Witamy !



pożalę się .. :(((

Rozmowy na wszystkie tematy

Re: pożalę się .. :(((

Postprzez cinek1983059 » 10 sie 2015 07:00:23

koła by się przydały, cały czas szukam tylko jak na złość albo ktoś mi podkupi, albo nie chcą wysłać, albo na 16", a ja bym chciał 15".sprawa była by bardzo prosta gdyby nie ograniczony budżet :( :(
3.2 V6 GTS, simex 37", lift bliżej nieokreślony, mosty patrol k260, snorkel, zderzaki stal, winch

EKIPA ŚLĄSKA
Avatar użytkownika
cinek1983059
Podszyszkownik
Podszyszkownik
 
Posty: 1203
Obrazki: 35
Dołączył(a): 26 lut 2013 11:48:21
Lokalizacja: Będzin
Pochwały: 5
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: pożalę się .. :(((

Postprzez MikolajD » 11 sie 2015 20:32:46

cinek1983059 napisał(a):koła by się przydały, cały czas szukam tylko jak na złość albo ktoś mi podkupi, albo nie chcą wysłać, albo na 16", a ja bym chciał 15".sprawa była by bardzo prosta gdyby nie ograniczony budżet :( :(



Z tego samego powodu chyba przejdę na 16''...większy wybór używanych opon...ja jeżdżę na słabych MT na felgach z nissana ( et zupełnie nie pasuje do froty) i brakuje budżetu na jakieś inne kapcie :(
MikolajD
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 73
Dołączył(a): 08 gru 2013 10:20:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: pożalę się .. :(((

Postprzez kiel1111 » 11 sie 2015 22:08:48

Oj tam, oj tam - za 2100 oddam szumexy 33" z felgą 16 na mosty z Parcha (małe poszerzenia i jest spoko), mosty w sumie też ze wszystkim do założenia pod Frotę za jakieś rozsądne złotówki
Avatar użytkownika
kiel1111
Starszy Przesiadywacz
Starszy Przesiadywacz
 
Posty: 284
Dołączył(a): 05 sty 2014 17:13:40
Województwo: Mazowieckie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Wątek dla wk..wionych

Postprzez kki » 06 wrz 2016 19:39:54

Jak coś spierdzielę w swym oplu będę sobie tu pisał... może to komuś humor poprawi, może nie popełni moich błędów?
To z tego tygodnia.

Obejrzałem na "turbo" jak pan prowadzący opalarką ogrzał zderzaki plastikowe i zrobiły się z szarych czarne. Zajrzałem do szafy opalarka jest, prąd jakoś zorganizuje no i mam szare plastikowe "nadkola" pomyślałem, że czarne faktycznie będą lepiej wyglądały. Obleciałem jedną osłonę i faktycznie po chwili ogrzewania jest czarna. Nie no... wygląda to dobrze. Zrobiłem drugą. Wow wygląda to całkiem nieźle, dobry jestem. Idę na tył ale po drodze mijam pierwsze nadkole a ono odstaje od błotnika tak 2-3mm. Ej co jest przecież nie odstawało!? idę do drugiego które właśnie skończyłem i też odstaje. Także nie polecam.

A dziś wymyśliłem, że wymienię sobie oświetlenie deski no i ułamałem mocowanie linki licznika. Ehh jutro jak się zrobi jaśniej będę walczył używając taśmy izolacyjnej i kropelki. Trzymać kciuki!
kki
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 21 lut 2014 18:09:52
Pochwały: 3
Województwo: Lubuskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Long 1995-1996

Re: Wątek dla wk..wionych

Postprzez kki » 07 wrz 2016 08:06:13

Sklejenie tego kropelką i taśmą nie dało rady i licznik robi mi tyr tyr tyr w zależności jak szybko jadę (a prędkości nie pokazuje). Spróbuje jeszcze poksyliną, bo się już uparłem. :D
kki
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 21 lut 2014 18:09:52
Pochwały: 3
Województwo: Lubuskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Long 1995-1996

Re: pożalę się .. :(((

Postprzez JJKILLER » 08 wrz 2016 10:58:52

Miałem podobny problem. Na alle zakupilem linke, miala byc super mega extra, dostalem padline z ulamanym mocowaniem do zegara, i do tego za krótka bo od angola. Linke puściłem po skrzyni więc długość starczyła, a co do końcówki to na szczęście sprzedający wrzucił ją do pudła.
Pozostałą na lince część końcówki zeszlifowałem diaxem, złamaną końcówkę naciąłem z boku, od strony linki tak aby dało się naciągnąć na linkę, tak z 1cm, na tym przeciętnym koncu, naciagnietym na linkę zacisnąłem cybant. Linka działa od trzech lat.
Mogłem tą linkę odesłać sprzedającemu i zarzadac zwrotu 20zl ale w komentarzach zobaczyłem ze jeszcze nikomu sie ta sztuczka nie udała.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: pożalę się .. :(((

Postprzez kki » 09 wrz 2016 14:28:34

Dwa podejścia zrobiłem i wygląda, że jest ok.
Przy pierwszym się pospieszyłem (poczekałem aż polksylina stwardnieje może 20min) i licznik majtał się tak +-30km/h :D
Przy drugim zostawiłem poksylinę na te dwie godziny i przy wkładaniu linki upewniłem się, że wszystko dobrze wskoczyło na miejsce i wygląda, że jest ok. :boss:
Poksylinką lepiłem to białe plastikowe coś co się montuje do pancerza.

Następne co planuje zepsuć i naprawić to automaty, bo lewy coś dzwoni jak rozłączę napęd. Jak cofnę to jest cisza.
kki
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 21 lut 2014 18:09:52
Pochwały: 3
Województwo: Lubuskie
Samochód: Frontera A 2.8TDI Long 1995-1996

Poprzednia strona

Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron