Witamy !



[B 3.2] falują obroty hamulec wcisniety automat na D

Re: [B 3.2] falują obroty hamulec wcisniety automat na D

Postprzez Łukasz82 » 13 lis 2014 23:16:02

Witam.
Podepne sie pod temat. U mnie jest podobna sytuacja tylko oprócz CE pokazuje mi sie kontrolka auta z kluczem i samochód trzyma stale obroty ok 1500 i nie reaguje na dodanie gazu. Ma ktos jakis pomysl co to moze byc?

-- 14 lis 2014 00:16:10 --

Witam.
Podepne sie pod temat. U mnie jest podobna sytuacja tylko oprócz CE pokazuje mi sie kontrolka auta z kluczem i samochód trzyma stale obroty ok 1500 i nie reaguje na dodanie gazu. Ma ktos jakis pomysl co to moze byc?

-- 14 lis 2014 00:16:15 --

Witam.
Podepne sie pod temat. U mnie jest podobna sytuacja tylko oprócz CE pokazuje mi sie kontrolka auta z kluczem i samochód trzyma stale obroty ok 1500 i nie reaguje na dodanie gazu. Ma ktos jakis pomysl co to moze byc?
Łukasz82
 

Re: [B 3.2] falują obroty hamulec wcisniety automat na D

Postprzez Lazybones » 18 lut 2019 15:06:58

jafcio napisał(a):Mam dziwny objaw... jak skrzynia jest na D i hamulec wcisniety to falują obroty trochę na postoju.
Wystarczy zmienić na N i jest wszystko ok.
ponowne włączenie na D powoduje przygasanie zarówno na lpg i benzynie... odpowiada za to jakiś czujnik???


Wątek dość stary, ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Czy to była sonda lambda? Walczę dokładnie z tym samym problemem. :dupa:
Lazybones
Starszy Bywalec
Starszy Bywalec
 
Posty: 172
Obrazki: 0
Dołączył(a): 24 wrz 2018 07:41:51
Lokalizacja: Gdynia
Pochwały: 1
Województwo: Pomorskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Poprzednia strona

Powrót do 3.2v6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość