Witamy !



Jaki fach? - po znajomości :D

Rozmowy na wszystkie tematy

Jaki fach? - po znajomości :D

Postprzez Reeno » 11 wrz 2009 12:50:46

Wiem, że w profilu jest miejsce na opisanie zainteresowań i zawodu, ale kto tam będzie klikał wszystkich 1000+ forumowiczów ano i nie każdy tam cos wpisuje...

Pomyślałem, że może by każdy napisał czym się zajmuje, to i inni na nim skorzystają... może czasami coś się po znajomości załatwi :D :twisted: czy przysługa za :beer: a i w razie jakiejś potrzeby nie będzie trzeba dużo szukać skoro i tak zaglądamy tu codziennie :)

---------

No to ja pierwszy jak już zacząłem... jestem programistą a generalnie Web Developerem, czyli wszystko co związane z internetem i WWW, swojego czasu grałem też na gitarce i hodowałem rózne zwierzaki (nawet mrówki!:P)...

Także jak ktoś ma problem ze zrobieniem stronki, założeniem strun albo zastanawia się nad jakimś zwierzakiem to moge poinstruować doradzić co w mojej mocy :boss:
Reeno
 

Re: Jaki fach? - po znajomości :D

Postprzez Lamb » 12 wrz 2009 00:04:43

Hmmm... więc tak, obecnie pracuję w sklepie górskim i w firmie ochroniarskiej :D Do tego studiuję pedagogikę resocjalizacyjną i zaczynam fizjoterapię. Wolne chwile poświęcam na pracę z psami ( szkolenie, frisbee, ratownictwo i adopcje bidek), oraz na działalność w Ochotniczej Straży Pożarnej Szczecin jako przewodnik psa i ratownik medyczny. Resztki czasu poświęcam moim szczurom i rybom. Od jakiegoś czasu zaczynam grzebać w autku i powoli poznawać jego wnętrze. Nie dawno powstała stworzona przeze mnie strona internetowa. Jak jest potrzeba to i przy komputerze pogrzebie i uzdrowię ;) Obecnie brakuje trochę czasu,gdyż doba za krótka, ale nigdy nei gardzę górami, podróżami wycieczkami itp. Czasem jeszcze jakieś amatorskie fotki robię. I to chyba tylko tyle.
Lamb
 

Re: Jaki fach? - po znajomości :D

Postprzez tomik » 12 wrz 2009 05:45:35

JA zajmuje sie budowlanką jeżeli trzeba mogę służyć pomoco w zakresie doradzenia jak co gdzie po a nawet moge cos pobudować lubie też pomazać czasami jakieś autko ale z przyczyn tehnicznych nie robie tego za często poprostu nie mam gdzie
tomik
 

Re: Jaki fach? - po znajomości :D

Postprzez michal 2,8tdi » 12 wrz 2009 09:38:17

Jam się ekukuję na elektromechanika obecnie został mi ostatni Rok szkolny :mrgreen:
I cuś wiecej coś przy telefonach komórkowych dłubię i komputerach :D
michal 2,8tdi
 

Re: Jaki fach? - po znajomości :D

Postprzez ganiek » 12 wrz 2009 15:11:07

no to ja pracuje jako spedytor, do niedawna (10 latek) u kogoś - teraz na swoim , więc jak macie ochotę (24 tony i mniej ) "cóś" przewieźdź (ć) z jednego końca PL ( i nie tylko ) na drugi "kóniec" PL (i nie tylko ) to służę pomocą :) , ponadto stały dostęp do nowych części aut ciężarowych po przystępnych cenach :) truck.service@wp.pl ... ale sobie reklamówkę za darmochę zrobiłem :) :)
... być wszędzie gdzie nas nie ma jak śpiewał Zbyszek Gniewaszewski :)
Avatar użytkownika
ganiek
Starszy Nowicjusz
Starszy Nowicjusz
 
Posty: 31
Obrazki: 12
Dołączył(a): 19 cze 2009 13:06:48
Lokalizacja: Zielona Góra
Województwo: Lubuskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995


Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości