Witamy !



Oszustwo finansowe, czy jest tu jakis prawnik?

Rozmowy na wszystkie tematy

Oszustwo finansowe, czy jest tu jakis prawnik?

Postprzez jurbassteck » 30 sty 2016 19:36:12

Potrzebuje pomocy, jeśli jest tu ktoś kto może mi pomóc, to proszę o odezwę.
Ja i jeszcze kilka osób zostaliśmy oszukani (wykorzystano nasze pesele, nazwiska i pozostałe dane do wzięcia kredytu przez przedstawiciela pewnej formy pożyczkowej. Sprawa się toczy, 22.02.2016 ma zapaść ostateczny wyrok ale komornik już wszedł na nasze wypłaty..


Proszę o PW
Być pierwszym lub ostatnim, ale nigdy jednym z wielu..
http://www.jerzysowajr.weebly.com
jurbassteck
Starszy Nowicjusz
Starszy Nowicjusz
 
Posty: 36
Obrazki: 0
Dołączył(a): 11 lip 2015 16:30:23
Województwo: Łódzkie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Oszustwo finansowe, czy jest tu jakis prawnik?

Postprzez przemekcrx » 01 lut 2016 14:20:47

Z kredytami był bym ostrożny a raczej z pozostawieniem danych -czy jakichś papierów w placówce banku..
Kolega chciał pożyczyć 8tys zł w banku PKO złożył papiery i dostał odmowę, bo niby zbyt małe dochody itd..
Ale ktoś to wykorzystał z banku i wzieli na niego kredyt w wysokości 80tys zł w Bydgoszczy :shock: :shock: A dowiedział się o tym przez przypadek od sąsiada ,który zapytał się kiedy uprzątnie zborze z pola bo on chce na zimę zasiać zborze....
Jak się okazało komornik zlicytował mu połowę gospodarki bez jego wiedzy , sprawa toczy się już 3 lata..
Frota 3.2 V6
Avatar użytkownika
przemekcrx
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1443
Obrazki: 1
Dołączył(a): 29 lip 2009 19:22:40
Lokalizacja: poland
Pochwały: 7
Województwo: nie mieszkam w Polsce
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Oszustwo finansowe, czy jest tu jakis prawnik?

Postprzez slawek50 » 01 lut 2016 21:13:14

Kiedyś skradziono mi Dw. os. i ktoś wziął na nie tel. komórkowe po dochodzeniu i sprawdzeniu podpisów przez grafologa biegłego nic nie zapłaciłem.Jest jeszcze w bankach monitoring,umowy się podpisuje można jak w mojej sprawie sprawdzić podpisy czy nie doszło do oszustwa no i najważniejsze kto sprawdza dane osobowe w bankach i zgodność ze zdj. z dowodu ??? Więc panowie macie podane postępowanie w waszej sprawie walczcie z tymi urzędnikami bankowymi którzy udzielili na wasze PESELE kredyty.Oni często nie patrzą czy zdj. z dowodu jest zgodne ze stanem faktycznym.Na tych kredytach są podpisy urzędników gdzie je udzielono itp. itd. nie dajcie się walczcie.
Avatar użytkownika
slawek50
Starszy Maniak
Starszy Maniak
 
Posty: 518
Obrazki: 10
Dołączył(a): 09 wrz 2013 07:02:09
Lokalizacja: woj. Dolnośląskie
Pochwały: 7
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998


Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości