Witamy !



[A] Zadna kontrolka nie dziala pomocy

Wszystko co dotyczy elektryki w naszych frotkach

[A] Zadna kontrolka nie dziala pomocy

Postprzez aku » 02 sty 2010 22:04:28

w tej chwili robie auto i nie dziala zaden wskaznik ani zadna konrolka co to moglo sie stac.jak przekrece kluczyk to rozrusznik kreci i auto odpala ale nic na desce ni funkcjonuje. pomozcie
aku
 

Re: Zadna kontrolka nie dziala pomocy

Postprzez jrzeuski » 02 sty 2010 22:58:05

Zapewne poleciał bezpiecznik od zegarów. Sprawdź w skrzynce na boku deski, przy drzwiach kierowcy.


Autor postu otrzymał pochwałę
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Zadna kontrolka nie dziala pomocy

Postprzez aku » 03 sty 2010 10:34:20

rzeczywiscie polecial bezpiecznik tak jak mowiles.dziekuje ci jak nie wiem co panie kolego.
jeszcze moze bys mi powiedzial gdzie jest czujnik cisnienia oleju, bo czytalem na forum ze gdzies pod spodem.ale umnie nic tam nie widac przy silniku (ani przy pompie olejowej ani przy filtrze oleju).bylbym naprawde wdzieczny.pozdro
aku
 

Re: Zadna kontrolka nie dziala pomocy

Postprzez aku » 03 sty 2010 12:00:52

wlasnie zobaczylem zdjecie na forum ze czujnik jest przy pompie oleju.lecz u mnie tam go niema.prawdopodobnie mam silnik od omegi bo sa dwa bagnety.czy omegi mialy gdzie indziej czujnik?
aku
 


Powrót do Elektryka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron