Witamy !



bagażnik rowerowy

Przydatne w terenie i nie tylko....

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez Jarek sp3swj » 29 kwi 2010 23:32:25

odkurzę temat bo...

1. wczoraj kupiłem platformę na 3 rowery norauto rapidbike 3r
2. platforma jest obrotowa - jest zaosiowana w środku platformy
3. platforma odwraca się do pionu i mam całkiem dobry dostęp do bagażnika
4. jak wożę dwa rowery to zapasowe koło nie przeszkadza
5. jak chce wozić 3 rowery to zdemontuje osłonę koła zapasowego i schowam w garażu
6. W komplecie jest "replika świateł" z wyjątkiem wstecznego - jest OK
7. Tablice - na razie mam kolorowe ksero 1:1 zafoliowane ;-)...
8. skocze do wydziąl komunikacji po trzecia tablice - tej nie będę demontował...
9. Jak mi odmówia wydania trzeciej tablicy - poproszę to na piśmie :mrgreen:
10. ten pionowy pałąk się składa się i łatwo schować w garażu
11. zapięcie na KULI bardzo stabilne i zapina się je w 10 sekund
12. zapięcie blokowane kluczykiem
13. jak już zdejmiemy rowery to możemy wrzucić platformę do bagażnika
14. na dachu jest miejsce na kuferek :-) więc w bagażniku można zostawić powietrze
15. Już pierwsza wycieczka za mną... i kawałek po wybojach bez szaleństw

Kosztowała 599.99 wyprzedaż - model z poprzedniego roku

Są też inne platformy na szynach i odchylane w podobny sposób

Jak ktoś zainteresowany mogę kilka fotek pstryknąć w realu lub filmika machnąć

to jest ten model z fotki - zaznaczyłem oś obrotu i pozycje jaka przyjmuje platforma po odchyleniu

/edit

przez przypadek znalazłem foto bagażnika na koło... to dorzuce....
ja wolę nie przeciążać drzwi... hak zniesie przeciążenia..a na dłuższą trasę można zrobiż dwa podciągi do relingów

mój bagaznik poniżej pod opelkiem...
Załączniki
opel-na-kolo.jpg
opel-na-kolo.jpg (25.58 KiB) Przeglądane 8202 razy
norauto-rabidbike-3r.jpg
norauto-rabidbike-3r.jpg (13.06 KiB) Przeglądane 8206 razy
Ostatnio edytowano 30 kwi 2010 00:07:59 przez Jarek sp3swj, łącznie edytowano 1 raz
/Jarek Poznań
4x4 ... ale Octavia :-) --- ... błękitne foto z sentymentu ... była też srebrna LONG :-)
Avatar użytkownika
Jarek sp3swj
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2001
Obrazki: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2008 22:57:17
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 12
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez mikrusik » 30 kwi 2010 00:07:05

Fajny i cena przystępna.
Kiedyś można było dorobić jak zginęła/ ukradli.
Problem może wystapić z nalepką na tablicy.
Te produkuje mennica i nie zmienia ilości w kompletach, a każdy komplet ma swój numer.
Wąpię by niebieskiemu podczas kontroli przyszło to sprawdzać, ale jak zobaczy 3 szt. to nigdy nie wiadomo co pod czapeczką się zrodzi?
Ta zafoliowana, to też powód dla tych Panów/Pań by się poznęcać.
Nie na darmo 3 firmy w kraju mają koncesję na produkcję atestowanych tablic rejestracyjnych.
Zgodnie z k.p.a jak zwrócisz się na piśmie to taką odpowiedź otrzymasz, tylko po co.
Kiedyś był problem jak autko miało 3 światlo STOP, może i ta zasada przełożona została na tablicę.
Jednak nie przesądzajmy, dzisiaj spytam kolegów w wydziale komunikacji i napiszę.

Pozdrawiam
mikrusik
 

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez Jarek sp3swj » 30 kwi 2010 01:15:00

mikrusik napisał(a):Zgodnie z k.p.a jak zwrócisz się na piśmie to taką odpowiedź otrzymasz, tylko po co.


po to że jak trafisz na dziwnego niebieskiego... to ze smutkiem w oczach powiesz "starałem się o trzecia tablice .. ale odpowiedzieli odmownie"



:-) jest rozwiązanie zgodne z przepisami ...!!! zamocować tablice z tyłu pojazdu na górze po lewej

(Dz. U. z 2007 r. Nr 186, poz. 1322, z późn. zm.)
§ 25 ust. 6
6. Jeżeli pojazd nie ma specjalnego miejsca do umocowania tablic, to przednią i tylną tablicę umieszcza się w środku szerokości pojazdu, a gdyby to utrudniało jego eksploatowanie lub ograniczało widoczność tablicy - po lewej stronie pojazdu.

============================================================
Poszperałem w necie .. długie ..ale ... ale jak widąc rok mija i nic nowego nie uradzili....

Temat:
Czy w świetle obowiązujących przepisów zamontowanie bagażnika rowerowego na hak jest zgodne z prawem ?

Pytanie:
Czy w świetle obowiązujących przepisów zamontowanie bagażnika rowerowego na hak jest zgodne z prawem. Osoby te spotkały się z różnymi zdaniami na ten temat. Przeważają opinie, że w myśl obowiązujących przepisów montowanie bagażników rowerowych na hak jest w Polsce zabronione, ponieważ platformy te zasłaniają numery rejestracyjne pojazdu, a nie można odkręcić tablicy rejestracyjnej z samochodu, żeby przykręcić ją na belce bagażnika. Zainteresowani twierdzili, iż zdarzają się przypadki, że bagażniki te były rejestrowane w wydziałach komunikacji jako przyczepy lekkie i były nadawane na nie numery rejestracyjne. W wielu krajach europejskich sytuacja ta została unormowana w ten sposób, że osoba montująca platformę rowerową może wystąpić o wydanie trzeciej tablicy rejestracyjnej z numerami pojazdu. Regulacja tej materii w taki sposób wydaje się najwłaściwsza.
1. Jakie działania zamierza podjąć rząd w celu unormowania tej kwestii?
2. Czy rząd planuje wprowadzić regulacje prawne, które pozwolą na wyrobienie trzeciej tablicy rejestracyjnej z numerami pojazdu, która byłaby montowana na platformie służącej do przewozu rowerów?


Odpowiedź:
„W aktualnie obowiązującym stanie prawnym, zgodnie z art. 60 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2005 r. Nr 108, poz. 908, z późn. zm.) zabrania się zakrywania świateł oraz urządzeń sygnalizacyjnych, tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny być widoczne.

Zgodnie z § 25 ust. 1 rozporządzenia ministra infrastruktury z dnia 22 lipca 2002 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów (Dz. U. z 2007 r. Nr 186, poz. 1322, z późn. zm.) właściciel pojazdu umieszcza na pojeździe tablice z przodu i z tyłu w miejscach konstrukcyjnie do tego przeznaczonych, z wyjątkiem przyczep, ciągników rolniczych, motocykli i motorowerów, na których tablice umieszcza się tylko z tyłu. Zgodnie z zapisami tegoż rozporządzenia, tablice rejestracyjne wydawane są w komplecie dla określonego rodzaju pojazdu. Przepisy nie przewidują możliwości wydania trzeciej tablicy rejestracyjnej.
Wyjaśniam również, że według ustawy Prawo o ruchu drogowym ˝bagażniki rowerowe˝ nie są pojazdami i nie podlegają rejestracji celem dopuszczenia do ruchu drogowego. Tym samym przypadki rejestrowania tych bagażników jako przyczep lekkich, o czym wspomina zapytanie pana posła, należałoby w naszej ocenie uznać za sprzeczne z przepisami w tym zakresie.
Działając w ramach swoich kompetencji, Ministerstwo Infrastruktury rozważy możliwość wprowadzenia do przepisów normy dopuszczającej możliwość umieszczenia (przełożenia) tylnej tablicy rejestracyjnej wydanej dla pojazdu na zamontowany z tyłu pojazdu bagażnik rowerowy, jeżeli posiada on miejsce konstrukcyjnie do tego przystosowane.
Należy jednak zaznaczyć, że ewentualne wprowadzenie powyższej normy będzie wiązało się z koniecznością określenia wymagań w zakresie warunków technicznych użytkowania mocowanych do haku holowniczego bagażników rowerowych w ruchu drogowym. Brak takich uregulowań powoduje, iż mocowane na haku holowniczym bagażniki rowerowe mogą stwarzać zagrożenie dla innych użytkowników dróg poprzez ograniczenie widoczności tylnych świateł, tylnej tablicy rejestracyjnej, a także ze względu na brak przeprowadzania stosownych badań na wytrzymałość konstrukcji takiego bagażnika”.

Odpowiedź z dnia 29 lipca 2009 r. sekretarza stanu Tadeusza Jarmuziewicza w Ministerstwie Infrastruktury z upoważnienia prezesa Rady Ministrów na zapytanie nr 4289 w sprawie bagażników rowerowych montowanych na hak
/Jarek Poznań
4x4 ... ale Octavia :-) --- ... błękitne foto z sentymentu ... była też srebrna LONG :-)
Avatar użytkownika
Jarek sp3swj
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2001
Obrazki: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2008 22:57:17
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 12
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez mikrusik » 30 kwi 2010 06:19:15

To moje "po co?"

To chodziło mi o to, żebyś nie musiał tracić czasu na bytność w urzędzie.
Kolejki w wydziałach komunikacji są wszędzie, a ja mam ich na 10 kroków i przy okazji załatwiania ich problemów mogę im wrzucić cos do trawienia.

To teraz nie mam co im wrzcucać bo temat rozpracowałeś super!

Pozdrawiam
mikrusik
 

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez Jarek sp3swj » 30 kwi 2010 08:08:11

:-) możesz wrzucić "kontrolnie" takie pytanie - o ich zdanie na ten temat :o

Jak poczytałem w necie to w wielu miastach urzędnicy radzą by przekładać tablice tymczasowo na bagażnik !!! - a trochę ludzi pisał o że dostało mandaty właśnie za przekładkę. - natomiast na "replikowanie" i rysowanie tablic nic miśki nie mówią.

... właśnie przez brak czasu jeszcze tam nie byłem ...

Jestem ciekawy czy ktoś od nas ma jakieś empiryczne doświadczenia z trzecią tablicą ?
/Jarek Poznań
4x4 ... ale Octavia :-) --- ... błękitne foto z sentymentu ... była też srebrna LONG :-)
Avatar użytkownika
Jarek sp3swj
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2001
Obrazki: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2008 22:57:17
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 12
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez lanbo » 09 cze 2010 09:48:37

Polecam po minimalnej przeróbce pasuje i bez zdejmowania pokrywy koła zapasowego
Mnie utrzymuje Prawie 100kg no dobra ponad :D

http://www.allegro.pl/item1065786585_bagaznik_na_hak_na_3_rowery_zamek_gratis.html

http://www.allegro.pl/item1074589962_rowerowy_uchwyt_na_hak_3_rowery_okazja.html
Avatar użytkownika
lanbo
Starszy Nałogowiec
Starszy Nałogowiec
 
Posty: 367
Obrazki: 0
Dołączył(a): 01 cze 2009 21:05:26
Lokalizacja: Węgrów -Warszawa
Pochwały: 5
Województwo: Mazowieckie
Samochód: Frontera B 2.2DTI Long 1998-2004

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez Jarek sp3swj » 09 cze 2010 12:09:40

Też fajne... ale jednak bał bym się że przy hamowaniu osłona zostanie zdewastowana... ewentualnie można włożyć jakąś pianke... ( kolejny gadzet ...)


mocowanie damki - wymaga adaptera... mniejszy dziecięcy rowerek też trochę zabawy

Trzy pasy w zestawie trochę będzie mało... przydało by się więcej.... i dokupić w castoramie ocieplenia na rurki wodne by jako przekładek używać..

( też musze sobie kupić taką rurkę z pianki PCV :gears: :gears:

Gościu na tym foto pokazuje "wzmacnianie" mocowania pasami

Ja na dalsze trazy rozważam podoby "suport" ale od góry od relingów... nie zaszkodzi :-) .. z jakiejś liny ... hihi lub kinetyka :shock:

Obrazek


Wadą tego rozwiązani jest brak uchylania na dół... dostęp do bagażnika

u mnie jest otwierany na bok.... idealnie maja ci to tylna szyba uchyla się do góry niezależnie

ZALETA !!! TANI JEST !!! :>:
/Jarek Poznań
4x4 ... ale Octavia :-) --- ... błękitne foto z sentymentu ... była też srebrna LONG :-)
Avatar użytkownika
Jarek sp3swj
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2001
Obrazki: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2008 22:57:17
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 12
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez Jarek sp3swj » 07 lip 2010 10:17:43

:-) niezły patent - animowany GIF - pokazuje działanie ( "film" 15 sekund )

Obrazek

"podobny" do oryginalnego polecanego do Friotki - z "windą"
/Jarek Poznań
4x4 ... ale Octavia :-) --- ... błękitne foto z sentymentu ... była też srebrna LONG :-)
Avatar użytkownika
Jarek sp3swj
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2001
Obrazki: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2008 22:57:17
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 12
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Frontera i bagażnik rowerowy na hak

Postprzez LukaszVTT » 14 kwi 2017 08:12:42

Czołem,

Jak w temacie czy ktoś przerabiał taki temat?:) Ja Frontery dopiero szukam i nie bardzo jak mam się do tego tematu przystawić.
Z tyłu na klapie wisi koło ale z tego co widzę to haki we fronterach są dłuższe i wystają dalej niż np w osobówkach.

Na osobówce wygląda to tak:

Obrazek


Zastanawiam się czy to się pomieści czy czeka mnie wożenia koła zapasowego na kolanach:)
Avatar użytkownika
LukaszVTT
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12 kwi 2017 21:50:58
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Frontera i bagażnik rowerowy na hak

Postprzez mody1 » 14 kwi 2017 08:53:13

Raz wiozłem rowery na haku - bagażnik mniej więcej taki http://www.motoautko.pl/product-pol-447 ... etlna.html
Nie było problemu.
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Frontera i bagażnik rowerowy na hak

Postprzez vaxel » 14 kwi 2017 09:56:58

LukaszVTT napisał(a):
Jak w temacie czy ktoś przerabiał taki temat?:) Ja Frontery dopiero szukam i nie bardzo jak mam się do tego tematu przystawić.
Z tyłu na klapie wisi koło ale z tego co widzę to haki we fronterach są dłuższe i wystają dalej niż np w osobówkach.


Możemy zrobić przymiarki. Z tym, że ja mam dość długi hak. Wydaje mi się, że te najbardziej popularne są krótsze.
--
Konrad

Była fantastyczna i niepowtarzalna:
Frontera B Long 2.2 DTI Limited '01 | GY Wrangler Duratrac | Lift 2" Ironman
Avatar użytkownika
vaxel
Nałogowiec
Nałogowiec
 
Posty: 325
Obrazki: 0
Dołączył(a): 28 wrz 2012 20:00:35
Lokalizacja: Mielec
Pochwały: 2
Województwo: Podkarpackie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Frontera i bagażnik rowerowy na hak

Postprzez jrzeuski » 14 kwi 2017 10:00:40

Krótsze są te demontowane, stałe są zawsze długie. Chyba, że ktoś sobie wstawił niefabryczny. To czy Frota ma demontowany czy stały, zależy od rocznika i kraju pierwszej rejestracji, bo przepisy krajowe różnie to regulowały.
No mud, no fun
Frota A Long 2.5V6, simex 33", zawias +3", buda +2", drążki kierownicze HD + amortyzator skrętu, mosty 4.56 (przedni od B, tył z LSD), self-made snorkel i zderzaki stalowe, winch
Vectra B kombi 2.5V6 170KM
Vectra B kombi 2.0 16V - będzie WrakRace edition :twisted:

naprawy i motanie Frotek :arrow: SMS/PW/email/czat.
Avatar użytkownika
jrzeuski
Admin
Admin
 
Posty: 12020
Obrazki: 71
Dołączył(a): 18 mar 2008 10:25:22
Lokalizacja: Banino
Pochwały: 78
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera A 2.5TDS Long 1996-1998

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez Zula » 24 kwi 2017 16:57:16

Problem jest taki, ze w Polsce legalnie rowerow na haku przwozic nie wolno.
Dlatego, ze zaslaniaja tablice, a nie ma w prawie mozliwosci wydania trzeciej tablicy na bagaznik rowerowy lub umieszczenia tej z tylu na bagazniku zamiast w miejscu na to przeznaczonym.
Faktycznie wyglada to tak, ze przewaznie sie nie czepiaja, ale jak sie trafi na czepliwego, albo takiego co ma zly dzien lub po prostu ochote sie dowalic, to juz jest problem.

Co do rowerow na dachu trzeba pomyslec czy nie jest sie na to za malym ludzikiem, ja bym sie predzej zabila tym rowerem zdejmujac go, a jakbym go tam wrzucila to nie mam bladego pojecia :mrgreen: :mrgreen:
Dlatego demontuje kolo i rower w bagaznik, ale to srednia opcja kiedy chce sie zabrac rowery cztery a jeszcze torbe, dwa plecaki, psa i tesciowa :D
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez szymon.ha » 24 kwi 2017 17:23:56

Z tego co mi wiadomo to od 1 stycznia 2016 można już legalnie wyrobić 3 tablicę w urzędzie, płaci się normalnie jak za wyrobienie jednej tablicy.
Avatar użytkownika
szymon.ha
Diler
 
Posty: 3515
Obrazki: 2
Dołączył(a): 08 mar 2009 23:03:38
Pochwały: 16
Województwo: Pomorskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez Zula » 24 kwi 2017 17:51:31

Oo, czyli sie to zmienilo? Fajnie, bo to w sumie najwygodniejszy sposob :)
ROSES ARE RED, MUD IS BROWN
WINDOWS UP, PEDAL DOWN!


Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Zula
Moderator
Moderator
 
Posty: 1832
Obrazki: 5
Dołączył(a): 07 cze 2009 19:09:52
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 6
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez vaxel » 24 kwi 2017 19:33:16

Można wyrobić trzecią tablicę, Łukasz już nawet taką ma.
--
Konrad

Była fantastyczna i niepowtarzalna:
Frontera B Long 2.2 DTI Limited '01 | GY Wrangler Duratrac | Lift 2" Ironman
Avatar użytkownika
vaxel
Nałogowiec
Nałogowiec
 
Posty: 325
Obrazki: 0
Dołączył(a): 28 wrz 2012 20:00:35
Lokalizacja: Mielec
Pochwały: 2
Województwo: Podkarpackie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez LukaszVTT » 02 maja 2017 20:10:25

Potwierdzam:) Trzecią tablicę wyrobiłem pewnie jako jeden z pierwszych w PL:D - z uwagi na fakt że możliwość taka weszła w zimie a ja głównie zimą wożę rowery:)
Nie wiem jak w innych miastach ale w Krakowie czekałem na trzecią sztukę tylko trzy dni.
Wiem że nie każdy ma swój bagażnik i często go się po prostu wypożycza ale jak widzę furę za set tysięcy, bagażnik za ponad 2 K z wypasionymi rowerami i trzecią tablicę z numerami napisanymi kredkami to :mrgreen:
Avatar użytkownika
LukaszVTT
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12 kwi 2017 21:50:58
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez luky8 » 24 sie 2017 21:04:25

W temacie bagażnika na rowery lub innych montowanych na hak to:
1. Bagażnik rowerowy spokojnie mieści się za kołem zapasowym, a przynajmniej u mnie tak jest.
2. Prawnie rzecz biorąc to tego typu bagażnik musi mieć założoną tablicę rejestracyjną . Koszt dorobienia takowej to 52zł w wydziale komunikacji. Dorabia się tablicę do konkretnego samochodu, a we wniosku trzeba tylko zaznaczyć że ma ona przeznaczenie na bagażnik dodatkowy.
3. Jazda beż tablicy lub z przełożoną z samochodu kończy się mandatem.
luky8
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 07 mar 2015 22:06:00
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 3.2 V6 Long 1998-2004

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez Jarek sp3swj » 29 sie 2017 22:23:54

Ja mam bagażnik na hak z norauto jakis na 3 rowery

musialem zdjac oslone kola zapasowego by nie porysowac

tablica flamastrem na pcv - bo zwyczajnie nie zdarzylem blachy zamowic

ja na dluga trase zapinam przyczepe pasami do relingow - nie buja

niestety do bagaznika dostep ograniczony przez szybe tylko

w frocie sport moglem odchylac bagaznik pewnie byl dluzszy hak niz mam teraz w longu
/Jarek Poznań
4x4 ... ale Octavia :-) --- ... błękitne foto z sentymentu ... była też srebrna LONG :-)
Avatar użytkownika
Jarek sp3swj
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2001
Obrazki: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2008 22:57:17
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 12
Województwo: Wielkopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: bagażnik rowerowy

Postprzez vaxel » 30 sie 2017 07:34:12

Bagażnik Łukasza (ten co kilka postów wyżej na osobówce) na moim aucie. Szyba otwiera się bez problemu, dostęp do bagażnika jest. Na Łukasza nowej Forcie też nie ma problemów z tego co wiem, a ma chyba ten nieco krótszy hak.

Obrazek
--
Konrad

Była fantastyczna i niepowtarzalna:
Frontera B Long 2.2 DTI Limited '01 | GY Wrangler Duratrac | Lift 2" Ironman
Avatar użytkownika
vaxel
Nałogowiec
Nałogowiec
 
Posty: 325
Obrazki: 0
Dołączył(a): 28 wrz 2012 20:00:35
Lokalizacja: Mielec
Pochwały: 2
Województwo: Podkarpackie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron