Witamy !



...

Ciekawe ogloszenia, ktore znajdziecie i ktore moga sie komus przydac.......

Re: ...

Postprzez Odoll » 19 gru 2010 20:12:47

jakrog napisał(a):Nie mogłem się powstrzymać :)


Ja też :mrgreen:

jakrog napisał(a):Coraz głębiej drążę Wasze szanowne forum i o dziwo


Nie znalazłeś nigdzie wzmianki że my tu BARDZO lubimy nowych ale wymagamy żeby się przedstawili i przywitali w odpowiednim dziale , może się to tobie nie podobać ale nam tak.

jakrog napisał(a): ... znalazłem kilku swoich stałych klientów (także mają grubo ponad 1000 postów) ... Ale nie sądzę żeby byli niezadowoleni z "kontaktów ze mną" czyżby to jelenie byli jak to nazywacie ??


Ależ skąd , podejrzewam że Twoja oferta może być bardzo interesująca dla wielu forumowiczów i tych z którymi miałeś już do czynienia i pewnie jacyś nowi się znajdą ALE: Zasady obowiązują . Więc przedstaw się i przywitaj w odpowiednim dziale :)

jakrog napisał(a):Nieładnie Panowie, wygłaszając komuś wykład o kulturze ... brzydko teraz powiem - srać w swoje gniazdo, swoim ptakom :)


My sobie nie sramy , właśnie przeciwnie , staramy się zachować ład i porządek . A jak ktoś (Ty) wchodzi nam do domu bez pukania (przywitania się i przedstawienia w odpowiednim dziale) to nie jest mile witany . Ale zawsze można to naprawić , wystarczy czytać ze zrozumieniem co się do Ciebie pisze i zastosować się do porad. Wiele to nie kosztuje a WIELE zmienia.
Więc nie wyjeżdżaj mi tu z kulturą jeśli sam nie do końca jesteś z nią za pan brat.

jakrog napisał(a):Jakie poruszenie na forum wywołało niewinne ogłoszenie ;-)
ALe od tego są właśnie takie miejsca.


Nie ogłoszenie tylko forma , a forum jak najbardziej się do tego nadaje.

jakrog napisał(a):Pozdrawiam raz jeszcze i naprawdę bardzo proszę ... bez odbioru.


I ja Cię pozdrawiam i życzę wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku :mrgreen:
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawe ogłoszenia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości