Witamy !



Telefony GSM itp

Przydatne w terenie i nie tylko....

Re: Telefony GSM itp

Postprzez ali » 19 cze 2015 00:31:37

Ja mam s5 od pół roku i uważam że to najlepszy telefon jaki miałem, a miąłem wiele różnych......
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Telefony GSM itp

Postprzez Zula » 19 cze 2015 06:43:00

ali napisał(a):Ja mam s5 od pół roku i uważam że to najlepszy telefon jaki miałem, a miąłem wiele różnych......

hehe bo masz go pół roku, zobaczymy za rok :D To sa telefony, które masz zaraz zamienic na nowszą wersję.
Z s3 tez po pół roku wszyscy zadowoleni byli ;)
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Telefony GSM itp

Postprzez Semir » 19 cze 2015 06:59:56

Kolega miał klasyczne S3 i nie narzekał może dla tego że używał
tego telefonu całkiem inaczej niż my. Potem kupił S5 i był zadowoly
Po miesiącu dostał w prezencie S6 ( fajny prezent) ale jest zadowolony.

Ja mam sony Xperia sp prawie dwa lata i jest ok.
Teraz czasami się zawiesi lub zresetuje ale sporadycznie.
Sądzę że to bardziej wina neta. Zresetowamie tel pomaga.

Najbardziej co mnie wkurza to fakt ze mało obcych ładowarek mu pasuje.
Te na USB do zapalniczek próbowałem kilka i tylko jedna ładowana.

Nie które obce ładowarki inicjowanie ładowanie po czyn lipa.

Choć kuzyn ka jakiś model Z ale normalne Z nie mini czy kompakt
i narzeka po aktualizacji coraz więcej problemów z systemem.
EKIPA ŚLĄSKA
Obrazek
Avatar użytkownika
Semir
Alchemik
 
Posty: 4249
Obrazki: 0
Dołączył(a): 08 kwi 2011 11:38:11
Pochwały: 17
Województwo: Śląskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Telefony GSM itp

Postprzez ali » 19 cze 2015 07:17:36

Zula napisał(a):
ali napisał(a):Ja mam s5 od pół roku i uważam że to najlepszy telefon jaki miałem, a miąłem wiele różnych......

hehe bo masz go pół roku, zobaczymy za rok :D To sa telefony, które masz zaraz zamienic na nowszą wersję.
Z s3 tez po pół roku wszyscy zadowoleni byli ;)


No nie wiem, poprzednio miałem xperię arc S i od razu mnie irytowała, resety i zawiasy o których pisał Semir to był chleb powszedni.
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Telefony GSM itp

Postprzez JJKILLER » 19 cze 2015 11:10:53

Ja miałem też Szajsunga, S+ i myślałem że mnie kur...ca jasna trafi z nim. Soft się zawieszał, cache zapychał w taki sposób że odblokowanie czasem zajmowało 2-3min. Zmiana softu na niebrandowany nic nie dała. Później miałem Xperię Arc S i tu miła odmiana, po aktualizacji sotu na ICS najlepszy telefon jaki miałem, szybki, zwinny, niezapychający cache, jednym, słowem jak na swoje parametry techniczne bił na głowę wszystkie Szajsungi ze swojej klasy, a nawet te nowsze. Nie piszę tu o urzytkowaniu samych funkcji telefonu ale i innego, doinstalowanego softu, niestety po upadku i zbiciu digitizera nie opłaca się naprawiać bo nowy digitizer kosztuje tyle co cały telefon.
Teraz mam Mantę i ... mam dwa dni więc nic nie napiszę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Telefony GSM itp

Postprzez jrzeuski » 19 cze 2015 11:23:10

Co to ten ICS? :niewiem: Mam Xperię J z fabrycznym softem i zrobionym rootem. Jak go nie zrestartuję przed uruchomieniem nawigacji, to nigdzie nie dojadę, bo wpisywanie trasy trwa 15 minut a potem mówi mi 5 minut później, że miałem skręcić :wsciekly: Obsługa SMS czy aparatu też się ślimaczy. Jedynie Opera Mini śmiga jak należy. Clean Master niewiele pomaga. Zostały mi 2 miechy do wymiany, ale nerwy mam już zszargane :?
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Telefony GSM itp

Postprzez szymon.ha » 19 cze 2015 11:32:30

ICS to android w wersji 4.0
Avatar użytkownika
szymon.ha
Diler
 
Posty: 3515
Obrazki: 2
Dołączył(a): 08 mar 2009 23:03:38
Pochwały: 16
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Telefony GSM itp

Postprzez jrzeuski » 19 cze 2015 11:49:09

No to ja mam fabrycznie 4.1.2 i beznadzieja, jeżeli chodzi o zarządzanie pamięcią. Co za kretyn wymyślił, że nic się nie da doinstalować jak prawie 100MB pamięci w telefonie zostało? Niby mam shakowaną konfigurację, że wali od razu na kartę SD, ale Sklep Play dalej sobie sprawdza ilość dostępnej pamięci w telefonie i wypina :dupa: A nie każdą fajną apkę idzie znaleźć poza sklepem jako plik .apk Oczywiście pamięć zajmują głównie dane (z usługą Google Play na czele, prawie 100MB i wciąż rośnie!) i nic na to poradzić nie umiem (próbowałem przenieść katalog /data/data na kartę zewnętrzną, ale symlinki nie chcą dobrze działać). Bez tego hacka telefon był praktycznie bezużyteczny, jeśli chodzi o doinstalowywanie aplikacji. Żeby wgrać grę 50MB trzeba było mieć ze 200MB wolnej pamięci w telefonie (na cholerę aż tyle?), żeby potem to przewalić na SD i zwolnić pamięć telefonu pod następną apkę. Tylko debil mógł na coś takiego wpaść. Dlatego musiałem go zrootować, wywalić zbędne aplikacje fabryczne (z FB na czele) a resztę przerzucić na SD. Czy w nowszych Androidach ktoś poszedł po rozum do głowy?
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Telefony GSM itp

Postprzez ali » 19 cze 2015 12:16:40

jrzeuski napisał(a):No to ja mam fabrycznie 4.1.2 i beznadzieja, jeżeli chodzi o zarządzanie pamięcią. Co za kretyn wymyślił, że nic się nie da doinstalować jak prawie 100MB pamięci w telefonie zostało? Niby mam shakowaną konfigurację, że wali od razu na kartę SD, ale Sklep Play dalej sobie sprawdza ilość dostępnej pamięci w telefonie i wypina :dupa: A nie każdą fajną apkę idzie znaleźć poza sklepem jako plik .apk Oczywiście pamięć zajmują głównie dane (z usługą Google Play na czele, prawie 100MB i wciąż rośnie!) i nic na to poradzić nie umiem (próbowałem przenieść katalog /data/data na kartę zewnętrzną, ale symlinki nie chcą dobrze działać). Bez tego hacka telefon był praktycznie bezużyteczny, jeśli chodzi o doinstalowywanie aplikacji. Żeby wgrać grę 50MB trzeba było mieć ze 200MB wolnej pamięci w telefonie (na cholerę aż tyle?), żeby potem to przewalić na SD i zwolnić pamięć telefonu pod następną apkę. Tylko debil mógł na coś takiego wpaść. Dlatego musiałem go zrootować, wywalić zbędne aplikacje fabryczne (z FB na czele) a resztę przerzucić na SD. Czy w nowszych Androidach ktoś poszedł po rozum do głowy?


miałem tak w xperii, po zmianie na samsunga już nie miałem ani razu problemu, więc albo mam duzo ram albo android 5.0 załatwił sprawę. Ja sie nie znam więc nie wnikam.
Avatar użytkownika
ali
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3672
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lis 2012 17:31:11
Lokalizacja: KMY
Pochwały: 16
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: Telefony GSM itp

Postprzez JJKILLER » 19 cze 2015 12:39:32

jrzeuski napisał(a):Co to ten ICS? :niewiem: Mam Xperię J z fabrycznym softem i zrobionym rootem. Jak go nie zrestartuję przed uruchomieniem nawigacji, to nigdzie nie dojadę, bo wpisywanie trasy trwa 15 minut a potem mówi mi 5 minut później, że miałem skręcić :wsciekly: Obsługa SMS czy aparatu też się ślimaczy. Jedynie Opera Mini śmiga jak należy. Clean Master niewiele pomaga. Zostały mi 2 miechy do wymiany, ale nerwy mam już zszargane :?


Root softu ma swoje zady i walety ;) Można sobie co nieco pozmieniać, ale soft jest otwarty na ingerencję innych programów, dzięki temu System się potwornie zaśmieca i w efekcie pada na pysk. Wielu chwali sobie root'a, ale przeciwników jest podobna ilość. Jak napisałem, coś za coś, można sobie system modyfikować dowolnie, ale za cenę zaśmiecenia i zdestabilizowania systemu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Telefony GSM itp

Postprzez szymon.ha » 19 cze 2015 12:42:40

Jak programy mają zaśmiecać jesli każdy przecietny program jest tworzony na telefon bez roota, więc w jaki sposób nagle na telefonie z rootem ma zacząć zaśmiecać telefon?
Avatar użytkownika
szymon.ha
Diler
 
Posty: 3515
Obrazki: 2
Dołączył(a): 08 mar 2009 23:03:38
Pochwały: 16
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Telefony GSM itp

Postprzez JJKILLER » 19 cze 2015 12:51:13

szymon.ha napisał(a):Jak programy mają zaśmiecać jesli każdy przecietny program jest tworzony na telefon bez roota, więc w jaki sposób nagle na telefonie z rootem ma zacząć zaśmiecać telefon?

A widziałeś w różnych programach reklamy? Są programy, które wyświetlają reklamy i jeśli system jest zrotowany to w sofcie tworzone są pliki "tymczasowe", które zaśmiecają system, i są to w dużej mierze programu ze sklepu google. Inaczej ma się sprawa z programami "niewiadomego" pochodzenia, które potrafią w zrootowanym systemie zamontować swoje "robaki", które tak zmieniają system na swoje potrzeby że później jest już tylko gorzej. Naprawiałem już niejeden zrotowany telefon, i na 10 telefonów z padniętym systemem 7 było rotowanych.

-- Dodano Pt, 19 cze 2015, 12:55 --

Gdy system nie jest zrootowany to pliki tymczasowe są wywalane i nie ma możliwości aby coś do systemu dopisać, gdy jest zrotowany to wszystkie pliki tymczasowe dopisują się do sysytemu na stałe.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Telefony GSM itp

Postprzez szymon.ha » 19 cze 2015 13:00:03

Na jakiej zasadzie? Bo tak?

Jeśli zainstalujesz program i nadasz mu takie uprawnienia to i wyłączenia twoja wina... z automatu żaden program nie otrzymuje dostępu do roota.
Avatar użytkownika
szymon.ha
Diler
 
Posty: 3515
Obrazki: 2
Dołączył(a): 08 mar 2009 23:03:38
Pochwały: 16
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Telefony GSM itp

Postprzez JJKILLER » 19 cze 2015 13:12:14

Nie "bo tak" tylko wiele programów do zainstalowania się lub pracy wymaga aby w systemie były pliki współpracujące (pliki tymczasowe - TMP) po zakończeniu działania aplikacji pliki te powinny się usuwać (podobnie jak w Windows). Gdy system jest zablokowany to nie da się tam wkleić nic bo partycja systemowa jest zablokowana przed zapisem dodatkowych plików. Gdy system jest zrootowany (partycja systemowa zostaje odblokowana na możliwość modyfikowania zawartości systemu) to pliki tymczasowe dostają możliwość stałej lokacji w systemie. Bardzo podobna zasada jest w Windows, przejrzyj sobie w komputerze wszystkie katalogi TMP, usuń całą ich zawartość i po kilku dniach zajrzyj do nich ponownie. Windows nie jest zablokowany tak jak Android i w katalogach TMP pojawią się setki nowych plików, powstałych w wyniku działających programów, tak jak w zrootowanym Androidzie.

-- Dodano Pt, 19 cze 2015, 13:21 --

szymon.ha napisał(a):Jeśli zainstalujesz program i nadasz mu takie uprawnienia to i wyłączenia twoja wina... z automatu żaden program nie otrzymuje dostępu do roota.

Taaak?? Do roota nie, a czytałeś kiedyś warunki zainstalowania jakiegokolwiek programu z Google play? Żeby cokolwiek zainstalować, musisz wyrazić zgodę na dostęp do: aparatu, dostępu do sieci, danych użytkownika, zdjęć, lokalizacji, i mnóstwa innych rzeczy. A zgadnij, czy aplikacje odpowiadające za elementy, do których dostępu żąda instalowany program, to aplikacje systemowe, i czy znajdują się na zablokowanej partycji systemowej? I zgadnij gdzie znajdą się pliki tymczasowe tworzące dostęp do aplikacji systemowych, i czy z nikną z partycji, która będąc zrootowana ich sama nie wywali?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Telefony GSM itp

Postprzez jrzeuski » 19 cze 2015 13:33:42

Z plikami tymczasowymi CleanMaster radzi sobie doskonale (oczywiście trzeba mu do tego przyznać prawa roota), ale to nie rozwiązuje problemu. Cache też czyści dobrze a systemu to dalej nie przyspiesza. Na razie nie doszedłem co fon robi jak "myśli". Rekordzistą w tym jest Google Maps. Obciążenie procesora jest znikome. Wydajność sieci też nie jest tu kluczowa. Podejrzewam jakieś bezsensowne operacje na pamięci, które więcej jej zabierają niż czyszczą. Być może garbage-collection leci w kółko, memory leaks też są całkiem prawdopodobne. Faktem jest, że reset ożywia telefon a potem system zaczyna znowu "rdzewieć" i to jest problem systemowy a nie jakiejś konkretnej aplikacji.
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: Telefony GSM itp

Postprzez Odoll » 19 cze 2015 18:30:30

Nie znam się na rotach i srotach. Wiem co to jest z grubsza i wiem dla czego tego nie zrobie/zrotuje.
Używam telefonu go dostępu do kont w banku więc root ODPADA. Inn asprawa że apki bankowe są zabezpieczone (i dobrze) i wykrywają rota i odmawiają dostępu do konta albo się wogle nie włączają (sprawdzone) .
Drógi powód to taki że mi telefon śmiga jak tamta lala :) więc po co grzebać jak działa :boss:
Używam SONY xperia Z1 compact :>:
Stare chińskie przysłowie mówi : hytry 2x traci . Zapłaciłem za telefon nie najmniej ALE mam to za co zapłaciłem , DOBRY telefon . Jak ktoś kupuje jakieś "wynalazki" to niech sie nie dziwi/fkurfia że mu to nie działa .
Są strony w sieci poświęcone tematyce fonów , wystarczy poczytać przed kupnem. I nie należy kupować najświeższej nowości bo tego NIKT nie jest w stanie sprawdzić czy będzie dobrze działało. Kupuje się telefon który co najmniej pół roku jest na rynku i wtedy wybiera to co komu pasuje .
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Telefony GSM itp

Postprzez szymon.ha » 19 cze 2015 18:45:47

Idąc taką ścieżką, to po co kupiłeś takie padło jak frota, gdzie tzreba motać itp żeby jeździło, trzeba było od razu patrola, bo pewnie ksozta wyszły podobnie, no ale chytry traci 2x :D
Avatar użytkownika
szymon.ha
Diler
 
Posty: 3515
Obrazki: 2
Dołączył(a): 08 mar 2009 23:03:38
Pochwały: 16
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: Telefony GSM itp

Postprzez Odoll » 19 cze 2015 18:57:38

Frotę kupiłem bo : pierwsza mi się podobała i się na niej nie zawiodłem nigdy :>:
Drugą bo mnie "koledzy" na forum OSZUKALI , zachwalali jaki to zajepisty samochód ta 2.8 TDi . Myślałem że jestem w najlepszym możliwym miejscu żeby się dowiedzieć co jest dobre a co nie , ZAWIODŁEM się :(
I prawda jest taka jak napisałeś , jak bym podliczył ile wsadziłem we france to patrola w dobrym stanie miał bym jak nic .
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Telefony GSM itp

Postprzez Zula » 19 cze 2015 21:35:16

Odoll napisał(a):Frotę kupiłem bo : pierwsza mi się podobała i się na niej nie zawiodłem nigdy :>:
Drugą bo mnie "koledzy" na forum OSZUKALI , zachwalali jaki to zajepisty samochód ta 2.8 TDi . Myślałem że jestem w najlepszym możliwym miejscu żeby się dowiedzieć co jest dobre a co nie , ZAWIODŁEM się :(
I prawda jest taka jak napisałeś , jak bym podliczył ile wsadziłem we france to patrola w dobrym stanie miał bym jak nic .

I on by jeździł za free, nie psuł się nigdy, nie wymagał żadnych wymian eksploatacyjnych ani napraw (niezależnie od tego, jakbyś go używał), sam w terenie zapierniczał i jeszcze loda robił? :mrgreen: taa.
:offtopic:
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Telefony GSM itp

Postprzez JJKILLER » 19 cze 2015 23:20:51

szymon.ha napisał(a):Idąc taką ścieżką, to po co kupiłeś takie padło jak frota, gdzie tzreba motać itp żeby jeździło

Bo Frotka to nie telefon, nie ma systemu operacyjnego, którego jedni odblokowują, a inni nie. Bo takie porównanie to tak jakbyś chciał porównać krowę do młotka (ni w pi...ę, ni w oko) :niewiem:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Miód jest dla mięczaków , prawdziwi twardziele żują pszczoły
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
Avatar użytkownika
JJKILLER
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 4204
Obrazki: 13
Dołączył(a): 14 cze 2009 11:40:19
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 35
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron