Witamy !



frota prawie prosto z salonu

Ciekawe ogloszenia, ktore znajdziecie i ktore moga sie komus przydac.......

frota prawie prosto z salonu

Postprzez kondi » 25 cze 2012 22:39:19

ciekawe czy ściema czy prawda że tylko 20000km http://allegro.pl/opel-frontera-2-0-uni ... 27108.html
Opel frontera sport LPG lift 3" BFG KM2 31" snorkel (sprzedane :( )
Opel frontera B Long 3.2 LPG frotka rośnie :) 2"zawiecha +2"BL + KM2 33" ... a to nie koniec.... jednak koniec ( sprzedane )
Opel frontera A long 2.2 "rudzielec" domowa seria

PoJEEEPało mnie do 3 odlicz :)
wj 4.7 v8
zj 4.0
xj 2.5

605348314
Avatar użytkownika
kondi
Starszy Maniak
Starszy Maniak
 
Posty: 531
Obrazki: 8
Dołączył(a): 08 wrz 2009 10:43:16
Lokalizacja: Pińczów
Pochwały: 3
Województwo: Świętokrzyskie
Samochód: Frontera A 2.2i Long 1995-1998

Re: frota prawie prosto z salonu

Postprzez grzesiek » 26 cze 2012 06:36:38

Wygląda super :shock: ,możliwe że została po zmianie modelu , środek i blachy idealne. Ewentualnie odrestaurowana.
grzesiek
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20 sty 2009 09:38:33

Re: frota prawie prosto z salonu

Postprzez jrzeuski » 26 cze 2012 07:03:39

Tylko kto za A Sport da tyle co za nieźle wypasioną i młodszą B? :niewiem:
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: frota prawie prosto z salonu

Postprzez markus » 26 cze 2012 07:26:32

Moja szczera odpowiedź na takie cudo!!
osobiście nigdy nie byłem przekonany do okazji, które siedziały x lat w garażu pod kocem, albo jak tu gdzieś w salonie!! Ja auta czy jakiegokolwiek pojazdu używam, więc co co nigdy nie jeździło dużo, nie łapnęło temperatury, olej nie pracował w silniku, nie smarował go, więc części są narażone na większą zużywalność, uszczelki sparciałe, guma, węże... dużo tego. wszedłem w posiadanie motoroweru Piaggio SI, który stał nie używany 15 lat, wyczyściłem wszystko: bak, silnik, gaźnik no wszystko i tak kurna co kilka tygodni muszę robić rutynowe czyszczenie, o-ringi to chyba już wszystkie wymieniłem, co rusz to coś siada!! ostatnio wymieniłem dętki i opony. A druga sprawa to właśnie cena, to jest egzemplarz kolekjonerski/muzealny wstawić na kobyłkach i niech wiedzą, że coś takiego kiedyś po drogach jeździło ...
Może kiepskie to argumenty i nie przemawiają one do nikogo, ale ja bym tego nie wziął do jazdy.
markus
 

Re: frota prawie prosto z salonu

Postprzez Laprathus » 15 lip 2012 10:47:56

Co prawda to prawda. Samochód nie jeżdżony psuje się szybciej niż jeżdżony przykładem może być skoda felicia mojego ojca, którą miał od nowości - żyleta. Postała w garażu nie ruszana 2 lata i zrobił się z niej straszny złom... przeguby łożyska do wymiany zawieszenie zaczęła brać rdzą wszystkie gumy sparciały itp itd. i to po 2 latach gdzie co jakiś czas starałem się ją przepalić... co się dzieje z autem stojącym w garażu 10 lat?;p
Laprathus
 


Powrót do Ciekawe ogłoszenia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości