Witamy !



wojtekk coś doda

9 - 11 listopada 2007

wojtekk coś doda

Postprzez wojtekkk » 13 lis 2007 20:23:18

za nim fotki swoje i kajetana wstawie to pewnie sie trzeci zlot odbędzie więc napisze pare słów
ELEKTRO- taka wpadka to nie wpadka i było Ok-poligon zachaczyliśmy a w lesie było super
UCZESTNICY- to że było wszystkim tak miło to oprócz elektra wasza w tym wielka zasługa że nie trafił sie nikt z dąsami że ja nie pojade bo gałęzie za długie albo kałuża mokra-było nas sporo a przemieszczaliśmy się jak po 10 próbach generalnych- super i tylko życzyć by zawsze było przynajmniej tak jak w orzyszu
I cholernie miło mi było wszystkich obecnych poznać i ubolewam że nie dane mi było integrować sie drugą noc z wami

p.s. foty postaram sie na dniach
wojtekkk
 

Postprzez FROTERKA » 13 lis 2007 20:27:27

A ja Tobie gratuluję zdrowego podejścia do dzieciaka ! 8) :D
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: wojtekk coś doda

Postprzez Ewa » 13 lis 2007 20:46:36

wojtekkk napisał(a): super i tylko życzyć by zawsze było przynajmniej tak jak w orzyszu
I cholernie miło mi było wszystkich obecnych poznać i ubolewam że nie dane mi było integrować sie drugą noc z wami

p.s. foty postaram sie na dniach

Oby zawsze było fajnie a integracje da się nadrobić "następną razą" :wink:
Czekamy na fotki :)
Avatar użytkownika
Ewa
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 563
Dołączył(a): 02 paź 2007 16:16:59
Lokalizacja: Augustów
Województwo: nie mieszkam w Polsce
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: wojtekk coś doda

Postprzez Adam » 13 lis 2007 21:30:15

wojtekkk napisał(a):za nim fotki swoje i kajetana wstawie to pewnie sie trzeci zlot odbędzie

To może ja wstawię i swoje z I Zlotu bo to co wsadziłem na Drivehq'a chyba uległo biodegradacji albo jakaś amba zeżarła :evil:
Adam
 

Postprzez brum » 13 lis 2007 22:03:30

Faktycznie nikt nie powiedział ze dalej niepojedzie bo gałęzie, wsumie to odwrotu niebyło bo byliśmy w środku puszczy :D
Ja tylko czekałem jak dojedziemy do granicy :D
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(


Powrót do II Zlot OFF, 2007, Orzysz



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron