Witamy !



Propozycje

12-14 czerwca 2015

Re: Propozycja

Postprzez TherionWawa » 15 sty 2015 07:51:55

Moja propozycja jest taka
termin 26-28 Czerwca lub 3-5 lipca

Miejsce - centrum Polski
Camp 4x4 Małe Jodło Góry Świętokrzyskie

Noclegi: Pole namiotowe ( toalety i natryski), dwa pokoje z łazienkami, drewniana stara chata, sąsiednie gospodarstwa agroturystyczne.

Impreza w formie terenowej gry z zagadkami do rozwiązania.
Dwa turystyczne roadbooki, zawody na naturalnym torze offroadowym, ognisko z kiełbaskami w piątek wieczorem i w sobotę.

Jedzenie: Bigos i Rosół

Dostęp do sali w stodole - lodówka, czajnik, herbata, kawa, telewizor, audio

Cena za całą imprezę 120 zł od osoby
dzieci do 5 lat free
Dzieci 5-12 lat 60 zł
Klubowicze rabat 10%

Mamy jeszcze dwa dwuosobowe pokoje z łazienkami - dodatkowo płatne do ceny imprezy 35 zł za osobodobę

W chacie są dwa połączone pokoje ( 2 spania 2 osobowe ) - generalnie nie interesuje nas ile tam osób będzie spało cena za chatę to 100 zł za dobę

Limit osób śpiących na Camp 4x4 to 35 załóg - reszta musi się rozbić po okolicy.

Więcej info o miejscówce: http://www.camp4x4.pl

Film z poprzedniego zlotu klubu frontery na Camp 4x4
http://www.youtube.com/watch?v=09go-eNEV7U
-------------------
Tomek (TherionWaWa)
Frontera B / Isuzu Trooper
http://www.Camp4x4.Swietokrzyskie.net.pl
Obrazek
Avatar użytkownika
TherionWawa
Starszy Bywalec
Starszy Bywalec
 
Posty: 182
Obrazki: 56
Dołączył(a): 22 maja 2012 18:33:29
Lokalizacja: Warszawa / Ostrowiec Św.
Pochwały: 1
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Propozycje

Postprzez fly_jabko » 18 sty 2015 11:13:21

Byłem wczoraj po frotkę w Świętoszowie - tak, dobrze kojarzycie niegdyś PGWAR, a teraz polskie czołgi.

Kupowałem niemiecką frotkę na graty (niebawem sporo będę miał na handel ;) )
od gościa który 16 lat był tam czterogwiazdkowym oficerem, a teraz targa autka z niemiec do nas. Zawsze były to płaszczaki, pierwszy raz przywiózł fronterę jak sam mówił, póki nie zobaczył w necie jak radzą sobie w terenie i wtedy wyjechał nią w poligon... Zakochał się w tym :D Tą sprzedał, bo była trochę za bardzo uszkodzona (cały lewy bok, ale tylko blacharka)

Na jazdę próbną zabrał mnie na poligon - Normalnie taka przyjemność 500zł jak by mnie złapali, ale z nim mam się martwić...

Chłopaki i dziewczęta! Jakie tam są piękne tereny!

Miał być to szybki wypad po auto a pół dnia u niego spędziłem, pogadaliśmy i gość zaczyna się w offroad wkęcać (oczywiście zaprosiłem go do nas na forum) ma cross'a ale myślał o quadzie - teraz wie, że chce terenówkę ;)


Weszliśmy na tema zlotu, że rodzi się tegoroczna edycja i trwa ustalanie "gdzie"

Powiedział, że na weekend była by opcja legalnego załatwienia poligonu wojskowego - setki hektarów do orania, teren od lekkiego po taki hardcore w którym czołg leopard nie daje rady, gość na crosie ma to tak objechane, że jestwstanie urozmaicone trasy wytyczyć, nawet z przeprawą przez rzekę - oczywiście w miejscu gdzie samochód da radę ;)

Na terenie poligonu znajduje się jedno z polskich miast widmo Pstrąże
co było by też mega atrakcją

Baza noclegowa też jest, hotele są tanie bo i kto no i po co miał by tu przyjeżdżać - mówi mój rozmówca ;)

Ekipa dolnośląska pewnie zna te tereny.

Ja z racji braku czasu no i trochę odległości (choć w sumie mam tam tylko 140km) się nie zajmę szczegółami, ale gdyby jednak było zainteresoawnie tym miejscem podam namiary do tego człowieka - Naprawdę spoko Gość :D
Avatar użytkownika
fly_jabko
Starszy Nałogowiec
Starszy Nałogowiec
 
Posty: 391
Dołączył(a): 01 maja 2011 07:20:37
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Propozycje

Postprzez mody1 » 26 sty 2015 11:19:12

Chyba nie będzie już więcej propozycji - na ostatnie czekamy do jutra.
Adminów/moderatorów proszę o przygotowanie ankiety - głosują klubowicze, czas trwania - około 10 dni
Około 6 lutego powinnny być wyniki.
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Propozycje

Postprzez mody1 » 05 lut 2015 17:06:07

Pragnę poinformować szacowne grono, iż głosowanie zakończyło się następującymi wynikami:
- Koronowo - 30 głosów
- Małe Jodło - 17 głosów

Organizacją zlotu zajmie się Odoll i spółka :arrow: szczegóły
Pewnie jakieś drobne sprawy zostaną uszczegółowione, ale zarys jest w linku powyżej.
Proszę wszystkich, którzy mogą pomóc w organizacji, w pozyskaniu sponsorów, druku naklejeki, itp, o włączenie się w działania.
Każda pomoc jest mile widziana.
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)


Powrót do X Zlot OFF, 2015, Nowy Jasiniec



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron