Witamy !



Lista offroadowców na forum ...

Czyli rozmowy o technice sprawnego poruszania się w terenie.

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez SKODA76 » 04 lis 2010 14:48:03

Proponuję aby na listę wpisywać koleżanki i kolegów, których się uważa za "offroadowców" będzie to może bardziej miarodajne niż samochwała :pomidor:
SKODA76
Nadszyszkownik
Nadszyszkownik
 
Posty: 1930
Obrazki: 0
Dołączył(a): 23 gru 2008 14:44:33
Lokalizacja: LUBELSKIE
Pochwały: 2
Województwo: Lubelskie
Samochód: zbłądziłem - mam inny pojazd

Re: Lista offroadowców na forum ...

Postprzez markus » 17 sie 2011 12:56:57

koledzy i koleżanki, ja siebie nie mogę nazwać off-roadowcem bo jestem za nowy w tych tematach, ale zafascynowało mnie to co się dzieje w terenie i tu na forum na tyle, że co do kilku rzeczy jestem pewien!!!
mianowicie: jeśli jest taka możliwość to jadę (nawet sam) w "pole" i walczę a może powinienem powiedzieć zdobywam jakieś doświadczenie po to by je w przyszłości wykorzystać, jeśli wtopię to mogę polegać na ludziach właśnie tu poznanych,
Jeśli jest możliwość i okazja to robię wszystko bez zastanowienia i spotykam się z ludźmi z tego forum bo uważam, że przez to, że łączy nas wspólne zainteresowanie jest fajnie, nie ma lepszych gorszych a jedynie ktoś może sobie pozwolić na więcej lub mniej!!
Fakt, że ktoś nie utopi/wklei auta po szyby nie znaczy, że nie zrobiłby tego gdyby auto nie było mu potrzebne na drugi dzień żeby dojechać do pracy!!
Na pierwszym spotkaniu zawiesiłem auto, wpadłem po podłogę i nie było jednej osoby i chwili zastanowienia ze strony kolegów, ustawiło się 3 auta by mnie wytargać i chyba nikt nie pomyślał czy coś urwie, tylko by wytargać/pomóc!!
Ja osobiście nie mam oporów by badać teren jako pierwszy, czy wyszarpywać jako ostatni!!
Nie zwracam uwagi na to, że jest kilo rys na aucie po gałęziach w lesie!!
a na ryby tylko Frotką!!! :boss:
I chciałbym dołączyć do grona : nie ma problemu, jedziemy!!!
markus
 

Poprzednia strona

Powrót do 4x4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron