
Avatar użytkownika
vaxel
Nałogowiec
Nałogowiec
 
Posty: 325
Obrazki: 0
Dołączył(a): 28 wrz 2012 20:00:35
Lokalizacja: Mielec
Pochwały: 2
Województwo: Podkarpackie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez mody1 » 10 cze 2013 08:41:44

Bardzo dobrze przygotowany zlot, ogrom pracy włożony przez organizatorów,
nawet skręcona noga nie zepsuła mi zabawy
WIELKIE DZIĘKI !!!
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Kawior1000 » 10 cze 2013 10:25:41

Wielkie Brawa dla organizatorów jak i dla uczestników którzy nie przestraszyli się niepewnej pogody.
Dzięęęęki . :beer:
Kawior1000
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 55
Dołączył(a): 04 maja 2010 09:49:21
Lokalizacja: Gdynia
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez JJKILLER » 10 cze 2013 10:48:53

To i Ja coś skrobnę.
Integracja - zajebista, błocko na starcie do zwalczenia - zajebiste, spotkanie się z ludźmi - bezcenne.
Dzieciaki były zadowolone z placu zabaw :) ale jak to Milka w drodze do domku stwierdziła - szkoda że nie przywiezie żadnych pamiątek do swojej kolekcji (lubi zbierać gadżety - długopisy, plakietki, nalepki).
A teraz łyżka dziegciu. Niestety trasa "travel" moim zdaniem była mało atrakcyjna. Przejazdy przez mokre łąki były Ok, niestety nadmiar asfaltu i niedomiar atrakcji turystycznych już mi się mniej podobały, tym bardziej że w tym rejonie jest ich mnóstwo (np. Kurozwęki, zamek Krzyżtopór, Krzemionki Opatowskie...) Moim zdaniem trasa mogła być dużo dłuższa (nawet i 150km) ale taka żeby można było jak najwięcej atrakcji turystycznych zwiedzić. Rozumiem że turystyk składał się z dwóch etapów - zadania i travel, ale jeśli ktoś chciał zrobić trasę tylko widokową to niestety, za dużo się nie zwiedziło.
Mimo to stwierdzam że zlot był zajebisty, a już przydział "VIP ROOM" ze względu na dzieciaki był dla mnie ogromnym plusem, za który zostawiłem organizatorom w lodówce pół litrowe podziękowanie m-ki BOLS ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez jrzeuski » 10 cze 2013 11:45:49

Organizatorów mi się nie czepiać :wsciekly: Odwalili kawał fantastycznej roboty :!: :>: :>: :>: Zrobili ile się dało przy tak kapryśnej pogodzie. Czy na którymś zlocie były przygotowane dwie trasy turystyczne? Po zmaganiach na torze przejechaliśmy trasę "Zadania" i choć krótka to była ciekawa. Jak jechaliśmy to było już sucho, więc spokojnie do przebycia na szosówkach, ale wyobrażam sobie co by się działo w wąwozach, gdyby płynęła tamtędy rzeka. Zresztą Marek z Tatarem gdzieś wkleili jak się rozpadało, choć to chyba było już poza trasą roadbooka, bo podobno pojechali na skróty. Gdyby było mokro ten ostry zjazd przed sklepem mógłby się źle skończyć dla wielu nawet jadąc jego objazdem. Ale ponieważ warunki były dobre, to nie odmówiłem sobie nawrotki i zrobieniu go w górę :twisted:

Ode mnie organizatorzy zasłużyli na special thanks za pomoc w ogarnięciu awarii w drodze powrotnej. Dojechali, wydłubali szpilki ze swojego Troopera (nie pasowały, ale pojechali je zmotać szlifierką), uruchomili wielu ludzi mimo, że to była niedziela a miasto spłynęło po ulewie z gradobiciem. I jeszcze w trakcie całej akcji pojechali wyratować jakiegoś nieszczęśnika, którego powódź zaskoczyła w lesie :>: Mile mnie zdziwiło, że ludzie podjeżdżali płaskimi i pytali jak mogą pomóc. U nas tego nie doświadczyłem, choć już dwa razy spotkała mnie taka niespodzianka na asfalcie.

Ogólnie, to banan z gęby mi nie schodzi i ten stan raczej jeszcze długo potrwa :D Baterie naładowane na maksa :>: Warto było tłuc się ponad 500km w jedną stronę po czarnym słuchając wycia szumeksów. No i Przemek wreszcie uwierzył, że mam Frotkę :1: A ona na torze bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła (i chyba nie tylko mnie, co?) a awaria koła się nie liczy, bo była na czarnym :roll: Jak zrobię przedni zderzak i zamontuję wincha to Tatar będzie musiał pomyśleć nad kolejnymi zmotami w swojej, żeby utrzymać pozycję lidera w terenowych zmaganiach :mrgreen:

Jedyne minusy za zlot należą się tym, co mają nieusprawiedliwione nieobecności. Przejechałem taki kawał kraju, żeby z nimi :beer: Ale to ich strata, bo ja miałem z kim :beer: :dyskusja: :mrgreen: Dzięki wszystkim za wspólną zabawę! :>:

PS. Sorki za zrycie lasu przy campie, ale nie miałem wincha i trzeba było sobie poradzić inaczej przy tej pieczątce :roll:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Markon » 10 cze 2013 11:59:36

JJKILLER napisał(a):To i Ja coś skrobnę.
Integracja - zajebista, błocko na starcie do zwalczenia - zajebiste, spotkanie się z ludźmi - bezcenne.
Dzieciaki były zadowolone z placu zabaw :) ale jak to Milka w drodze do domku stwierdziła - szkoda że nie przywiezie żadnych pamiątek do swojej kolekcji (lubi zbierać gadżety - długopisy, plakietki, nalepki).
A teraz łyżka dziegciu. Niestety trasa "travel" moim zdaniem była mało atrakcyjna. Przejazdy przez mokre łąki były Ok, niestety nadmiar asfaltu i niedomiar atrakcji turystycznych już mi się mniej podobały, tym bardziej że w tym rejonie jest ich mnóstwo (np. Kurozwęki, zamek Krzyżtopór, Krzemionki Opatowskie...) Moim zdaniem trasa mogła być dużo dłuższa (nawet i 150km) ale taka żeby można było jak najwięcej atrakcji turystycznych zwiedzić. Rozumiem że turystyk składał się z dwóch etapów - zadania i travel, ale jeśli ktoś chciał zrobić trasę tylko widokową to niestety, za dużo się nie zwiedziło.
Mimo to stwierdzam że zlot był zajebisty, a już przydział "VIP ROOM" ze względu na dzieciaki był dla mnie ogromnym plusem, za który zostawiłem organizatorom w lodówce pół litrowe podziękowanie m-ki BOLS ;)
co do Travel to był Travel skoro przejechało całą trasę tyko 7 aut :1: moim zdaniem jeszcze by się przydało troszkę błota ale to tylko moje zdanie, co do zwiedzania to raczej zostawić Travel w spokoju a stworzyć trasę Famili typowo po atrakcjach turystycznych bo było kilka osób na zwykłych oponach, ja wolałem pojeździć po lekkim terenie niż po atrakcjach, moja córka też :boss:
Mitsubishi Pajero 2 3.0
Suzuki Grand Vitara 2 2.0
Ford Escape 2 2.5
Avatar użytkownika
Markon
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 694
Obrazki: 4
Dołączył(a): 17 lis 2010 18:13:49
Lokalizacja: Pajęczno (EPJ)
Pochwały: 1
Województwo: Łódzkie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Argail75 » 10 cze 2013 12:32:56

Nic szczególnego nie wymyśle bo większość już właściwych słów padła.
MEGA fajna impreza. Przefantastyczni ludzie . Organizatorzy spisali się na medal i zrobili w kawał dobrej roboty. Dopasowali trasy do panujacych warunków. Ciągle wisząca , grożąca nad nami burza z ulewami mogła na turystyku sprawić nie lada problem .
Ja wyciekałem się błocie , w krzakach i pagórkach tak mocno że dziś czuje zakwasy w nogach. Ogólnie wybawiłem się , uśmiałem i delikatnie skosztowałem trunków :boss: .
Jeśli ktoś sie zatanawiał czemu tak dużo jeżdże Frotą prawie po całej Polsce na różne imprezy , to myśle że na Zlocie dostał odpowiedź.
Cieszę się że mogłem zobaczyć znów wasze twarze. Poznać nowych forumowiczów.
Bardzo Bardzo Bardzo dziękuje wszytkim za udaną IMPREZE i oczywiście do następnego razu :beer:
Opel Frontera B 3.2 V6 Long PB/LPG 3'' BFG MT 30,5 ''manual 2000r
Avatar użytkownika
Argail75
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1815
Obrazki: 24
Dołączył(a): 23 lip 2011 13:17:33
Lokalizacja: Łódź oś.Widzew
Pochwały: 7
Województwo: Łódzkie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez jrzeuski » 10 cze 2013 13:04:43

argail75 napisał(a):delikatnie skosztowałem trunków :boss:
Jak my wszyscy... :roll: Pozdrawiam w szczególności tych, którzy postawili na mnie krzyżyk widząc w jakim stanie wypełzłem wczoraj rano z namiotu :D Ale wiem komu zawdzięczam życie, że trafiłem do namiotu zamiast do stodoły. Doszły mnie słuchy co tam się potem działo.

Następnym razem organizator powinien zapewnić parę beczek i bar z nalewakiem, bo ileż można latać do sklepu po kontenerki z butelkami i palety z puszkami :mrgreen:

PS. Zastanawiam się czy prać koszulkę, wygląda przeuroczo. Tylko napisy na plecach nieczytelne :P Czy sprzedają gdzieś klapki z podeszwą ala simex? Albo chociaż zwykłe MT :niewiem: Przydałyby się :mrgreen:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez TATAR » 10 cze 2013 18:41:03

My także pragniemy podziękować za świetną zabawe, super było zobaczyć wszystkich w tak licznym gronie. Nastepnym razem trzeba przygotować śpiewniki, żeby nie było problemów ze znajomością tekstów piosenek (do dziś jeszcze w pełni nie odzyskałem głosu) :) Podziekowania również dla Przemka- najlepszego pilota na świecie, a także dla organizatorów- za to że niczego nam nie brakowało, za dobre jedzonko, za pomoc i wsparcie dla każdego z nas w różnych sytuacjach, a także za chęc pokazania nam ciekawostek turystycznych (mimo tego, że utknęliśmy to przynajmniej znów mieliśmy okazję pobawić się w błotku :D ) Dla wszystkich WIELKIE DZIĘKI :D

-- Pn 10 cze 2013 21:22:26 --

jrzeuski napisał(a): Jak zrobię przedni zderzak i zamontuję wincha to Tatar będzie musiał pomyśleć nad kolejnymi zmotami w swojej, żeby utrzymać pozycję lidera w terenowych zmaganiach :mrgreen:

Tak trzymać cheć motania i podtrzymywanie umierającego gatunku jakim jest frota wymaga dużego samozaparcia :D

Walka zbrojeń trwa :wink: hehe działaj to wiesz :1:
_________________________________
3,2 V6 FRONTERA EVO 1
Avatar użytkownika
TATAR
Prezes
Prezes
 
Posty: 892
Dołączył(a): 10 sie 2007 20:23:37
Lokalizacja: Wodzislaw Sl.
Pochwały: 3
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Jacek od » 10 cze 2013 21:57:12

My również Bardzo Dziękujemy . :D Zrobiliśmy obie trasy i tereny naprawdę super :bike: Momentami zaskakujące rowy przeciwczołgowe w poprzek drogi :const:
1. Tatar :D wódka z pucharu smakuje SUPER :beer:
2. Sąsiedzi z Torunia ( mili ludzie :D kto by przypuszczał że tam są tacy )
3. Dziękujemy naszej grupie za towarzystwo w każdych zmaganiach ( FRYTKI GRATIS :D )
4. Ślizgi w błocie - konkurencja doskonała :D
5. Przepraszamy ale zabraliśmy z 229 mrówek i 45 kg błota . Jeżeli chcecie to odeślemy.
6. Gdzie była FABIA ?????
JAcek i Ania
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek
Avatar użytkownika
Jacek od
Młodszy Guru
Młodszy Guru
 
Posty: 735
Dołączył(a): 04 sie 2008 16:42:16
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez kondi » 10 cze 2013 22:15:11

Ja również dziękuje organizatorom i wszystkim uczestnikom za super zajebis....y zlot było tak jak powinno być ten klimat ta atmosfera ... nawet pogoda dopisała mimo obłędnych prognoz :) a no i bym zapomniał pobudka w sobotę o ( chyba )5 rano jedyna w swoim rodzaju :)

jeszcze raz wielkie dzięki wszyscy stanieli na wysokości zadania co sprawiło że zlot był naprawdę udany
Opel frontera sport LPG lift 3" BFG KM2 31" snorkel (sprzedane :( )
Opel frontera B Long 3.2 LPG frotka rośnie :) 2"zawiecha +2"BL + KM2 33" ... a to nie koniec.... jednak koniec ( sprzedane )
Opel frontera A long 2.2 "rudzielec" domowa seria

PoJEEEPało mnie do 3 odlicz :)
wj 4.7 v8
zj 4.0
xj 2.5

605348314
Avatar użytkownika
kondi
Starszy Maniak
Starszy Maniak
 
Posty: 531
Obrazki: 8
Dołączył(a): 08 wrz 2009 10:43:16
Lokalizacja: Pińczów
Pochwały: 3
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez jrzeuski » 11 cze 2013 11:12:23

kondi napisał(a):nawet pogoda dopisała mimo obłędnych prognoz :)
Mieliśmy przywieźć słońce znad morza i przywieźliśmy :1: Ale na wszelki wypadek zamówiliśmy też trochę deszczu na miejsce, bo nie byliśmy pewni czy błoto na pewno będzie :roll: U nas to od paru tygodni towar deficytowy. No i był z tego całkiem fajny prolog :>:

PS. A na pożegnanie kazaliśmy wszystko podlać, żeby trawa odrosła, ale trochę przesadziliśmy i klęska żywiołowa wyszła :mrgreen:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Semir » 11 cze 2013 11:35:46

Mi, Gosi i Filipowi też się podobało choć byliśmy dość krótko. Szczególnie dziękujemy za super przyjęcie i gościnę oraz poczęstunek w postaci obiadu.

Warto było przyjechać choć na trochę by się z wami zobaczyć i poznać.
EKIPA ŚLĄSKA
Obrazek
Avatar użytkownika
Semir
Alchemik
 
Posty: 4249
Obrazki: 0
Dołączył(a): 08 kwi 2011 11:38:11
Pochwały: 17
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez INOX » 11 cze 2013 12:26:20

Z naszej strony również największe podziękowania dla organizatorów, camp, jedzenie, tor, stodoła rewelacja

Dzięki również dla wszystkich którzy z nami imprezowali, dzięki za pomoc przy chłodnicy oponie wydechu :), a w szczególności za holowanie i eskortę na powrocie, bo jak już wszystko co mogłem naprawić działało zgasł silnik i do dziś nie wiem o co mu chodzi

dzięki też dla koncernu chrysler - jeep za zrobienie maski z takiego materiału że można używać jej do skakania i tańcowania :)
INOX
 

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez jrzeuski » 11 cze 2013 12:33:18

INOX napisał(a):zgasł silnik i do dziś nie wiem o co mu chodzi
Może wychlał cały olej? ;-)
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez Zula » 11 cze 2013 12:38:21

INOX napisał(a):Z naszej strony również największe podziękowania dla organizatorów, camp, jedzenie, tor, stodoła rewelacja

Dzięki również dla wszystkich którzy z nami imprezowali, dzięki za pomoc przy chłodnicy oponie wydechu :), a w szczególności za holowanie i eskortę na powrocie, bo jak już wszystko co mogłem naprawić działało zgasł silnik i do dziś nie wiem o co mu chodzi

dzięki też dla koncernu chrysler - jeep za zrobienie maski z takiego materiału że można używać jej do skakania i tańcowania :)

A ja dziękuję za piękną śrubę! :lol:
Bagażnik dachowy też przeszedł test wytrzymałości, nada się :D
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez jrzeuski » 11 cze 2013 13:11:04

Zula napisał(a):Bagażnik dachowy też przeszedł test wytrzymałości, nada się :D
To już nie bagażnik ani kurnik. Teraz nazywać się będzie dancefloor :mrgreen:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez ali » 11 cze 2013 15:58:26

jrzeuski napisał(a):
Zula napisał(a):Bagażnik dachowy też przeszedł test wytrzymałości, nada się :D
To już nie bagażnik ani kurnik. Teraz nazywać się będzie dancefloor :mrgreen:

:>: :mrgreen:
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez bombi26 » 11 cze 2013 17:02:35

Ja ze swoje strony też dziękuję za super zorganizowy zlot, porządne trasy i wspólne towarzystwo. Jak ktoś już napisał "....... szkoda że tylko raz do roku......" ale mam nadzieję że wytrzymam do następnego.
Do zobaczenia.
ObrazekObrazek
off road jest jak narkotyk - pierwszy raz gratis a później całe życie z wariatami
Avatar użytkownika
bombi26
Starszy Maniak
Starszy Maniak
 
Posty: 521
Obrazki: 6
Dołączył(a): 31 sty 2009 17:55:33
Lokalizacja: Dębica
Pochwały: 1
Województwo: Podkarpackie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zlot 2013 - rozmowy

Postprzez INOX » 11 cze 2013 18:29:04

następnym razem przybiję do dachu parkiet albo chociaż parę desek to będzie wygodniej.

mam pytanie, macie namiary na gości od tego ośrodka, czy któryś jest na forum, bo robiąc po pijaku interesy jeden zamówił u mnie zderzak do disco i później w natłoku wrażeń nie dogadaliśmy szczegółów.
pamiętam tylko że na wzór ARB
w razie czego to numer do mnie 511 911 416
INOX
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do VIII Zlot OFF, 2013, Małe Jodło



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron