Witamy !



Frota B 8 tyś zł

Ciekawe ogloszenia, ktore znajdziecie i ktore moga sie komus przydac.......

Frota B 8 tyś zł

Postprzez Semir » 21 cze 2013 12:15:44

http://allegro.pl/opel-frontera-2-2-dti ... 86347.html

Tylko co się tak uczepili tych blokad mostów.

Podłokietnik przód i tył nawet takie pierdoły mylą, a w ogóle mam wrażenie iż prawy przód był trzaśnięty.
Ostatnio edytowano 21 cze 2013 12:42:04 przez Semir, łącznie edytowano 2 razy
EKIPA ŚLĄSKA
Obrazek
Avatar użytkownika
Semir
Alchemik
 
Posty: 4249
Obrazki: 0
Dołączył(a): 08 kwi 2011 11:38:11
Pochwały: 17
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez jrzeuski » 21 cze 2013 12:22:49

Ja to bym chętnie wystawiającego spytał ile tak dokładnie tych reduktorów jest :P
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez sylwian70 » 21 cze 2013 14:56:56

niezła fotorelacja
sylwian70
 

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez ali » 21 cze 2013 15:10:06

Jak nie daleko to obejrzeć bo to faktycznie tanio jak za złom, miałes dtlkę już to wiesz na co patrzeć.
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez vaxel » 21 cze 2013 15:44:47

Nie za 8 tys., bo to kwota licytacyjna, a "cena minimalna nie została osiągnięta". Wywoławcza jest 10 tys. ("kup teraz")
--
Konrad

Była fantastyczna i niepowtarzalna:
Frontera B Long 2.2 DTI Limited '01 | GY Wrangler Duratrac | Lift 2" Ironman
Avatar użytkownika
vaxel
Nałogowiec
Nałogowiec
 
Posty: 325
Obrazki: 0
Dołączył(a): 28 wrz 2012 20:00:35
Lokalizacja: Mielec
Pochwały: 2
Województwo: Podkarpackie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez ali » 21 cze 2013 15:51:18

vaxel napisał(a):Nie za 8 tys., bo to kwota licytacyjna, a "cena minimalna nie została osiągnięta". Wywoławcza jest 10 tys. ("kup teraz")


8 ptysi to własnie cena minimalna której nikt jeszcze nie dał (dlatego nie została osiagnięta) a 10 jak mówisz - kup teraz. Jak zalicytujesz 8001 zł to kup teraz zniknie :beer:
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez vaxel » 21 cze 2013 16:33:13

Skąd wiesz, że 8 jest minimalna ? Może być równie dobrze 9 999 ;)
--
Konrad

Była fantastyczna i niepowtarzalna:
Frontera B Long 2.2 DTI Limited '01 | GY Wrangler Duratrac | Lift 2" Ironman
Avatar użytkownika
vaxel
Nałogowiec
Nałogowiec
 
Posty: 325
Obrazki: 0
Dołączył(a): 28 wrz 2012 20:00:35
Lokalizacja: Mielec
Pochwały: 2
Województwo: Podkarpackie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez ali » 21 cze 2013 16:38:33

vaxel napisał(a):Skąd wiesz, że 8 jest minimalna ? Może być równie dobrze 9 999 ;)


Bo kupuję bardzo dużo na Allegro i znam zasady ;) zreszta zalicytuj 8001 to sam sie przekonasz :P
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez Odoll » 21 cze 2013 17:59:07

Nie prawda że cena minimalna to to 8001 . Gość mógł ustalić początkowa kwotę licytacji niższą od tej za którą zdecyduje się sprzedać i jeśli nie zostanie osiągnięta kwota ustalona jako minimalna do sprzedaży (ukryta może być) to gość nie sprzeda . Wiem bo wygrałem kiedyś licytację fiata 125p ;) i NIE kupiłem samochodu bo kwota była niższa od tej jakiej oczekiwał sprzedający.
Inna sprawa to taka że akurat jeśli chodzi o samochody to wygrana i tak nie oznacza że właściciel MUSI ci sprzedać samochód . W regulaminie aledrogo jest coś na ten temat że samochody i domy to nie oferty sprzedaży ( gdzie wygrana oznacza dla kupującego i sprzedającego zawarcie tranzakcji i nie wywiązanie się której ze stron może spowodować zakończenie licytacji w sądzie ) tylko ogłoszenia , gdzie licytacja jest fikcją , Aledrogo ma zlikwidować możliwość licytowania na ogłoszeniach .
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez ali » 21 cze 2013 18:04:56

Odoll napisał(a):Nie prawda że cena minimalna to to 8001 . Gość mógł ustalić początkowa kwotę licytacji niższą od tej za którą zdecyduje się sprzedać i jeśli nie zostanie osiągnięta kwota ustalona jako minimalna do sprzedaży (ukryta może być) to gość nie sprzeda . Wiem bo wygrałem kiedyś licytację fiata 125p ;) i NIE kupiłem samochodu bo kwota była niższa od tej jakiej oczekiwał sprzedający.
Inna sprawa to taka że akurat jeśli chodzi o samochody to wygrana i tak nie oznacza że właściciel MUSI ci sprzedać samochód . W regulaminie aledrogo jest coś na ten temat że samochody i domy to nie oferty sprzedaży ( gdzie wygrana oznacza dla kupującego i sprzedającego zawarcie tranzakcji i nie wywiązanie się której ze stron może spowodować zakończenie licytacji w sądzie ) tylko ogłoszenia , gdzie licytacja jest fikcją , Aledrogo ma zlikwidować możliwość licytowania na ogłoszeniach .


Widać lubicie jakies sytuacje ekstremalne obaj, a ja znowu napisze, zalicytuj a się dowiesz :P
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez bart322 » 21 cze 2013 18:14:12

ali, mylisz sie ;)
Moze byc mnimalna ustawiona 9999 nawet.
Kup teraz zniknie, ale minimalna cena nie ;)
Avatar użytkownika
bart322
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1689
Obrazki: 10
Dołączył(a): 03 lip 2012 18:54:30
Lokalizacja: Kobielice
Pochwały: 7
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez ali » 21 cze 2013 18:17:26

bart322 napisał(a):ali, mylisz sie ;)
Moze byc mnimalna ustawiona 9999 nawet.
Kup teraz zniknie, ale minimalna cena nie ;)


jest tylko jeden sposób aby to sprawdzić -zalicytuj :P
Poza tym weźcie na logikę, skoro kup teraz jest za 10k to musi miec wzięte pod uwagę ze nikt nie kupi auta za tyle co stoi na ogłoszeniu :P
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez vaxel » 21 cze 2013 19:23:06

ali napisał(a):jest tylko jeden sposób aby to sprawdzić -zalicytuj :P
Poza tym weźcie na logikę, skoro kup teraz jest za 10k to musi miec wzięte pod uwagę ze nikt nie kupi auta za tyle co stoi na ogłoszeniu :P


Nie rozmawiamy o logice, przeczuciach, iznżynierii społecznej, wróżbitach, ale o tym jak funkcjonuje instytucja ceny minimalnej na allegro. Tak więc proszę nie rzucaj argumentami zalicytuj i się przekonasz, tylko przeczytaj regulamin allegro. Tak jak wspomniał Odoll, cena minimalna może być dowolną kwotą, poniżej której sprzedający nie jest zobowiązany sprzedać przedmiotu. I im jest ona wyższa, tym wyższa prowizja ;) Choć tu jest ona i tak pewnie ustalona od kwoty "kup teraz". Konto na allegro mam od zarania dziejów, tj. od powstania allegro gdzieś w okolicach 2000 roku i wiem jak to funkcjonuje.

Także nie brnij, przyznaj że nie miałeś racji i postaw :beer: przy najbliższej okazji ;)
--
Konrad

Była fantastyczna i niepowtarzalna:
Frontera B Long 2.2 DTI Limited '01 | GY Wrangler Duratrac | Lift 2" Ironman
Avatar użytkownika
vaxel
Nałogowiec
Nałogowiec
 
Posty: 325
Obrazki: 0
Dołączył(a): 28 wrz 2012 20:00:35
Lokalizacja: Mielec
Pochwały: 2
Województwo: Podkarpackie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez ali » 21 cze 2013 19:41:47

vaxel napisał(a):
ali napisał(a):jest tylko jeden sposób aby to sprawdzić -zalicytuj :P
Poza tym weźcie na logikę, skoro kup teraz jest za 10k to musi miec wzięte pod uwagę ze nikt nie kupi auta za tyle co stoi na ogłoszeniu :P


Nie rozmawiamy o logice, przeczuciach, iznżynierii społecznej, wróżbitach, ale o tym jak funkcjonuje instytucja ceny minimalnej na allegro. Tak więc proszę nie rzucaj argumentami zalicytuj i się przekonasz, tylko przeczytaj regulamin allegro. Tak jak wspomniał Odoll, cena minimalna może być dowolną kwotą, poniżej której sprzedający nie jest zobowiązany sprzedać przedmiotu. I im jest ona wyższa, tym wyższa prowizja ;) Choć tu jest ona i tak pewnie ustalona od kwoty "kup teraz". Konto na allegro mam od zarania dziejów, tj. od powstania allegro gdzieś w okolicach 2000 roku i wiem jak to funkcjonuje.

Także nie brnij, przyznaj że nie miałeś racji i postaw :beer: przy najbliższej okazji ;)


W pierwszym poscie sugerowałem zalicytowanie :P Mam konto na allegro dłużej (mogę się listem rerejstracyjnym pochwalić) Cała dyskusja zaczęła sie na temat ceny froty, a akurat tutaj intencje sprzedającego który wystawia cenę wywoławcza 8k są raczej w prosty sposób przekazane. A że zamiast pomyślec walicie sloganami to nie moja wina.
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez Odoll » 21 cze 2013 20:06:24

ali napisał(a):A że zamiast pomyślec walicie sloganami to nie moja wina.


Uwierz mi że PRZEMYŚLAŁEM to co napisałem za to TY pokaż mi w mojej wypowiedzi slogan :niewiem: Nie używaj słów których znaczenia nie znasz lub nie rozumiesz :boss: .

http://allegro.pl/help_item.php?item=46
Poradnik Kupującego > Formaty sprzedaży i sposoby kupowania >
Czym jest cena minimalna?
Cena minimalna, która występuje w niektórych transakcjach, to najniższa kwota, za jaką sprzedający zgadza się sprzedać wystawiony przedmiot. Wysokość ceny minimalnej jest ukryta do momentu jej przekroczenia przez kupujących.

Jeśli widzisz napis "Cena minimalna nie została osiągnięta": oznacza to, że w licytacji nie złożono ofert kupna lub wysokość złożonych ofert nie przekroczyła ustalonej przez sprzedającego ceny minimalnej. Żadna ze złożonych dotychczas ofert nie jest wiążąca.

Jeśli wysokość co najmniej jednej ze złożonych ofert kupna jest równa lub wyższa od ustalonej ceny minimalnej, napis ten znika. Od tego momentu ta oraz wszystkie kolejne oferty są wiążące.

Jeśli kwota, którą wpiszesz do okna licytacji, jest równa bądź wyższa od ceny minimalnej, system automatycznie podniesie Twoją ofertę do poziomu ceny minimalnej.

Przykład: Aktualna cena w trwającej licytacji wynosi 5 zł, Twoja maksymalna oferta to 15 zł, a cena minimalna, którą ustawił sprzedający to 8 zł.
W takiej sytuacji system automatycznie ustali Twoją ofertę na 8 zł, a informacja „Cena minimalna nie została osiągnięta” zniknie ze strony przedmiotu.

Jeśli po zakończeniu transakcji cena minimalna nie zostanie osiągnięta, żadna ze stron nie jest zobowiązana do realizacji umowy (licytacja jest uznawana za nierozstrzygniętą). W takiej sytuacji nie ma możliwości wystawienia komentarzy i skorzystania z innych usług, które Allegro proponuje do transakcji zakończonych sukcesem.

Troszkę się to mija z tym co napisałeś o kwocie 8001pln :beer:
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez ali » 21 cze 2013 20:22:05

Dobijacie mnie do cna, nie będe nikogo obrażał ale zamiast pomyśleć dlaczego ktoś wystawia taką a nie inną cene wywoławczą, to tylko "kopjuj", "wklej" potem zdziwienie że nie kupiłeś na aukcji fiata za złotówkę. Zresztą dalej piszę to co na początku chcesz sprawdzić cene minimalna to zalicytuj :P . Az tym że na Motoallegro transakcje nie sa wiążące to masz rację, nigdy nie negowałem.
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez Odoll » 21 cze 2013 20:28:39

Nigdzie nie twierdziłem że zalicytowałem złotówkę ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie , pokaz mi slogan tylko żeby było jasne , w tej wypowiedzi :
Odoll napisał(a):Nie prawda że cena minimalna to to 8001 . Gość mógł ustalić początkowa kwotę licytacji niższą od tej za którą zdecyduje się sprzedać i jeśli nie zostanie osiągnięta kwota ustalona jako minimalna do sprzedaży (ukryta może być) to gość nie sprzeda . Wiem bo wygrałem kiedyś licytację fiata 125p ;) i NIE kupiłem samochodu bo kwota była niższa od tej jakiej oczekiwał sprzedający.
Inna sprawa to taka że akurat jeśli chodzi o samochody to wygrana i tak nie oznacza że właściciel MUSI ci sprzedać samochód . W regulaminie aledrogo jest coś na ten temat że samochody i domy to nie oferty sprzedaży ( gdzie wygrana oznacza dla kupującego i sprzedającego zawarcie tranzakcji i nie wywiązanie się której ze stron może spowodować zakończenie licytacji w sądzie ) tylko ogłoszenia , gdzie licytacja jest fikcją , Aledrogo ma zlikwidować możliwość licytowania na ogłoszeniach .

Moim skromnym zdaniem to nie przeczytałeś dokładnie tego co pisałem a nawet jeśli przeczytałeś to po łebkach i bez zastanowienia się co czytasz dla tego upierasz się przy : zalicytuj , zalicytuj , kiedy tak , skopiowałem i wkleiłem , i obala to twoja teorię więc po co w to brnąc . Czy może już wiesz że nie masz racji ale głupio Ci się teraz przyznać :niewiem:
I ja sie nie obrażam i mam nadzieję że Ty też nie , tylko dyskutujemy :beer:
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez vaxel » 21 cze 2013 20:40:35

ali napisał(a):
W pierwszym poscie sugerowałem zalicytowanie :P Mam konto na allegro dłużej (mogę się listem rerejstracyjnym pochwalić) Cała dyskusja zaczęła sie na temat ceny froty, a akurat tutaj intencje sprzedającego który wystawia cenę wywoławcza 8k są raczej w prosty sposób przekazane. A że zamiast pomyślec walicie sloganami to nie moja wina.


Jedyne "slogany" jakie tu padły to "zalicytuj i zobaczysz". Od czego się zaczęła dyskusja nieistotne. Ja wyraźnie napisałem, że nie interesują mnie w tych rozważaniach intencje sprzedającego. Odoll wkleił Ci czarno na białym to, co wcześniej negowałeś - sugerowałeś, że po zalicytowaniu 8001 cena minimalna zniknie, a nie wiesz tego, tak samo jak i ja. I ja cały czas o tym mówię, a Ty starasz się odwrócić kota ogonem.

P.s. Ja się listem rejestracyjnym nie pochwalę. Jak zakładałem konto jeszcze ich nie było, zostały wprowadzone później.
--
Konrad

Była fantastyczna i niepowtarzalna:
Frontera B Long 2.2 DTI Limited '01 | GY Wrangler Duratrac | Lift 2" Ironman
Avatar użytkownika
vaxel
Nałogowiec
Nałogowiec
 
Posty: 325
Obrazki: 0
Dołączył(a): 28 wrz 2012 20:00:35
Lokalizacja: Mielec
Pochwały: 2
Województwo: Podkarpackie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez ali » 21 cze 2013 20:54:12

vaxel napisał(a):
ali napisał(a):


P.s. Ja się listem rejestracyjnym nie pochwalę. Jak zakładałem konto jeszcze ich nie było, zostały wprowadzone później.


Weryfikacja danych osobowych za pomoca listu została wprowadzona od razu po założeniu serwisu czyli 1999 roku, więc cos tutaj kęcisz z ta swoja bujną przeszłością.
Natomiast w 2009 umożliwiono zakupy osobom poniżej 18 lat a w 2010 osobom nie zarejestrowanym.
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Frota B 8 tyś zł

Postprzez Markon » 21 cze 2013 20:55:51

wszyscy macie racje tylko nie potraficie tego zebrać do kupy
- 8000zł to cena minimalna od której zaczyna się aukcja (licytacja)
- to jaka cena jest rzeczywista wie tylko sprzedawca i raczej nie jest to 8tys a podejrzewam ze ok 9tyś na które liczy
- 10 tys to cena KUP TERAZ czyli cena dla osoby (zdesperowanej ) ?(zachwyconej niebiańskim wyglądem i niespotykaną liczbą reduktorów )
- jak by miał w zamiarze aukcji wystawił by auto za 1zł i czekał na podbitkę
- znając troszkę mentalność ludzką auto wygląda na
podejrzewam ze nie może go pchnąć już dłuższy czas, auto przed sprzedażą rzadko przechodzi taką pucere lakieru za 250zł + biuro reklamowe i foto ok 300- 700zł, dlaczego nie ma opisu i fot dokładnych strony po obcierce było go stać na fotografa i lakiernika a nie potrafił zderzaka i lakieru za ok 500zł całość zrobić
Mitsubishi Pajero 2 3.0
Suzuki Grand Vitara 2 2.0
Ford Escape 2 2.5
Avatar użytkownika
Markon
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 694
Obrazki: 4
Dołączył(a): 17 lis 2010 18:13:49
Lokalizacja: Pajęczno (EPJ)
Pochwały: 1
Województwo: Łódzkie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Następna strona

Powrót do Ciekawe ogłoszenia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron