Witamy !



Fan Klub Corsa dziękuje!

Ciekawe ogloszenia, ktore znajdziecie i ktore moga sie komus przydac.......

Fan Klub Corsa dziękuje!

Postprzez west » 02 sie 2010 18:51:20

Obrazek

W imieniu zarządu FKC chciałbym podziękować wszystkim osobą , które przybyły na festyn. Jak zauważyliście z roku na rok impreza nabiera rumieńców i atrakcji jest więcej.
Szczególne podziękowania dla:
Marcina i Klaudyny za to organizacje.
Maxa i Nati za ogromną zbiórkę gadżetów oraz nagród
Dla Pawła (Paw) z OCFC za przybycie na festyn i mile spędzony czas
Dla Rikku za pośrednictwo i zaproszenie kolegów z VKP
Dla Skalda54 za pomoc w dofinansowaniu koszulek oraz że mimo dolegliwości zdrowotnych to osobiście pojawił się na festynie.
Dla Molly i Fredzi za pomoc finansową (koszulki)
Dla chłopaków z Vectra Klub Polska za przybycie na festyn.
Za ogromną pomoc w organizacji, dobre serca oraz miłą atmosferę dla całej ekipy z Frontera Fan Klub, mam nadzieje że nie chorowaliście po pewnej małej miksturze!

Dla pozostałych misiaków z naszego klubu: Myszka, Karola, Spidan, Lukbud, Zyzio, Wojt90, Darx1204, Ilmi, francuz90, finos, Gosia oraz Wiktoria, Kamillos oraz Wodzu, Dżolka i Adzi, Kara oraz Daki.
Dla Piotra i Beatki że mimo że nie mogli przyjechać to sercem i duszą byli z nami!

Mam nadzieje że nikogo nie ominąłem!!!!!!
Brat Paweł był zachwycony naszą postawą i serdecznie dziękował całej naszej festynowej ekipie!

Obrazek

Dziękujemy

link do tematu : tutaj znajdziecie linki do fotek
http://www.klubcorsa.pl/topics110/ii-fe ... .htm#36231
west
 

Re: Fan Klub Corsa dziękuje!

Postprzez madziam » 02 sie 2010 19:01:24

My dziękujemy za zaproszenie na tak zacną imprezę. Wszyscy byliśmy pełni podziwu dla organizacji i Waszego zaangażowania. Cieszy nas radość jaką sprawiliśmy wszystkim wychowankom DPS w Zawadzkiem.To najlepsza nagroda :1:
madziam
 


Powrót do Ciekawe ogłoszenia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron