Witamy !



Znaleziono zgubione po X zlocie

12-14 czerwca 2015

Re: Znaleziono zgubione po X zlocie

Postprzez szymon.ha » 23 cze 2015 16:43:10

No szkoda że w sobotę nie siedziałem do rana, bo jestem ciekaw kto chciał grzać grochówkę w ognisku :D
Avatar użytkownika
szymon.ha
Diler
 
Posty: 3515
Obrazki: 2
Dołączył(a): 08 mar 2009 23:03:38
Pochwały: 16
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Znaleziono zgubione po X zlocie

Postprzez klejnus » 23 cze 2015 17:03:07

tiger napisał(a):
Huberek napisał(a):Ja wiem ...
Ktoś się narąbał jak szpak, poubierał w te cuda i kicnął w kimę gdzieś pod krzakiem.
Teraz się wstydzi przyznać...


Był taki jeden, ale nie spał w krzakach tylko trafił do mojego domku. Rano jak się przebudził to raczej ubrany był po swojemu, a nawet buta mu brakowało... chyba że ten w krzakach czyhał na ubrania i wytargał tylko 1 buta??? :niewiem:


Koło was to tylko przeleciał. T.góry to było wesoło jak zaczął się rządzić jak u siebie :shock: dobrze ze nikt nie ucierpiał. A w sobotę to Przemek chciał mnie bić ze go do domku nie chce wpuścić :glaszcze: oczywiście mieszkał domek dalej :) I Szymon nikt ci nie mówił jak domki zdawałes ze klucza im brakuje?
klejnus
Przesiadywacz
Przesiadywacz
 
Posty: 211
Obrazki: 30
Dołączył(a): 09 lut 2014 22:46:09
Lokalizacja: Nowa Wieś Ujska
Pochwały: 2
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Znaleziono zgubione po X zlocie

Postprzez ali » 23 cze 2015 17:54:13

Przemek to już samochody gubił na zlocie ......
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Znaleziono zgubione po X zlocie

Postprzez tiger » 23 cze 2015 19:44:28

klejnus napisał(a):
tiger napisał(a):
Huberek napisał(a):Ja wiem ...
Ktoś się narąbał jak szpak, poubierał w te cuda i kicnął w kimę gdzieś pod krzakiem.
Teraz się wstydzi przyznać...


Był taki jeden, ale nie spał w krzakach tylko trafił do mojego domku. Rano jak się przebudził to raczej ubrany był po swojemu, a nawet buta mu brakowało... chyba że ten w krzakach czyhał na ubrania i wytargał tylko 1 buta??? :niewiem:


Koło was to tylko przeleciał. T.góry to było wesoło jak zaczął się rządzić jak u siebie :shock: dobrze ze nikt nie ucierpiał. A w sobotę to Przemek chciał mnie bić ze go do domku nie chce wpuścić :glaszcze: oczywiście mieszkał domek dalej :) I Szymon nikt ci nie mówił jak domki zdawałes ze klucza im brakuje?


Można powiedzieć że przeleciał, spałem głową przy agregacie lodówki, więc tylko ją słyszałem... :wink: Ale fakt wieczorem kilka osób w progu zawracało.
Następnym razem trzeba jakieś numery, lub kolorami domki zaznaczyć :beer:
To jest życie,nie niebo - nie musisz być idealny. Pa każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać od nowa.

Obrazekpicasaweb
Avatar użytkownika
tiger
Starszy Nałogowiec
Starszy Nałogowiec
 
Posty: 373
Obrazki: 1
Dołączył(a): 15 wrz 2010 08:42:31
Lokalizacja: Kraków
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Poprzednia strona

Powrót do X Zlot OFF, 2015, Nowy Jasiniec



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości