Witamy !



[A sport] Tylne światła przeciwmgielne

Wszystko co dotyczy elektryki w naszych frotkach

[A sport] Tylne światła przeciwmgielne

Postprzez Mirek_D » 30 mar 2015 20:08:23

Hej, jestem w trakcie ogarniania swojej Frotki i napotkałem problem w postaci braku tylnych świateł przeciwmgielnych. Prawdopodobnie brakuje przekaźnika, brakuje jednego w puszce pod maską (oznaczenie jakby od nich). Może ktoś mi pomóc w tej sprawie? W sensie jaki przekaźnik powinienem tam wstawić (wujek Google mi niestety nie pomógł z tym), a może jakieś pomysły czym innym może być to spowodowane.
Najoczywistsze sprawdziłem: przełącznik przy światłach zmienia kolor przy wciśnięciu, żarówka/i nie jest/są przepalona/e (nie wiem czy spodziewać się jednego czy dwóch świateł dlatego tak dziwnie piszę).
Frotka A Sport 2.0 Benzyna (X20SE) + LPG (STAG)
Mirek_D
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 7
Obrazki: 4
Dołączył(a): 09 mar 2015 16:54:58
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1995-1998

Re: [A sport] Tylne światła przeciwmgielne

Postprzez Jake » 31 mar 2015 00:11:22

1)Frotka ma 2 przeciwmgielne, po obu stronach. Zarowka P21W
2)Przekaznik od przednich mgłowych jest pod maska w skrzynce, od tylnych chyba tez, ale nie dam głowy.
3)Przelaczniki od mgielnych sa dwa (przod/tyl). Oba podswietlone na zolto-bursztynowo. Po wcisnieciu powinny dolaczac kontrolke (przod-zielona, tyl-pomaranczowa). Swiatla powinny pracowac tylko z wlaczonymi pozycyjnymi. (+ po światłach)
4)Przekazniki w skrzynce pod maska sa ogolnie wszystkie takie same z jednym wyjatkiem (niebieski) - nie pamietam od czego.
Isuzu Trooper 3.1D 1997
Toyota 4-Runner 3.0V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Starszy Guru
Starszy Guru
 
Posty: 979
Dołączył(a): 20 sty 2015 01:39:51
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 10
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: [A sport] Tylne światła przeciwmgielne

Postprzez Mirek_D » 31 mar 2015 08:22:06

Dzięki za info, sprawdze jak tylko będzie chwila czasu. Mam nadzieję że wszystko uda się szybko rozwiązać ;)
Frotka A Sport 2.0 Benzyna (X20SE) + LPG (STAG)
Mirek_D
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 7
Obrazki: 4
Dołączył(a): 09 mar 2015 16:54:58
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1995-1998


Powrót do Elektryka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron