Witamy !



Uratuj Ksawerego

Rozmowy na wszystkie tematy

Uratuj Ksawerego

Postprzez ali » 05 sie 2015 14:22:26

Nie jestem zwolennikiem takich akcji bo najczęściej większość kasy idzie do czyichś kieszeni, ale ta sytuacja jest mi znana bardzo dobrze ponieważ Ksawery to syn moich niedalekich sąsiadów. Nie zamierzam pisać że to ludzie biedni itp. Są to ludzie mocno stojący na nogach, dbający o dzieci, nie korzystający z pomocy Mopsu i innych fundacji, jednak sytuacja która ich spotkała przerosła by większość z nas. Sama kwota za operację i leczenie jest dla przeciętnego człowieka nie wyobrażalna. Zamieszczam tutaj info jakie zamieścili rodzice, myślę że wytłumaczy sytuację najlepiej, a każdy z nas sam oceni czy może/chce pomóc lub nie.
Poszliśmy do lekarza bo miał tylko małego zeza, a diagnoza była dla nas druzgocąca.
Ksawery ma RAKA i to w obydwóch oczach.
Od miesiąca nasz świat wywrócił się do góry nogami. Bardzo rzadko zdarza się że dziecko ma raka oka, a jeszcze rzadziej że w obydwu oczach.
Sprawdziliśmy, w Polsce nie ma skutecznej metody na tego raka, ale znajomi opowiedzieli nam o dzieciach które wyleczyły się za granicą
Pierwszy był Kuba Szczepański potem Jaś Karwowski i Kacperek Siewniak
Wysłaliśmy dokumenty do szpitala w USA i dostaliśmy odpowiedź. Mogą nas przyjąć ale najpierw trzeba wpłacić pieniądze
tak jak w przypadku Kuby i innych dzieci.
NFZ nie refunduje tych operacji
a kwota blisko 1 180 000 zł
Sprzedajemy co mamy a to dopiero mała cząstka tej kwoty.
Mieszkamy u rodziców, to jest kontakt do nas.
Bysina 278
32-400 Bysina obok 3 km od Myślenic
tel. do mnie Joanna Sadzik 513 082 303 (po prostu Asia)
tel do męża Łukasz 503 612 170
Pomocy szukamy wszędzie. Rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy na ratowanie Ksawerego.
http://www.podajdalej.net
To jest fundacja która zgodziła się nie pobierać żadnej prowizji i za to DZIĘKUJEMY


Wszystkie dane do wpłat są na stronie http://www.podajdalej.net/

Tutaj lynk do artykułu a Dziennika Polskiego
http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/ ... l?cookie=1

Z góry dziękuję za wszelką pomoc w imieniu Ksawerego i Jego rodziców. :D
Ostatnio edytowano 08 sie 2015 20:26:16 przez ali, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Uratuj Ksawerego

Postprzez FROTERKA » 05 sie 2015 14:32:17

Ja wiem, że nie uratuję całego świata, ale z drugiej strony jak wpłacę trzy dychy to też nie zbiednieję.
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: Uratuj Ksawerego

Postprzez mody1 » 05 sie 2015 15:40:21

Posłałem parę złotych
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Uratuj Ksawerego

Postprzez ali » 11 sie 2015 04:45:04

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 6522033417

a dla tych co nie mają FB ostatnie wiadomości na temat zbiórki:
W ostatnich dniach Wyczerpana ale jak widzę jak nam wszyscy pomagacie to znowu nabieram sił
Ale było Warto bo w ostatnich dniach w Myślenicach wspomogliście Ksawerego kwotą W Sobotę było ponad 7 tysięcy a wczoraj liczyliśmy z dziewczynami które nam pomagały prawie do drugiej w nocy i doszło do 18 160 zł w SUMIE WSZYSTKO RAZEM W TYM TYGODNIU 46 381 zł
Wszystkich pieniążków mamy już około 460 000
DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM, ALE TO WSZYSTKIM I JESZCZE TOBIE I TOBIE BARDZO BARDZO,
A Ksawery chyba nie zdaje sobie sprawy co się dzieję, do dokoła dzisiaj trochę marudny, upał straszny,mało ze sobą ostatnio jesteśmy ale dzielnie to znosi i czeka, czeka moje słoneczko na mnie.
próbowałam wgrać film ale cały czas mnie wyrzuca, jutro już musi się mi udać, UDA MI SIĘ NA PEWNO.
Dziś spotkałam przemiłych ludzi, wszyscy jesteście tacy hojni, jutro na rachunku Ksawerego trochę więcej euro będzie, Wiem że to tak finansowo zabrzmiało, ale teraz to jest mój jedyny cel, tak bardzo chciała bym już jechać
Na zdjęciu moi ukochani wolontariusze, i czterech braci to znaczy grupa Pectus, podpisali płytę, musimy ją jakoś zlicytować, w tym tygodniu to jakoś ogarnę
Przepięknę macie słowa w tej piosęce ŻE UDA SIĘ
https://www.youtube.com/watch?v=BTPknsQ-bUY
Jutro wstajemy, no w zasadzie dzisiaj i działam dalej. Dziękuje że ze mną jesteście
Asia.



Proszę o licytowanie https://www.facebook.com/groups/3868082 ... tif_t=like pieniążki nie będa zmarnowane :)

Licytacja miejsc w samochodzie na wycieczkę po beskidzie którą wystawiłem zebrała 460 zł :1:
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Uratuj Ksawerego

Postprzez FROTERKA » 15 sie 2015 05:18:14

bardzo ładnie :1: Może po wycieczce kupią frotę? :) a ilość kasy rośnie :1: Szkoda tylko, że takie operacje nie są wykonywane w Polsce, na pewno mamy dobrych lekarzy tylko niedoinwestowanych.
...ja w tym czasie trochę pośpię, tym bezruchem się napieszczę...

Tak, mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. Ale ilu potrafi prowadzić auto w szpilkach...

Ogranicza mnie tylko pojemność i maksymalny moment obrotowy!

Po pierwsze: opony, po drugie: opony, po trzecie... kierowca !

Obrazek
Avatar użytkownika
FROTERKA
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 6111
Dołączył(a): 12 sie 2007 15:54:07
Lokalizacja: Poznachowice Górne
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998


Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron