Witamy !



[B] Elektryczne lusterka

Wszystko co dotyczy elektryki w naszych frotkach

[B] Elektryczne lusterka

Postprzez Wookash » 03 mar 2010 16:55:32

Witam

Mam pytanie czy frota B miala w jakiejs wersji automtycznie skladane lusterka? Od moich lusterek idzie mala wiazka kabelkow z wtyczka i wtyczka wisi pod tapicerka i nie wiem od czego ona jest. Ogrzewanie mi dziala tak samo jak regulacja lusterek wiec tego nie biore pod uwage.

Pozdr.
Wookash
 

Re: Lusterka?

Postprzez JJKILLER » 04 mar 2010 20:50:25

Z tego co się orientuję to była opcja el. składania lusterek w "B" idących na Szwajcarię, ale była to troszkę porażka ponieważ składały się automatycznie po wyciągnięciu kluczyka i rozkładały po zapłonie, ale nie było możliwości złożenia ich podczas jazdy w terenie. A jak sam zapewne wiesz upalanie z rozłożonymi lusterkami to taki sobie pomysł :?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Lusterka?

Postprzez Wookash » 04 mar 2010 21:29:01

Jak juz odbiore auto od doktra i zrobi sie cieplej to zajrze tam jeszcze i zobacze co to tam siedzi i od czego te kabelki jak sie okaze ze to od skladania to bede szukal gdzie to podlaczyc i moze zmajstruje sobie pstryczek elektryczek ktory bedzie mi skladal wtedy kiedy bede chcial.
Wookash
 

Re: Lusterka?

Postprzez brum » 04 mar 2010 21:31:49

Nie wiadomo czy są silniczki odpowiedzialne za to. Wiązki są raczej w każdej takie same.
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Lusterka?

Postprzez Wookash » 04 mar 2010 21:34:06

Bede musial rozebrac lusterko z tego co zauwazylem to mam osobna wiazke od sterowania i podgrzewania i ta o ktorej wspomnialem ktora aktualnie wisi i na drzwiach nie ma w co wpiac. Byc moze mam lustra z silnikami ale jak nie rozbiore sie nie dowiem.
Wookash
 


Powrót do Elektryka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości