Witamy !



[A] pompka do spryskiwacza - jaki zamiennik ?

Wszystko co dotyczy elektryki w naszych frotkach

[A] pompka do spryskiwacza - jaki zamiennik ?

Postprzez kubalonek » 29 sty 2008 23:07:00

Jak w temacie. Mam problem , bo chodzi jak chce , prawdopodobnie zawieszają się szczotki lub wyrobione łożyska. Szukałem w necie , ale tak na oko pompki opla nie pasują. Wymieniał ktoś z Was pompkę ( taka podwójna wsuwana z góry do zbiornika ) . Do serwisu aż boje się chodzić , jak ostatnio krzyknęli mi 1100 zł za czujnik poziomu paliwa!!! , to zasłabłem , jeżdżę bez ......
pozdro.
kubalonek
 

Postprzez wojtekkk » 30 sty 2008 06:08:42

napisz do faziego
wojtekkk
 

Postprzez RenOpel » 04 lut 2008 20:10:02

witaj , mi się wydawało że padła pompka bo nie psikało a okazało się że miałem zapchany dławik na przewodach,
taka moja sugestia
pozdrawiam
RenOpel
 

już zrobiłem

Postprzez kubalonek » 30 mar 2008 19:50:53

zamiennik od innych opli są cit większe , trzeba przelutować przewody , troszeczkę silikonu . sika OK. Stare się zużyły - tył się rozszczelnił , przód się upalił.
kubalonek
 

Postprzez Darkoski » 31 mar 2008 11:03:19

Poszukać na szrocie to też zawsze jakieś rozwiązanie ale nie wiem czy chcesz akurat coś takiego.
Darkoski
 

Postprzez tumek » 31 mar 2008 11:27:55

Moja pompka cos za słabo tłoczyła (tak mi sie wydawalo) to wsadziłem z Mazdy 626 oczywiście nie pasowała to wywierciłem nowy otwór na wymiar i bez silikonu sie obeszlo na oryginalnej uszczelce :) jest lepiej :), stara zostawiłem tam gdzie była może sie przyda na spryskiwacze reflektorów :)
Jak będziesz chciał wsadzic inna niż oryginal w innym miejscu to musisz dobrze popatrzec bo niewiele miejsca tam jest i może Ci potem o reflektor wadzić :)
Obecnie :
Cztery koła: Patrol GR Y60 - podejście drugie :)
Dwa koła : Honda Transalp XL600V

Dawniej :
Frota 2,3 TD Long - pierwsze 4x4
Patrol GR Y60 - worek bez dna sprzedany w czasie kryzysu :(
UAZ 31512 - własnoręcznie rozebrane na drobne i odbudowane od podstaw, sprzedany niestety :(
Frota 2,2i Sport Edycja 2000
Avatar użytkownika
tumek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 136
Dołączył(a): 26 gru 2007 12:45:13
Lokalizacja: Bytom
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Postprzez Fazi » 31 mar 2008 22:06:39

na spryskiwacze reflektorów to musi być mocniejsza pompka, taką to se można szyby płukać jak wycieraczka zrobi robotę.

Jak potrzebujesz zbiornik z pompką do reflektorów to daj cynk..
telefon ** 503 588 503 ** lub fazi@post.pl................... PRIV czytam sporadycznie, wolę mail !!!
Fazi
Przesiadywacz
Przesiadywacz
 
Posty: 220
Dołączył(a): 13 wrz 2007 06:38:40
Pochwały: 3


Powrót do Elektryka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron