Witamy !



Centrum folii, foliujemy wszystko

Przydatne w terenie i nie tylko....

Centrum folii, foliujemy wszystko

Postprzez mr.extreme » 08 paź 2011 09:27:22

witam, jeżeli bylby ktoś zainteresowany to oferujemy zmiane koloru samochodu folia, folie zabezpieczajace lakier, wykonujemy wszelekiego rodzaju naklejki, przyciemniamy szyby oraz flokujemy wiecej na stronie internetowej:
www.stick.com.pl
mr.extreme
 

Re: Centrum folii, foliujemy wszystko

Postprzez Roberto » 09 paź 2011 22:12:53

Jestem ciekaw jak przedstawia się sprawa przyciemnienia wszystkich okien w samochodzie
Roberto
 

Re: Centrum folii, foliujemy wszystko

Postprzez Odoll » 10 paź 2011 07:48:02

Roberto napisał(a):Jestem ciekaw jak przedstawia się sprawa przyciemnienia wszystkich okien w samochodzie


Znalezienie odpowiedzi na twoje pytanie zajęło mi w google 2min wliczając przeczytanie więc zanim zadasz takie proste pytanie użyj wyobraźni (google) :
Oto jeden z przykładów :

Przepisy bezwzględnie zabraniają przyciemniania szyby przedniej czołowej oraz bocznych przednich wprowadzając minimalną przepuszczalność światła ( szyba czołowa przepuszczalność nie mniejsza niż 75% potwierdzona homologacją, szyby boczne przednie przepuszczalność nie mniejsza niż 70 % potwierdzona homologacją). Szyby te mogą być przyciemniane jedynie przez producenta, gdyż nie ma możliwości przeprowadzenia badań na zgodność z wymaganiami Regulaminu R43 ECE na próbkach jednostkowych. Przepisy zezwalają natomiast przyciemniać pozostałe szyby lecz tylko pod warunkiem iż pojazd wyposażony jest w dwa lusterka zewnętrzne (prawe i lewe). Należy również pamiętać, iż w przypadku oklejenia ww. szyb należy posiadać przy sobie i okazać przy kontroli drogowej „Zaświadczenie o instalacji folii samochodowej”, w którym znajdować się powinny następujące dane:
» data instalacji
» nazwa/nazwisko właściciela pojazdu
» marka pojazdu
» nr nadwozia/rejestracji pojazdu
» typ folii
» nr oznakowania (zgodny z oznakowaniem na szybach i z numerem świadectwa z badań)
» pieczęć i podpis zakładu wykonującego usługę
Format tego zaświadczenia powinien być wielkości nadającej się do przechowania z innymi dokumentami samochodu (dowód rejestracyjny itp.)
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Centrum folii, foliujemy wszystko

Postprzez POPO » 11 paź 2011 06:08:35

Poprawie Cie
Tylne szyby (180stopni od kierowcy) możesz przyciemniać, a nawet zamalować farbą ;-) nikt nic od ciebie nie bedzie żądał :( żadnych świstków ;-) oczywiście mus to te lusterka ;-) przy okazji to wiekszosc aut ma poprzyklejane te małe info o atescie itp tylko jak ktos sprawdzi to są atesty budowlane :razz:
Co do przednich bocznych jest jedyna możliwość ale dość droga -> piecowe przyciemnianie
Od zewnątrz masz ciemno, od środka wszystko normalnie ;-( coś jak w limuzynach
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie :)
ObrazekObrazekObrazek

" :)))))
....)))))

POPOfon - 733530005
POPO
Starszy Nałogowiec
Starszy Nałogowiec
 
Posty: 367
Dołączył(a): 08 gru 2008 14:44:26
Lokalizacja: Bielsko Biała
Województwo: Śląskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: Centrum folii, foliujemy wszystko

Postprzez nightman » 11 paź 2011 08:12:14

Ewentualnie na przód szyba fotochromowa... ( ciemno - szyba się rozjaśnia, jasno - szyba się przyciemnia )
Avatar użytkownika
nightman
Szyszkownik
Szyszkownik
 
Posty: 1392
Obrazki: 0
Dołączył(a): 21 mar 2008 15:54:28
Lokalizacja: SBI
Pochwały: 10
Województwo: Śląskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Centrum folii, foliujemy wszystko

Postprzez Odoll » 11 paź 2011 10:13:43

POPO napisał(a):Poprawie Cie


właściwie napisałeś PRAWIE to samo co ja tylko w odwrotnej kolejności i odjołeś te dziwne zaświadczenie :D

Druga sprawa to taka że 2 zdanie mojego postu brzmi : Oto jeden z przykładów , więc jak by gość się zastosował do mojej sugestii ze zdania pierwszego to by sobie znalazł inne interpretacje tego przepisu .

UFF , ale się rozpisałem :D
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(


Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości