Witamy !



konkretny sprzet tylko ta cena

Ciekawe ogloszenia, ktore znajdziecie i ktore moga sie komus przydac.......

konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez benek-36 » 05 kwi 2010 23:16:40

benek-36
 

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez wikked » 05 kwi 2010 23:27:04

stoi na KL-71, typowy lift faktem że na calmini, mega spierd...ny zderzak do podciągania kozy z rowu, osłona z darów dla powodzian, lampy ma fajne (czyt. śliczne) tylko nie robią w terenie bo co z tego że świecą na 300m jak nie oświetlają nic przed maską; fura do lansu pod wiejską dyskoteką :boss: nie ma się czym podniecać.
wikked
 

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez JJKILLER » 05 kwi 2010 23:38:41

wikked napisał(a):stoi na KL-71, typowy lift faktem że na calmini, mega spierd...ny zderzak do podciągania kozy z rowu, osłona z darów dla powodzian, lampy ma fajne (czyt. śliczne) tylko nie robią w terenie bo co z tego że świecą na 300m jak nie oświetlają nic przed maską; fura do lansu pod wiejską dyskoteką :boss: nie ma się czym podniecać.


I wydaje mi się że ktoś mocno przesadził z body liftem bo aż rama w całości wylazła spod budy, u mnie widać ją tylko odrobinę (a może to wina tego kanarkowego kolorku :wink: ). Wikked, popraw mnie jeśli się mylę
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez benek-36 » 05 kwi 2010 23:41:39

do lansu to bardziej moja bo ta moze i faktycznie wyglada na lans ale dwa tygodnie temu na slindon safari to bydle robilo za traktor i wyrywało wszystko z opresji i disco i range rovery i inne wynalazki a takze jako jedyna dala rade na exstrem po tygodniowych opadach czego nawet na quadach nie dokonali
benek-36
 

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez wikked » 05 kwi 2010 23:53:11

Ja uważam że o gustach się nie dyskutuje a faktem jest że wygląda jak gów...o w lesie. Ciekawe o ile przedłużył drążek zmiany biegów i jak mocno go podgiął. Kolor ma przyciągać laski więc jest OK :lol: Generalnie to wszystko przeżyję ale ten zderzak to obciach na całego. z resztą zobacz jakie pierdoły powpisywał "All work on this truck has been professionally done and most of it at la supertrux" hehehehe.
benek-36 chcesz mi powiedzieć że to cos w extreme jechało?? Nie ma szans!! Pokaż fotki bo nie uwierzę. Oposs zrobiłby go samurajem i pewnie gość nawet smrodu z rury by mu nie powąchał. 32 cale to zdecydowanie za mało na takie gabaryty i masę w trasę po tygodniowych opadach. Może i wyciągał auta ale z bezpiecznej odległości.
wikked
 

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez benek-36 » 06 kwi 2010 00:07:29

fotek nie robilem bo to byl taki niespodziewany zjazd z trasy widze znaki upierdzielone disco to mowie do mlodej zobaczymy co i jak a tam masakra sama droga dojazdowa do polany zlotowej to dla mojej froty jak wycieczka na ksiezyc predzej zwykla osobowka bym dojechal ale moze cos nan necie znajde albo znajomych angoli popytam czy ktory nie pykal fotek
co do sj sadze ze masz racje tak samo jak inne male zwinne japonczyki tylko ze akurat na te impreze wpuszczali tylko auta made by Great Britan
benek-36
 

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez gsp » 06 kwi 2010 02:25:31

Nie uwazam ze jest do lansu pod wiejska dyskoteke, jak tu kolega wyzej napisal (do takiego lansu to np bmw, dresik lub nie i wiadomo cala reszta z umcyk umcyk, najlepiej jeszcze flaga piracka albo jakies inne gowno itd), pozatym na jednym zdjeciu bez tej wciagarki tylko ze standardowym orurowankiem wyglada bardzo ladnie, mozna by sie przyczepic o te zolte "cos". Wydaje mi sie, ze za bardzo rzuca sie w oczy i psuje cala koncepcje auta. Bardzo fajny samochod, samemu mi sie marzy taka zawieszka. Tyle.
gsp
 

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez kwinto1971 » 06 kwi 2010 09:24:38

Miało być fajne a wyszło jak zwykle , choć pomysł na "monstera" godny uwagi , ale nie to ładne co ładne ale co się komu podoba.
kwinto1971
 

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez brum » 06 kwi 2010 09:49:06

wikked napisał(a):Oposs zrobiłby go samurajem i pewnie gość nawet smrodu z rury by mu nie powąchał.


Nie ma jak porównywać auto ważące ponad 2 tony do auta które waży 1100kg.

Ogólnie to ona będzie w terenie robiła jak większość Frot więc czy trzeba aż tak płakać?
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez JJKILLER » 06 kwi 2010 10:21:38

A tak przy okazji to wie ktoś może, lub posiada jakiś schemat mocowania budy do ramy :?:
Interesuje mnie mały (max 2") bodylift a nigdzie nie mogę znaleźć :(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez Goofy » 06 kwi 2010 10:25:57

A mnie się podoba taki monster :P
Avatar użytkownika
Goofy
Starszy Guru
Starszy Guru
 
Posty: 904
Obrazki: 0
Dołączył(a): 30 sty 2010 19:31:57
Lokalizacja: Radlin / Śląsk
Pochwały: 1
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez JJKILLER » 06 kwi 2010 10:38:03

Jakby Frocia miała mocniejsze i bardziej wytrzymałe mosty to jeszcze zwiększyć promień nadkoli, założyć kapcie 38" i zarabiać kaskę na pokazach statycznych.
Chociaż delikatny bodylift moim zdaniem nie wygląda źle, i w sumie nie wpływa znacząco na charakterystykę jazdy bo środek ciężkości zmienia się bardzo minimalnie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez brum » 06 kwi 2010 11:12:52

JJKILLER napisał(a):Jakby Frocia miała mocniejsze i bardziej wytrzymałe mosty


tylni ma ale przedni w A to za mocny nie jest.


JJKILLER napisał(a):w sumie nie wpływa znacząco na charakterystykę jazdy bo środek ciężkości zmienia się bardzo minimalnie.


tylko że na starym zawieszeniu to będzie bardziej bujało niż przy lifcie 3"(bez bodyliftu) na nowym zawieszeniu.


Co do mocowań to było już i opcja szukaj działa.
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez JJKILLER » 06 kwi 2010 11:24:11

brum napisał(a):tylni ma ale przedni w A to za mocny nie jest.

O tym mówię

brum napisał(a):tylko że na starym zawieszeniu to będzie bardziej bujało niż przy lifcie 3"(bez bodyliftu) na nowym zawieszeniu.


Aaaa, to mnie chodzi o to że robiąc już coś takiego to porządnie, to razem z zawieszeniem bo inaczej to nie za bardzo byłby sens.

brum napisał(a):Co do mocowań to było już i opcja szukaj działa.

Już znalazłem, źle wpisywałem "bodylift" :oops:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez szymon.ha » 06 kwi 2010 11:45:29

Czy drogo? Na dzisiejszy kurs wychodzi nie całe 21tyś zł + opłaty no i pewnie przekładka.

B oryginalne chodzą po podobnej cenie, a to przygotowana w orr - road niby jest.
Avatar użytkownika
szymon.ha
Diler
 
Posty: 3515
Obrazki: 2
Dołączył(a): 08 mar 2009 23:03:38
Pochwały: 16
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez Wookash » 06 kwi 2010 12:09:44

Mnie tam sie podoba ten monster no z wyjatkiem tego zderzaka.
Wookash
 

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez sylwian70 » 06 kwi 2010 16:24:43

fajnie zmotany tylko za małe kalosze.
sylwian70
 

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez oposs » 06 kwi 2010 16:47:25

Wookash napisał(a):Mnie tam sie podoba

:mrgreen: Temat bardzo interesujacy :roll: rozumiem ze o gustach sie nie dyskutuje, ale...
W kwestii wizualnej: jak sie moga podobac wystajace spod niego rama i bebechy :cry2:
W kwestii trakcji: strome podjazdy, trawersy, szybkie zakrety, a nawet gleboka koleina w ktora auto wpada jedna strona powoduja w aucie smrod wydobywajacy sie z :dupa: kierowcy
W kwestii tego czy bym go zrobil :roll: biorac powyzsze pod uwage tak, objechalbym go z wyjatkiem: 1) glebokiej wody gdzie pewnie zmoczylbym sobie nogi, gacie no i reszte mniej waznego ustrojstwa pod maska 2) w wyscigu na 1/4 mili
W kwestii tego czym bym go objechal: nawet frota Jonga bez sprzegielek ...nie to ze sie nabijam ale ostatnio nie jest w najlepszej kondycji :wink:
brum napisał(a):jak porównywać auto ważące ponad 2 tony do auta które waży 1100kg

[-------------------------]tresci nieprzyzwoite zostaly usuniete :mrgreen:
Ostatnio edytowano 06 kwi 2010 17:55:08 przez oposs, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
oposs
Moderator
Moderator
 
Posty: 2227
Dołączył(a): 03 sie 2008 20:56:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki/Czosnów
Pochwały: 4
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez sylwian70 » 06 kwi 2010 17:24:07

W waszych wypowiedziach odczuwam nutkę zazdrości właściciel tego autka zmotał je do zabawy być może do jazdy na grzyby itp. a wy zaraz chcielibyście robić z niego amfibie i utopić w bagnie. Jak na frote to ładnie uterenowiona a żółte bebechy no cóż o gustach się nie dyskutuje mi się podobają czerwone (bebechy)Pochwalcie się swoimi zmotami :cry2:
sylwian70
 

Re: konkretny sprzet tylko ta cena

Postprzez brum » 06 kwi 2010 17:51:12

sylwian70 dobrze piszesz. :>:

oposs napisał(a):[-------------------------]tresci nieprzyzwoite zostaly usuniete


kolor czerwony jest zarezerwowany dla obsługi forum. regulamin się kłania


oposs napisał(a):W kwestii tego czym bym go objechal: nawet frota Jonga bez sprzegielek


i pewnie bez silnika...
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Następna strona

Powrót do Ciekawe ogłoszenia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości