Witamy !



[All] Rama Frontera/Campo

[All] Rama Frontera/Campo

Postprzez Bartek_1 » 16 sty 2017 21:55:05

Witam wszystkich :hi:
Potrzebuje pomocy mianowicie iż kupiłem jakiś czas temu Isuzu Campo 91r 2.3 benzinn z tego co wyczytałem to ten sam sprzęt co Opel Campo i kuzyn Frontery... Jako iż rama w samochodzie który kupiłem jest totalnie zgnita :( kupiłem używana w dobrym stanie ale żeby to zrobić na lata wypiaskowałem i oddałem do ocynowania... Gdy nadeszła wiekopomna chwila na przekładkę pojawiły się problemy z pewnymi wymiarami :...: Dodam że moja rama była mierzona tak i tak ponadto były konsultacje lecz jest nie do końca dobrze, w akcie desperacji pójdzie migomat i szlifierka w ruch ale rama jest taka ładna że nie chciałbym jej kaleczyć... A o to moje pytanie i prośba czy jesteście w stanie mi zdobyć wymiary/różnicę miedzy wyżej wymienionym sprzętem a ramą którą kupiłem Opel Frontera 92r 2.3... Byłbym wdzięczny jeśli udało by się zdobyć wzory elementów zawieszenia w postaci poduszek, gum, tulejek do tej ramy
Przepraszam za taki długi opis i proszę o pomoc :thx:
Bartek_1
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 02 gru 2016 16:02:46
Województwo: Lubelskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: Pomoc przy nadwoziu Frontera/Campo

Postprzez drech » 16 sty 2017 23:01:08

http://www.szarbia.com/index.php?p=art_ ... 2=0&id=160
Szarbia na forum dodawał również rysunki ram z Campo, ale linki już nie robią. Spróbuj skontaktować się z nim bezpośrednio, może Ci je udostępni.
Opinia większości nie jest równoznaczna z prawdą.
drech
Podszyszkownik
Podszyszkownik
 
Posty: 1033
Obrazki: 2
Dołączył(a): 30 paź 2011 18:04:25
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 19
Województwo: Lubelskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(

Re: Pomoc przy nadwoziu Frontera/Campo

Postprzez Bartek_1 » 17 sty 2017 11:18:30

Dzięki Drech za pomoc napisałem do Szarbi teraz czekam na inf. od niego... Temat nadal drożony jeśli jesteście w stanie Pany pomoc byłbym bardzo wdzieczny :thx:
Bartek_1
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 02 gru 2016 16:02:46
Województwo: Lubelskie
Samochód: Frontera A 2.4i Long 1991-1995

Re: Pomoc przy nadwoziu Frontera/Campo

Postprzez brum » 17 sty 2017 11:24:58

W programie autorobot powinny być. Można go znaleźć w necie.
3.0 V6... '97...Federal Couragia MT 32", przedni most sztywny, winda, zderzak a'la Calmini, Snorkel, AVM...
Obrazek
Avatar użytkownika
brum
Maruda
Maruda
 
Posty: 9336
Obrazki: 2
Dołączył(a): 05 lip 2007 23:47:16
Lokalizacja: Chechło
Pochwały: 59
Województwo: Małopolskie
Samochód: Niestety nie mam już Frontery :(


Powrót do Nadwozie, rama



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron