Witamy !



Offroadowe miejscówki

Rozmowy na wszystkie tematy

Offroadowe miejscówki

Postprzez chomik » 27 wrz 2007 14:18:22

Pewnie nie jeden raz wjeżdżaliście do lasu lub w jakis teren cały czas zerkając w lusterka czy nie goni Was straż leśna lub jakaś inna ochrona terenów przemysłowych...
Co powiecie na to, żebyśmy wymieniali się na forum informacjami na temat miejsc, w których można w miarę bezpieczny i legalny sposób usyfić nasze Frotki ? Jednocześnie mielibyśmy pogląd, gdzie i kogo można spotkać w niedzielne popołudnie i ewentualnie z kim wspolnie pojeździć. Co Wy na to ?
chomik
 

Postprzez mirokez » 27 wrz 2007 14:32:11

A o to miejscowka w Krasniku nowo powstala:

Oferujemy pierwszy w okolicy tor do jazdy terenowej o zróżnicowanym poziomie trudności. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do właścicieli terenówek, quadów i motocykli.
Ponadto oferujemy wynajem aut terenowych takich jak: Toyota Land Cruiser, Nissan Patrol itp. Oferta nasza skierowana jest zarówno do początkujących jak i zaawansowanych właścicieli, kierowców i zwolenników mocnych wrażeń.
Oferujemy także szkolenia praktyczne dla właścicieli aut terenowych oraz przeróbki aut w tym zakresie. Organizujemy również imprezy rekreacyjne oraz pokazy dla grup zorganizowanych.
Na naszym torze można przeprowadzić test własnego auta z napędem 4x4.

Zapraszamy.


Zapisy i informacje:
0 509 255 401
0 605 937 234

Strona: www.3p-4x4.pl
mirokez
 

Postprzez wojtekkk » 27 wrz 2007 14:46:12

pomysł w/g mnie troche taki sobie bo nie licząc specjalnych torów do jazdy to bezpieczne miejscówki po podaniu na stronce dostepnej dla wszystkich bardzo szybko przestaną być spokojne i bezpieczne
wojtekkk
 

Postprzez mirokez » 27 wrz 2007 15:04:52

co racja to racja, wiec chyba temat jest troche bez sensu
mirokez
 

Postprzez chomik » 27 wrz 2007 16:08:01

to tylko taka sugestia... mając w niedzielne popołudnie 2-3 godzinki wolnego nie będę wybierał się specjalnie na tor tylko chciałbym sobie pojechać gdzieś za miasto (nie koniecznie asfaltem).
Pisząc 'bezpieczne' nie mialem bynajmniej na myśli zagrożenia ze strony jakiegoś gajowego :)
Np. w okolicy Gliwic są choćby dwie częściowo zalesione hałdy, które wydają się być ogólnie dostępne (brak ogrodzeń, tablic etc.). A czasami nawet zwykła olna droga po obfitym deszczu może być całkiem niezłym wyzwaniem
chomik
 

Postprzez monter_wiader » 07 paź 2007 18:43:03

Jak dla mnie temat fajny, szczególnie z tego względu, że nie każdy ma czas na samodzielne zwiedzanie okolic zamieszkania w poszukiwaniu terenu do pojeżdżenia. Nie każdy szuka też od razu terenu hardkorowego ale tak jak było już powiedziane po obfitym deszczu nawet polna droga na wsi może dać frajde. Ja szukam jakiś miejsc w okolicach Warszawy, jezdze od niedawna wiec raczej nie może być to jakiś wybitnie trudny teren. :twisted:

Pozdro
monter_wiader
 

Postprzez madzikk25 » 08 paź 2007 14:06:43

chomik napisał(a):to tylko taka sugestia... mając w niedzielne popołudnie 2-3 godzinki wolnego nie będę wybierał się specjalnie na tor tylko chciałbym sobie pojechać gdzieś za miasto (nie koniecznie asfaltem).
Pisząc 'bezpieczne' nie mialem bynajmniej na myśli zagrożenia ze strony jakiegoś gajowego :)
Np. w okolicy Gliwic są choćby dwie częściowo zalesione hałdy, które wydają się być ogólnie dostępne (brak ogrodzeń, tablic etc.). A czasami nawet zwykła olna droga po obfitym deszczu może być całkiem niezłym wyzwaniem


A poligon testowales?? ;)
wzjazd od ul. Ku dołom - za lecznica weterynaryjna??
albo dogadaj sie z chlopakami z klubu mutt hehe ale obawiam sie ze takich torow Frocia nie przetrwa ...
madzikk25
 

Postprzez chomik » 12 paź 2007 12:43:44

Poligon juz testowałem ale tam ostatnio dość spory ruch - pełno wojskowych i powiesili nawet nowe tablice "TEREN WOJSKOWY". Nie było tam tak źle, tylko w 2 miejscach musiałem wspomóc się saperką bo powiesiła się na głębokich koleinach :) Koledzy z Samuraja też byli zaskoczeni dzielnością długiej Froty :) Oczywiście nie zapuszczaliśmy się w totalnie ekstremalne miejsca na tym poligonie.
chomik
 

Postprzez madzikk25 » 12 paź 2007 14:22:21

hehe bo tak szczerze mówiąc Long Frocia całkiem nieźle sobie radzi - wbrew opiniom niektórych ludzi - zwłaszcza tych którzy nie mieli z nią nic wspólnego..

mam znajomego który lubi "taplać" się w błotku na gliwickim poligonie i nie tylko :P

a poligon od zawsze był wojskowy - tam jezdziły czołgi kiedy w Gliwicach była Jednostka Pancerna ...

pozdrawiam i być może do zobaczenia kiedyś w "terenie" ;)
madzikk25
 


Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron