Witamy !



Zapowiada się tragedia !!!

Rozmowy na wszystkie tematy

Zapowiada się tragedia !!!

Postprzez norasmich » 01 mar 2015 21:25:15

Teraz chcą pozwolić burmistrzowi, sołtysowi czy innemu lokalnemu wataszce władze nad wolnością przemieszczania się obywateli
http://www.leftlane.pl/lut15/71-proc-sa ... miast.html
Trzeba jakoś to opotestować!!!!
norasmich
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 lip 2011 14:08:58
Województwo: Łódzkie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004

Re: Zapowiada się tragedia !!!

Postprzez Odoll » 02 mar 2015 20:29:20

Ja nie będe potestował , mi się ten pomysł podobuje . Masz trupa to go zezłomuj a jak cie nie stać na lepszy to dojeżdżaj do przedmieścia i wsiadaj w komunikacyje miejską a nie trujesz mi przed domem swoim złomem . odpal sobie na podwórku i rure wydechową doprowadź do domu/mieszkania , ja twoich spalim wąchać nie chcę . Muj samochód rodzinny spełnia normy spalin a starym dizlem unikam miast jak tylko mogę ;)
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zapowiada się tragedia !!!

Postprzez RudeBoy » 02 mar 2015 20:35:30

Odoll napisał(a):Ja nie będe potestował , mi się ten pomysł podobuje . Masz trupa to go zezłomuj a jak cie nie stać na lepszy to dojeżdżaj do przedmieścia i wsiadaj w komunikacyje miejską a nie trujesz mi przed domem swoim złomem . odpal sobie na podwórku i rure wydechową doprowadź do domu/mieszkania , ja twoich spalim wąchać nie chcę . Muj samochód rodzinny spełnia normy spalin a starym dizlem unikam miast jak tylko mogę ;)


taa...
Szkoda, że badania przeprowadzone w miastach w których taki zakaz istnieje od lat ujawniły że ilość metali ciężkich spadała o 0,7% a ilość CO2 o 0,3%. Czyli wszystko w granicy błędu pomiarowego.
Amen!
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Zapowiada się tragedia !!!

Postprzez trout86 » 02 mar 2015 20:38:49

jakby komunikacja miejska była punktualna i miała ceny atrakcyjne to nie widzę przeszkód w jeździe nią... sam od nowego roku jeżdzę pkp a tylko dlatego,że w mieści w którym pracuję mam 4 minuty od dworca do roboty,jakby mi nie pasowało to niestety lipa by była
trout86
 

Re: Zapowiada się tragedia !!!

Postprzez ali » 02 mar 2015 20:44:38

Odoll napisał(a):Ja nie będe potestował , mi się ten pomysł podobuje . Masz trupa to go zezłomuj a jak cie nie stać na lepszy to dojeżdżaj do przedmieścia i wsiadaj w komunikacyje miejską a nie trujesz mi przed domem swoim złomem . odpal sobie na podwórku i rure wydechową doprowadź do domu/mieszkania , ja twoich spalim wąchać nie chcę . Muj samochód rodzinny spełnia normy spalin a starym dizlem unikam miast jak tylko mogę ;)


Tak piszesz jakbyś wierzył w to co piszą, najwięksi truciciele czyli kopcące busy, taksówki i inne rzęchy będą dalej truły w imię mniejszego zła (transport publiczny). A przy okazji może lokalne salony sprzedadzą parę nowych aut.
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Zapowiada się tragedia !!!

Postprzez adrianee36 » 02 mar 2015 20:51:22

Euro 4 powiadaja ... :D a co z tymi super brykami po wycinaniu DPF FAP , i wszystkiego co mozliwe , ktore kopcą gorzej niz stary jelcz. a spełniaja super eco normy?
Avatar użytkownika
adrianee36
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3030
Obrazki: 3
Dołączył(a): 24 lis 2010 21:36:46
Lokalizacja: chełmek
Pochwały: 9
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zapowiada się tragedia !!!

Postprzez cinek1983059 » 02 mar 2015 21:18:11

diesel musi kopcić i tyle taka jego natura, można to tylko ograniczać montując różne gówna typu katalizatory, filtry cząstek itp.,itd.
3.2 V6 GTS, simex 37", lift bliżej nieokreślony, mosty patrol k260, snorkel, zderzaki stal, winch

EKIPA ŚLĄSKA
Avatar użytkownika
cinek1983059
Podszyszkownik
Podszyszkownik
 
Posty: 1203
Obrazki: 35
Dołączył(a): 26 lut 2013 11:48:21
Lokalizacja: Będzin
Pochwały: 5
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Zapowiada się tragedia !!!

Postprzez JJKILLER » 02 mar 2015 22:18:25

Odoll napisał(a):... jak cie nie stać na lepszy to dojeżdżaj do przedmieścia i wsiadaj w komunikacyje miejską a nie trujesz mi przed domem swoim złomem ...

Nooo, mnie to czy stać, czy nie stać to i tak komunikacją pomykam, nawet wtedy jak mi się akurat tego dnia nie chce i wolał bym swoim rzęchem pomknąć :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Zapowiada się tragedia !!!

Postprzez spas » 31 maja 2015 01:41:44

Co do tych nowych superekologicznych diesli... Mój kolega w zeszłym roku kupił Volkswagena T5 - nówka z salonu. Po krótkiej eksploatacji stwierdził z wielkim zaskoczeniem, że musi dolać oleju. Pojechał do salonu i mówi tamtejszemu Czereśniakowi że nabył wadliwy samochód. A Czereśniak uśmiechnął się i zapytał "czy czytał pan instrukcję?". Okazuje się że norma zużycia oleju w tym modelu jest większa niż w starym dieslu po 300 000km przebiegu. Takie ekologiczne są te nowe samochody. Gdyby nie to, że mają filtry cząstek stałych bardziej by kopciły niż stary Ikarus. Rząd (nierząd raczej) chce nas zmusić do kupowania nowych - wcale nie lepszych aut. Hasełka o ekologii, to żałosna zasłona dymna dla idiotów...
Avatar użytkownika
spas
Starszy Nowicjusz
Starszy Nowicjusz
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 cze 2009 10:06:11
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Zapowiada się tragedia !!!

Postprzez MikolajD » 31 maja 2015 07:39:21

Pomysł z tymi naklejkami i ograniczaniem wjazdu do miast starszych samochodów wprowadziły dawno temu Niemcy. I sami przyznali po chyba 10 latach że nic się nie zmieniło w kwestii czystości powietrza. Z drugiej strony w ilu miastach są nowe autobusy? Popatrzcie jakie czasem rzęchy jeżdżą i jak kopcą. Dla mnie pomysł z :dupa: który nic nie da. A co do nowych samochodów to dostaję średnio co roku nowe służbowe auto ( Ducato, Boxer itp) i mnie już nie dziwi zużycie oleju na poziomie 1,5l na 10tyś km, jak to usłyszałem od pracownika ASO "ten typ tak ma i tyle"....
MikolajD
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 73
Dołączył(a): 08 gru 2013 10:20:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Zapowiada się tragedia !!!

Postprzez FROTERKA » 31 maja 2015 17:02:59

spas napisał(a): Hasełka o ekologii, to żałosna zasłona dymna dla idiotów...

Jak energooszczędne świetlówki :P Oszczędność energii za to kupa rtęci.
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998


Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron