Witamy !



Fanpage na Facebooku

Kim jesteśmy, jak do nas dołączyć, zasady, kontakt, sprawy bieżące...

Moderator: TATAR

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez M&J » 16 paź 2016 19:52:03

Semir napisał(a):Np fotka LR jak go frota wyciąga z bagna. :boss:

Ja mam taką fotkę z ostatniego wyjazdu :grin:
W prawdzie nie Frontera ale jej starszy brat ;)
Monterey 3.1 TD 1995 - Lift 2'', Cooper Discoverer STT 33'', stalowe zderzaki, zawieszenie Ironman +2'' +200kg
BYŁA Frota A 2.0 Sport z 1997 - Lift 2'', MT 32'', winda, stalowe zderzaki, snorkel, zawieszenie Ironman
Avatar użytkownika
M&J
Nałogowiec
Nałogowiec
 
Posty: 321
Obrazki: 1
Dołączył(a): 18 lut 2015 21:05:16
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 1
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez RudeBoy » 16 paź 2016 19:57:41

M&J napisał(a):
Semir napisał(a):Np fotka LR jak go frota wyciąga z bagna. :boss:

Ja mam taką fotkę z ostatniego wyjazdu :grin:


a może fotki jak Ci buda z ramy spada :mrgreen:
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez ACIK » 16 lis 2016 00:33:27

Za chwilę minie dwa miesiące jak Ali podziękował za prowadzenie strony "fejsbuk" jak to co niektóre trole nazywają. Strona zebrała prawie 2500 osób zainteresowanych ... gdzie ktoś coś na początku zakładał odgórnie, że to będzie chłam ... No ok, Ali zakończył, ja byłem wspomagaczem. Padło kilka śmiechów, głupich żartów tutaj, docinek i co ? Na tym koniec ? Czy ktoś się tym zajmie ? Czy tak wisimy w powietrzu i mamy to w poważaniu ?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
----------------------------------------------------------------------
Obrazek
Status GG by ACIK: 4495485

Obrazek
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ACIK
Maniak
Maniak
 
Posty: 468
Obrazki: 111
Dołączył(a): 28 kwi 2012 22:04:46
Lokalizacja: Milicz i okolice (5 km od zabudowań)
Pochwały: 1
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez Odoll » 16 lis 2016 05:51:06

Wisimy i mamy w poważaniu.
Czy ktoś tam woglę zagląda?
Już jako społeczność forumowiczów ledwo zipiemy, mało kto się udziela.
Imprez forumowych ogólnopolskich oprócz zlotu nie robimy wcale, tylko lokalnie coś się dzieje.
Nie widze sensu utrzymywania facezboku bo nawet nie ma czego na nim wpisywać, a wklejanie zdjęć resoraków to lekkie nieporozumienie. A nawet wklejanie zdjęć naszych samochodów to też jest mało żeby strona była atrakcyjna.
Ale żeby nie było że mówię za wszystkich proponuję zrobić ankietę i zadać jedno pytanie: czy byłeś / byłaś w ciągu ostatniego tygodnia na fanpagu OFFK? I wszystko będzie jasne.
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez RudeBoy » 16 lis 2016 12:32:48

No ciekawe ilu jest tych oglądających fanpage z resorakami frontery i króliczkami?

Oczywiście, że gdyby wpisy na tym fanpageu były ciekawsze pewnie chętniej ludzie bym tam zaglądali. Bo raczej zdjęcia modeli i resorówek to nie jest dobry pomysł.
Od kiedy istnieje fanpage na FB ludzie z forum odwiedzili fronterami: Islandie, Rumunię, Albanię, Czarnogórę, Bośnie, Ukrainę, Bułgarię, Rosję, Finlandię, Grecję i pewnie wiele innych miejsc.
Mamy z wyjazdów mnóstwo zdjęć, filmów itd. Czy przez te lata kiedykolwiek padła propozycja aby jakieś fotki z relacją z wyjazdów opublikować?
- Nie
W sumie to kwestia jakości contentu na tym fanpegu to sprawa drugorzędna wszak nowi admini mogą zrobić to lepiej/inaczej.
Istotne jest to, że nie ma chętnego aby to prowadzić, co zupełnie mnie nie dziwi. Stara gwardia się wymęczyła i wypaliła a nikomu nowemu nic się nie chcę robić na rzecz klubu.
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez ACIK » 16 lis 2016 20:04:07

Czyli jednym słowem Panie Odoll i RudeBoy macie zaplecze którym możecie zabłysnąć, macie co opisywać i czym się chwalić. Więc zapraszam do dzieła. A z tego co widzę RudeBoy ma konto fejsa. A ktoś rzucił jakimś dodatkowym pomysłem kiedykolwiek tutaj ? Czy tylko narzekaniem ? Bo ja jakoś sobie nie przypominam o pomysłach ... oprócz tych "fotkach LR". A jak ta stara gwardia się wypaliła to dlaczego nie odda stołka młodszej ? Naprawdę te lata pomagałem i nie mam nic sobie do zarzucenia. Zadałem konkretne pytanie a otrzymuję atak. RudeBoy ma konto na fejsie , Odoll jak widzę również ... oboje możecie poprowadzić, odświeżyć nowinkami. Zebrany materiał rozłożyć na kilka grubych, konkretnych wpisów. Macie jaja do narzekania a do zrobienia czegoś ?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
----------------------------------------------------------------------
Obrazek
Status GG by ACIK: 4495485

Obrazek
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ACIK
Maniak
Maniak
 
Posty: 468
Obrazki: 111
Dołączył(a): 28 kwi 2012 22:04:46
Lokalizacja: Milicz i okolice (5 km od zabudowań)
Pochwały: 1
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez adrianee36 » 16 lis 2016 20:12:52

ACIK napisał(a): A jak ta stara gwardia się wypaliła to dlaczego nie odda stołka młodszej ?


no przecież chce, tylko ta młoda jest wygodna i nic sie nie chce jej robić.
Avatar użytkownika
adrianee36
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3030
Obrazki: 3
Dołączył(a): 24 lis 2010 21:36:46
Lokalizacja: chełmek
Pochwały: 9
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez ACIK » 16 lis 2016 20:24:53

adrianee36 Masz konto ? Masz ochotę ? Masz pomysł jak zachęcić tą młodzież ? Gorąco zapraszam . Widać Ali się wypalił, Ja mam w drodze drugiego dzieciaka i nie mam czasu i jak cały czas podkreślam ... POMAGAŁEM ... nie mam zamiaru się z kimś tu licytować i walczyć bo to niema najmniejszego celu ani sensu. Też nie ma sensu wrzucić do kosza tyle lat na tym Fejsie i tak licznego lajkowania z różnych Państw. Pomyślcie. Kilka osób to nie jedna. Sami wiecie że ekipą się działa lepiej niż w pojedynkę. Mając np 4 osoby , każdy wrzuci coś raz na tydzień i miesiąc zapełniony. A jak sami piszecie macie zdjęcia i co najważniejsze wspomnienia którymi możecie się podzielić.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
----------------------------------------------------------------------
Obrazek
Status GG by ACIK: 4495485

Obrazek
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ACIK
Maniak
Maniak
 
Posty: 468
Obrazki: 111
Dołączył(a): 28 kwi 2012 22:04:46
Lokalizacja: Milicz i okolice (5 km od zabudowań)
Pochwały: 1
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez RudeBoy » 16 lis 2016 20:27:37

ACIK napisał(a):Czyli jednym słowem Panie Odoll i RudeBoy macie zaplecze którym możecie zabłysnąć, macie co opisywać i czym się chwalić. Więc zapraszam do dzieła. A z tego co widzę RudeBoy ma konto fejsa. A ktoś rzucił jakimś dodatkowym pomysłem kiedykolwiek tutaj ? Czy tylko narzekaniem ? Bo ja jakoś sobie nie przypominam o pomysłach ... oprócz tych "fotkach LR". A jak ta stara gwardia się wypaliła to dlaczego nie odda stołka młodszej ? Naprawdę te lata pomagałem i nie mam nic sobie do zarzucenia. Zadałem konkretne pytanie a otrzymuję atak. RudeBoy ma konto na fejsie , Odoll jak widzę również ... oboje możecie poprowadzić, odświeżyć nowinkami. Zebrany materiał rozłożyć na kilka grubych, konkretnych wpisów. Macie jaja do narzekania a do zrobienia czegoś ?


Nie wiem o jakich fotka LRa mówisz, bo zdaje się o fanpegu frontery rozmawiamy. Po kilku latach moją działalność na rzecz OFF zakończyłem i nic tego nie zmieni. Z perspektywy szarego klubowicza wyrażam swoją opinię o contencie na funpage-u froty. Nie otrzymujesz ataku tylko odpowiedź na pytanie czemu się do tej pory nikt nie zgłosił i pewno prędko nie zgłosi. Konto na FB to ma prawie każdy.
Amen.

-- Dodano 16 lis 2016 20:28:51 --

ACIK napisał(a):adrianee36 Masz konto ? Masz ochotę ? Masz pomysł jak zachęcić tą młodzież ? Gorąco zapraszam . Widać Ali się wypalił, Ja mam w drodze drugiego dzieciaka i nie mam czasu i jak cały czas podkreślam ... POMAGAŁEM ... nie mam zamiaru się z kimś tu licytować i walczyć bo to niema najmniejszego celu ani sensu. Też nie ma sensu wrzucić do kosza tyle lat na tym Fejsie i tak licznego lajkowania z różnych Państw. Pomyślcie. Kilka osób to nie jedna. Sami wiecie że ekipą się działa lepiej niż w pojedynkę. Mając np 4 osoby , każdy wrzuci coś raz na tydzień i miesiąc zapełniony. A jak sami piszecie macie zdjęcia i co najważniejsze wspomnienia którymi możecie się podzielić.


Nikt tego nie kwestionuję. Próbuje Ci uświadomić, że się ludzie wypalili a nowych chętnych do działania nie ma.
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez Odoll » 16 lis 2016 20:34:58

ACIK napisał(a):Zadałem konkretne pytanie a otrzymuję atak.

Acik , weź mnie kutwa pokaż która konkretnie część mojej odpowiedzi na Twój post została uznana przez Ciebie za ATAK :shock:
Masz okres czy lewą nogą wstałeś ??
Zadaleś konkreTNE PYTANIE :
ACIK napisał(a):Czy ktoś się tym zajmie ? Czy tak wisimy w powietrzu i mamy to w poważaniu ?

I dostałeś konkretną odpowiedź :
Odoll napisał(a):Wisimy i mamy w poważaniu.

Gdzie TU jest ATAK na Ciebie :shock: :niewiem: masz jakieś urojenia :niewiem:
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez ACIK » 16 lis 2016 20:47:13

RudeBoy przestań, że kogoś nie ma bo nie uwierze. A z automatu takie wpisy jak zapodajesz są zniechęcające. Nie masz ochoty, czasu to nikt nie zmusza. Ale słowa, że RudeBoy tak powiedział że nie ma chętnych i to "święte" to jakieś nie moralne.

Odoll ... nie mam okresu bo mam jaja i w poprzednim wpisie napisałem że czekam na kolejnego dzieciaka więc czytamy ze zrozumieniem. Urojeń również nie mam. Cię nie obrażam.

Nie macie chęci to nie zniechęcajcie.

Zapraszam chętnych i nie zniechęconych, nie mówiących że coś się nie da. Wszystko się da tylko trzeba chcieć.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
----------------------------------------------------------------------
Obrazek
Status GG by ACIK: 4495485

Obrazek
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ACIK
Maniak
Maniak
 
Posty: 468
Obrazki: 111
Dołączył(a): 28 kwi 2012 22:04:46
Lokalizacja: Milicz i okolice (5 km od zabudowań)
Pochwały: 1
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez adrianee36 » 16 lis 2016 20:53:00

ACIK napisał(a):[b] Wszystko się da tylko trzeba chcieć.


no i własnie tych chęci brak :mrgreen:
Avatar użytkownika
adrianee36
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3030
Obrazki: 3
Dołączył(a): 24 lis 2010 21:36:46
Lokalizacja: chełmek
Pochwały: 9
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez ACIK » 16 lis 2016 20:59:54

adrianee36 no i ok . Znajdzie się może i ten co zechce.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
----------------------------------------------------------------------
Obrazek
Status GG by ACIK: 4495485

Obrazek
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ACIK
Maniak
Maniak
 
Posty: 468
Obrazki: 111
Dołączył(a): 28 kwi 2012 22:04:46
Lokalizacja: Milicz i okolice (5 km od zabudowań)
Pochwały: 1
Województwo: Dolnośląskie
Samochód: Frontera A 2.0i Sport 1991-1995

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez Odoll » 16 lis 2016 21:12:05

No kurtka na wacie , ACIK , nie napisałeś przecież w pierwotnym poście że zapraszasz do odpowiedzi TYLKO osoby chcące i mgące i NIEzniechęcone.
Pytanie było ,tak ja zrozumiałem je, do ogółu więc się nie unoś że odpowiedziały osoby które są obojętnie/negatywnie nastawione do projektu fanpejdża OFFK .
A teraz strzelasz fochy :niewiem: Masz odmienne zdanie od nas OK , ale pozwól nam mieć swoje i wyrażać je skoro zapytałeś .
Zobacz że na twój APEL na razie nie odpisal NIKT pozytywnie . Wszyscy (prawie) widzą że pomysł się nie sprawdził i sztuczne podtrzymywanie go przy życiu nie ma sensu .
Oczywiście zakładam możliwość że mogę się mylić i że osoby zainteresowane jeszcze nie przeczytały twojego wpisu . Dlatego zaproponowalem ankietę , Ale tego już raczyłeś nie zauważyć , a szkoda bo zaoszczędziło by to nam tych wielu gorzkich , niepotrzebnych słów :grin:
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez RudeBoy » 16 lis 2016 21:22:34

ACIK napisał(a):RudeBoy przestań, że kogoś nie ma bo nie uwierze. A z automatu takie wpisy jak zapodajesz są zniechęcające. Nie masz ochoty, czasu to nikt nie zmusza. Ale słowa, że RudeBoy tak powiedział że nie ma chętnych i to "święte" to jakieś nie moralne.

Odoll ... nie mam okresu bo mam jaja i w poprzednim wpisie napisałem że czekam na kolejnego dzieciaka więc czytamy ze zrozumieniem. Urojeń również nie mam. Cię nie obrażam.

Nie macie chęci to nie zniechęcajcie.

Zapraszam chętnych i nie zniechęconych, nie mówiących że coś się nie da. Wszystko się da tylko trzeba chcieć.



Wiesz co stary, bredzisz.
Od dwóch lat co najmniej jest problem z ludzmi, którzy chcą coś robić.
Walne zgromadzenie w sierpniu tego roku miało wyłonić nową ekipę, która poprowadzi OFF. Wiesz ile ludzi na nim było? Wiesz kto na nim był?
Myślę, że pojęcia nie masz i mam wrażenie, że kompletnie nie czujesz tego w jakiej kondycji jest klub. Jestem pewien, że ciut bardziej się w tej kwestii orientuję niż Ty.
Fakty są takie, że nie ma chętnych do robienia czegokolwiek. Więc jak ci żal włożonej pracy i chcesz, żeby fanpage działał to albo będziesz to robił dalej albo będziesz czekał bez końca na chętnych do pomocy.
Grzechu

I would rather push my Land Rover than drive a jeep
jest Land Rover Discovery II Td5 - miłość przyjdzie z czasem
była Frontera B Sport 2.2dti - lift 3" + BL 1" BFG MT KM2 32", stal, winch, osłony i inne fanty
Avatar użytkownika
RudeBoy
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 7357
Obrazki: 21
Dołączył(a): 17 kwi 2011 00:58:19
Pochwały: 91
Województwo: Małopolskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez marcin » 16 lis 2016 22:32:05

to może pozytywnie ?
było Roztocze jesienne - @Acik zapytaj erica czy mozesz uzyc paru zdjęć ?
ma być zimowe http://forum.opelfrontera.pl/viewtopic.php?p=249703#p249703 - poszukiwani chetni na wyjazd ;)

niech się dzieje . . .
Była Legalna Front(i)era ;)
Jest Long 2.2 benzyna + LPG
Piszę poprawnie
Avatar użytkownika
marcin
Fanatyk Ekstremalny
Fanatyk Ekstremalny
 
Posty: 685
Obrazki: 59
Dołączył(a): 09 sty 2008 10:10:04
Lokalizacja: Chrzanów
Województwo: Małopolskie
Samochód: Frontera B 2.2i Long 1998-2004

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez adrianee36 » 16 lis 2016 22:34:32

dalej nic marcin nie pomogłeś, co z tego ze są pomysły, jak nie ma kto sie tym zająć ? przejmij opieke nad FB
Avatar użytkownika
adrianee36
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 3030
Obrazki: 3
Dołączył(a): 24 lis 2010 21:36:46
Lokalizacja: chełmek
Pochwały: 9
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez mody1 » 17 lis 2016 09:48:53

Widzę pewną modę na krytykowanie dla samej krytyki.
Prosiłbym o próbę działań konstruktywnych.
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez Odoll » 17 lis 2016 10:31:11

To nie jest krytyka tylko stwierdzenie faktów.
Kupiłem bordo frote,
kupiłem bordo frote,
bende se nią jeździł,
lasem polem błotem.
Avatar użytkownika
Odoll
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 2978
Obrazki: 2
Dołączył(a): 22 maja 2010 10:00:37
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 10
Województwo: Pomorskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Fanpage na Facebooku

Postprzez mody1 » 17 lis 2016 11:55:30

mody1 napisał(a):Prosiłbym o próbę działań konstruktywnych.
Avatar użytkownika
mody1
V-ce Prezes
V-ce Prezes
 
Posty: 3884
Obrazki: 1
Dołączył(a): 07 paź 2007 18:00:49
Lokalizacja: Chrzanów
Pochwały: 17
Województwo: Małopolskie
Samochód: Mam kilka Frotek :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasz fanklub



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron