Witamy !



[B] Podświetlenie drążka autom. skrzyni biegów

Wszystko co dotyczy elektryki w naszych frotkach

[B] Podświetlenie drążka autom. skrzyni biegów

Postprzez Czsiu-w » 29 sty 2011 22:48:37

hejka. Kolejna zagwozdka!!! Od początku nie mam podświetlenia przy drążku automatycznej skrzyni biegów - okienka w którym widoczne są oznaczenia poszczególnych biegów. Może nie jest to jakiś wielki mankament ale moja małżónka nie jest jeśzcze biegła w automacie i musi zrkać na te oznaczenia a w nocy po prostu nie widać w jakim położeniu jest skrzynia. Dziś rozebrałem cały tunel, obudowę skrzyni biegów i co? i nie moge wymontować żaróweczki, która tam jest. Z cała pewnością to jest żaróweczka a co więcej wydaje mi się nawet że jest sprawna ale nie świeci. Dopiero teraz co prawda przyszło mi do głowy żeby sprawdzić bezpieczniki ale czy może byc bezpiecznik odpowiedzialny tylko za mąła część oświetlenia w kabinie? Fakt że nie mają podświetlenia jeszcze przyciski od ustawień lusterek i chyba jeszcze jakichś drobiazgów ale teraz nie pamiętam. Nie wiecie może (o ile kojarzycie taką małą żaróweczkę - wyglądającą prawie jak dioda osadzona w plastikowej obudowie) czy tę żaróweczkę można wymienić czy należy wymienić z całym okablowaniem na nowo dołączając do wtyczki. Heja.
Czsiu-w
 

Re: Podświetlenie drążka autom. skrzyni biegów

Postprzez daerk1 » 28 gru 2011 22:49:21

i jak rozwiązałeś ten problem? interesuje mnie to bo chciałbym wymienić podświetlenie biegów na diodę świecącą.i u mnie tez nie ma podświetlenia przy regulacji lusterek(przy przyciskach do szyby też zresztą). przy okazji może ktoś wie jak wymienić podświetlenie przy regulacji dmuchawy(tam też bym wsadził diody świecące)
skrzynia automat
Avatar użytkownika
daerk1
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 74
Obrazki: 1
Dołączył(a): 27 paź 2010 22:32:42
Lokalizacja: Wolbrom
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Sport 1998-2004


Powrót do Elektryka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości